کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
بچه ها سلام من الان سانفرانسیسکو هستم تا چند روز دیگه میام لس آنجلس ...در مورد اونجا اطلاعاتی ندارم ..از دوستان کسی هست کمک کنه؟///؟

هل من ناصر...؟

Big Grin
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ramin_ad ، AmericanHamid ، farnaz82
(2012-01-05 ساعت 09:56)free_free نوشته:  
(2012-01-03 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  
(2012-01-02 ساعت 08:50)free_free نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 23:51)SALAR110 نوشته:  من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟

دوست عزیز اینجا نباید صادق باشین و گار نه بهتونخون نمیدان. اگر ازتون پرسیدن که شغل دارید بگین آره . مثلا بگین تو بورس کار می‌کنید یا فارکس یا برای گوگل یا یوتیوب و این چیزا که نتونه بگه از کرفرمتون نامه بیارین. و نگید که تازه از ایران اومدین خلاصه هر جوری میتونید بلوف بزنید که بتونید خونه بگیرید. اینجا آمریکاس و اگه اینجوری نباشی‌ خون بهت نمیدان. اگه زبانتون خوب نیست وقتی‌ خونه سرچ می‌کنید براشون میل بزنید و تلفن بدین و بگین فقط بهتون تخت بدن چون اینجوری میتونید بفهمین چی‌ میگن میدونم سخته ولی‌ شدنی از بچه‌هایی‌ که اونجا هستن می‌خوام به این دوستمون کمک کنن.

ببخشید من از بهنویس استفاده می‌کنم اینجوری تایپ می‌کنه
از دوستان کسی‌ ارواین کالیفرنیا و یا نزدیک اون هست؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیام خصوصی بده ممنون
چه راهنمایی!!! چون سایت مهاجرسرا اینجا خیلی سخت بالا میاد بندرت سر میزنم! وقتی این راهنمایی رو دیدم آچ مز شدم! اگر کسی که راهنمایی کرده بود تو ایران بود حرفی نبود ولی از کسی که تو آمریکاست این راهنمایی خیلی جالب بود!!!
مگه اینهمه آدم از ایران اومدن آمریکا با بولوف خونه گرفتن؟!!! بگید کار دارید ولی کردیت کارت ندارید؟!!! مگه اصلا" برای کسی مهمه شما از کجا اومدید که بخواید دروغ بگید؟ یا ایرانیها برای خونه گرفتن دروغ گفتن؟!!! اینجا آمریکاست کسی به خاطر ملیت و مذهب و... به شما خونه نده میتونید بیچاره اش کنید! اینجا دروغ زشتترین کارهاست ....
اما دوستی که منتظر SSN هستید! با گرفتن یک نامه از اداره سوشال محلتان می تونید تو بانک "سیتی بنک" حساب باز کنید و با برگه فوق و حساب بانکی می تونید برای اجاره خونه اقدام کنید! موفق باشید
رایان جان ما چون خودمون آچمزشدیم این حرفا رو میزنیم

کسی که تازه از ایران میاد نه کار داره و نه کردیت و اکه کسی رو نداشته باشه که برای اجاره خونه ضامنش بشه سرانجام کارش با کرام الکاتبین هستش ...مگه اینکه حساب پر و پیمونی داشته باشه که نشون صابخونه بده مه طرف متقاعد بشه اچارش تضمین شده است ..بنده خودم آدم های زیادی رو اینجا دیدم که خودشون تو پذیرایی میخوابن اتاق خوابشون رو میدن اجاره Smile

بهر حال آدم خوب هم پیدا میشه نمیگم نیست ولی این کاملا منطقی هست که خونشون رو به یک تازه مهاجر بیکار و بی کردیت و بی ضامن که پول درست و حسابی هم نداره ندن خودمون هم تو ایران همینکار رو می کردیم...

اگه کسی هم یه شما خونه نده شما اصلا نمی تونید ازش شکایت کنید و کلا سوالی که این دوستمونرسیدن ربطی به نژاد و دین و ... نداشت...شما کافیه یه سری به سایت کریگ لیست بزنید ببینید چه خبره....

اینجا درسته که اسمش آمریکاس ولی برای زنده موندن باید بجنگی دوستان توجه داشته باشن که اینجا شهر گمشده آتلانتیس نیست لطفا با همون خصایص ایرانیتون تشریف بیارین اینجا..
سلام
منم با نظر رایان موافقم . منم بدون اینکه دروغ بگم و با گشت و گذار در سایت craigslist و با تماس با چند نفر تونستم یک اتاق بگیرم . که نه پرسید از کجا اومدی نه کاری به بیکار بودنم داشت. گفتم قرارداد 3 ماهه میخام قبول کرد.
بعضیا سخت میگیرند ولی آدم خوب هم کم نیست.

تشکر کنندگان: ramin_ad ، rayan.s ، 3rip ، tamanna ، kourosh2011 ، afshin4749 ، Lemony
(2012-01-06 ساعت 08:05)AmericanHamid نوشته:  
(2012-01-05 ساعت 09:56)free_free نوشته:  
(2012-01-03 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  
(2012-01-02 ساعت 08:50)free_free نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 23:51)SALAR110 نوشته:  من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟

دوست عزیز اینجا نباید صادق باشین و گار نه بهتونخون نمیدان. اگر ازتون پرسیدن که شغل دارید بگین آره . مثلا بگین تو بورس کار می‌کنید یا فارکس یا برای گوگل یا یوتیوب و این چیزا که نتونه بگه از کرفرمتون نامه بیارین. و نگید که تازه از ایران اومدین خلاصه هر جوری میتونید بلوف بزنید که بتونید خونه بگیرید. اینجا آمریکاس و اگه اینجوری نباشی‌ خون بهت نمیدان. اگه زبانتون خوب نیست وقتی‌ خونه سرچ می‌کنید براشون میل بزنید و تلفن بدین و بگین فقط بهتون تخت بدن چون اینجوری میتونید بفهمین چی‌ میگن میدونم سخته ولی‌ شدنی از بچه‌هایی‌ که اونجا هستن می‌خوام به این دوستمون کمک کنن.

ببخشید من از بهنویس استفاده می‌کنم اینجوری تایپ می‌کنه
از دوستان کسی‌ ارواین کالیفرنیا و یا نزدیک اون هست؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیام خصوصی بده ممنون
چه راهنمایی!!! چون سایت مهاجرسرا اینجا خیلی سخت بالا میاد بندرت سر میزنم! وقتی این راهنمایی رو دیدم آچ مز شدم! اگر کسی که راهنمایی کرده بود تو ایران بود حرفی نبود ولی از کسی که تو آمریکاست این راهنمایی خیلی جالب بود!!!
مگه اینهمه آدم از ایران اومدن آمریکا با بولوف خونه گرفتن؟!!! بگید کار دارید ولی کردیت کارت ندارید؟!!! مگه اصلا" برای کسی مهمه شما از کجا اومدید که بخواید دروغ بگید؟ یا ایرانیها برای خونه گرفتن دروغ گفتن؟!!! اینجا آمریکاست کسی به خاطر ملیت و مذهب و... به شما خونه نده میتونید بیچاره اش کنید! اینجا دروغ زشتترین کارهاست ....
اما دوستی که منتظر SSN هستید! با گرفتن یک نامه از اداره سوشال محلتان می تونید تو بانک "سیتی بنک" حساب باز کنید و با برگه فوق و حساب بانکی می تونید برای اجاره خونه اقدام کنید! موفق باشید
رایان جان ما چون خودمون آچمزشدیم این حرفا رو میزنیم

کسی که تازه از ایران میاد نه کار داره و نه کردیت و اکه کسی رو نداشته باشه که برای اجاره خونه ضامنش بشه سرانجام کارش با کرام الکاتبین هستش ...مگه اینکه حساب پر و پیمونی داشته باشه که نشون صابخونه بده مه طرف متقاعد بشه اچارش تضمین شده است ..بنده خودم آدم های زیادی رو اینجا دیدم که خودشون تو پذیرایی میخوابن اتاق خوابشون رو میدن اجاره Smile

بهر حال آدم خوب هم پیدا میشه نمیگم نیست ولی این کاملا منطقی هست که خونشون رو به یک تازه مهاجر بیکار و بی کردیت و بی ضامن که پول درست و حسابی هم نداره ندن خودمون هم تو ایران همینکار رو می کردیم...

اگه کسی هم یه شما خونه نده شما اصلا نمی تونید ازش شکایت کنید و کلا سوالی که این دوستمونرسیدن ربطی به نژاد و دین و ... نداشت...شما کافیه یه سری به سایت کریگ لیست بزنید ببینید چه خبره....

اینجا درسته که اسمش آمریکاس ولی برای زنده موندن باید بجنگی دوستان توجه داشته باشن که اینجا شهر گمشده آتلانتیس نیست لطفا با همون خصایص ایرانیتون تشریف بیارین اینجا..
سلام
منم با نظر رایان موافقم . منم بدون اینکه دروغ بگم و با گشت و گذار در سایت craigslist و با تماس با چند نفر تونستم یک اتاق بگیرم . که نه پرسید از کجا اومدی نه کاری به بیکار بودنم داشت. گفتم قرارداد 3 ماهه میخام قبول کرد.
بعضیا سخت میگیرند ولی آدم خوب هم کم نیست.

سلام دوستان
میشه در مورد پیدا کردن خونه بیشتر توضیح بدی. مخصوصا من که تازه واردم. -ا من تو این craigslist رو دیدم ولی مشکل اینجاست که هم سخت میشه فهمید هم اینکه نمی دونم کدوم منطقه جای امن و خوبیه! مخصوصا واسه من که تنهام.گه سایت های دیگه ای هم هست معرفی کنید.
یه سوال دیگه هم دارم . به نظرتون خرید آپارتمان کار خوبیه؟
ممنونم
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: free_free ، sare ، Lemony
دوستان کسی با پرواز لوفت هانزا به دالاس رفته؟ راضی بوده از صندلیهاش و هواپیماش و مخصوصا اگه بچه همراهمون باشه راحته یا نه؟ اکثر دوستان پرواز کی ال ام رو پیشنهاد دادن ولی کی ال ام خیلی کم از آمستردام مستقیم میره به دالاس من تو سایتها میگردم یه بار فقط تونستم مستقیم پیدا کنم دوستانی که با کی ال ام رفتن آیا همه مستقیم رفتن دالاس یا نه؟ و کلا برای رفتن به دالاس چه ایرلاینی رو پیشنهاد میدید که مستقیم هم بره دالاس ؟ ما این روزا میخواهیم بلیط بگیریم میخواهم اطلاعات کافی داشته باشم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
(2012-01-10 ساعت 17:42)golesang نوشته:  دوستان کسی با پرواز لوفت هانزا به دالاس رفته؟ راضی بوده از صندلیهاش و هواپیماش و مخصوصا اگه بچه همراهمون باشه راحته یا نه؟ اکثر دوستان پرواز کی ال ام رو پیشنهاد دادن ولی کی ال ام خیلی کم از آمستردام مستقیم میره به دالاس من تو سایتها میگردم یه بار فقط تونستم مستقیم پیدا کنم دوستانی که با کی ال ام رفتن آیا همه مستقیم رفتن دالاس یا نه؟ و کلا برای رفتن به دالاس چه ایرلاینی رو پیشنهاد میدید که مستقیم هم بره دالاس ؟ ما این روزا میخواهیم بلیط بگیریم میخواهم اطلاعات کافی داشته باشم

سلام اکه بچه کوچیک دارین (زیر 2 سال) یه سری به آیروفلوت هم بزنین
هواپیماهاش ایرباس ه
صندلی هاش economy comfort که از economy راحت تره
باری هم که مجانی میتونین باهاش ببرین تقریباً دو برابر اکثر خطوطه 2 تا 23 کیلو
باری هم که اجازه دارین توی کابین ببرین تقریباً بیشتر از بقیه خطوطه 1 عدد 10 کیلو
البته کیفیت غذاش رو دوستان قبلاً اعلام کرده بودن به بقیه خطوط نمی رسه ( خب یه باره دیگه )
قیمت بار اضافه (چه وزن - چه تعداد) از بیشتر خطوط ارزونتره
من دارم یه فایلی آماده میکنم از وضعیت خطوط هوایی البته هنوز خیلی کار داره تا آماده بشه فعلاً همین هایی رو که آماده کردم براتون میذارم ، دوستان اگه ایرادی دیدن اعلام کنن تا اصلاح کنم ، اگه آپدیت کردم بازم اعلام میکنم
بازم نظر خودتونه ولی به نظر من تو کشوری که شاید خیلی هامون چیزای زیادی ازش ندونیم 1 دلار هم 1 دلاره

فایل‌های پیوست
.pdf   Air line free baggage.pdf (اندازه 37.08 KB / تعداد دانلود: 215)
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
فرناز خانم شما کجایید ؟ پیام خصوصی هم که نمیشه زد به شما..Big Grin یه تلفن از شما مشهد داشتیم که اونم اینجا کار نمیکنهWink ما رو بی خبر نذارین...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ramin_ad
(2012-01-05 ساعت 17:52)shs نوشته:  
(2012-01-03 ساعت 16:22)shs نوشته:  سلام دوستان 2011

اگر اطلاعاتي در زمينه سوالي كه ميخوام مطرح كنم دارين ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
من دسامبر كلير شدم وبايد برم ويزامو بگيرم با توجه به اعتبار آزمايشهاي پزشكي ( آنكارا) تا آخر سال 1390 وقت دارم كه برم آمريكا.امااااا....
و اما ميخوام وقتي ميرم آنكارا براي گرفتن ويزا آزمايشهاي پزشكي رو تكرار كنم تا از روز گرفتن ويزا 6 ماه وقت داشته باشم كه برم آمريكا.
حالا سوال اينه كه بدون دليل خاصي ميتونم آزمايشها رو تكرار كنم؟سفارت نميگه كه چرا ميخواي ديرتر بري؟در صورت مثبت بودن جواب آيا من كه 3 تا واكسن در آنكارا نوش جان كردم بايد بازم واكسن بزنم؟يا ديگه برگه آبي رو نشون بدم واكسن نميزنن؟چطوري بايد اين كار رو انجام داد؟به سفارت اول بگي بعد بري براي آزمايشها؟يا اينكه سرمو بندازم پايين و وقت بگيرم و برم دكتر و نتايج رو با برگه آبي بدم سفارت؟

هیچ کس اطلاعاتی در این زمینه نداره ما رو راهنمایی کنه؟

سلام. من نمیدونم شما جوابتون رو گرفتید یا خیر ولی من یکی از دوستام می خواست این کارو بکنه و مستقیم رفت مطب دکتر و درخواست آزمایش دوباره پزشکی کرد ولی بعد به چند دلیل پشیمون شد. یک دلیل این بود که تو مطب باهاش خوب برخورد نشد. دلیل دوم اونا دلیل میخواستن و بعد باید با سفارت چک میکردن که این یک مقدار ترسوندش به دلیل اینکه شاید سفارت شک کنه و بخواد دوباره پروندشو تو جریان بندازه و سوم با هر کی اونجا مشورت کرد گفت ریسک نکن. در کل من توصیه نمیکنم این کارو بکنید به دلیل اینکه ممکنه براتون مشکل ساز بشه و گویا دلیل باید داشته باشید.
تشکر کنندگان: najibi ، ramin_ad ، Man ، shs ، AmericanHamid
سلام دوستان
بعد از 4 ماه هنوز نامه خوشامدگویی و گرین کارت ما نیومده ،بعد از چند بار زنگ زدن گفتند گویا پاکت ما گم شده! تا حالا چنین اتفاقی برای کسی افتاده تا مارو راهنمایی کنه؟
پیشاپیش متشکرم
تشکر کنندگان: ramin_ad ، AmericanHamid
(2012-01-12 ساعت 22:20)prsk نوشته:  سلام دوستان
بعد از 4 ماه هنوز نامه خوشامدگویی و گرین کارت ما نیومده ،بعد از چند بار زنگ زدن گفتند گویا پاکت ما گم شده! تا حالا چنین اتفاقی برای کسی افتاده تا مارو راهنمایی کنه؟
پیشاپیش متشکرم

سلام، اگر شما از گم شدن پاکت حاوی گرین کارت مطمئن هستید، می توانید در خواست تعویض گرین کارت نمایید. برای تعویض گرین کارت باید:
1. ابتدا فرم I-90 را پر کنید.
2. چک لیست مدارک خواسته شده، پس از تکمیل آنلاین فرم I-90 را آماده نمایید.
3. منتظر نامه مصاحبه باشید و به همراه مدارک خواسته شده به مصاحبه بروید.
هزینه: 450 دلار
اطلاعات بیشتر

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، alirezamk ، rayan.s ، free_free ، storagemeter ، ParsTrader ، ramin_ad ، Man ، najibi ، sare
(2012-01-12 ساعت 22:20)prsk نوشته:  سلام دوستان
بعد از 4 ماه هنوز نامه خوشامدگویی و گرین کارت ما نیومده ،بعد از چند بار زنگ زدن گفتند گویا پاکت ما گم شده! تا حالا چنین اتفاقی برای ***ی افتاده تا مارو راهنمایی کنه؟
پیشاپیش متشکرم

آقا منم ایراز همدردی می کنم با شما چون گرین کارت منم بعد 3 ماه هنوز نیومده...میشه بپرسم شما از کجا پیگیری کردین؟

ممنوون

تشکر کنندگان: ramin_ad ، REZA1390 ، sare ، AmericanHamid
(2012-01-11 ساعت 06:31)free_free نوشته:  فرناز خانم شما کجایید ؟ پیام خصوصی هم که نمیشه زد به شما..Big Grin یه تلفن از شما مشهد داشتیم که اونم اینجا کار نمیکنهWink ما رو بی خبر نذارین...

منظورتون من که نیستم آقای free_free اخه از من تلفن نداشتیدSmile ولی منم پیام خصوصیم بسته است واسه همین شک کردم Cool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: ramin_ad ، free_free ، tamanna ، Masoudpish ، sare ، AmericanHamid ، apoornaki
سلام دوستان خوبم Big GrinBig Grin
يكي از دوستان عزيز از طريق پيغام سوالاتي پرسيدن كه من پاسخشو اينجا هم ميزارم شايد به درد بقيه هم بخوره
نقل قول:
سلام هورنت عزيز

خوشحال شدم كه شما هم بالاخره كارهاتون درست شد.
من سوالي ازشما داشتم البته چند سئوال:
1- شما بدون گرين كارت چطور كارت سوشيال گرفتيد ؟ چون به ما گفتند كه بايد گرين كارت باشه!! ما تو ايالت ويرجينيا بوديم.
2-براي گرفتن گواهينامه و يا حتي اقدام , بايد سوشيال كارت داشته باشيم؟
3-ميتونيم ما توسفر بعدي كه براي سوشيال در خواست كرديم شماره سوشيالمونو از اداره سوشيال موقتا براي رتق و فتق امور بگيريم تا كارتش بياد؟
ممنون
[/quote]
سلام .... عزيز
ممنونم از ابراز خوشحاليتون و با عرض پوزش براي دير جواب دادن
١- ما فرداي روزي كه رسيديم رفتيم اداره سوشال و در خواست داديم ولي ظاهراً شنيدم كه بعضي از ادارات ميگن بايد تا آمدن گرين كارت صبر كنيد، اگر هنوز آمريكا تشريف داريد پيشنهاد ميكنم به يك اداره ديگه سوشال هم سر بزنيد، اينجا خيلي به حال و هواي ادم پشت باجه بستگي داره، شما وقتي درخواست دادين يا از هر طريقي پروندتون در حال اجرا باشه بعد از گذشت ١٠ روز ميتونيد به اداره سوشال مراجعه كنيد و شمارتون رو بگيريد و ديگه لازم نيست جايي سوشال كارت رو نشون بديد، شمارش كافيه، بهتره شمارشو حفظ كنيد و سوشال كارت رو در يك جاي امن بزاريد
٢- براي گرفتن گواهي نامه فقط دونستن شماره سوشال كافيه، فقط اگر زمان درخواست گواهي نامه گرين كارت نداشته باشيد، اعتبار گواهي نامه يا ID يكسال ميشه ( برابر اعتبار مهري كه تو پاسپورت ميزنن) به ما گفتن وقتي گرين كارت اومد بيايين تا اعتبارشو درست كنن و گواهي نامه رو تمديد كنن
٣- در بند يك پاسختون رو دادم
خوب و خوش باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
باسلام خدمت همه عزیزان مهاجرسرا
ببخشید من در نوشتن ودرکل کار کارباکامپیوتر کمی مشکل دارم به همین دلیل کمتر می نویسم البته دارم تلاش می کنم ضعفمو برطرف کنم
از برندگان 2012با کیس as10000 هستم و منتظر کلیر شدن کارمند باز نشسته با 50سال سن می خواستم ببینم می تونم تو آمریکا وایستم و اصولإ کاری برای افرادی مانند من هم هست یا نه ؟ضمنآ مدرک تحصیلی ام دیپلم است
تشکر کنندگان:

باسلام خدمت همه عزیزان مهاجرسرا
ببخشید من در نوشتن ودرکل کار کارباکامپیوتر کمی مشکل دارم به همین دلیل کمتر می نویسم البته دارم تلاش می کنم ضعفمو برطرف کنم
از برندگان 2012با کیس as10000 هستم و منتظر کلیر شدن کارمند باز نشسته با 50سال سن می خواستم ببینم می تونم تو آمریکا وایستم و اصولإ کاری برای افرادی مانند من هم هست یا نه ؟ضمنآ مدرک تحصیلی ام دیپلم است
دوست عزیز شما باید ببینید چه مهارتی داریدکه در اون جامعه یا شهری که میخواهید وارد شوید مورد نیاز هست. به عنوان مثال اگر شما زبان فرانسه رو در حد عالی بدونید انواع کار مثل مترجمی تدریس و غیره رو میتونید پیدا کنید. با یه سرچ توی اینترنت و یا پرسیدن از افراد وارد در امور منابع انسانی در امریکا میتونید متوجه بشید که هر ایالت به چه حرفه و مهارت هائی بیشتر احتیاج داره.

تشکر کنندگان:
(2012-01-16 ساعت 00:28)Mohammad Sh نوشته:  باسلام خدمت همه عزیزان مهاجرسرا

دوست عزيز هر كسي بايد خودش تصميم نهايي رو بگيره با توجه به اينكه توي اين سايت كلي اطلاعات كلي هست و مي تونيد با خوندنش اطلاعات زيادي بدست بياريد ولي به نظر من چند تا نكته مهمه اول اينكه بايد اول با خودتون روراست باشيد چرا مي خواين مهاجرت كنيد (مهاجرت در كل براي همه سخته) و به چه چيزايي مي خواين برسين و آيا امكانش و يا امكاناتش رو داريد مثلا از نظر زبان و پول و . . .
به هر حال يك سفر مي ارزه حتي براي سياحت ولي اگه تو رفتن همون يه سفر هم مشكل دارين به نظرم كلا فكرش رو نكنيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: frozen mind ، Mohammad Sh ، apoornaki ، AmericanHamid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان