کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-09-24 ساعت 10:26)romance33 نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 04:49)Colonel نوشته:  It was around 8.00 PM Eastern time when I called NVC , I was about to give up cause it took more than 30 minutes to answer my call, suddenly Aaron (NVC staff) asked me about our information , then he told me a sentence that I have been waiting for a long time to hear
Welcome aboard (case completed ) Thank God

با اجازه کلنل:هوررررررررررررررررررررررررررراااااااا.مبارکه دوست عزیز ایشالا که وقت سفارت و مصاحبه هم به زودی وخوشی میاد وسپری میشه.

چرا با اجازه؟ مرسی‌ از شما ، امیدوارم ما هم در شادی شما شریک شیم هرچه زودتر
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-09-24 ساعت 10:40)farbod_frz نوشته:  کلنل جان تبریک برای کامپلیت شدن ایشالا زود تر برین مصاحبه ......Smile))))

امروز ما هم check list خوردیم Sad

متاسفم, ولی‌ چک لیست اول یه جورایی طبیعی هست به هم کسانی‌ که من میشناسم دادن تا به الان

ایشالا کامل کنید سریعتر بفرستید و همه چی‌ خوب جلو میره
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، farbod_frz ، sepideh IR ، mz64 ، alaleh_al
(2013-09-24 ساعت 04:49)Colonel نوشته:  It was around 8.00 PM Eastern time when I called NVC , I was about to give up cause it took more than 30 minutes to answer my call, suddenly Aaron (NVC staff) asked me about our information , then he told me a sentence that I have been waiting for a long time to hear

مبارك باشه كلنل جان باآرزوهاى بهترينها و پيشرفت كارات به سرعت برق و باد و ايشالا دست راستت رو سر همه بچه ها سبتامبرداره تمام ميشه خبرهاى خوب تو راهه?????
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، alaleh_al
(2013-09-24 ساعت 10:23)omnia نوشته:  کلنل جان به اندازه روزی که خودم complete شدم خوشحالم برات . اینجور که مطالعه کردم interview letter از هفته آخر هر ماه می آد بیرون . بعید نیست هممون جمعه یا دوشنبه خوشحالی کنیم . فقط جای صبا خالیه Sad خیلی خالی . براش دعا می کنیم. پس قرار ما : زمان 27 سپتامبر به مدت یک هفته.
مکان : تاپیک ***ازدواج با کسی که گرین کارت دارد*** .
یعنی امنیا اگه این پیش بینیت درست دربیاد چادر چاق چور می کنم با یک کادو بزرگ میام دم در خونتون کادو رو می دم بر می گردم. فقط به همین منظور.
خدایا ببین این امنیا چه آقای گلیه تو رو جون هر کی دوست داری یک ذره برو تو کاره حرفاش. دستت طلا خدا جون.Cool
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، omnia ، romance33 ، sib 24
آلاله چی میدی بهم خداییش ؟ آیفون 5 من رو راضی میکنه . 4s من قدیمی شده دیگه . ممنون . آدرس رو پیغام می کنم برات . به محض دریافت نامه مصاحبه چشمام به دره واسه آیفون 5 نازنینم . Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-24 ساعت 12:33)omnia نوشته:  آلاله چی میدی بهم خداییش ؟ آیفون 5 من رو راضی میکنه . 4s من قدیمی شده دیگه . ممنون . آدرس رو پیغام می کنم برات . به محض دریافت نامه مصاحبه چشمام به دره واسه آیفون 5 نازنینم . Smile
چقدرم بلا تو کم اشتها هستی میترسم تو گلوت گیر کنه اذیت بشی بعد این همه انتطار به امریکا نرسی.
ببین کفر نعمت نکن. تو آیفون داری من یک دسته چماقی دارم ظهر بابام باهاش گوشت می کوبه.Big Grin
حالا بزار نامه بیاد بعد اُردر بده خوب. یک خواهش می کنمی، لطف دارینی چیزی خوب. شک عصبی می دی ها.Sad
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
بابا تو این اوضاع انتظار با خواهرمون شوخی نکنیم چی کار کنیم آخه دلمون خوش باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، alitg ، romance33 ، sepideh IR
بچه ها تو چک لیست ما هر چی فکر شو کنید هست از birth certificate , marriage certificate, photograph,...... ; کسی تاحالا تجربه اشو داشته؟

حالا میخوام امروز زنگ بزنم make sure کنم اینا رو دوباره می خوان یا داستان چیز دیگست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-09-24 ساعت 09:32)alaleh_al نوشته:  
امروز که دیدم تاپیک به روز شده حدس زدم از یکی از بچه ها خبری شده. وقتی داشت باز می شد پیج یادم افتا فقط کلنل موندن.
واقعا تبریک زیاد شما توی این تاپیک فکر کنم اولین نفر زیر 2سال هستید که کاراتون اکی شده. دیگه پرچم دارین ها.
طرف دار زیاد دارین توی همین مسیر که هستیم بمونین.Rolleyes
مهدی جان از کارای شما چه خبر چند روز شد تا امروز که منتظر هستید؟
والا خبر خاصی نیست تا الان که تقریبا یه ماه شده حالا تا آخر سپتامبر که کار لاتریها تموم بشه و برسن به پروندهای خانوادگی.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، alaleh_al
آقا تبریک . دیگه منتظر صبا هستیم تا کیفمون کامل شه
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، farbod_frz ، Colonel
امنیا جان بنظرت یه وکیل پیدا کنم پیدا کنم بدم فرما رو پر کنه؟

(2013-09-24 ساعت 13:45)farbod_frz نوشته:  بچه ها تو چک لیست ما هر چی فکر شو کنید هست از birth certificate , marriage certificate, photograph,...... ; کسی تاحالا تجربه اشو داشته؟

حالا میخوام امروز زنگ بزنم make sure کنم اینا رو دوباره می خوان یا داستان چیز دیگست؟
دوست عزیز امضا بزار
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، farbod_frz
فرم های چی رو علی جان . همئنایی که بهت گفتم اوکی کنی حله مگه در آمدش نرسه !
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-24 ساعت 16:55)omnia نوشته:  فرم های چی رو علی جان . همئنایی که بهت گفتم اوکی کنی حله مگه در آمدش نرسه !
نه درآمدش میرسه
آخه پارت 1.2.3. اینارم ایراد گرفته
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-24 ساعت 16:04)alitg نوشته:  امنیا جان بنظرت یه وکیل پیدا کنم پیدا کنم بدم فرما رو پر کنه؟

(2013-09-24 ساعت 13:45)farbod_frz نوشته:  بچه ها تو چک لیست ما هر چی فکر شو کنید هست از birth certificate , marriage certificate, photograph,...... ; کسی تاحالا تجربه اشو داشته؟

دوست عزیز امضا بزار
اینم امضا
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، romance33
نه علي جان اونا ايراد ندارن براي منم همينجوري بود همه رو مي آره اونايي كه آيتم دارن بايد اصلاح بشن فقط !
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان