کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-06-08 ساعت 14:06)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 13:55)omnia نوشته:  بچه ها من می دونستم اینجوری میشه می خواست خودم رو سورپرایز کنم فقط . مصاحبه من خودم رو آخرای شهریور تخمین میزنم . به همین ترتیب شما فکر کنم اوایل شهریور باشین ایشالله . به امید یکضرب.انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آلاله جان شما تو چه مرحله ای هستین ؟ چیارو نفرستادین هنوز ؟ من خانمم آنکارا بوده یعنی من هم اونجا می شم Sad کاش اینطور نباشه Sad
امینا جان منو نا امید نکن من خودم می گم تیر می رم مصاحبه. اذیتمون نکن. ایشالا همه یک ضرب.
الان برای شما یک نامه میاد که می گه شماره کیستون اینه. بعد یکی برای شما یکی برای همسرت میاد که آدرس می خواد. ما اینو به گفته ی یک احمقی پست نکردیم. 88 $ فرستادیم. بعدشم نامه ی اسپانسریو. بعد خبردار شدیم بله از آخر به اول رفتیم. دوباره نامه ی آدرس هامون رو فرستادیم. پی گیر که شدیم کارمند nvc گفته بود نامه هاتون همه رسیده ولی باید 21 روز کاری صبر کنید که هنوز این 21 روز تموم نشده. اینم از خنگ بازی های زوج خوشحال.
من همسرم ابوظبی گرفته و صبا آنکارا. تا اینجا ما اینجوری فهمیدیم. اگه یکی شما آنکارا افتاد ببین می تونی عوض کنی.
امینا مهم نیست همسرت کجا بوده همسر من آنکارا بود من افتادم ابوظبی
در ضمن بگو مرداد خیرشو ببینی
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، alaleh_al
بابا من میخوام سورپرایز کنم بگم شهریور که مرداد خیلی خوشحالتون کنه . من به بچه های nvc که لابی دارم می گم . تا الان 4 نفر .کسی دیگه نبود ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، saba.m ، alaleh_al
(2013-06-08 ساعت 16:01)omnia نوشته:  بابا من میخوام سورپرایز کنم بگم شهریور که مرداد خیلی خوشحالتون کنه . من به بچه های nvc که لابی دارم می گم . تا الان 4 نفر .کسی دیگه نبود ؟

من تیر میخوام برم مصاحبه میشه لفطا Big Grin
حق الزحمه شما هم محفووووووظ Cool
--------------------------------------------------------------------------------
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، alitg
(2013-06-08 ساعت 16:29)saba.m نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 16:01)omnia نوشته:  بابا من میخوام سورپرایز کنم بگم شهریور که مرداد خیلی خوشحالتون کنه . من به بچه های nvc که لابی دارم می گم . تا الان 4 نفر .کسی دیگه نبود ؟

من تیر میخوام برم مصاحبه میشه لفطا Big Grin
حق الزحمه شما هم محفووووووظ Cool
تیر هم مناسبه Rolleyes
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2009-10-16 ساعت 14:11)leili نوشته:  دوستانیکه به این مبحث علاقه دارند این سایت را کمی مطالعه بفرمایند شاید اطلاعات مورد نیازشون را سریعتر پیدا کنند.

http://www.visapro.com/Green-Card-Family...itizen.asp

من میخوام بدونم چطور کیس مناسبی که خودش گرین کارت داشته باشه یا سیتیزن باشه برای ازدواج میشه پیدا کرد؟من بدنبال اونم. البته من خودم گرین کارت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه.راستش من تازه عضو شدم البته قبلا کلی پیاماتون رو دنبال می کردم.یه کمکی لازم داشتم.من کسی رو که دوست دارم تو لاتاری برنده شد و الان 1 ماه رفته.من چطوری می تونم اقدام کنم و از چه راهی و چقدر طول می کشه.لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 20:09)miad b نوشته:  سلام به همه.راستش من تازه عضو شدم البته قبلا کلی پیاماتون رو دنبال می کردم.یه کمکی لازم داشتم.من کسی رو که دوست دارم تو لاتاری برنده شد و الان 1 ماه رفته.من چطوری می تونم اقدام کنم و از چه راهی و چقدر طول می کشه.لطفا راهنمایی کنید

سلام خوش اومدین
بعد از ازدواج ایشون میتونن برای شما اقدام کنن الان حدود 1.5 سال طول میکشه البته با رویه فعلی فک کنم به یه سال یا کمتر هم برسه Smile
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، miad b
واااای بچه ها الان ویزا بولتنو دیدم شده اکتبر . اصلا باورم نشود ... به همتون تبریک میگم . صبا جان الان که مثلا شما تاریخ PDت کارنت شد چه مدت دیگه تاریخ مصاحبتو تخمین میزنی ؟ با اینکه هنوز اپروو نشده کیس ما ولی از این پیشرفتا خیلی خوشحال میشم . چون گفتین تاریخ pd رو در نظر میگیرن خیالم یکم راحت شد Smile
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
مهسا جان شما اميدوار باش چون داره خيلي سرعت ميگيره بزنم به تخته ، شما احتمالا تا آذر امسال كارنت شبن !
پاسخ
(2013-06-08 ساعت 22:02)omnia نوشته:  مهسا جان شما اميدوار باش چون داره خيلي سرعت ميگيره بزنم به تخته ، شما احتمالا تا آذر امسال كارنت شبن !

مهسا جون وقتی نوستراداموس زمان یک چیزی گفت شما باور کن و جدی بگیر.Big Grin
امینا ایشالا وقتی ویزای یک ضرب را در دو دستت حمل می کردی کی می خواهی بلیط تهیه کنی بزنی تو گوش امریکا؟
صبا هم بگه؟؟
اینقدر هیجان زدم فقط می خوام در مورد این موضوع حرف بزنمCool
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، مهسا ح
سلام.بچه ها ببخشید من که نامزدم گرین کارت داره.واسه من اقدام کنه بعد از اینکه ازدواج کردیم با ویزای f2a باید برم؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 01:02)miad b نوشته:  سلام.بچه ها ببخشید من که نامزدم گرین کارت داره.واسه من اقدام کنه بعد از اینکه ازدواج کردیم با ویزای f2a باید برم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله
پاسخ
تشکر کنندگان: miad b
آلاله جان من میزارم بعد high season یعنی همون اواسط شهریور میرم گوش اون شیطون کر بشهههههههههههههههه !
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، حاجی واشنگتن
(2013-06-09 ساعت 08:23)omnia نوشته:  آلاله جان من میزارم بعد high season یعنی همون اواسط شهریور میرم گوش اون شیطون کر بشهههههههههههههههه !
من که زود می رم. شوهر جان حالش زیاد خوب نیست. گفت زود بیا بالاخره همه چیز تموم شه.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
سلام.احوالتون؟ببخشید آلاله جان من نامزدم امریکاست تازه گرین کارت گرفته از طریق لاتاری..میشه دقیقا بگید چکارا کردید و من باید چکار کنم و آیا کیس من و شما یکی هست؟تشکر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان