کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
سلام دوستان
دو سوال کمی پیچیده Sad
1-ترجمه تمکن مالی بانک باید بر مبنای $ باشد یا ريال ؟
(چون تائیدواحدبین الملل بانک ملت بواسطه خود گواهی ارسالی شعب که به فارسی بوده ==> فاقد مقادیر$ است) راه چیست؟
2-من برنده و همسرم همراهند برای تحویل مدارک مالی باید سوا سوا دهیم یا یکجا نیز می شود-(چون بیان شده جداگانه مدارک و مصاحبه می خواهند؟)

متشکرم

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
در ترجمه تمکن موجودی حساب را به ریال می زنند و لی نرخ برابرب ارز را دلار و برار قیمت روز می زنند ..نامه من از بانک سامان اینطوری بود البته نامه را بانک سامان به لاتین داد و نیازی به ترجمه نداشت
(2010-12-12 ساعت 01:37)maxsupermax نوشته:  سلام دوستان
دو سوال کمی پیچیده Sad
1-ترجمه تمکن مالی بانک باید بر مبنای $ باشد یا ريال ؟
(چون تائیدواحدبین الملل بانک ملت بواسطه خود گواهی ارسالی شعب که به فارسی بوده ==> فاقد مقادیر$ است) راه چیست؟
2-من برنده و همسرم همراهند برای تحویل مدارک مالی باید سوا سوا دهیم یا یکجا نیز می شود-(چون بیان شده جداگانه مدارک و مصاحبه می خواهند؟)

متشکرم

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: rayan.s ، maxsupermax ، najibi
من امروز برای ارسال مدارکم رفتم تی.ان.تی شعبه جردن.
یک ساعت بعد از اینکه مدارک رو ازم تحویل گرفت(ساعت 4) بهم زنگ زدن که این بسته به سف ارت امریکا ارسال شده؟منم گفتم بله دیگه. بعد گفت قسمت صادرات گفته نمی تونیم این بسته رو بفرستیم. خلاصه بعد از کلی شاکی شدن رفتم بسته رو گرفتم و چون باید حتما امروز ارسال میشد تا قبل تعطیلی بخش مهاجرسرای آنکارا به دستشون برسه،بردم خیابون وزرا ، با دی.اچ.ال فرستادمش.( اون دفتر دی.اچ.ال خوشبختانه تا 6.30 بازه)
خلاصه این رو گفتم که بدونید تی.ان.تی یه چیزیش شده.
تشکر کنندگان: has55 ، AmericanHamid ، success ، satusa ، rayan.s ، farzad.s ، najibi
درود بر دوستان،
من دیروز نامه رو در صندوق پستمون یافتم،پاکت رنگ نارنجی داره در قطع A5(مثل پاکت اول) و نامه در دو صفحهA4
تاریخ مصاحبه : 2010, 12, Jan
استان/کشور محل دریافت: Alborz(Karaj), Iran
سفارت: آنکارا
تاریخ پست از مبدا ارسال (KCC یا سفارت): 2010, 23,Nov

(2010-12-11 ساعت 19:48)MOHSEN8766 نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 16:51)abig نوشته:  دوستان عزیز،
با توجه به اینکه ظاهرا" از هفدهم تا آخر دسامبر سفارت تعطیله و من 12 ژانویه مصاحبه دارم ،اگر مدارکم تو روز اداری بعد ازتعطیلات برسه بهشون ایراد داره.
چون گفته بودید 20 روز قبل از مصاحبه بفرستم(منظور 20 روز کاری بوده)

سفارت گفته حداکثر تا 15 روز قبل از مصاحبه مدارک به دستشون برسه.
میتونید قبل تعطیلات( طوری که قبل 17 ام دستشون باشه) بفرستید اگه مدارکتون آمادست.

متاسفانه با توجه به تعطیلات پیش رو،دارالترجمه تا 22 ام،تحویل میده مدارکمو. اشکال پیش میاد؟
تشکر کنندگان: farzad.s
(2010-12-14 ساعت 23:28)abig نوشته:  درود بر دوستان،
من دیروز نامه رو در صندوق پستمون یافتم،پاکت رنگ نارنجی داره در قطع A5(مثل پاکت اول) و نامه در دو صفحهA4
تاریخ مصاحبه : 2010, 12, Jan
استان/کشور محل دریافت: Alborz(Karaj), Iran
سفارت: آنکارا
تاریخ پست از مبدا ارسال (KCC یا سفارت): 2010, 23,Nov

(2010-12-11 ساعت 19:48)MOHSEN8766 نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 16:51)abig نوشته:  دوستان عزیز،
با توجه به اینکه ظاهرا" از هفدهم تا آخر دسامبر سفارت تعطیله و من 12 ژانویه مصاحبه دارم ،اگر مدارکم تو روز اداری بعد ازتعطیلات برسه بهشون ایراد داره.
چون گفته بودید 20 روز قبل از مصاحبه بفرستم(منظور 20 روز کاری بوده)

سفارت گفته حداکثر تا 15 روز قبل از مصاحبه مدارک به دستشون برسه.
میتونید قبل تعطیلات( طوری که قبل 17 ام دستشون باشه) بفرستید اگه مدارکتون آمادست.

متاسفانه با توجه به تعطیلات پیش رو،دارالترجمه تا 22 ام،تحویل میده مدارکمو. اشکال پیش میاد؟

مشکلی پیش نمیاد.اگر هم پست نکنی و با خودت ببری هم مشکلی پیش نمیاد.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: abig ، MOHSEN8766 ، mr.amir ، najibi
ممنون دوست من،خوشم میاد شما سرضرب جواب میدی به سوالهای ما،پیر شی الهی به حق این روز عزیز(تاسوعا)
- اینو دیگه به سبک مامان بزرگها اومدم فضا تلطیف شه،خوش باشین-
تشکر کنندگان: najibi
من تا الان نامه دوم را دریافت نکردم فقط 2 هفته پیش ایمیل زدم به kcc و آنها تاریخ مصاحبه را اعلام کردن .

من نامه دوم ندارم آیا با همون ایمیل میتونم برم برای مصاحبه ؟ فقط از اون ایمیل یک کپی بگیرم درسته ؟

آیا بازهم باید به سفارت آنکارا ایمیل بزنم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-12-18 ساعت 12:41)mr.amir نوشته:  من تا الان نامه دوم را دریافت نکردم فقط 2 هفته پیش ایمیل زدم به kcc و آنها تاریخ مصاحبه را اعلام کردن .

من نامه دوم ندارم آیا با همون ایمیل میتونم برم برای مصاحبه ؟ فقط از اون ایمیل یک کپی بگیرم درسته ؟

دوست عزیز اسم شما در روز مصاحبه در دست نگهبان سفارت هستش، یک کپی از ایمیل کفایت میکنه.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mr.amir ، rayan.s ، najibi
(2010-12-18 ساعت 14:54)javidk نوشته:  
(2010-12-18 ساعت 12:41)mr.amir نوشته:  من تا الان نامه دوم را دریافت نکردم فقط 2 هفته پیش ایمیل زدم به kcc و آنها تاریخ مصاحبه را اعلام کردن .

دوست عزیز اسم شما در روز مصاحبه در دست نگهبان سفارت هستش، یک کپی از ایمیل کفایت میکنه.

امیر جان شما اگر تا 21 روز قبل از روز مصاحبه نامه دوم رو دریافت نکردید میتونید با ارسال یک ایمیل به سفارت و KCC خواستار ارسال نامه بصورت ایمیل شوید.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، usamilad ، najibi
سلام دوستان.
اسم این فرمهایی که باید قبل از مصاحبه برای آنکارا فرستاد چیه؟
اگر اشتباه نکرده باشم در یکی از قسمتهایی که باید پر کنیم،آدرس جایی رو که میخواهیم در امریکا بریم را باید بنویسیم؟ یا اون فرم اصلا نباید پر بشه؟
اگر براتون امکان داره اون فرمی رو که باید پر کنیم رو برام میذارید.

ممنون از محبتاتون

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز
با تشکر از مطالب بسیار مفید این سایت لطفا بگید چه مدارکی را بعد از دریافت نامه دوم باید به سفارت ابوظی فرستاد؟
شماره کیس : 13XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی : May 2010
کنسولگری : ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : June 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم : 13January 2011
تاریخ مصاحبه :28Febuary 2011
تشکر کنندگان:
(2010-12-19 ساعت 17:37)ali.sh نوشته:  سلام دوستان.
اسم این فرمهایی که باید قبل از مصاحبه برای آنکارا فرستاد چیه؟
اگر اشتباه نکرده باشم در یکی از قسمتهایی که باید پر کنیم،آدرس جایی رو که میخواهیم در امریکا بریم را باید بنویسیم؟ یا اون فرم اصلا نباید پر بشه؟
اگر براتون امکان داره اون فرمی رو که باید پر کنیم رو برام میذارید.

ممنون از محبتاتون
اینجا رو مطالعه کنید: http://mohajersara.com/showthread.php?ti...4#pid78434

(2010-12-19 ساعت 17:41)Fred نوشته:  سلام به دوستان عزیز
با تشکر از مطالب بسیار مفید این سایت لطفا بگید چه مدارکی را بعد از دریافت نامه دوم باید به سفارت ابوظی فرستاد؟

مدارک رو به ابوظبی لازم نیست ارسال کنید، همراه خودتون ببرید روز مصاحبه. این لینک رو هم ببینید بد نیست: http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081
تشکر کنندگان: satusa ، AmericanHamid ، R.F ، rayan.s ، Fred ، ali.sh ، usamilad ، najibi
محسن جان واقعا ممنون از توجهت

تشکر کنندگان: MOHSEN8766
امروز نامه دوم من اومد و تاریخ 20 / 1 / 2011 ژانویه را اعلام کردن برای مصاحبه . ولی نکته جالب این فرم اینه که یک تاریخ 30 سپتامبر هم داخل نامه هست نمیدونم این چیه باید ترجمش کنم .

حال باید چیکار کنم باید فرمی بنویسم یا کاری کنم ؟ من مدارکم را ارسال کردم .

؟
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa
(2010-12-20 ساعت 21:46)mr.amir نوشته:  امروز نامه دوم من اومد و تاریخ 20 / 1 / 2011 ژانویه را اعلام کردن برای مصاحبه . ولی نکته جالب این فرم اینه که یک تاریخ 30 سپتامبر هم داخل نامه هست نمیدونم این چیه باید ترجمش کنم .

حال باید چیکار کنم باید فرمی بنویسم یا کاری کنم ؟ من مدارکم را ارسال کردم .

؟

امیر جان؛ مبارکه اگه مدارک رو کامل فرستادی بشین و الستون و ولستون رو بخون تا 20 ژانویه زودتر برسه.Shy

تشکر کنندگان: mr.amir ، satusa ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان