کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سال نو بر دوستان عزیز مبارک
یه سوال: لپ تاپ من وبندوز اورجینال نداره دوروز دیگه هم میرم هیوستون به نظر شما مشکلی تو فرودگاه پیش نمیاد؟

تشکر کنندگان: bahar1981 ، tamanna ، mavarfan
(2011-03-21 ساعت 15:25)upm2006 نوشته:  سال نو بر دوستان عزیز مبارک
یه سوال: لپ تاپ من وبندوز اورجینال نداره دوروز دیگه هم میرم هیوستون به نظر شما مشکلی تو فرودگاه پیش نمیاد؟
نه عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد

از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: upm2006 ، emankh101 ، mr.amir ، rayan.s ، mavarfan ، tamanna ، DLT ، tiptop ، California
امروز صبح از ساعت 9 تا 10:30 صبح رفتم اداره DMV و امتحان آئین نامه را بدون اشتباه قبول شدم. 4نفر از 5نفری که با من امتحان داشتند رد شدند. انتشار سوالات فارسی امتحان آئین نامه ایالت کالیفرنیا توسط دوستان عزیز عضو سایت قابل قدردانی فراوانه. سال پر بار و تعطیلات خوشی داشته باشید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: clear ، AmericanHamid ، hasti_banoo ، hooman421 ، tamanna ، frozen mind ، free_free ، coming soon ، DLT ، tiptop ، najibi ، mitr.p ، arshida ، California ، tata63
[quote='saeedproo' pid='100468' dateline='1300777664']
دوستان مغمولا از زمانی که امتخان ایین رو دادیم چند روز بعد امتحان شهره ؟

رایان عزیز همون 33 تا فایل JPG رو می گی ؟
har vaght ghabool shodi hamoon moghe mitooni online baraye shahri nobat begiri yani age homoon fardasham vaght bede mitooni emtehan bedi
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: hooman421 ، tamanna ، Hornet
(2011-03-22 ساعت 11:37)saeedproo نوشته:  دوستان مغمولا از زمانی که امتخان ایین رو دادیم چند روز بعد امتحان شهره ؟

رایان عزیز همون 33 تا فایل JPG رو می گی ؟

سعید جان؛ تعدادش یادم نیست ولی تو ارسالهای مربوط به تایپیک گواهینامه آمریکا میتونی پیداش کنی. برای امتحان شهرهم همانطور که بابک جان گفته بسته به شانست و نظر خودت از فردا تا نزدیک به یکسال وقت داری امتحان بدی.(( بعد از قبولی در امتحان آئین نامه به من بخاطر داشتن گواهینامه ایران دو تا گواهینامه دادن یکی موقت برای یک ماه یکی هم یکساله که حتما" باید یک فرد دارای گواهینامه موقع رانندگی کنارم باشه.)) بخاطر نوع رانندگی و علائم تقریبا" متفاوت حتما" باید یه چند روزی تو خیابون ها با کسی که گواهینامه داره رانندگی کنید بعد برید سراغ امتحان عملی رانندگی .موفق باشید
-نکته: من دیروز امتحان آئین نامه دادم و امروزم امتحان شهر دارم برای همین گواهینامه هایی رو که گفتم به پرینت وقتم منگنه کردن که اگر ردشم نتونم رانندگی بکنم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، free_free ، frozen mind ، WIKIMAN ، emankh101 ، tamanna ، success ، DLT ، maaref ، California ، tata63
یک سوال شاید تکراری باشه
دوستانی که آمریکا رفتن جواب بدن ؟
من لب تاپ دارم و ویندوزش را عوض کردم آیا میشه اونجا بیام نت یا باید ویندوزش را اونجا عوض کنم ؟

تشکر کنندگان: Lamborghini ، tamanna ، maaref ، California
(2011-03-22 ساعت 20:45)mr.amir نوشته:  یک سوال شاید تکراری باشه
دوستانی که آمریکا رفتن جواب بدن ؟
من لب تاپ دارم و ویندوزش را عوض کردم آیا میشه اونجا بیام نت یا باید ویندوزش را اونجا عوض کنم ؟

امیر جان،

به ویندوز و نرم افزارهای قفل شکسته چه در فرودگاه و چه در هنگام اتصال به اینترنت هیچ کاری ندارند و مشکلی ایجاد نمی کنه. ولی اگر از این نرم افزارها استفاده تجاری بشه، احتمال ایجاد مشکل زیاده.

از نمونه های استفاده تجاری، فروش نرم افزارهای کرک شده یا استفاده از اون ها در شرکت ها و مؤسسات هستش. البته مورد دوم نیاز به شاکی داره (که معمولاً خود شرکت تولیدکننده نرم افزاره) ولی چون جریمه های خیلی خیلی سنگینی داره، عموماً کسی ریسک نمی کنه و از ارجینالش استفاده می کنه.
تشکر کنندگان: free_free ، rayan.s ، mr.amir ، emankh101 ، tamanna ، peyman74 ، success ، maaref ، lorecance ، California ، tata63 ، shitili
[quote='saeedproo' pid='100501' dateline='1300815354']
دوستان من 25 روز دیگه دارم میرم ایران یه نظر شما برم دنبال گواهبنامه ؟
[/quote

به نظر من داشتنش بهتر از نداشتنشه. هم بی دردسر رانندگی میکنیم و هم این که به عنوان یک کارت شناسایی معتبر میتونه همیشه تو کیفمون باشه. مثلا برای رفتن به یه سری کلابها کارت شناسایی میخوان که ببینن چند سالمونه میتونیم بریم داخل یا نه، یا بعضی جاها وقتی با کردیت کارت خرید میکنیم یه کارت شناسایی عکس دار میخوان. خوب برای این که گرین کارت را بذاریم خونه و همیشه دنبالمون نباشه، گواهینامه بهترین چیزه.
تشکر کنندگان: emankh101 ، tamanna ، Hornet ، maaref ، maxsupermax ، mitr.p
(2011-03-22 ساعت 22:05)saeedproo نوشته:  دوستان من 25 روز دیگه دارم میرم ایران یه نظر شما برم دنبال گواهبنامه ؟

دوست عزیز اصلا سوال کردن نداره.حتما برو دنبالش.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: emankh101 ، saeedproo ، tamanna ، Hornet ، maaref ، maxsupermax ، California
سال نو را به همه ي برو بچه هاي مهاجرسرا تبريک مي گم .انشاءالله در تمام مراحل زندگي موفق باشيد.
1سؤال داشتم: اگه يک زن و شوهر با هم ويزاشون صادر بشه و مرد برنده ي اصلي باشه آيا ميشه مرد اول وارد آمريکا بشه و بعد خانومش به فاصله 2يا3 ماه بعد وارد آمريکا بشه؟
يا بايد با هم وارد بشند؟
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: hooman421 ، tamanna ، emankh101 ، maaref
(2011-03-23 ساعت 11:12)farzad-it نوشته:  سال نو را به همه ي برو بچه هاي مهاجرسرا تبريک مي گم .انشاءالله در تمام مراحل زندگي موفق باشيد.
1سؤال داشتم: اگه يک زن و شوهر با هم ويزاشون صادر بشه و مرد برنده ي اصلي باشه آيا ميشه مرد اول وارد آمريکا بشه و بعد خانومش به فاصله 2يا3 ماه بعد وارد آمريکا بشه؟
يا بايد با هم وارد بشند؟

دوست عزیز باید برنده اصلی موقع ورود بقیه اعضای خانواده وارد یشه یا قبل از بقیه
یکی از دوستان دالاسی بعد از چند ماه خانمش اومد می گفت توی فرودگاه به دلیل مشخص شدن اینکه شوهرش داخل امریکاست اذیت شده بود

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، free_free ، mavarfan ، maaref ، mitr.p ، tata63
(2011-03-23 ساعت 12:15)behzadb57 نوشته:  
(2011-03-23 ساعت 11:12)farzad-it نوشته:  سال نو را به همه ي برو بچه هاي مهاجرسرا تبريک مي گم .انشاءالله در تمام مراحل زندگي موفق باشيد.
يا بايد با هم وارد بشند؟

دوست عزیز باید برنده اصلی موقع ورود بقیه اعضای خانواده وارد یشه یا قبل از بقیه
یکی از دوستان دالاسی بعد از چند ماه خانمش اومد می گفت توی فرودگاه به دلیل مشخص شدن اینکه شوهرش داخل امریکاست اذیت شده بود
آخرش گذاشتند داخل بشه که؟
نميشه موقع ورود شوهرش بره فرودگاه و خودشا نشون بده که من اينجام؟؟
حتما ميشه ديگه.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: emankh101 ، tamanna ، mavarfan ، maaref
با سلام

ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت سال نو ، این یادگار جمشیدی میخوام بعضی از اماکن معروف و دیدنی آمریکا رو برای بچه هایی که دارن واسه اولین بار به اونجا تشریف میبرن تقدیم کنم .

فایل‌های پیوست
.docx   ????? ????? ??????.docx (اندازه 634.78 KB / تعداد دانلود: 245)
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

این هفته تاریخ سفرم معلوم میشه . 4 ایرلاین را انتخاب کردم و حال باید ببینم کدامشون اون تاریخی که من میخوام جا دارن . من بیزینس کلاس را انتخاب کردم چون کمی ناراحتی دیسک کمر دارم و میخوام در هواپیما 16 ساعت راحت باشم . ای کاش قطرایرویز به لس آنجلس پرواز داشت چون ایرلاین بسیار عالی هست . ک ال ام اگه در تاریخی که من بخوام داشته باشه خوبه چون دوستان قدیمی را میبینم .

از بین : ترکیش / امارات / ک ال ام / لوفتهانزا ( پرواز مستقیم ) ==== ایر فرانس ( پرواز غیر مستقیم ) یکی را انتخاب میکنم .

ثانیه هاتون مبارک باد
تشکر کنندگان: hooman421 ، coming soon ، emankh101 ، tamanna ، mavarfan ، maxsupermax ، javidk ، AmericanHamid ، maaref ، lorecance ، California
(2011-03-23 ساعت 14:54)farzad-it نوشته:  [quote='behzadb57' pid='100529' dateline='1300866317']
[quote='farzad-it' pid='100525' dateline='1300862558']
سال نو را به همه ي برو بچه هاي مهاجرسرا تبريک مي گم .انشاءالله در تمام مراحل زندگي موفق باشيد.
يا بايد با هم وارد بشند؟

اول باید برنده اصلی وارد بشه و پس از اون همراهان قبل از اینکه ویزاشون باطل بشه.
تشکر کنندگان: tamanna ، mr.amir ، mavarfan ، maxsupermax ، emankh101 ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان