کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
ببخشید اگه لحن تندی داشتم واسه بیان کردن نظرم راجع به آمریکا...اما باید بدونیم که واقعا این مجوز ورود به بهشت نیست...امریکا هم یک کشور ساده مثل همه جای دنیاست
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: tamanna ، matgogoia ، moraddad ، najibi ، ParsTrader ، payman R ، clear ، hamed_gh ، emankh101 ، mehdi_behzadi ، maaref ، elena ، DLT ، parastoo2011 ، California
shiva-h گرام! با سلام و تشکر بابت به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان. نوشته اید:" اماچیزی که توی این مدت دستگیرم شد این بود که آمریکا و مردمش فقط زندگی‌ ماشینی دارن..یا در حال خرید کردن یا کار کردن یا غذا خوردن!" حالا سوال من اینه: مردم تو ایران برنامه روز مره شان چیه؟ و بعدشم تو این مدت که آمریکا بودید به پارکها و مراکز تفریحی و ساحلها هم رفتید؟ اونجا ها رو چطور دیدید؟
بعدشم نوشتید: " یک چیز دیگه هم که خیلی قابل توجه هست اینه که ما ایرانی ها صد برابر اینا کار بلدیم و خیلی میتونیم کارامونو خودمون انجام بدیم...خیلی خنگن به خدا" دوست محترم! لطفا" از لحاظ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، بهداشت و سلامت و آموزش و پرورش ایران رو با آمریکا مقایسه کنید.
در کشوری که تو قرن 21ام صحبت از ارتباط افراد کف بین و رمال با مقامات عالیه مملکتی هست هیچ وقت دم از آگاهی مردم کشورش نزنید.
آمریکا کشوری که به بچه 3-4 ساله اش یاد میدند اگر پدر و مادرش کتکش زدن 911 بگیره نه اینکه بعد از شکنجه شدن بچه اون رو طبق قوانین به پدرش تحویل بدن!!!
اینجا با ترمی 2 دلار به شما زبان یاد میدن و اگر بخواهید میتونید با ادامه دادن دیپلم آمریکا را ظرف مدت حداکثر 2 سال بگیرید و برید دانشگاه!
اینجا مدارسش 10 تا زمین بیس بال و فوتبال و بسکتبال و... داره!اینجا دانشگاههاش شهره! اینجا بدون تفتیش عقاید و نوع جنسیت میتونید پیشرفت کنید!اینجا خیلی حقها را دارید که تو ایران ازش خبر نداشتید!!! اینجا داشتن حداقلهای زندگی رویا نیست! امیدوارم راه کسی به دکتر و بیمارستان نیوفته ولی اگر افتاد متوجه میشید اینجا اول مداوات میکنند بعد صحبت پول میکنند!!!
ضمنا" اگر من از ادمهای آمریکایی دور و برم باهوش تر باشم دلیل بر خنگی اونها نیست.ضمنا" همانطور که ایران برای افغانیها بهشته آمریکا هم برای ما بهشته. که صد البته برای خود آمریکایها بهشت نیست!!!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-07-01 ساعت 18:56)rayan.s نوشته:  shiva-h گرام! با سلام و تشکر بابت به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان. نوشته اید:" اماچیزی که توی این مدت دستگیرم شد این بود که آمریکا و مردمش فقط زندگی‌ ماشینی دارن..یا در حال خرید کردن یا کار کردن یا غذا خوردن!" حالا سوال من اینه: مردم تو ایران برنامه روز مره شان چیه؟ و بعدشم تو این مدت که آمریکا بودید به پارکها و مراکز تفریحی و ساحلها هم رفتید؟ اونجا ها رو چطور دیدید؟
بعدشم نوشتید: " یک چیز دیگه هم که خیلی قابل توجه هست اینه که ما ایرانی ها صد برابر اینا کار بلدیم و خیلی میتونیم کارامونو خودمون انجام بدیم...خیلی خنگن به خدا" دوست محترم! لطفا" از لحاظ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، بهداشت و سلامت و آموزش و پرورش ایران رو با آمریکا مقایسه کنید.
در کشوری که تو قرن 21ام صحبت از ارتباط افراد کف بین و رمال با مقامات عالیه مملکتی هست هیچ وقت دم از آگاهی مردم کشورش نزنید.
آمریکا کشوری که به بچه 3-4 ساله اش یاد میدند اگر پدر و مادرش کتکش زدن 911 بگیره نه اینکه بعد از شکنجه شدن بچه اون رو طبق قوانین به پدرش تحویل بدن!!!
اینجا با ترمی 2 دلار به شما زبان یاد میدن و اگر بخواهید میتونید با ادامه دادن دیپلم آمریکا را ظرف مدت حداکثر 2 سال بگیرید و برید دانشگاه!
اینجا مدارسش 10 تا زمین بیس بال و فوتبال و بسکتبال و... داره!اینجا دانشگاههاش شهره! اینجا بدون تفتیش عقاید و نوع جنسیت میتونید پیشرفت کنید!اینجا خیلی حقها را دارید که تو ایران ازش خبر نداشتید!!! اینجا داشتن حداقلهای زندگی رویا نیست! امیدوارم راه کسی به دکتر و بیمارستان نیوفته ولی اگر افتاد متوجه میشید اینجا اول مداوات میکنند بعد صحبت پول میکنند!!!
ضمنا" اگر من از ادمهای آمریکایی دور و برم باهوش تر باشم دلیل بر خنگی اونها نیست.ضمنا" همانطور که ایران برای افغانیها بهشته آمریکا هم برای ما بهشته. که صد البته برای خود آمریکایها بهشت نیست!!!

کاملا درست می فرمایید شما ...منم این چیزارئ قبول دارم...شاید نیاز به زمان بیشتری دارمRolleyes
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi ، matgogoia ، success ، maaref ، DLT ، frozen mind ، parastoo2011 ، free_free ، California ، tata63
(2011-07-01 ساعت 09:08)shiva_h نوشته:  ببخشید اگه لحن تندی داشتم واسه بیان کردن نظرم راجع به آمریکا...اما باید بدونیم که واقعا این مجوز ورود به بهشت نیست...امریکا هم یک کشور ساده مثل همه جای دنیاست
salam shiva jan
man kamelan ba shoma movafegh hastam man L.A hasatam alan 22 rozehe injam bavar konageh mishod hamin alan barmigashtam iranSad
behterh khodeh dostan biyan az nazdik bebinan va bad khodeshon nazar bedan
سلام شیوا جان
من کاملا با شما موافق هستم من L.A هستم الآن ۲۲ روزه اینجام باور کن اگه میشد همین الآن برمی گشتم ایران Sad
بهتره خود دوستان بیان از نزدیک ببینن و بعد خودشون نظر بدن
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، maxsupermax ، shiva_h ، tamanna ، maaref ، moraddad
سلام
دوستان عزیز که در امریکا هستید یا در حاله رفتن میباشد .
من آخرین بار ساله گذشته در امریکا بودم و میخواستم اطلاعتی به شما عزیزان بدم.
بهترین جا برای خرید مواد غذایی و وسایل الکترونیکی فروشگاه بزرگ costco هستش که مواد غذایی و دستمال و مواد شوینده را با کمترین هزینه میتوانید تهیه کنید.لوازم الکترونیکی رو بعد از استفاده تا ۴۰ روز میتوانید پس بدهید یا عوض کنید . اونجا هم مثله اینجا مدرسه غیر دولتی خوب و عالی وجود داره والی اکساره خانوادهها در مقطعه دبیرستان بچههاشون رو به مدارس دولتی میفرستن.البته من هم همین کار رو میخوام انجام بدهم.
قیمته out let فرقی با حراج فروشگاهها نداره پس زحمت تا بیرون شهر رفتن رو به خودتون ندهید/ فروشگاه maycys همیشه خدا هرجه قسمت لباس هارو داره و چندتا از کارمنداشون ایرانی هستن که به شما کمک کنند.اگر دنباله برندهای معروف هستید حتما به marshal سر بزنید اگر دنبال لباس باکیفیت و ارزان برای بچهها هستید به target سر بزنید .مهمترین مساله در مدارس امریکا مواد مخدر هاست که اون هم قابل کنترل هاست. اگر سوالی داشتید در خدمتم

سلام بر دوستان عزيزم
من هم يك شنبه هفته اي كه گذشت ساعت ٨ صبح به مصاحبه رفتم
و به ياري خدا تونستم ويزا يك ضرب را بگيرم
و در روز سه شنبه هم پاسپورت من را با ويزا دادند
و در روز چهار شنبه شب هم بعد از يك سال انتظار و دو ماه علافي در دبي با پرواز امارات پس از ١٦ ساعت به هيوستن در ايالت تگزاس رسيدم
و قصد دارم بعد از امدن گرين كارتم به سمت كاليفرنيا عازم بشم
برام دعا كنيد
(2011-07-01 ساعت 22:04)bfarhadm نوشته:  سلام
دوستان عزیز که در امریکا هستید یا در حاله رفتن میباشد .
من آخرین بار ساله گذشته در امریکا بودم و میخواستم اطلاعتی به شما عزیزان بدم.
بهترین جا برای خرید مواد غذایی و وسایل الکترونیکی فروشگاه بزرگ costco هستش که مواد غذایی و دستمال و مواد شوینده را با کمترین هزینه میتوانید تهیه کنید.لوازم الکترونیکی رو بعد از استفاده تا ۴۰ روز میتوانید پس بدهید یا عوض کنید . اونجا هم مثله اینجا مدرسه غیر دولتی خوب و عالی وجود داره والی اکساره خانوادهها در مقطعه دبیرستان بچههاشون رو به مدارس دولتی میفرستن.البته من هم همین کار رو میخوام انجام بدهم.
قیمته out let فرقی با حراج فروشگاهها نداره پس زحمت تا بیرون شهر رفتن رو به خودتون ندهید/ فروشگاه maycys همیشه خدا هرجه قسمت لباس هارو داره و چندتا از کارمنداشون ایرانی هستن که به شما کمک کنند.اگر دنباله برندهای معروف هستید حتما به marshal سر بزنید اگر دنبال لباس باکیفیت و ارزان برای بچهها هستید به target سر بزنید .مهمترین مساله در مدارس امریکا مواد مخدر هاست که اون هم قابل کنترل هاست. اگر سوالی داشتید در خدمتم

البته اصلاح میکنم. شما میتونید تا 90 اجناس الکترونیکی را که از Costco میخرید پس بدید و اصل پول را دریافت کنید یا تعویض کنید. Smile
من شخصا تجربه این کار را دارم Wink
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
تشکر کنندگان: mr.amir ، rayan.s ، amir53 ، najibi ، AmericanHamid ، maxsupermax ، behzadb57 ، maaref ، tamanna ، mehdi_behzadi ، California
ببخشید اگه لحن تندی داشتم واسه بیان کردن نظرم راجع به آمریکا...اما باید بدونیم که واقعا این مجوز ورود به بهشت نیست...امریکا هم یک کشور ساده مثل همه جای دنیاست

--------------------------------------------------------------------------------
شیوا خانم اول که بهتون تبریک می گم و امیدوارم که به زودی به اون چیزایی که می خواید برسید.
ولی یه نکته ای که من به ذهنم می رسه در مورد این که آمریکا بهشت هست یا نیست، چون خیلی از ایرانیا این حرفو اینجا می زنن، اینه که اول من نمی دونم تعریف شما از بهشت چیه... مطمئنا نهرهای روان و درختان میوه و حوری و ... نیست Smile ولی خوب شما توقع نداشته باشید چند روزه به همه اون چیزایی که می خواید برسید، اینجا کل سیستم متفاوته و این زمان می بره که ما توی این فرهنگ و سیستم جا بیفتیم. پس درست نیست که با چند روز زندگی کردن توی یه شهر نسبتا کوچیک در مورد یه کشوری که 50 تا ایالت و 310میلیون جمعیت داره نظر کلی بدیم... من خودم رتبه 13 کنکور ایران بودم و رتبه المپیاد هم دارم ( ببخشید دوستان که اینو می گم) ولی هنوز جرات نمی کنم بگم ما از آمریکاییا باهوشتریم یا ما همه کاری بلدیم و اینا نه. آره ممکنه که ما همه کارامونو خودمون انجام بدیم ولی اینجا هر کس فقط یه تخصص داره و به نظر من اگه یه کارو کامل انجام بدیم بهتر از اینه که ده تا کارو ناقص... و این فرد محوری و سیستم محوری تفاوت ایران با آمریکاست ... حالا دیگه به قول رایان سطح فرهنگی اجتماعی اقتصادی و ... رو مقایسه کنید ببینید کدوم موفق تره...
من فقط می خوام بگم که به دوستانی که هنوز نیومدن انرژی منفی ندیم... به هر حال تغییر آسون نیست اونم همچین تغییر بزرگی ولی چیزی که مهمتر از تغییره، اون ذهنیات خودمون در مورد تغییره...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
با سلام خدمت دوستان
این بار اول هست به این تاپیک سرمیزنم . مطلبی بود که توسط ایمیل دریافت کردم و فکر کردم موضوعش با این تاپیک سازگار هست. موضوع قدیمی نیست ولی نمیدانم در این تاپیک مطرح نشده باشه (البته چند صفحه اخر رو دیدم که نبود) به هر شکل مربوط به تحریم ایران ایر هست که متن اون رو میگذارم البته بعیده برنامه سفر امریکا رو با ایران ایر بشه مچ کرد ولی 1 در 1000 شاید برای بعضی مفید باشه. موفق باشید.

Subject: Travel News for Iranian-Americans.... To:

US Government Notice About Americans Using Iran Air:
Per USA government order If any US citizen or Green Card holder uses Iranair effective June 24, 2011, they will be prosecuted and cannot return to the USA.

FOR IMMEDIATE RELEASE
Friday, June 24, 2011
Designation of Iran Air on OFAC's SDN List and Restrictions for Iranian Americans
Yesterday, the Office of Foreign Assets Control (OFAC) of the United States Department of the Treasury announced that it has added Iran Air, the largest Iranian air career, to its "Specially Designated Nationals and Blocked Persons List" (SDN List). OFAC stated that its designation of Iran Air was due to Iran Air's provision of material support, including military transport service, to Iran's Islamic Revolutionary Guard Corps.
The inclusion of Iran Air on OFAC's SDN list means that U.S. persons - United States citizens and permanent residents (anywhere in the world) and anyone who is "physically" in the United States (regardless of immigration status) - may not engage in financial and commercial dealings with Iran Air without first obtaining a specific license from OFAC.
Among other transactions, OFAC's designation means that you:
May not buy tickets from Iran Air for travel to and from Iran.
May not use Iran Air for domestic travel when you are visiting family and friends in Iran.
May not ask another person to arrange travel through or by Iran Air.
May not use or transfer your frequent flyer miles or other travel awards relating to Iran Air.
May not receive funds (including retirement funds) from Iran Air.

You can check it in the sites below
http://www.payvand.com/news/11/jun/1246.html

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2739981/posts

http://www.treasury.gov/press-center/pre...es/tg.aspx
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، tata63
(2011-07-03 ساعت 11:04)soheilbadami نوشته:  با سلام خدمت دوستان
این بار اول هست به این تاپیک سرمیزنم . مطلبی بود که توسط ایمیل دریافت کردم و فکر کردم موضوعش با این تاپیک سازگار هست. موضوع قدیمی نیست ولی نمیدانم در این تاپیک مطرح نشده باشه (البته چند صفحه اخر رو دیدم که نبود) .....
Subject: Travel News for Iranian-Americans.... To:

US Government Notice About Americans Using Iran Air:
Per USA government order If any US citizen or Green Card holder uses Iranair effective June 24, 2011, they will be prosecuted and cannot return to the USA.

دوست عزيز
در آدرس زير، در خصوص اين موضوع به تفصيل بحث شده است:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid116109
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، emankh101 ، tamanna ، maaref ، najibi ، California
(2011-07-03 ساعت 00:27)saman33 نوشته:  ببخشید اگه لحن تندی داشتم واسه بیان کردن نظرم راجع به آمریکا...اما باید بدونیم که واقعا این مجوز ورود به بهشت نیست...امریکا هم یک کشور ساده مثل همه جای دنیاست
--------------------------------------------------------------------------------
شیوا خانم اول که بهتون تبریک می گم و امیدوارم که به زودی به اون چیزایی که می خواید برسید.
ولی یه نکته ای که من به ذهنم می رسه در مورد این که آمریکا بهشت هست یا نیست، چون خیلی از ایرانیا این حرفو اینجا می زنن، اینه که اول من نمی دونم تعریف شما از بهشت چیه... مطمئنا نهرهای روان و درختان میوه و حوری و ... نیست Smile ولی خوب شما توقع نداشته باشید چند روزه به همه اون چیزایی که می خواید برسید، اینجا کل سیستم متفاوته و این زمان می بره که ما توی این فرهنگ و سیستم جا بیفتیم. پس درست نیست که با چند روز زندگی کردن توی یه شهر نسبتا کوچیک در مورد یه کشوری که 50 تا ایالت و 310میلیون جمعیت داره نظر کلی بدیم... من خودم رتبه 13 کنکور ایران بودم و رتبه المپیاد هم دارم ( ببخشید دوستان که اینو می گم) ولی هنوز جرات نمی کنم بگم ما از آمریکاییا باهوشتریم یا ما همه کاری بلدیم و اینا نه. آره ممکنه که ما همه کارامونو خودمون انجام بدیم ولی اینجا هر کس فقط یه تخصص داره و به نظر من اگه یه کارو کامل انجام بدیم بهتر از اینه که ده تا کارو ناقص... و این فرد محوری و سیستم محوری تفاوت ایران با آمریکاست ... حالا دیگه به قول رایان سطح فرهنگی اجتماعی اقتصادی و ... رو مقایسه کنید ببینید کدوم موفق تره...
من فقط می خوام بگم که به دوستانی که هنوز نیومدن انرژی منفی ندیم... به هر حال تغییر آسون نیست اونم همچین تغییر بزرگی ولی چیزی که مهمتر از تغییره، اون ذهنیات خودمون در مورد تغییره...
با سلام وتشکر من فکر می کنم مهم ترین عامل برای پیشرفت یک مهاجر داشتن هدف مشخص و واقعی و علاقه فراوان به ان هدف است که در مرحله بعد با تلاش چندین برابر و امید و توکل به خدا به آن هدف رسید.برای جا افتادن در هر جامعه یا کشوری اول باید به زبان گفتاری مردم تسلط پیدا کرد شما حتی در ایران خودمون اگر ترک زبان نباشید و برای زندگی به تبریز بروید ابتدا دچار سرخوردگی و دلتنگی می شوید چه برسه به کشوری درست انطرف کره زمین با تفاوت های بسیار زیاد .ولی من همیشه افتخار می کنم به اساتید و دانش آموختگان 90 سال قبل ایرانی که به فرانسه (فرنگ آن زمان) رفتند بدون کلاس زبان های مدرن فعلی و اینترنت و فیلم و ماهواره و با مشقت فراوان درس خواندند و موجب افتخار شدند. پس عجله نباید داشت و حداقل تا 6 ماه باید چشم و گوش بود تا بعد بشود اندکی نظر داد!
2011AS25000
منتظر کلیرنس
جزييات تحريم ايران اير: حتي خريد بليت هاي داخلي
لينك:

http://www.tabnak.com/nbody.php?id=115024
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، Hornet ، tamanna
اين خبر به نقل از سايت وزارت خزانه داري آمريكا نوشته شده است. اما چرا در خود سايت وزارت خزانه داري هيچ اشاره اي به اين مطلب نشده است؟

چرا هيچ منبع رسمي داخلي (ايرنا و ايسنا) يا هيچ منبع رسمي خارجي (B.B.C، C.N.N، A.P، A.F.P، Reuters و ...) اين خبر را پوشش نداده اند؟

چرا در حالي كه خبر در ساعت 16:49 امروز (حدود 6 ساعت پيش) روي سايت تابناك قرار گرفته، اين خبر از صفحه نخست حذف شده در حالي كه سرخط اخبار چند روز پيش اين سايت، هنوز در صفحه اول ديده مي شوند؟

جو بدي توسط برخي سايت هاي نه چندان معتبر به وجود آمده... آن هم با استفاده از تعطيلات آخر هفته در امريكا و 4 جولاي (روز استقلال) ... تحريم ايران اير مربوط به يك هفته پيش است اما عمدا براي اعلام اين خبر از ريشه نادرست، اين چند روز تعطيل انتخاب شده شايد از اين نمد كلاهي براي ...

(2011-07-03 ساعت 21:15)فردين نوشته:  جزييات تحريم ايران اير: حتي خريد بليت هاي داخلي
لينك:

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
(2011-07-03 ساعت 22:31)Ashkan78 نوشته:  اين خبر به نقل از سايت وزارت خزانه داري آمريكا نوشته شده است. اما چرا در خود سايت وزارت خزانه داري هيچ اشاره اي به اين مطلب نشده است؟

چرا هيچ منبع رسمي داخلي (ايرنا و ايسنا) يا هيچ منبع رسمي خارجي (B.B.C، C.N.N، A.P، A.F.P، Reuters و ...) اين خبر را پوشش نداده اند؟

چرا در حالي كه خبر در ساعت 16:49 امروز (حدود 6 ساعت پيش) روي سايت تابناك قرار گرفته، اين خبر از صفحه نخست حذف شده در حالي كه سرخط اخبار چند روز پيش اين سايت، هنوز در صفحه اول ديده مي شوند؟

جو بدي توسط برخي سايت هاي نه چندان معتبر به وجود آمده... آن هم با استفاده از تعطيلات آخر هفته در امريكا و 4 جولاي (روز استقلال) ... تحريم ايران اير مربوط به يك هفته پيش است اما عمدا براي اعلام اين خبر از ريشه نادرست، اين چند روز تعطيل انتخاب شده شايد از اين نمد كلاهي براي ...

(2011-07-03 ساعت 21:15)فردين نوشته:  جزييات تحريم ايران اير: حتي خريد بليت هاي داخلي
لينك:

ببخشید بعد از عمری کارکردن یعنی حقوقمون رو هم ماهیانه نباید بگیریم ؟وآیا دولت امریکا حقوق شهروندان بازنشسته رو میدن که قبلا ایران ایر کارکردن واقعا که..................

تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، Linspire ، sepinod ، California
(2011-07-03 ساعت 23:22)zohreh36 نوشته:  ببخشید بعد از عمری کارکردن یعنی حقوقمون رو هم ماهیانه نباید بگیریم ؟وآیا دولت امریکا حقوق شهروندان بازنشسته رو میدن که قبلا ایران ایر کارکردن واقعا که..................

ما که نه سی.استمدار هستیم نه اقتصاددان، میتونیم تشخیص بدیم که این مورد میشه کمک به ایران ایر، نه تح.ریم ایران ایر، چون مجبور نیست دیگه حقوق خیلیا رو پرداخت کنه. حالا من موندم یعنی امریکا این رو نفهمیده؟!
تشکر کنندگان: maaref ، Hornet ، HOMAYON53 ، tamanna ، zohreh36 ، coming soon ، najibi ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان