کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
omina جان من ای سوال 28 آکوست پرسیدم

سلام

یک سوال داشتم ما فرم ds3032 با پست فرستادیم و 88 $ آنلاین پرداخت کردیم فرم I 864با پست فرستادیم حالا من نگرانم آیا فرم DS3032 به دستشون رسیده یا نه چون با پست سفارشی همسرم نفرستاده بوده .
1- نباید Email می زدند وقتی فرم DS3032 به دستشون می رسید؟
2- از این مرحله به بعد با Email با ما تماس دارند یا پست برای پر کردن ds230 و پرداخت 230$ ؟
با تشکر

اینم جواب دوستان !
kamalir36:
سلام دوست عزیز
ما هم مثل شما فرم DS-3032 را با پست فرستادیم. ولی سفارشی. به هر حال انشالله که به دستشون رسیده. NVC هیچوقت برای دریافت نامه یا مدرکی من ندیدم رسید بده یا ایمیل بزنه. اگر به دستشون نرسیده باشه حتماً دوباره باهاتون با ایمیل یا پست تماس می گیرند.
شما بعد از پرداخت 88 دلار ، روی همون سایتی که پول را پرداخت کردید منتظر دریافت پول از آنها باشید و وقتی که رسید دریافت 88 دلار را دریافت کردید و روی سایت نشان داد شما مبلغ 230 دلار را پرداخت می کنید و بعد از دریافت رسید این مبلغ فرم DS-230 و فرمهای اسپانسر را براشون پست می کنید.
موفق باش
alaleh_al:
قا فربد من آدرس سایت رو گم کردم. ولی برات میلی میزنن که آدرس سایتی که باید 230$ رو پرداخت کنی توش هست و این می شه قسمت IV. هم باید کاور شیت رو پرین بگیری هم فرم ds230 و با تمام مدارکت پست کنی. حواست به مدارکت باشه. تمام کپی ها رو برابر اصل کن. از روزی 88$ پرداخت کردی باید 20 روز کار منتظر بمونی.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
من فرم ds3032 رو ایمیل زدم با استفاده از template سایت visajourney . بعد 12 روز هم اپرووش کردن . شما زنگ بزن اگه گفتن نرسیده ، ایمیل بزن مطمئن تر هم هستش ...
این هم راهنماش:
http://www.visajourney.com/wiki/index.ph...-3032_form
پاسخ
تشکر کنندگان: farbod_frz ، sepideh IR ، romance33
سلام بچه ها من با اين آيدى وارد شدم نميدونم چرا با قبلى نتونستم وارد شم هرچقدر تلاش كردم نشد هرچقدرگذر واژه جديد داد و انجام دادم نتونستم وارد شم مثلا تعداد پستهام بالا رفته بود كه امضا بزنم???
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33
دوستان با امروز ٤٤روز هست كه منتظر پست هستم اميدوارم تا پايان اين هفته نامه رو دريافت كنم با وكيل صحبت كردم ظاهراً گفته پيگيرى ميكنه?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، romance33
(2013-09-03 ساعت 22:07)omnia نوشته:  20 روز از چه روزي هيجان دارم بهم بگو....تحملش رو دارم . ٢٠ روز كاري ؟ چندم فرستادي شما ؟ من ١٦ آگوست ارسال كردم ...
ببین امینا 3آگوست به دستشون رسیده و از 5 آگوست حساب کردم و ظهر روز 30 آگوست خبرش اومد. دقیقا سر بیست روز کاری. این هفته دوشنبه هم تطیل بوده و حساب نمی شه. دیگه حالا نمی دونم.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33
(2013-09-04 ساعت 23:32)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 22:07)omnia نوشته:  20 روز از چه روزي هيجان دارم بهم بگو....تحملش رو دارم . ٢٠ روز كاري ؟ چندم فرستادي شما ؟ من ١٦ آگوست ارسال كردم ...
ببین امینا 3آگوست به دستشون رسیده و از 5 آگوست حساب کردم و ظهر روز 30 آگوست خبرش اومد. دقیقا سر بیست روز کاری. این هفته دوشنبه هم تطیل بوده و حساب نمی شه. دیگه حالا نمی دونم.
آلاله جان تبریک میگم . منم آخرین مدارکو 23 آگست فرستادم فکر کنم اواخر سپتمر کامل بشم. چند روز بعد یه نامه اومد که میگفت همین مدارکو بفرست (اونایی رو که 23 آگست فرستاده بودم) تا کیست کامل بشه Wink
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
(2013-09-05 ساعت 00:47)alitg نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 23:32)alaleh_al نوشته:  
آلاله جان تبریک میگم . منم آخرین مدارکو 23 آگست فرستادم فکر کنم اواخر سپتمر کامل بشم. چند روز بعد یه نامه اومد که میگفت همین مدارکو بفرست (اونایی رو که 23 آگست فرستاده بودم) تا کیست کامل بشه Wink
ممنون علی جان.
اگه مدارکت کامل باشه اکی میشی و دیگه می تونی حالشو ببری. به من چک لیست دادن بابت نفرستادنشون وگر نه تو مدارکم مشکلی نبود.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، romance33
(2013-09-04 ساعت 14:36)omnia نوشته:  من فرم ds3032 رو ایمیل زدم با استفاده از template سایت visajourney . بعد 12 روز هم اپرووش کردن . شما زنگ بزن اگه گفتن نرسیده ، ایمیل بزن مطمئن تر هم هستش ...
این هم راهنماش:
http://www.visajourney.com/wiki/index.ph...-3032_form

omina جان تماس گرفتم با nvc گفتن رسیده فرم ها کانفرمنشن رو ایمیل می زنند چند روز دیگه و دوباره هم ایمیل من و همسرم رو گرفت . مرسی از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، kamalir36 ، omnia ، romance33
سلام بچه ها لطفا به من راهنمايى بديد
من درگيجى به سر ميبرم امروز وكيل تماس گرفته و به همسرم گفته كه يك سرى فرم بايد پر كنه يك ٣٥٠$ و يك٨٨$ و يك ٢٣٠$ بايد پرداخت كنه همسرم به وكيل گفته خانومم پست كيس نامبر دريافت نكرده. فقط تلفنى دريافت كرده وكيل گفته نيازى نيست دوستان كل اين جريان طبيعى آيا؟؟؟چون من وكيل دارم روال كار اين شده؟؟؟
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33
(2013-09-06 ساعت 02:43)sepideh IR نوشته:  سلام بچه ها لطفا به من راهنمايى بديد
من درگيجى به سر ميبرم امروز وكيل تماس گرفته و به همسرم گفته كه يك سرى فرم بايد پر كنه يك ٣٥٠$ و يك٨٨$ و يك ٢٣٠$ بايد پرداخت كنه همسرم به وكيل گفته خانومم پست كيس نامبر دريافت نكرده. فقط تلفنى دريافت كرده وكيل گفته نيازى نيست دوستان كل اين جريان طبيعى آيا؟؟؟چون من وكيل دارم روال كار اين شده؟؟؟

راستش از نظر من وکیل همون فرم هارو که باید واستون پر می‌کنه و به همون آدرس هایی که لازمه میفرسته، فکر نمیکنم کار اضافه تری بتونه انجام بده!!! این پروسه خیلی‌ واضح تو خود سایت نوشته شده، پس در واقع می‌شه گفت ،ایشون $۸۸ رو واسه AOS میگیرن و $۲۳۰ واسه IV و درواقع $۳۵۰ برا خودشون یا شاید هزینهٔ پست و بقیه ماجرا که کلش ۲۰،۳۰ بشه ، گرچه از حق نباید گذشت که وکلا هم وقت صرف انجام این کارها می‌کنن

ضمنا من نمیدونم در کدوم مرحله هستید قاعدتا باید اپرو شده باشید و Invoice گرفته باشید که ازتون خواستن این مبالغ رو پرداخت کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، sepideh IR ، alaleh_al ، romance33 ، حاجی واشنگتن
ممنون از جوابت كلنل جان من ٢٢ جولاى اپروو شدم وهيچ پستى دريافت نكردم فقط تلفنى كيس نامبرم رو گرفتم فكر ميكنيدچون وكيل دارم نامه براى من ارسال نميشه وخودوكيل همه كارها رو انجام ميده ومن فقط نامه مصاحبه رو دريافت ميكنم؟؟بقيه بچه ها كه راجع به پر كردن فرمهاى مربوطه توضيح ميدن من فكرميكنم چون شخصاًكارهاى اداريشون رو انجام ميدن براى همين پست به دو طرف ميرسه ولى در مورد من پست فقط به همسرم ووكيلم ميرسه!درسته يا اشتباه حدس ميزنم؟?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
شما هر آدرسی که زمان تشکیل پرونده انتخاب کردین هممون جا می فرستند و در نظر داشته باشین معمولان حداقل یک ما بد از اینکه تو آمریکا بدست پتیشنر رسید تو ایران به دست اپلیکنت میرسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
برای اطلاع دوستان من امروز ایمیلی دریافت کردم ساعت 3.15 بامداد به وقت غرب امریکا که مدارکتون کامل شده وباید منتظر زمان مصاحبه باشید. دقیقا مشابه ایمیلی که به آقای MZ65 زدن.
حالا نمی دونم باید از روزی که برام ایمیل اول رو زدن بشمار یا از امروز. گرچه که فرقیم نداره کلا ما ها باید زیاد بشماریم.
امینا چه خبر چند روز شد؟ 20 روزت تکمیل نشد؟
صبا جونم تو چی باید هنوز منتظر باشی؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، sepideh IR ، Colonel ، saba.m ، negarX ، omnia ، alitg ، romance33
(2013-09-06 ساعت 23:30)alaleh_al نوشته:  برای اطلاع دوستان من امروز ایمیلی دریافت کردم ساعت 3.15 بامداد به وقت غرب آمریکا که مدارکتون کامل شده وباید منتظر زمان مصاحبه باشید. دقیقا مشابه ایمیلی که به آقای MZ65 زدن.
حالا نمی دونم باید از روزی که برام ایمیل اول رو زدن بشمار یا از امروز. گرچه که فرقیم نداره کلا ما ها باید زیاد بشماریم.
امینا چه خبر چند روز شد؟ 20 روزت تکمیل نشد؟
صبا جونم تو چی باید هنوز منتظر باشی؟
مبارکه. به من حدودا 2 ماه بعد از این ای میل تاریخ مصاحبه رو گفتن. ایشالا برای شما رو زودتر بگن Shy
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-06 ساعت 21:05)sepideh IR نوشته:  ممنون از جوابت كلنل جان من ٢٢ جولاى اپروو شدم وهيچ پستى دريافت نكردم فقط تلفنى كيس نامبرم رو گرفتم فكر ميكنيدچون وكيل دارم نامه براى من ارسال نميشه وخودوكيل همه كارها رو انجام ميده ومن فقط نامه مصاحبه رو دريافت ميكنم؟؟بقيه بچه ها كه راجع به پر كردن فرمهاى مربوطه توضيح ميدن من فكرميكنم چون شخصاًكارهاى اداريشون رو انجام ميدن براى همين پست به دو طرف ميرسه ولى در مورد من پست فقط به همسرم ووكيلم ميرسه!درسته يا اشتباه حدس ميزنم؟?

خود شما و هم همسرتون میتونید با NVC تماس بگیرید و درخواست کنید که ایمیل شما که beneficiary هستید رو به اپلیکیشن اضافه کنید در این صورت هر تغییری تو پرونده پیش بیاد به شما هم email میزنند و متوجه میشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان