کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
چه خوب که بازم خبرای خوب خوب دارن شروع میشن Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33
آلاله جونم بازم تبریک دیگه میتونی یه نفس راحت بکشی چمدونا رو یواش یواش بیار وسط Smile
من هنوز 20 روزم تموم نشده امیدوارم منم کنار بقیه دوستان دیگه چک لیست نخوریم
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al ، alitg ، kamalir36 ، sepideh IR ، romance33
خوب آلاله جون خیلی خوشحالم برات . من هنوز منتظرم زبق اون تاریخی که بهم گفتی باید دوشنبه به بعد منتظر باشم . ببینم پس دفعه اول از کجا فهمیدی case complete شدی ؟ مگه اونم ایمیل نکرده بودن . دو تا گرفتی ایمیل ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
صبا جونی ما که فکر کنم تو فرودگاه هم روببینیم و ماچ و روبوسی. مطمئن باش که حله.Big Grin
امینا ببین سر 20 روز یک فایل PDF فرستادن که چک لیست بود و کاور شیت داشت ولی از لیست خبری نبود. فقط نوشته بود مدارک دریافت و بایگانی شد. منتظر مصاحبه باشید.
دیروز که نمی دونم کی نصف شب تو امریکا بیدار بوده برای هر دومون یک متنی ایمیل کردن که کامپیلیت شدین و منتظر باشین و فکر کنم برای سفر اقدام نکنین تا بهتون نگفتیم. یک همچین چیزی دقیق نخوندم. که عین این برای MZ65 اومده بود که لطف کرد برای من فرستاد.ok?
حالا این همه توضیح دادم چنتا لایک داره؟ چنتـــــــا؟Tongue
Mz65 جان فقط یک امید هست اونم اینکه حد فاصل بین لاتاری 2013 و 2014 سرشون خلوت باشه و به بقیه کتگوری ها بیشتر وقت بدن. فقط همین. الان که بسیار کنسولگری ها خفنه. باید تا سپتامبر تمام لاتاری 2013 تموم شه.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، mz64 ، omnia ، sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
وااااای خدا از دهنت بشنوه آلاله جونم میدونی که خیلی استرس دارم و دیوونه شدم فقط خدا میتونه کمک کنه
نمی دونم چرا سالای قبل ازین بازیها نداشتن ولی امیدوارم وقتی سرشون خلوت شد اول بچه هایی که منتظر کلیر شدن هستن زودی وضعیتشون معلوم بشه مثل mz و یلدا و .... بعدشم به کسایی که کامپیلیت میشن زودی وقت مصاحبه بدن تا تکلیف زندگیا معلوم بشه این بلا تکلیفی و سردرگمی آخرش واقعا عذاب آوره نمی دونی تا کی هستی چی کار کنی نکنی چی میشه چی نمیشه
امنیا و آلاله یادتونه شهریور میخواستیم بریم Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، mz64 ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-07 ساعت 12:28)saba.m نوشته:  وااااای خدا از دهنت بشنوه آلاله جونم میدونی که خیلی استرس دارم و دیوونه شدم فقط خدا میتونه کمک کنه
نمی دونم چرا سالای قبل ازین بازیها نداشتن ولی امیدوارم وقتی سرشون خلوت شد اول بچه هایی که منتظر کلیر شدن هستن زودی وضعیتشون معلوم بشه مثل mz و یلدا و .... بعدشم به کسایی که کامپیلیت میشن زودی وقت مصاحبه بدن تا تکلیف زندگیا معلوم بشه این بلا تکلیفی و سردرگمی آخرش واقعا عذاب آوره نمی دونی تا کی هستی چی کار کنی نکنی چی میشه چی نمیشه
امنیا و آلاله یادتونه شهریور میخواستیم بریم Wink
دختر گلم تجویز می شود که استرس نداشته باشی زیرا که مشکلی نمی باشد.
قضیه شهریورم که بلا نسبت شما همون شتراست که در خواب می خورد پنبه دانه.Cool
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33
صبا جان حالا شهریور نریم مهر که میریم . به امید یه ضرب چون من اصلاً طاقت AP مدارم .اصلاً . حالا این تیم سه نفره همسفر صبا امنیا آلاله چند تا لایک داره چند تا ؟؟؟؟؟؟؟ کاش با هم مصاحبه بشیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-07 ساعت 13:20)omnia نوشته:  صبا جان حالا شهریور نریم مهر که میریم . به امید یه ضرب چون من اصلاً طاقت AP مدارم .اصلاً . حالا این تیم سه نفره همسفر صبا امنیا آلاله چند تا لایک داره چند تا ؟؟؟؟؟؟؟ کاش با هم مصاحبه بشیم .
نامردا شما 2تا با همین من تنها باید برمSad
الانه که باید بگیم :چنتا لایک وووو
چنتا لایک و
چنتا لایـک Big Grin
برادر اگه شما سربازی نرفتی و کار دولتی نداشتی نگران نشو خیلی.
ولی من توصیه می کنم به تمام زوجینِ مفرد که به مرگ بگیرین که به تب راضی باشین. من با خودم گفتم 6 ماه دیگه زودتر نمی رم که اگه 5 ماه شد از ذوق بمیرم.Cool
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، omnia ، saba.m ، mz64 ، sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
mz هم سربازی نرفته ولی چک خورد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، mz64 ، romance33
اصلا چک خوردن حساب و کتاب نداره به سربازی و کارو این چیزا نیست به افیسر بستگی داره که اصولا ارادت خاصی هم به ما ایرانیا دارن
6 ماه دیگه یعنی تا عید باشه ولی عید نه هاااااا Sad
فکر کنم ALITG هم با ما باشه درسته ؟ چون اقدامشون با من و امنیا بوده
فک کن 2 ساله صبر کردیم تا تو ویزا بولتن نوبت ما شد بولتن رو برداشتن دوران چک قبلنا 2 ماه بود الان چندین ماه قبلنا 10 روزه جواب چک لیستا رو میدادن الان 1 ماه و .... همین روزاست از آسمون سنگ بباره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، mz64 ، omnia ، alitg ، sepideh IR ، romance33
ایشالا کار همه زود انجام میشه و ایشالا ایشالا بدون AP.
اما توصیه میکنم دل خوش نکنید که جز استثناها باشید و AP نخورید. چون وقتی AP میخورین خیلی ضد حاله... اما اگه جز استثناها باشید کلی خوشحال میشین.
واقعا دوست دارم شماها AP بهتون نخوره.صبر کردن اونم وقتی که میدونی 99% کار انجام شده سخته واقعا.
واقعا معیار خاصی برای AP نیست. من هم شغلم در شرکتهای خصوصی بوده و هم این که سربازی نرفتم اما بازم دچارش شدم. نکته دیگه اینکه برگه صورتی که بهم داد افیسر از همون ابتدا زیر دستش بود و درواقع فکر میکنم حداقل در مورد خودم، مصاحبه تاثیری در دچار شدن و یا دچار نشدن به AP نداره.
اما خوب هیچ چیز مشخص نیست باز هم میگم ایشالا که شما دوستان یه ضرب برید و دلمون خوش باشه حداقل همراها و دوستامون یه ضرب رفتن.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-07 ساعت 15:15)saba.m نوشته:  اصلا چک خوردن حساب و کتاب نداره به سربازی و کارو این چیزا نیست به افیسر بستگی داره که اصولا ارادت خاصی هم به ما ایرانیا دارن
فک کن 2 ساله صبر کردیم تا تو ویزا بولتن نوبت ما شد بولتن رو برداشتن دوران چک قبلنا 2 ماه بود الان چندین ماه قبلنا 10 روزه جواب چک لیستا رو میدادن الان 1 ماه و .... همین روزاست از آسمون سنگ بباره Smile
آره صبا جان منم با شمام ولی من ابوظبی هستم من مدارکمو فرستادم فکر کنم
آخر شهریور کامپلیت شم . در مورد تمامی موارد بالا باهات موافقم یکیرو از قلم
انداختی
قدیما 2 ماهه چک تموم میشد الان 6 ماه Big Grin

(2013-09-07 ساعت 17:10)alitg نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 15:15)saba.m نوشته:  اصلا چک خوردن حساب و کتاب نداره به سربازی و کارو این چیزا نیست به افیسر بستگی داره که اصولا ارادت خاصی هم به ما ایرانیا دارن
آخر شهریور کامپلیت شم . در مورد تمامی موارد بالا باهات موافقم ی***و از قلم
انداختی
****= یدونشو
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، romance33
اااا علی منم ابوظبیم. چه عجب یکی مثل من پیدا شد. زیرا که بنده همیشه نتهام. تو کلا چک نخوردی؟
ما چهارتا میشیم 4عدد خوش شانس AF2. بریم حالشو ببریم که کلا تنظیم کردن تمام بالایا بر سر ما بباره.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، saba.m ، romance33
(2013-09-07 ساعت 19:06)alaleh_al نوشته:  اااا علی منم ابوظبیم. چه عجب یکی مثل من پیدا شد. زیرا که بنده همیشه نتهام. تو کلا چک نخوردی؟
ما چهارتا میشیم 4عدد خوش شانس AF2. بریم حالشو ببریم که کلا تنظیم کردن تمام بالایا بر سر ما بباره.
منم چک خوردم ولی قبل اینکه نامش بیاد به لطف شما دوستای گل مدارکو فرستادم
ایشلا باهم میریم میگن راه با رفیق خوشه
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، romance33
انداختی

انداختی
****= یدونشو

گفتم که "دوران چک قبلنا 2 ماه بود الان چندین ماه "تازه خیلی چیزای دیگه هم هست...... Big Grin
چه خوب که ابوظبی هستین من اصلا ترکیه رو دوست ندارم سعی کردیم عوضش کنیم قبول نکردن
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، sepideh IR ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان