کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام دوستان عزيز
Ssn ما بعد از ١٤ رزوز بعد از دادن درخواست به اداره سوشال اومد گرين كارت هم بعد از ١٨ روز اومد
ببخشيد كه دير به دير مطلب مينويسم، ولي هر روز به سايت سر ميزنم
با پاسپورت و كارت بانك ايران ! در citi حساب باز كرديم، بانك خيلي خوبيه ، حساب چكينگ و سيوينگ
براي deposit credit card هم با ٥٠٠ دلار درخواست داديم كه سه هفت ديگه جوابش مياد، حتماً اين كار رو بكنيد ووقتي credit card اومد تمام خريدهاتون رو با credit بكنيد، تو اينجا كرديت همه چيزه، بعداً مفصل براتون در مورد حساب بانكي مينويسم
امتحان گواهي نامه كتبي هم قبول شديم، و چون گواهي نامه ايران داشتين تا ١ ماه temporary permit دادن بهمون و چهارشنبه امتحان عملي داريم
پيشنهاد ميكنم حتماً قبل از مراجعه به DMV وقت بگيرين، از ما فقط اصل گواهي نامه ايران رو خواستن و ترجمش و گواهي بين المللي رو قبول نكردن، براي همين حتماً اصل گواهي نامه رو بيارين با خودتون
سوالي بود، در خدمتيم
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
(2012-01-02 ساعت 11:06)Hornet نوشته:  سلام دوستان عزيز
Ssn ما بعد از ١٤ رزوز بعد از دادن درخواست به اداره سوشال اومد گرين كارت هم بعد از ١٨ روز اومد
ببخشيد كه دير به دير مطلب مينويسم، ولي هر روز به سايت سر ميزنم
با پاسپورت و كارت بانك ايران ! در citi حساب باز كرديم، بانك خيلي خوبيه ، حساب چكينگ و سيوينگ
براي deposit credit card هم با ٥٠٠ دلار درخواست داديم كه سه هفت ديگه جوابش مياد، حتماً اين كار رو بكنيد ووقتي credit card اومد تمام خريدهاتون رو با credit بكنيد، تو اينجا كرديت همه چيزه، بعداً مفصل براتون در مورد حساب بانكي مينويسم
امتحان گواهي نامه كتبي هم قبول شديم، و چون گواهي نامه ايران داشتين تا ١ ماه temporary permit دادن بهمون و چهارشنبه امتحان عملي داريم
پيشنهاد ميكنم حتماً قبل از مراجعه به DMV وقت بگيرين، از ما فقط اصل گواهي نامه ايران رو خواستن و ترجمش و گواهي بين المللي رو قبول نكردن، براي همين حتماً اصل گواهي نامه رو بيارين با خودتون
سوالي بود، در خدمتيم
دوست عزيز من اگه مطالب مربوط به بانك و انواع حسابها و مزايا و معايب آن مربوط ميشه رو اينجا بزارين ممنون ميشم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: tata63 ، ParsTrader ، free_free ، sare ، AmericanHamid ، ramin_ad ، Lucky Luke
سلام.دوستاني كه با امور ارزي آشنا هستند لطفا مارو راهنمايي كنند كه با اين اوضاع ارز ممكنه قيمت افت كنه يا اينكه همينطوري ميره بالا؟با تشكر
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، ramin_ad
(2012-01-01 ساعت 22:37)arisa-mohammad نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 17:03)الی الی نوشته:  مرسی از کمکتون .
در مورد این مدارک مستند که گفتین : "مثل قبض برق ،تلفن ، و آی دی ایالتی... حضورتان را بیشتر از یکسال ویک روز در آن ایالت اثبات کنید" سوال دارم.
ا1.گه من بخوام برگردم ولی مدتی که نیستم بخوام جزء یک سال این استیت شدن محسوب شه راهی هست؟
چون احتمالا واسه ورود برم پیش دوستم یه ایالت دیگه،و گیرین کارتمم از همونجا بگیرم ،قبل برگشتنم برم تو ایالتی که می خوام درس بخونم حساب بانکی باز کنم ؟ کافیه؟
و برای فعال بودنش چی ؟(مثلا منطقیه بدی کسی اونجا از کارتت پول بکشه بیرون و خریدکنه؟)
2.این آی دی ایالتی رو حتما باید از جایی بگیرم که گیرین کارت میگیرم؟ یا برم اونم از جایی که درس قراره بخونم بگیرم ؟

3. اگه اجاره نامه آپارتمان، قبض برق ،تلفن ، خیلی مهمه براشون، آیا ما به تفاوت هزینه تحصیل با حالت این استیت شدن ، انقدری هست که بی ارزه یه جا رو حتی خیلی کوچیک اجاره کنی(تو کالیفرنیا) و الکی اجاره شو بدی تو مدتی که نیستی اونجا؟
با سلام
در مورد سوال اول : باز کردن حساب بانکی در ایالتی که قراره مقیم اونجا باشید قطعأ کمک مکنه ولی باید فعال باشه .
در مورد سوال دوم: بله شما باید ID کارت رو از ایالتی بگیرید که قصد دارید مقیم اونجا باشید ...البته این یه مقداری سخت میشه اگه شما بخواهید زود برگردید .... چون توی ایالت کالیفرنیا بدون SSN به شما ID نخواهند داد ..باقی ایالتهارو من نمیدونم ....
در مورد سوال سوم : شما اگه بتونید موارد اول و دوم رو فراهم کنید نیازی به مورد سوم ندارید چرا که در این خصوص جا برای صحبت زیاده ..مثلأ میتونید پیش اقوامتون زندگی کنید......
ولی مهمترین نکته که من از نوشته هاتون متوجه شدم اینه که شما در ایالتی قصد ادامه تحصیل دارید که ................. آدرسی ندارید ...............
در این صورت گرفتن ID و باز کردن حساب بانکی هم میتونه خیلی مشکل باشه .............. پیشنهاد من به شما اینه که بدنبال یک آدرس در ایالت مورد نظر باشید .
با تشکر

ممنونم.ببخشید که باز سوال می پرسم. آخه میخوام بلیط بگیرم و فقط منتظرم تکلیف مقصدم معلوم بشه.
منظورتون رو درست فهمیدم،
1.
اگر greencard وssn رو از تگزاس بگیرم و بخوام ID رو از کالیفرنیا بگیرم نمیدن؟ (اصلا برای in state شدن کدوم مهمه از همون کالیفرنیا باشه؟)
2.
من پروسه گیرین کارت و ssn و ID و حساب باز کردن رو نمی دونم.
اولین بار که میرسم فرودگاه باید واسه کدومشون آدرس ویا درخواست بدم؟ همش رو باید از یه ایالت درخواست بدم؟.
من یه دوستم در کالیفرنیا ست. اگه فقط آدرس مهمه برای سه تاش، می تونم آدرس اونو بدم که برسه دست اون.
و یا اینکه برای ssn باید حضوری برم تو هر ایالتی که هستم؟
3.
میشه من مقصدم تگزاس باشه ، ولی تو فرودگاه تگزاس، فقط آدرس رو برای گیرین کارت و بقیه مدارک ، همون کالیفرنیا بدم؟ یا جاییه که ثبت و صادر میشه مهمه و باید از خود فرودگاه کالیفرنیا باشه؟

میخوام بدونم اگه چاره ای نبیست با اینکه پیچیده میشه از اولش برم همون کالیفرنیا.
سپاس
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: ramin_ad

با سلام
در مورد سوال اول : شما میتونید گرین کارت و ssn رو از تگزاس بگیرید و ID رو از کالیفرنیا ولی به یاد داشته باشید برای گرفتن ID باید خودتون هم حضور داشته باشید تا عکستون رو بگیرن به عبارت دیگه باید کالیفرنیا تشریف داشته باشید.
در مورد سوال دوم : شما در فرودگاه می تونید آدرستون رو تغییر بدید (البته در صورتیکه تا بحال آدرسی رو اعلام کرده باشید) .. این آدرسی است که گرین کارت شما به اونجا ارسال خواهد شد .. و در صورتیکه برای SSN هم اقدام کرده باشند (در خیلی مواقع این کارو نمیکنن و شما مجبورید خودتون اینکارو بکنید) هم به همین آدرس خواهد اومد.. حساب بانکی هم که کلأ دست خودتونه ..(در این خصوص تاپیک تخصصی وجود داره که پیشنهاد میکنم اونو مطالعه کنید)
ولی در صورتیکه تمایل شما به ادامه تحصیل در کالیفرنیا ست پیشنهاد من دادن آدرس اولیه در اونجا خواهد بود تا کلیه مدارکتون به آدرس کالیفرنیا صادر بشه .ضمنأ در صورتیکه بعد از چند وقت ( چون خیلی حساب کتاب نداره به بعضی ها میگن 2 هفته به من گفتن 13 هفته و احتمالأ به عده ای بین این دو ) SSN تون نیومد باید حضوری مراجعه کنید که در این مورد هم پیشنهاد میشه بلافاصله بعد از ورود اقدام کنید.
در مورد سوال سوم : بله شما میتونید در تگزاس آدرس کالیفرنیا رو بدید و هیچ مشکلی نداره.

به این نکته هم توجه داشته باشید که ما مهاجر هستیم و خیلی از این قوانین ایالتی در مورد مهاجرا با گفتگو قابل تعدیله ( در مورد in state) به همین خاطر پیشنهاد میکنم در صورتیکه قصد ادامه تحصیل در کالیفرنیا رو به عنوان مقیم کالیفرنیا دارید بهتره تمامی آدرس هاتون از ابتدا کالیفرنیا باشه چون بعدآ میتونید به همین آدرسها استناد کنید و زمان بیشتری رو بدست بیارید.

با تشکر

تشکر کنندگان: الی الی ، storagemeter ، nahid.t ، ramin_ad ، Lucky Luke
به نظرت اگه اولش بلیط بگیرم برای کالیفرنیا و همونجا برای green card وssc درخواست بدم ، چند روز معطلی داره و بعد از چند روز میتونم برم تگزاس ؟ (با فرض اینکه بعدا مدارک رو از دوستم تو کالیفرنیا میگیرم).
و راستی برای "باز کردن حساب" و " ID.card" اون دوتا( green card وssc ) حتما باید گرفته باشم ؟

مرسی

تشکر کنندگان: tamanna ، ramin_ad ، AmericanHamid
سلام دوستان خوبم
یه مدت بود نرسیدم به مهاجرسرا سر بزنم و دلم تنگ شده بود!
میبینم که سایت دوست داشتنی ما پر از ویروس شده Sad
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: free_free ، nahid.t ، tamanna ، ramin_ad ، AmericanHamid ، majidusa01 ، farnaz82
(2012-01-02 ساعت 08:50)free_free نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 23:51)SALAR110 نوشته:  من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟

دوست عزیز اینجا نباید صادق باشین و گار نه بهتونخون نمیدان. اگر ازتون پرسیدن که شغل دارید بگین آره . مثلا بگین تو بورس کار می‌کنید یا فارکس یا برای گوگل یا یوتیوب و این چیزا که نتونه بگه از کرفرمتون نامه بیارین. و نگید که تازه از ایران اومدین خلاصه هر جوری میتونید بلوف بزنید که بتونید خونه بگیرید. اینجا آمریکاس و اگه اینجوری نباشی‌ خون بهت نمیدان. اگه زبانتون خوب نیست وقتی‌ خونه سرچ می‌کنید براشون میل بزنید و تلفن بدین و بگین فقط بهتون تخت بدن چون اینجوری میتونید بفهمین چی‌ میگن میدونم سخته ولی‌ شدنی از بچه‌هایی‌ که اونجا هستن می‌خوام به این دوستمون کمک کنن.

ببخشید من از بهنویس استفاده می‌کنم اینجوری تایپ می‌کنه
از دوستان کسی‌ ارواین کالیفرنیا و یا نزدیک اون هست؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیام خصوصی بده ممنون
چه راهنمایی!!! چون سایت مهاجرسرا اینجا خیلی سخت بالا میاد بندرت سر میزنم! وقتی این راهنمایی رو دیدم آچ مز شدم! اگر کسی که راهنمایی کرده بود تو ایران بود حرفی نبود ولی از کسی که تو آمریکاست این راهنمایی خیلی جالب بود!!!
مگه اینهمه آدم از ایران اومدن آمریکا با بولوف خونه گرفتن؟!!! بگید کار دارید ولی کردیت کارت ندارید؟!!! مگه اصلا" برای کسی مهمه شما از کجا اومدید که بخواید دروغ بگید؟ یا ایرانیها برای خونه گرفتن دروغ گفتن؟!!! اینجا آمریکاست کسی به خاطر ملیت و مذهب و... به شما خونه نده میتونید بیچاره اش کنید! اینجا دروغ زشتترین کارهاست ....
اما دوستی که منتظر SSN هستید! با گرفتن یک نامه از اداره سوشال محلتان می تونید تو بانک "سیتی بنک" حساب باز کنید و با برگه فوق و حساب بانکی می تونید برای اجاره خونه اقدام کنید! موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
راستش اين هفته كه بورس جهاني تعطيل بود دولت ارزش را به بازار ريخت تا مثلا بگه كنترل بازار دستش هست و حسابي هم سود كرد اينجوري مشكل كسر بودجه اش را تا حدودي حل ميكنه چون فقط دولت هستش كه اين مقدار دلار داره به نظر من دلار باز هم تا 2000 تومن بالا ميره ولي نهايتا روي 1400 تا 1500 بر ميگرده توي اين چند ساله هر چي ميخواسته گرون بشه همينطور بوده اول خيلي گرون ميشه بعد يه كم مياد پايين در واقع هميشه به مرگ ميگيره مردم به تب راضي بشن
تشکر کنندگان: sare ، الی الی ، tamanna ، kavoshgarnet ، ramin_ad ، AmericanHamid ، farnaz82 ، farzad24
(2012-01-03 ساعت 02:52)الی الی نوشته:  به نظرت اگه اولش بلیط بگیرم برای کالیفرنیا و همونجا برای green card وssc درخواست بدم ، چند روز معطلی داره و بعد از چند روز میتونم برم تگزاس ؟ (با فرض اینکه بعدا مدارک رو از دوستم تو کالیفرنیا میگیرم).
و راستی برای "باز کردن حساب" و " ID.card" اون دوتا( green card وssc ) حتما باید گرفته باشم ؟

مرسی

براي باز كردن حساب تو Bank of America نيازس به ssn نيست. ويزاي توي پاسپورت هم كه خودش فعلا يعني گرين كارت. ولي به محض اينكه سوشال رو گرفتين حتما بايد شمارشو به نزديكترين شعبه بانك اعلام كنيد تا بتونين از يكسري خدمات اينترنت بانك مثل انتقال وجه به حساباي ديگران استفاده كنيد.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: sare ، storagemeter ، tamanna ، ramin_ad ، AmericanHamid ، farnaz82 ، afshin4749 ، Lucky Luke
سلام دوستان 2011

اگر اطلاعاتي در زمينه سوالي كه ميخوام مطرح كنم دارين ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
من دسامبر كلير شدم وبايد برم ويزامو بگيرم با توجه به اعتبار آزمايشهاي پزشكي ( آنكارا) تا آخر سال 1390 وقت دارم كه برم آمريكا.امااااا....
و اما ميخوام وقتي ميرم آنكارا براي گرفتن ويزا آزمايشهاي پزشكي رو تكرار كنم تا از روز گرفتن ويزا 6 ماه وقت داشته باشم كه برم آمريكا.
حالا سوال اينه كه بدون دليل خاصي ميتونم آزمايشها رو تكرار كنم؟سفارت نميگه كه چرا ميخواي ديرتر بري؟در صورت مثبت بودن جواب آيا من كه 3 تا واكسن در آنكارا نوش جان كردم بايد بازم واكسن بزنم؟يا ديگه برگه آبي رو نشون بدم واكسن نميزنن؟چطوري بايد اين كار رو انجام داد؟به سفارت اول بگي بعد بري براي آزمايشها؟يا اينكه سرمو بندازم پايين و وقت بگيرم و برم دكتر و نتايج رو با برگه آبي بدم سفارت؟
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: Man ، tamanna ، ramin_ad
(2012-01-03 ساعت 10:35)kamrani.navid نوشته:  
(2012-01-03 ساعت 02:52)الی الی نوشته:  به نظرت اگه اولش بلیط بگیرم برای کالیفرنیا و همونجا برای green card وssc درخواست بدم ، چند روز معطلی داره و بعد از چند روز میتونم برم تگزاس ؟ (با فرض اینکه بعدا مدارک رو از دوستم تو کالیفرنیا میگیرم).

مرسی

براي باز كردن حساب تو Bank of America نيازس به ssn نيست. ويزاي توي پاسپورت هم كه خودش فعلا يعني گرين كارت. ولي به محض اينكه سوشال رو گرفتين حتما بايد شمارشو به نزديكترين شعبه بانك اعلام كنيد تا بتونين از يكسري خدمات اينترنت بانك مثل انتقال وجه به حساباي ديگران استفاده كنيد.
دوستان راجع به مدتش هم بگین لطفن. چند روز طول میکشه درخواست هاش؟
بعدش راحت میشه بلیط گرفت از همونجا واسه تگزاس (با مستر کارت های بانک پارسیان)؟

تشکر کنندگان: tamanna ، ramin_ad
(2012-01-03 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  
(2012-01-02 ساعت 08:50)free_free نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 23:51)SALAR110 نوشته:  من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟

دوست عزیز اینجا نباید صادق باشین و گار نه بهتونخون نمیدان. اگر ازتون پرسیدن که شغل دارید بگین آره . مثلا بگین تو بورس کار می‌کنید یا فارکس یا برای گوگل یا یوتیوب و این چیزا که نتونه بگه از کرفرمتون نامه بیارین. و نگید که تازه از ایران اومدین خلاصه هر جوری میتونید بلوف بزنید که بتونید خونه بگیرید. اینجا آمریکاس و اگه اینجوری نباشی‌ خون بهت نمیدان. اگه زبانتون خوب نیست وقتی‌ خونه سرچ می‌کنید براشون میل بزنید و تلفن بدین و بگین فقط بهتون تخت بدن چون اینجوری میتونید بفهمین چی‌ میگن میدونم سخته ولی‌ شدنی از بچه‌هایی‌ که اونجا هستن می‌خوام به این دوستمون کمک کنن.

ببخشید من از بهنویس استفاده می‌کنم اینجوری تایپ می‌کنه
از دوستان کسی‌ ارواین کالیفرنیا و یا نزدیک اون هست؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیام خصوصی بده ممنون
چه راهنمایی!!! چون سایت مهاجرسرا اینجا خیلی سخت بالا میاد بندرت سر میزنم! وقتی این راهنمایی رو دیدم آچ مز شدم! اگر کسی که راهنمایی کرده بود تو ایران بود حرفی نبود ولی از کسی که تو آمریکاست این راهنمایی خیلی جالب بود!!!
مگه اینهمه آدم از ایران اومدن آمریکا با بولوف خونه گرفتن؟!!! بگید کار دارید ولی کردیت کارت ندارید؟!!! مگه اصلا" برای کسی مهمه شما از کجا اومدید که بخواید دروغ بگید؟ یا ایرانیها برای خونه گرفتن دروغ گفتن؟!!! اینجا آمریکاست کسی به خاطر ملیت و مذهب و... به شما خونه نده میتونید بیچاره اش کنید! اینجا دروغ زشتترین کارهاست ....
اما دوستی که منتظر SSN هستید! با گرفتن یک نامه از اداره سوشال محلتان می تونید تو بانک "سیتی بنک" حساب باز کنید و با برگه فوق و حساب بانکی می تونید برای اجاره خونه اقدام کنید! موفق باشید
رایان جان ما چون خودمون آچمزشدیم این حرفا رو میزنیم

کسی که تازه از ایران میاد نه کار داره و نه کردیت و اکه کسی رو نداشته باشه که برای اجاره خونه ضامنش بشه سرانجام کارش با کرام الکاتبین هستش ...مگه اینکه حساب پر و پیمونی داشته باشه که نشون صابخونه بده مه طرف متقاعد بشه اچارش تضمین شده است ..بنده خودم آدم های زیادی رو اینجا دیدم که خودشون تو پذیرایی میخوابن اتاق خوابشون رو میدن اجاره Smile

بهر حال آدم خوب هم پیدا میشه نمیگم نیست ولی این کاملا منطقی هست که خونشون رو به یک تازه مهاجر بیکار و بی کردیت و بی ضامن که پول درست و حسابی هم نداره ندن خودمون هم تو ایران همینکار رو می کردیم...

اگه کسی هم یه شما خونه نده شما اصلا نمی تونید ازش شکایت کنید و کلا سوالی که این دوستمونرسیدن ربطی به نژاد و دین و ... نداشت...شما کافیه یه سری به سایت کریگ لیست بزنید ببینید چه خبره....

اینجا درسته که اسمش آمریکاس ولی برای زنده موندن باید بجنگی دوستان توجه داشته باشن که اینجا شهر گمشده آتلانتیس نیست لطفا با همون خصایص ایرانیتون تشریف بیارین اینجا..

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2012-01-03 ساعت 16:22)shs نوشته:  سلام دوستان 2011

اگر اطلاعاتي در زمينه سوالي كه ميخوام مطرح كنم دارين ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
من دسامبر كلير شدم وبايد برم ويزامو بگيرم با توجه به اعتبار آزمايشهاي پزشكي ( آنكارا) تا آخر سال 1390 وقت دارم كه برم آمريكا.امااااا....
و اما ميخوام وقتي ميرم آنكارا براي گرفتن ويزا آزمايشهاي پزشكي رو تكرار كنم تا از روز گرفتن ويزا 6 ماه وقت داشته باشم كه برم آمريكا.
حالا سوال اينه كه بدون دليل خاصي ميتونم آزمايشها رو تكرار كنم؟سفارت نميگه كه چرا ميخواي ديرتر بري؟در صورت مثبت بودن جواب آيا من كه 3 تا واكسن در آنكارا نوش جان كردم بايد بازم واكسن بزنم؟يا ديگه برگه آبي رو نشون بدم واكسن نميزنن؟چطوري بايد اين كار رو انجام داد؟به سفارت اول بگي بعد بري براي آزمايشها؟يا اينكه سرمو بندازم پايين و وقت بگيرم و برم دكتر و نتايج رو با برگه آبي بدم سفارت؟

هیچ کس اطلاعاتی در این زمینه نداره ما رو راهنمایی کنه؟
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: ramin_ad
(2012-01-01 ساعت 22:46)naeiji1974 نوشته:  دوستان در مورد ویزا کارت پارسیان نظرتون چیه؟کسی از مزایا و معایبش اطلاعی داره؟آیا براحتی میشه توی آمریکا خرجش کرد؟

ما داریم، میتونیم از عابر بانک ها پول بکشیم که البته هر بار 5 دلار کارمزد کم میکنه. اما نمی تونیم از فروشگاهها خرید کنیم. هر روز هم تا 500 دلار میشه برداشت کرد.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: ramin_ad ، AmericanHamid ، الی الی ، naeiji1974 ، farnaz82 ، afshin4749 ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان