کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-06-19 ساعت 14:16)boshra نوشته:  بابا این حرفا چیه
یکی از همین بچه های سایت 2011 اون هفته برگشتند تازه 1 هفته هم رفتند کانادا با ماشین
با این مهر میتونید برید کانادا

خوب ما هم همينو ميگيم با اين ويزا ابتدا بايد بري آمريكا بعد از اونجا ميتوني بري كانادا ولي از همين ابتدا نميشه رفت كانادا
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: coming soon ، mml ، zohreh36 ، najibi ، emankh101 ، maaref ، frozen mind ، parastoo2011
اره دیگه بابا جان
چرا به حرف این علی جان گوش نمیدین شماها

اااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: Hornet ، jan ، emankh101 ، alisarshar ، maaref ، mml ، parastoo2011 ، najibi
بچه ها توی فرودگاه آمریکا فقط اون پاکت رو می گیرن؟
یا عکس هم بازم لازمه؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: mml ، najibi
(2011-06-20 ساعت 01:59)shiva_h نوشته:  بچه ها توی فرودگاه آمریکا فقط اون پاکت رو می گیرن؟
یا عکس هم بازم لازمه؟
عکس را خودشون با وبکم میگیرن
فقط پاکت را باید سالم تحویل داد.
سفر خوبی‌ داشته باشی‌.... Smile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، najibi ، parastoo2011 ، California
(2011-06-20 ساعت 01:59)shiva_h نوشته:  بچه ها توی فرودگاه آمریکا فقط اون پاکت رو می گیرن؟
یا عکس هم بازم لازمه؟

فكر ميكنم برگه X-Ray هم بايد ببريد
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، najibi
(2011-06-20 ساعت 08:40)alisarshar نوشته:  
یا عکس هم بازم لازمه؟

فكر ميكنم برگه X-Ray هم بايد ببريد

والا چیزی غیر پاکت زرد و پاسپورت از من، چیز دیگه نخواستن.
حتی خود من گفتم CD X-Ray که آفیسر گفت لازم نیست.
اما خوب بالاخره دم دست باشه بد نیست.
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
تشکر کنندگان: alisarshar ، frozen mind ، mml ، mitr.p ، maxsupermax ، najibi ، maaref ، nastaran86 ، mr.amir ، parastoo2011
(2011-06-20 ساعت 03:47)emankh101 نوشته:  
یا عکس هم بازم لازمه؟
عکس را خودشون با وبکم میگیرن

از من یه دونه عکس خواستن، که همرام بود. داشته باشین بهتره.
(2011-06-19 ساعت 15:09)alisarshar نوشته:  
(2011-06-19 ساعت 14:16)boshra نوشته:  بابا این حرفا چیه
یکی از همین بچه های سایت 2011 اون هفته برگشتند تازه 1 هفته هم رفتند کانادا با ماشین
با این مهر میتونید برید کانادا

خوب ما هم همينو ميگيم با اين ويزا ابتدا بايد بري آمريكا بعد از اونجا ميتوني بري كانادا ولي از همين ابتدا نميشه رفت كانادا

بابا به خدا من وارد آمریکا شدم و اینو میدونم که با ویزای مهاجرتی باید اول وارد آمریکا بشم. ولی از اونجاییکه آفیسر فرودگاه گفت 3 تا 6 ماه طول می کشه که گرین کاتمون بیاد، می خواستیم یه سفر کوتاه و زمینی به ونکوور داشته باشیم. ممنون از راهنمایی هاتون...
تشکر کنندگان: alisarshar ، Hornet ، frozen mind ، mml ، maxsupermax ، najibi ، emankh101 ، maaref ، nastaran86 ، California
دوستان محترم که اطلاعات آنها در جدول است!

لوفت هانزا یک تغییر مهم درمیزان بار خود داده است!! از چند روز پیش، شاید کمتر از یک هفته.

هر مسافر فقط یک چمدان 23 کیلویی مجاز است که با خود حمل کند!!!

اگر بلیط شما لوفت هانزا است و از یک هفته به قبل بلیط را رزرو و یا خریده اید، دوباره با آژانس مربوطه تماس بگیرید و بپرسید!!

این خبر را من امروز ظهر از آژانس هواپیمایی شنیدم.

امارات همچنان 2 چمدان 23 کیلویی است!
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
سلام دوستان عزیز مسافر،

این سوال من شاید تکراری باشه اما خواهشن جواب بدین، برای خریدن بلیط می شه یک طرفه یا فقط رفت رو خریداری کرد یا ختما باید دو طرفه باشه.

با تشکر
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، hooman421
(2011-06-21 ساعت 14:15)nimahoboot نوشته:  سلام دوستان عزیز مسافر،

این سوال من شاید تکراری باشه اما خواهشن جواب بدین، برای خریدن بلیط می شه یک طرفه یا فقط رفت رو خریداری کرد یا ختما باید دو طرفه باشه.

با تشکر

بله دوست عزیز میتوانید یکطرفه خرید کنید البته معمولا بلیط یکطرفه کمی غیر معمول گران است مثلا در مورد klm و باید ببینید بلیط یکطرفه صرف میکند یا نه
موفق باشید
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
تشکر کنندگان: coming soon ، emankh101 ، najibi ، maaref ، nastaran86 ، mitr.p ، mml ، hooman421 ، parastoo2011 ، California
(2011-06-21 ساعت 14:15)nimahoboot نوشته:  سلام دوستان عزیز مسافر،

با تشکر

اگر قصد ماندن بیش از یک سال دارید بلیط یک طرفه بگیرید چون بلیط دوطرفه حداکثر بمدت یکسال از تاریخ رزرو بلیط برگشت را می توانید بگیرید .
ممکن است یک آژانسی از خودش بگوید که به شما بلیط یک طرفه نمی دهیم شما توجه نکنید و یک طرفه وطالبه کنید و یا آژانس دیگری بروید .
الهی به ما آن ده که آن به .
سلام دوستان.می خواستم ببینم که بردن کارت ملی و شناسنامه لازمه یا نه؟

تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-06-20 ساعت 10:17)arezoo_zarrabi نوشته:  عکس را خودشون با وبکم میگیرن
از من یه دونه عکس خواستن، که همرام بود. داشته باشین بهتره.
(2011-06-19 ساعت 15:09)alisarshar نوشته:  بابا به خدا من وارد آمریکا شدم و اینو میدونم که با ویزای مهاجرتی باید اول وارد آمریکا بشم. ولی از اونجاییکه آفیسر فرودگاه گفت 3 تا 6 ماه طول می کشه که گرین کاتمون بیاد، می خواستیم یه سفر کوتاه و زمینی به ونکوور داشته باشیم. ممنون از راهنمایی هاتون...
دوست عزیز
الان قانون به این شکل شده که مهری که روی ویزای شما برای اولین ورود می خوره حکم گرین کارت داره
این دوستان ما گرین نداشتند با همون ویزاشون رفتند ونکوور
تشکر کنندگان: najibi ، emankh101 ، Hornet ، yousef156 ، mml ، maaref ، hamed_gh ، parastoo2011
سلام دوستان ،همسر من تا 10روز دیگه داره میره امریکا تا گرین کارتشو فعال کنه اما از اونجایی که ویزای من هنوز نیومده میخواد بعد ازگرفتن گرین کارتش زود برگرده ایران،میخواستم بپرسم حدودا چقدر طول میکشه تا گرین کارتش بیاد ؟ ویزاش رو هم با دریافت برگه ابی گرفته و کلیر شده ایا باز هم در اونجا اف بی آِی چک میخوره و اومدن گرین کارتش زمان میبره یا تا 3-2 هفته بعد از ورودش میاد تا بتونه واسه بلیط برگشتش برنامه ریزی کنه؟ ممنون
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، parastoo2011 ، California
دوستان با عرض معذرت
آنقدر تاپیک ها زیاد شده که پیدا کردن عنوان مناسب سخت شده و من از قسمت ... این مبحث استفاده کردم .
برای ثبت نام فرزندم که به کلاس اول راهنمایی در ایران می رود چه مدارکی باید آماده کنیم . آیا ترجمه کارنامه پنجم کفایت می کند ؟ آیا در us هم وارد کلاس 7 می شود ؟
هم اکنون نیازمند یاری پیشکسوتان هستیم .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: saeedproo ، mml ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان