کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
امروز به 3 ایرلاین سر زدم برای 10 یا 9 آپریل که فقط امارات جا داشت و برای 20 فروردین بلیط تهیه کردم .

من هم رفتنی شدم . 20 فروردین تهران / دبی / لس آنجلس .

دوستان اگه دقت کنید من در تاریخ 20 / 1 / 2011 برنده شدم / 20 / 1 / 90 بلیط به آمریکا دارم . همه تاریخها 20 / 1 هست .

(2011-03-30 ساعت 14:41)mr.amir نوشته:  امروز به 3 ایرلاین سر زدم برای 10 یا 9 آپریل که فقط امارات جا داشت و برای 20 فروردین بلیط تهیه کردم .

دوستان اگه دقت کنید من در تاریخ 20 / 1 / 2011 برنده شدم / 20 / 1 / 90 بلیط به آمریکا دارم . همه تاریخها 20 / 1 هست .

امیدوارم تو زندگیت هم همیشه نمره 20 بیاریBig Grin.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mr.amir ، mavarfan
(2011-03-30 ساعت 14:41)mr.amir نوشته:  امروز به 3 ایرلاین سر زدم برای 10 یا 9 آپریل که فقط امارات جا داشت و برای 20 فروردین بلیط تهیه کردم .

سلام دوست عزیز
لطفا" پس از رسیدن اطلاعات کاملی از وضعیت آن طرف اعلام کن .
همیشه بیست باشی . Shy
ضمنا" بلیط را چند گرفتی ؟
الهی به ما آن ده که آن به .
(2011-03-30 ساعت 14:59)amir53 نوشته:  

سلام دوست عزیز
همیشه بیست باشی . Shy
---------------------------------

من خرافاتی نیستم ولی خدایی همه تاریخها شمارش 20 هست Big Grin

بلیط رفت و برگشت با صندلی دلخواهم 1579000 تومان رفت و برگشت 40 روز در لس آنجلس هستم هتل هم گرفتم با صبحانه / باشگاه بدنسازی / جکوزی / شبی 70 دلار . ( اسم هتل را نمیدونم دوستم میاد دنبالم منو میبره هتل رسیدم اسم هتل را اعلام میکنم )
( دلیل ویرایش اشتباه قیمت بلیط بود )

تندرست باشید Wink
(2011-03-28 ساعت 18:56)rayan.s نوشته:  
(2011-03-28 ساعت 12:07)afroz1 نوشته:  با سلام
سوالی که داشتم ا ینه که من نمی خوام به خاطر مسائل امنیتی چون یه خانم تنها هستم با خودم پول زیادی ببرم اگه بخوام از اینجا بفرستند من که اواین باره که میرم نه کردیت دارم نه حساب بانکی چیکار باید بکنم؟ آیا صرافی ها که میخوان بفرستند به چه حسابی بفرستند/. و آیا می شه اعتماد کرد؟ این موضوع با عث نگرانی من می باشد.
با تشکر فراوان
افروز
افروز خانوم؟! شما فردا رسیدن یه حساب تو یه بانک آمریکایی باز کنید و از خانواده بخواید پول را از ایران به اون حساب واریز کنند. پولم ظرف 4-5روز کاری به حسابتان میاد.موفق باشید

ارسال پول از ایران اگر غیر ممکن نباشه خییلی سخته... روش زیاد حساب باز نکنین
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: tamanna ، lorecance ، mavarfan
سلام
در پی بیانات فوق الذکر در مورذ سختی حواله به امریکا
نظرتان چیست؟
اگر پولهایتان را بصورت طلاجات(فقط فلز طلا بدون جواهرات) و ان هم بصورت مصرفی(یعنی در حال استفاده) با خود منتقل کرده و انجا بفروشیم. چون همیشه طلا پول است چه ایران چه هر جایی.
ها؟
ممنونمSmile
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: lorecance ، mr.amir ، emankh101 ، mavarfan ، tamanna ، coming soon ، maaref ، California
(2011-03-31 ساعت 20:21)maxsupermax نوشته:  سلام
در پی بیانات فوق الذکر در مورذ سختی حواله به امریکا
نظرتان چیست؟
اگر پولهایتان را بصورت طلاجات(فقط فلز طلا بدون جواهرات) و ان هم بصورت مصرفی(یعنی در حال استفاده) با خود منتقل کرده و انجا بفروشیم. چون همیشه طلا پول است چه ایران چه هر جایی.
ها؟
ممنونمSmile
من در زمینه ارسال پول به آمریکا تجربه ایی ندارم و صحبتی هم که در ادامه می کنم تا حالا شخصا تجربه نکردم اما بهرحال مطرح می کنم شاید عملی باشه و کمکی برای دوستان باشه امیدوارم اساتید و پیشکسوتان سایت در این مورد نظر بدن :
طبق صحبتی که دوستان در قسمت ارمنستان نوشتند بانک های این کشور برای مسافرین و اتباع خارجی حتی با ویزای توریستی ویزا کارت صادر می کنند اگه امکان داشته باشه کسانی که می خوان برن آمریکا اول یک حساب ارمنستان باز کنند و پولهای خودشون رو به این حساب منتقل کنند خیلی خوب میشه چون بعدا نه مشکل انتقال پول خواهند داشت و هم از یک مقدار اعتبار(کردیت) اولیه برای بعضی کارها در آمریکا برخوردار می شن در ضمن انتقال پول به ارمنستان بسیار ساده هست .
امیدوارم دوستان نظرشون رو در این مورد بیان کنند
موفق باشید
تشکر کنندگان: maxsupermax ، emankh101 ، coming soon ، maaref ، mitr.p ، California
(2011-03-31 ساعت 12:05)pouya.pouya نوشته:  
سوالی که داشتم ا ینه که من نمی خوام به خاطر مسائل امنیتی چون یه خانم تنها هستم با خودم پول زیادی ببرم اگه بخوام از اینجا بفرستند من که اواین باره که میرم نه کردیت دارم نه حساب بانکی چیکار باید بکنم؟ آیا صرافی ها که میخوان بفرستند به چه حسابی بفرستند/. و آیا می شه اعتماد کرد؟ این موضوع با عث نگرانی من می باشد.
با تشکر فراوان
افروز
افروز خانوم؟! شما فردا رسیدن یه حساب تو یه بانک آمریکایی باز کنید و از خانواده بخواید پول را از ایران به اون حساب واریز کنند. پولم ظرف 4-5روز کاری به حسابتان میاد.موفق باشید

دوستان عزیز؛ لطفا" نظر شخصی ندید...آخه رو چه حسابی میگید ارسال پول خیلی سخته؟ مگر رفتن به صرافی مجاز براتون سخت باشه!!!
عزیزان از طریق صرافی مجاز هرمقدار پول بخواید به آمریکا میتونید ارسال کنید. پول هم به حساب شما در آمریکا وقتی واریز میشه مبداش ایران نیست اکثرا" کانادا میباشد. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-03-30 ساعت 21:24)mr.amir نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 14:59)amir53 نوشته:  

سلام دوست عزیز
همیشه بیست باشی . Shy

من خرافاتی نیستم ولی خدایی همه تاریخها شمارش 20 هست Big Grin

بلیط رفت و برگشت با صندلی دلخواهم 1750000 تومان رفت و برگشت 40 روز در لس آنجلس هستم هتل هم گرفتم با صبحانه / باشگاه بدنسازی / جکوزی / شبی 70 دلار . ( اسم هتل را نمیدونم دوستم میاد دنبالم منو میبره هتل رسیدم اسم هتل را اعلام میکنم )

تندرست باشید Wink

امیر جان؛ اینکه کارت بیسته شکی نیست ولی یادت نره که تاریخ دوم دست خودت بود. اگه دنبال عجایب هستی خدمتت عرض کنم که تاریخ تولد من 3/11 هجری شمسی روز مصاحبه ام 3/11 میلادی بود و تاریخ تولد بچه ام 4/12 هجری شمسی و روزی که کلییر شدم در پاسپورتم خورده 4/12 میلادی.خوش باشیCool

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، HOMAYON53 ، User ، mavarfan ، DLT ، Hornet ، REZA1390 ، tata63
من دنبال عجایب نیستم و همینطور خرافاتی نیستم . وقتی بلیط را گرفتم دیدم با تاریخ مصاحبه 20 درمیاد . ( 13 یا 14 درکار نیست )

امیدوارم همه دوستان درکارشون بیست موفق باشن .Big Grin مهم همون بیسته Big Grin .
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan ، Hornet
(2011-04-03 ساعت 01:34)rayan.s نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 21:24)mr.amir نوشته:  [quote='amir53' pid='101022' dateline='1301480981']
[quote='mr.amir' pid='101020' dateline='1301479870']
امیر جان؛ اینکه کارت بیسته شکی نیست ولی یادت نره که تاریخ دوم دست خودت بود. اگه دنبال عجایب هستی خدمتت عرض کنم که تاریخ تولد من 3/11 هجری شمسی روز مصاحبه ام 3/11 میلادی بود و تاریخ تولد بچه ام 4/12 هجری شمسی و روزی که کلییر شدم در پاسپورتم خورده 4/12 میلادی.خوش باشیCool

rayan.s عزیز تو چقدر حساس هستی.
خوراک خودم هستی که با هم بشینیم تخته نرد بازی کنیم و کل کل کنیم. خدایی خیلی باحالی Smile
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، Hornet ، success ، rayan.s ، arshida
امروز ی لینک تو یاهو دیدم گفتم شاید بدرد بچه ها اینجا بخوره:

Why North Dakota May Be the Best State in the Country to Live In
مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان: mml ، Hornet ، hooman421 ، maaref ، mavarfan ، najibi
(2011-04-03 ساعت 16:02)lorecance نوشته:  امروز ی لینک تو یاهو دیدم گفتم شاید بدرد بچه ها اینجا بخوره:

Why North Dakota May Be the Best State in the Country to Live In

سلام
من هم در مورد داکوتای شمالی زیاد شنیدم و طبق آمار بهترین ایالت از نظر بازار کار است اما بهترین شهر قابل زندگی پیتسبورگ پنسیلوانیا است که من اگر کارها به امید خدا درست شود قصد دارم به آنجا بروم.
شماره کیس : 2011AS00013xxx
تاریخ نامه قبولی: May 22, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ مصاحبه: 16 فوریه 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 4 مارچ 2011
تاریخ دریافت ویزا: 26 می 2011
ورود به امریکا: 17 جولای 2011
دریافت پاسپورت سفید: 26 می 2012
بازگشت به سرزمین مادری برای همیشه : 17 آوریل 2012 Smile
تشکر کنندگان: lorecance ، coming soon ، maaref ، لیلا ج ، mml ، mavarfan ، mitr.p ، California
(2011-04-01 ساعت 07:18)rayan.s نوشته:  
(2011-03-31 ساعت 12:05)pouya.pouya نوشته:  
با تشکر فراوان
افروز

دوستان عزیز؛ لطفا" نظر شخصی ندید...آخه رو چه حسابی میگید ارسال پول خیلی سخته؟ مگر رفتن به صرافی مجاز براتون سخت باشه!!!
عزیزان از طریق صرافی مجاز هرمقدار پول بخواید به آمریکا میتونید ارسال کنید. پول هم به حساب شما در آمریکا وقتی واریز میشه مبداش ایران نیست اکثرا" کانادا میباشد. موفق باشید

سلام دوستان عزيز
فرستادن پول از طريق صرافي ها سخت نيست ولي توجه كنيد كه وقتي شما پول را از طريق صرافي ها مي فرستيد براي شما هر دلار را حدود 40 تومان نسبت به نرخ روز بازار آزاد گرانتر حساب مي كنند.بطور مثال من 11 فروردين 5000 دلار خواستم به آمريكا به يك حساب شخصي بفرستم . در بازار دلار 1120 تومان فروخته ميشد ولي براي حواله 1150 تومان بعلاوه 50 دلار هزينه فرستادن ازمن گرفته شد كه اگر اين مبالغ را شما جمع كنيد و تقسيم بر 5000 كنيد خواهيد ديد كه هر دلار براي من 1161 تومان تمام شد.
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، Hornet ، im-i ، success ، lorecance ، maaref ، آزاده رها ، armido ، hamed_gh ، mml ، Lamborghini ، mavarfan ، California ، tata63
دیروز از صرافی gcm تجریش با بلیط / پاسپورت / خروجی / کارت ملی 3000 دلار گرفتم هر دلار 1044 تومان .

تلفن : 22711918

تشکر کنندگان: satusa ، لیلا ج ، Hornet ، mml ، Lamborghini ، mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان