کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
از 7 صبح تا حالا رو ابرام واااااااااااااااااااااااای خداجون مرسی هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یعنی منتظر نامه مصاحبه باید باشیم هنوز مدارکمون کامل نشده .....Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia
(2013-06-08 ساعت 09:38)saba.m نوشته:  از 7 صبح تا حالا رو ابرام واااااااااااااااااااااااای خداجون مرسی هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اه آره صبا جون چه انتظاری بود مارو کشت. منم که مدارکم تکمیل نیست. حالا تا چند روز آینده می گن استپ بعدی باید چی کار کنیم. تو توی چه مرحله ای مدارکت گیر کرده؟

صبا جون یک سوال. بعد از فرم اسپانسری فرم دیگه ای هم باید بفرستیم؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-06-08 ساعت 10:06)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 09:38)saba.m نوشته:  از 7 صبح تا حالا رو ابرام واااااااااااااااااااااااای خداجون مرسی هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اه آره صبا جون چه انتظاری بود مارو کشت. منم که مدارکم تکمیل نیست. حالا تا چند روز آینده می گن استپ بعدی باید چی کار کنیم. تو توی چه مرحله ای مدارکت گیر کرده؟
من باید فرم اسپانسر و ds230 رو پست کنم از دیروز تو مرحله خونه تا اداره پست گیر کرده Wink
واااای عزیزم خیلی بهت تبریک میگم خیلی این ماه آخر سخت بود ولی سورپرایز خوبی بود
احتمالا فردا هم میرم واکسن میزنم
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
خیلی تخصصی حرف می زنی حالیم نمی شه. این ds230 که می گی چی چی هست حالا؟؟؟ چه واکسنی می زنی؟ چون من زمستون کل واکسن هامو با داییم رفتم زدم. مگه بازم هست؟؟؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
(2013-06-08 ساعت 10:23)alaleh_al نوشته:  خیلی تخصصی حرف می زنی حالیم نمی شه. این ds230 که می گی چی چی هست حالا؟؟؟ چه واکسنی می زنی؟ چون من زمستون کل واکسن هامو با داییم رفتم زدم. مگه بازم هست؟؟؟

آخرین فرم هایی که باید بفرستیم فرم مربوط به اسپانسر i864 و یه فرم تکمیل اطلاعات شخصی ds230 هستش
برای واکسن هم باید برم انیستیتو پاستور تا کارت واکسن بگیرم نمی دونم هم چه واکسنایی هست شما که زدی دیگه چیزی لازم نیست

صبا جون یک سوال. بعد از فرم اسپانسری فرم دیگه ای هم باید بفرستیم؟
[/quote]

الان دیدم
آره عزیزم فرم ds230 Smile

یعنی الان چی میشه ؟؟؟؟؟؟ کی نامه مصاحبه میاد یه هفته دو هفته یه ماه چقدر دیگه صبر کنیم ؟ Smile
انسان کم طاقت به من میگن Big Grin
پاسخ
ds230 با فرم اسپانسری با هم فرستادی؟ پس من خیلی عقب موندم از کارام.
اگه هپاتیت نزدی که 6ماه طول می کشه. البته کارتتو می دن می نویسه یکیش تو نوبته.
آخ نگو که دلم خونه. ایشالا زود تکمیل شه نامه هامون رو بفرستن بریم مصاحبه. تو که منتظر باش کارات تمومه. من رو بگو.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 12:08)alaleh_al نوشته:  ds230 با فرم اسپانسری با هم فرستادی؟ پس من خیلی عقب موندم از کارام.
اگه هپاتیت نزدی که 6ماه طول می کشه. البته کارتتو می دن می نویسه یکیش تو نوبته.
آخ نگو که دلم خونه. ایشالا زود تکمیل شه نامه هامون رو بفرستن بریم مصاحبه. تو که منتظر باش کارات تمومه. من رو بگو.

آره عزیزم ds230 رو با فرم اسپانسر می تونین بفرستین
هپاتیت رو زدم فقط نمی دونم کارتش کجاست Sad
ایشالا برای همه زود نامه مصاحبه بیاد و همه بعد از این همه مدت یه ضرب بگیرن
پاسخ
بچه ها امنیا هستم نوستراداموس زمان .خوشبختم . اینقدر خوشحالم انگار گه الان آمریکام . خدا رو شکر و تبریک به همه بالاخص دوست همیشه همراه صبا و آلاله عزیز . من هم خلاصه لابی کردم که با شما کارنت شم که حسودی نکنم . حالا کاش زودت پرونده ها تکمیل شه .
از یه آشنا برو کارت واکسن هپاتیت بگیر واست بنویسه که زدی صبا جان

در ضمن رتبه عنایت فرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، حاجی واشنگتن
(2013-06-08 ساعت 13:09)omnia نوشته:  بچه ها امنیا هستم نوستراداموس زمان .خوشبختم . اینقدر خوشحالم انگار گه الان آمریکام . خدا رو شکر و تبریک به همه بالاخص دوست همیشه همراه صبا و آلاله عزیز . من هم خلاصه لابی کردم که با شما کارنت شم که حسودی نکنم . حالا کاش زودت پرونده ها تکمیل شه .
از یه آشنا برو کارت واکسن هپاتیت بگیر واست بنویسه که زدی صبا جان

در ضمن رتبه عنایت فرمایید.
سلام برادز دیر رسیدی به کاروان خوشحالین محترم. می خواستم بگم بیا که می خواهیم رتبه بارانت کنیم.
یعنی ترکوندن.
نوستراداموس زمانه بجومب که جا نمونه از قافله.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m
فکر نمیکردم به این زودی کارنت شم و فکر نمی کردم امروز اعلام کنن . واقعاً می خوام سنت شکنی کنم بگم I love You NVC
البته راجع به تاریخ مصاحبه جای بسی بحث هست . چون با این movement معلوم نیست چجوری مصاحبه بدن !
به امید روزای خوب برای همه به زودی ....
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، alitg ، حاجی واشنگتن
شما همسرت گرین کارتشو از کجا گرفته؟ چون معلوم می شه باید بری کدوم سفارت تا اونجایی که من و صبا فهمیدیم.
تازه لاتاری هارو هم همه رو کارنت کردن. حسابی شلوغ پلوغه. فعلا که اوصاع 3تامون مثل همه ولی صبا زرنگ بوده همه کاراشو به موقع انجام داده. من ته صفم.
تو هم به نظر من تا شهریور کارت تمومه. بیشتر نباید طول بکشه.

کی بشه بلیط امریکا تو دستمون باشه
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
امنیای نوستراداموس زمان به نظرت من کی میرم مصاحبه کی نامه مصاحبه رو میدن ؟Big Grin
دیگه باید روزی 100 بار میلامونو چک کنیم I love You NVC Wink

(2013-06-08 ساعت 13:37)alaleh_al نوشته:  شما همسرت گرین کارتشو از کجا گرفته؟ چون معلوم می شه باید بری کدوم سفارت تا اونجایی که من و صبا فهمیدیم.
تازه لاتاری هارو هم همه رو کارنت کردن. حسابی شلوغ پلوغه. فعلا که اوصاع 3تامون مثل همه ولی صبا زرنگ بوده همه کاراشو به موقع انجام داده. من ته صفم.

کی بشه بلیط آمریکا تو دستمون باشه
من خیلی زرنگ بودم که هنوز فرم اسپانسر رو بعد از یک ماه نفرستادم آیاااااااا ؟؟؟؟ ولی گوش شیطون کر به امید خدا ایشالا دیگه دوشنبه فک کنم پست بشه
پاسخ
(2013-06-08 ساعت 13:42)saba.m نوشته:  امنیای نوستراداموس زمان به نظرت من کی میرم مصاحبه کی نامه مصاحبه رو میدن ؟Big Grin
دیگه باید روزی 100 بار میلامونو چک کنیم I love You NVC Wink

(2013-06-08 ساعت 13:37)alaleh_al نوشته:  شما همسرت گرین کارتشو از کجا گرفته؟ چون معلوم می شه باید بری کدوم سفارت تا اونجایی که من و صبا فهمیدیم.

کی بشه بلیط آمریکا تو دستمون باشه
من خیلی زرنگ بودم که هنوز فرم اسپانسر رو بعد از یک ماه نفرستادم آیاااااااا ؟؟؟؟ ولی گوش شیطون کر به امید خدا ایشالا دیگه دوشنبه فک کنم پست بشه
Smile)))))))))))))))))))))
ای دختر من فکر کردم همه چیزو فرستادی. شوهرت که باید بفرسته. پس حالا واقعا همه عین هم شدیم. خاله خواب مونده ها همه جمعن. خودم که اولینشونم.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
بچه ها من می دونستم اینجوری میشه می خواست خودم رو سورپرایز کنم فقط . مصاحبه من خودم رو آخرای شهریور تخمین میزنم . به همین ترتیب شما فکر کنم اوایل شهریور باشین ایشالله . به امید یکضرب.انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آلاله جان شما تو چه مرحله ای هستین ؟ چیارو نفرستادین هنوز ؟ من خانمم آنکارا بوده یعنی من هم اونجا می شم Sad کاش اینطور نباشه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، حاجی واشنگتن
(2013-06-08 ساعت 13:55)omnia نوشته:  بچه ها من می دونستم اینجوری میشه می خواست خودم رو سورپرایز کنم فقط . مصاحبه من خودم رو آخرای شهریور تخمین میزنم . به همین ترتیب شما فکر کنم اوایل شهریور باشین ایشالله . به امید یکضرب.انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آلاله جان شما تو چه مرحله ای هستین ؟ چیارو نفرستادین هنوز ؟ من خانمم آنکارا بوده یعنی من هم اونجا می شم Sad کاش اینطور نباشه Sad
امینا جان منو نا امید نکن من خودم می گم تیر می رم مصاحبه. اذیتمون نکن. ایشالا همه یک ضرب.
الان برای شما یک نامه میاد که می گه شماره کیستون اینه. بعد یکی برای شما یکی برای همسرت میاد که آدرس می خواد. ما اینو به گفته ی یک احمقی پست نکردیم. 88 $ فرستادیم. بعدشم نامه ی اسپانسریو. بعد خبردار شدیم بله از آخر به اول رفتیم. دوباره نامه ی آدرس هامون رو فرستادیم. پی گیر که شدیم کارمند nvc گفته بود نامه هاتون همه رسیده ولی باید 21 روز کاری صبر کنید که هنوز این 21 روز تموم نشده. اینم از خنگ بازی های زوج خوشحال.
من همسرم ابوظبی گرفته و صبا آنکارا. تا اینجا ما اینجوری فهمیدیم. اگه یکی شما آنکارا افتاد ببین می تونی عوض کنی.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان