کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-07 ساعت 10:35)Alirezajoon نوشته:  
(2011-09-07 ساعت 09:42)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-06 ساعت 15:34)maaref نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ديروز بليط رفت و برگشت به شيكاگو را به مبلغ 10320000 ريال از هواپيمائي تركيش با يك توقف در استانبول خريدم(البته زمان رفت تو نوامبر2011 و برگشت تو فوريه2012)
موفق باشيد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیسAS2011000209XX:
تاریخ دریافت نامه قبولی:هيچوقت-از طريقايميل شماره كيس دريافت شد
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:7 آگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:مارس2011
تاریخ دریافت نامه دوم:هيچوقت-از طريق ايميل در يافت كردم
تاریخ مصاحبه:24 مي 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:21 جون 2011
جمع تقریبی هزینه ها:16000عكس-600000 هواپيما و هتل آنكارا1-819 دلار سفارت-هواپيما و هتل آنكارا 2 600000 تومان+هواپيما آمريكا 10320000

منم در حال بررسي قيمت يليطها هستم و فقط با تركيش -چون تنها پروازيه كه از مشهد به شيكاگو با يك توقف و كمترين زمان پرواز- از سايت چك كردم و كمترين قيمت 935 تا براي رفت و برگشت زير سه ماه مي داد
البته با احتساب قيمت دلار بانكي كه نرخ آژانسها هم تقريبا همون حساب مي شه يعني 1060 تومان
پس شما قيمتتون خيلي خوبه چون فكر كنم
چهار ماهه مي رين
با احتساب قيمتهاي مناسب سايت نمي دونم از سايت خريد كنم يا از دفاتر فروش چون قيمت سايت 10 درصد ارزونتره و بايد به دلار بدي ولي وقتي مي ري از دفاتر بگيري ريال ازت مي گيرن و با نرخ دولتي باهات بليط رو حساب مي كنن كه خيلي خوبه
نمي دونم منظورم رو رسوندم يا نه
اگه از سايت خريد كني مي بايست دلار بدي و بعدش بري از بازار آزاد دلار 1200 بگيري ولي از آژانس بخري 10 درصد گرونتره ولي قيمت دلاري بليط رو باهات با دلار 1060 حساب مي كنه كه مناسب در مي آد

يك نكته جالب سايت تركيش قيمت بالاتري نسبت به cheapoair مي داد- تبليغاته ديگه

دوست من ممنون از اطلاعات مفیدتون ولی ظاهرا در مورد قیمت دلار خیلی اطلاعاتتون بروز نیست.امروز قیمتها خیلی فرق کرده... Sad
سپاس

دلار آزاد 1250 و دلار دولتي 1063

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، jan ، Pani2010 ، maaref ، California
در مجموع فكر كنم از آژانس بخري ارزونتر دربياد!
چون همينطوري 17 درصد فرقشون هست. بعلاوه اينكه مي خواهي از كارت اعتباري استفاده كني كه دلار را به قيمت حواله (يك كم بالاتر از فروش نقد) به علاوه كارمزد توش بايد بريزي!!!!! با اين حساب ميره بالاي بيست، بيست و پنج درصد!!!!
راستي يك سؤال---->شعبه ارزي خلوت و خوب سراغ داريد؟ ميخواهم ارز مسافرتي بگيرم. ممنون
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: zohreh36 ، najibi ، jan ، Pani2010 ، maaref ، AmericanHamid ، California
(2011-09-07 ساعت 09:45)mn238 نوشته:  سلام بر همگی
2 سوال داشتم. ممنون میشم دوستان با تجربه تر پاسخ دهند.
با سرچ در شرکت های هواپیمایی به نظر می رسه هواپیمایی اتریش کمترین قیمت رفت و برگشت را به امریکا داشته باشه. سوال اینجاست که آیا با استفاده از این ایرلاین نیاز به ویزای ترانسفر اتریش هست؟
و آیا این شرکت در تهران دفتر دارد و با داشتن اسکن و پرینت بلیط می توان ارز دولتی تهیه کرد؟

دفتر هواپیمایی اتریشی و bmi و لوفتهانزا تو ایران همه با هم یه جا هستن. یعنی یه نمایندگی دارن برای هر سه تا. اینم شمارشه 83388.
من که در مورد لوفتهانزا سوال مشابه شما رو ازشون پرسیدم گفتند نیازی به ویزای ترانزیت نیست.

شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: Pani2010 ، najibi ، maaref ، maxsupermax ، California ، hojat_nj
(2011-09-07 ساعت 11:31)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-06 ساعت 23:19)jilibo نوشته:  دوستان با سابقه کسی نمونه سوالات رانندگی تو شیکاگو رو داره؟ و یه سوال دیگه اینکه با گواهی نامه بین المللی میشه تو شیکاگو رانندگی کرد؟ اگه میشه چه مدت؟

نمونه سوالات رو ندارم ولي كتاب آموزش رانندگي و نمونه سولاتش رو وقتي شيكاگو بودم ديدم اينبار برم حتما يه نسخه ازش بر مي دارم
دوست آمريكاييه من مي گفت ميشه رانندگي كرد ولي دقيق نمي دونم و من كردم ولي كسي جلوم رو نگرفت كه گواهينامه بخواد و فكر كنم گفت تا مدت اعتبار گواهينامه بين المللي ميشه ازش استفاده كرد
خوشحالم كه مي بينم مسافراي شيكاگو زياد شدن به Windy City خوش اومدين
سلام
دوست عزیز شما می توانید در گوگل driver license را search کنید و برای ایالت نام آن ایالت را وارد کرده و آیین نامه را دانلود کنید و برای نمونه سوال هم دوباره سرچ لازمه به همین سادگی . بای

کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

تشکر کنندگان: najibi ، maaref ، jilibo ، behzadb57 ، maxsupermax ، golesang ، AmericanHamid ، California ، maryam58
(2011-09-08 ساعت 00:35)kamrani.navid نوشته:  
با سرچ در شرکت های هواپیمایی به نظر می رسه هواپیمایی اتریش کمترین قیمت رفت و برگشت را به امریکا داشته باشه. سوال اینجاست که آیا با استفاده از این ایرلاین نیاز به ویزای ترانسفر اتریش هست؟
و آیا این شرکت در تهران دفتر دارد و با داشتن اسکن و پرینت بلیط می توان ارز دولتی تهیه کرد؟

دفتر هواپیمایی اتریشی و bmi و لوفتهانزا تو ایران همه با هم یه جا هستن. یعنی یه نمایندگی دارن برای هر سه تا. اینم شمارشه 83388.
من که در مورد لوفتهانزا سوال مشابه شما رو ازشون پرسیدم گفتند نیازی به ویزای ترانزیت نیست.
تا اونجایی که من میدونم برای bmi هم ویزای ترانزیت نیازی نیست.موفق باشید
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: golesang ، najibi ، maxsupermax ، maaref ، jan ، maryam58
دوستان سلام.من روز ١٦ september ميرم به مقصد مينيابوليس از راه امستردام .كسي اين تاريخ هست مسج بده مرسي
دوستان سلام.من روز ١٦ september ميرم به مقصد مينيابوليس از راه امستردام .كسي اين تاريخ هست مسج بده مرسي

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: golesang ، behzadb57 ، maaref ، jan
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسانی که از فرودگاه امام رفتند که ایا بردن دلار محدودیتی داره اگه محدودیت داره چقدر هست مرسی
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref
(2011-09-09 ساعت 01:23)hamidt نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم کسانی که از فرودگاه امام رفتند که ایا بردن دلار محدودیتی داره اگه محدودیت داره چقدر هست مرسی

سلام
آره دوست من برای هر نفر 5هزار دلار میتونی ببری.
البته بعضی از بچه بیشتر هم بردن . ولی اگه ببینن نمیذارن ببری. باید بدی همراهات برگردونن. اون دیگه شانسی هست
دم گیتها هم یه بنر بزرگ زدن که نوشته برای هر نفر 5تا میتونی ببری.
موفق باشی.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، najibi ، maaref ، jan ، tata63 ، maryam58
(2011-09-09 ساعت 01:41)masoudeses نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 01:23)hamidt نوشته:  سلام دوستان

سلام
آره دوست من برای هر نفر 5هزار دلار میتونی ببری.
البته بعضی از بچه بیشتر هم بردن . ولی اگه ببینن نمیذارن ببری. باید بدی همراهات برگردونن. اون دیگه شانسی هست
دم گیتها هم یه بنر بزرگ زدن که نوشته برای هر نفر 5تا میتونی ببری.
موفق باشی.
می تونید ببریدو ما زیاد بردیم و کسیم نپرسید ازمون، ولی تو فرودگاه امریکا باید بگید که چقدر دارید.
تشکر کنندگان: behzadb57 ، AmericanHamid ، maaref ، sare ، jan ، Hornet ، tata63 ، samadi2050 ، maryam58
سلام چند تا سوال داشتم ممنون ميشم از دوستاني كه مطلع هستند مخصوصا كساني كه كاليفرنيا هستند جواب بدند
1 به نظر شما گواهنامه رانندگي را ترجمه كنيم با مهر رسمي ؟بهتره يا گواهينامه بين المللي بگيريم
2- مدارك تحصيلي بچه ها مهر داد گستر ي و امور خارجه ميخواد
3- پسر من دبيرستاني هست بايد از اول ابتدايي مدارك را ترجمه كنم يا دوره راهنمايي كافيه متشكرم
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، jan
(2011-09-08 ساعت 14:13)ali_ho نوشته:  
(2011-09-08 ساعت 00:35)kamrani.navid نوشته:  

تا اونجایی که من میدونم برای bmi هم ویزای ترانزیت نیازی نیست.موفق باشید
سلام
دوست من 4 ماه قبل با ویزای f1 با همین پرواز اتریش از طریق وین به واشنگتن رفت و ویزای ترانزیت نخواستند.
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، AmericanHamid ، maaref ، vahidvm60 ، jan ، Ehsan2011 ، maryam58
(2011-09-09 ساعت 17:32)nahid.t نوشته:  سلام چند تا سوال داشتم ممنون ميشم از دوستاني كه مطلع هستند مخصوصا كساني كه كاليفرنيا هستند جواب بدند
1 به نظر شما گواهنامه رانندگي را ترجمه كنيم با مهر رسمي ؟بهتره يا گواهينامه بين المللي بگيريم
3- پسر من دبيرستاني هست بايد از اول ابتدايي مدارك را ترجمه كنم يا دوره راهنمايي كافيه متشكرم
سلام دوست عزیز
برای گواهینامه ما بین المللی کردیم ولی یادتون باشه اصل گواهینامه را هم با خودتون بیارید.کلا تمام مدارک ترجمه شده را حتما اصلش را با خودتون بیارید
2-کلا مدارک را ترجمه از طرف دارالترجمه رسمی کنید کافیه. مهر امور خارجه نمی خواد.
3 - مورد 3 را نمی دونم.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، nahid.t ، AmericanHamid ، maaref ، vahidvm60 ، jan ، tata63 ، California
(2011-09-09 ساعت 20:19)arshida نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 17:32)nahid.t نوشته:  سلام چند تا سوال داشتم ممنون ميشم از دوستاني كه مطلع هستند مخصوصا كساني كه كاليفرنيا هستند جواب بدند
سلام دوست عزیز
برای گواهینامه ما بین المللی کردیم ولی یادتون باشه اصل گواهینامه را هم با خودتون بیارید.کلا تمام مدارک ترجمه شده را حتما اصلش را با خودتون بیارید

2-کلا مدارک را ترجمه از طرف دارالترجمه رسمی کنید کافیه. مهر امور خارجه نمی خواد.
3 - مورد 3 را نمی دونم.

1- راحتترین بین المللی کنین ظرف نیم ساعت انجام می شه و معمولا همه همینکار رو می کنن-من ندیدم کسی گواهینامه رو ترجمه کنه-
2- شما وقتی ندارک رو بدین دارالترجمه اونا خوشون کارای دادگستری رو هم انجام می دن ولی نیازی به تایید وزارت امور خارجه نداره
3-منم به این موضوع برخورد نکردم
ارشیای عزبز میشه بگید چرا باید اصل گواهینامه را هم بیاریم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: golesang ، najibi ، free_free ، nahid.t ، AmericanHamid ، maaref ، jan ، mitr.p ، California ، maryam58
من امروز براي تهيه بليط براي زمان 15 اكتبر به بعد رفتم تركيش و امارات هر دو براي لس انجلس يا سانفرانسيسكو يك قيمت بود 1630000 تومان ميشه دوستان لطف كنند بگن قيمتها همينه يا كسي بليط ارزان تر هم گرفته؟
تشکر کنندگان: behzadb57 ، jan ، maaref
(2011-09-10 ساعت 13:02)nahid.t نوشته:  من امروز براي تهيه بليط براي زمان 15 اكتبر به بعد رفتم تركيش و امارات هر دو براي لس انجلس يا كاليفرنيا يك قيمت بود 1630000 تومان ميشه دوستان لطف كنند بگن قيمتها همينه يا كسي بليط ارزان تر هم گرفته؟
من امروز بلیط یک طرفه تهران-مسکو-لس انجلس با ایرفلوت روسیه برای نوامبر را قیمت گرفتم: 831000 تومان و 2 طرفه 3 ماهه: 1435000 تومان.
امارات هم همین قیمت شما را گفت.
تشکر کنندگان: nahid.t ، behzadb57 ، najibi ، jan ، maaref ، California

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان