کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
دوستان این فرمی که باید همراه مدارک ارسال بشه، یک قسمتی داره که آدرس امریکا رو خواسته.
من که هنوز در امریکا آدرس ندارم.شما اون قسمت رو چی زدید؟
لطفا کمکککککککککک

تشکر کنندگان:
(2010-12-20 ساعت 23:14)ali.sh نوشته:  دوستان این فرمی که باید همراه مدارک ارسال بشه، یک قسمتی داره که آدرس امریکا رو خواسته.
لطفا کمکککککککککک

دوست عزیز؛ تو بسته زردی که به همراه پاسپورتتان UPS میاره یه برگه پرینت شده چسبیده که اطلاعات کلی شما را شامل میشه . آدرسی که من تو فرم 230 نوشته بودم با آدرسی که تو فرم سفارت نوشته بودم فرق داشت و روی این برگه آدرس فرم 230 بود و خلاصه اینکه اگه آدرسی قبلا" ننوشتی الانم ننویسی مهم نیست و فکرت رو مشغول نکن چون اطلاعاتی که برای KCCارسال کردی مهمه.موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، najibi
(2010-12-20 ساعت 22:01)rayan.s نوشته:  
(2010-12-20 ساعت 21:46)mr.amir نوشته:  امروز نامه دوم من اومد و تاریخ 20 / 1 / 2011 ژانویه را اعلام کردن برای مصاحبه . ولی نکته جالب این فرم اینه که یک تاریخ 30 سپتامبر هم داخل نامه هست نمیدونم این چیه باید ترجمش کنم .

حال باید چیکار کنم باید فرمی بنویسم یا کاری کنم ؟ من مدارکم را ارسال کردم .

؟

امیر جان؛ مبارکه اگه مدارک رو کامل فرستادی بشین و الستون و ولستون رو بخون تا 20 ژانویه زودتر برسه.Shy

--------------------------------------------------

این تاریخ دوم چیه ؟ 30 سپتامبر یک تاریخ دیگه هم هست ؟
تشکر کنندگان:
(2010-12-21 ساعت 10:08)mr.amir نوشته:  
(2010-12-20 ساعت 22:01)rayan.s نوشته:  
(2010-12-20 ساعت 21:46)mr.amir نوشته:  امروز نامه دوم من اومد و تاریخ 20 / 1 / 2011 ژانویه را اعلام کردن برای مصاحبه . ولی نکته جالب این فرم اینه که یک تاریخ 30 سپتامبر هم داخل نامه هست نمیدونم این چیه باید ترجمش کنم .

حال باید چیکار کنم باید فرمی بنویسم یا کاری کنم ؟ من مدارکم را ارسال کردم .

؟

امیر جان؛ مبارکه اگه مدارک رو کامل فرستادی بشین و الستون و ولستون رو بخون تا 20 ژانویه زودتر برسه.Shy

--------------------------------------------------

این تاریخ دوم چیه ؟ 30 سپتامبر یک تاریخ دیگه هم هست ؟

امیر جان؛ تاریخییه که اگه خدایی نکرده تا اون موقع ویزات رو نگیری کیست دیگه اعتبار نداره و امکان پیگیری نداری...خلاصه بهش فکر نکن....موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، najibi
(2010-12-19 ساعت 17:41)Fred نوشته:  سلام به دوستان عزیز
با تشکر از مطالب بسیار مفید این سایت لطفا بگید چه مدارکی را بعد از دریافت نامه دوم باید به سفارت ابوظی فرستاد؟

با سلام دوست عزيز.
ابتدا خواهشمند است اطلاعات خود را در جدول 2011 در يك نگاه براي اقاي فري فري ارسال خصوصي نماييد. زيرا id شما در جدول وجود ندارد.
با تشكر
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: satusa ، free_free
(2010-12-20 ساعت 23:31)rayan.s نوشته:  
(2010-12-20 ساعت 23:14)ali.sh نوشته:  دوستان این فرمی که باید همراه مدارک ارسال بشه، یک قسمتی داره که آدرس امریکا رو خواسته.
لطفا کمکککککککککک

دوست عزیز؛ تو بسته زردی که به همراه پاسپورتتان UPS میاره یه برگه پرینت شده چسبیده که اطلاعات کلی شما را شامل میشه . آدرسی که من تو فرم 230 نوشته بودم با آدرسی که تو فرم سفارت نوشته بودم فرق داشت و روی این برگه آدرس فرم 230 بود و خلاصه اینکه اگه آدرسی قبلا" ننوشتی الانم ننویسی مهم نیست و فکرت رو مشغول نکن چون اطلاعاتی که برای KCCارسال کردی مهمه.موفق باشی

ممنون رایان جان از جوابت. ولی بالای این فرمها که نوشته جایی رو خالی نذارید. حالا یعنی اگر خالی بذارم مشکلی پیش نیاد؟

تشکر کنندگان:
(2010-12-21 ساعت 12:39)ali.sh نوشته:  
(2010-12-20 ساعت 23:31)rayan.s نوشته:  
لطفا کمکککککککککک

ممنون رایان جان از جوابت. ولی بالای این فرمها که نوشته جایی رو خالی نذارید. حالا یعنی اگر خالی بذارم مشکلی پیش نیاد؟

اولا" اگه احدی از دوستان تجربه عملی این موضوع را داره لطفا" اعلام کنه.
اما علی جان الان میخوای چیکار کنی؟ مگه آدرسی داری؟ خوب خالی بذار به مسئول تحویل مدارک سفارت که ایرانیه توضیح بده بگو چی کار کنم؟ یادتم باشه این مورد خاصی نیست. موفق باشید.

تشکر کنندگان: free_free ، mr.amir ، ali.sh ، najibi
ali.sh عزیز
تجربه نشون داده که بهتره هیچ جای خالی تو فرمها نباشه. به نظر من اگه شما اصلا اصلا آدرسی نداری بنویس هنوز نمیدونم تو مصاحبه میگم. من جایی خوندم که حتی میتونی بری امریکا وقتی جا گرفتی اطلاع بدی به "اداره مهاجرت (اگه اشتباه نکرده باشم!!)".بالاخره همه که جا ندارن از اول ...
اگر هم آشنایی چیزی داری تو امریکا آدرسشو بنویس، اگر این آدرسی که خواسته ، برای ارسال گرین کارت باشه یا قبلش تغییرش میدی یا این که فوقش میره اونجا بعدهم آشنات میتونه برات پستش کنه چون لازم نیست موقع تحویل گرین کارت خودت باشی و میندازنش تو صندوق پست!
اگر آدرس برای زندگی کردن باشه ،باز هم میتونی بعدا موقع مصاحبه یا تو فرودگاه امریکا تغییرش بدی.
تشکر کنندگان: satusa ، ali.sh ، najibi
(2010-12-22 ساعت 17:49)armido نوشته:  ali.sh عزیز
تجربه نشون داده که بهتره هیچ جای خالی تو فرمها نباشه. به نظر من اگه شما اصلا اصلا آدرسی نداری بنویس هنوز نمیدونم تو مصاحبه میگم. من جایی خوندم که حتی میتونی بری امریکا وقتی جا گرفتی اطلاع بدی به "اداره مهاجرت (اگه اشتباه نکرده باشم!!)".بالاخره همه که جا ندارن از اول ...
اگر هم آشنایی چیزی داری تو امریکا آدرسشو بنویس، اگر این آدرسی که خواسته ، برای ارسال گرین کارت باشه یا قبلش تغییرش میدی یا این که فوقش میره اونجا بعدهم آشنات میتونه برات پستش کنه چون لازم نیست موقع تحویل گرین کارت خودت باشی و میندازنش تو صندوق پست!
اگر آدرس برای زندگی کردن باشه ،باز هم میتونی بعدا موقع مصاحبه یا تو فرودگاه امریکا تغییرش بدی.

ممنون armido جان از راهنمایی خوبت.
حالا این آدرس ،آدرسیه که برای زندگی میریم یا آدرسیه که گرین کارت میاد؟

تشکر کنندگان:

ali.sh جان
متاسفانه من اطلاعی در این مورد ندارم چون ابوظبی مصاحبه خواهم داشت. دوستانی که آنکارا رفتن برای مصاحبه لطف کنن به ایشون پاسخ بدن.

تشکر کنندگان: najibi
(2010-12-22 ساعت 20:24)ali.sh نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 17:49)armido نوشته:  ali.sh عزیز

ممنون armido جان از راهنمایی خوبت.

دوست عزیز؛ فرقی نمی کنه . شما یه آدرس تو آمریکا اگه داری بنویس. من آدرسی که دادم فقط برای گرین کارت بود و اونها که دنبالمون نمیان ببینند ما کجا رفتیم. و یادتان باشه گرین کارت رو تو صندوق پستی میندازند و تحویل صاحبش نمی دنند. موفق باشید

تشکر کنندگان: satusa ، armido ، najibi
سلام خدمت دوستان
همسر من چهار سال هند درس خونده می خواستم ببینم که واسه ایشون هم سو سابقه از اونجا می خواد ؟
اگه میخواهد باید مشخص باشه که واسه کجا می خواد یعنی به سفارت امریکا باید بزنه یا نه؟
آیا کسی از بچه ها از هند سو سابقه گرفته ؟ میدونه چه مدارکی می خواد و چقدر طول میکشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-12-23 ساعت 22:00)meysam_rsh نوشته:  سلام خدمت دوستان
همسر من چهار سال هند درس خونده می خواستم ببینم که واسه ایشون هم سو سابقه از اونجا می خواد ؟
اگه میخواهد باید مشخص باشه که واسه کجا می خواد یعنی به سفارت امریکا باید بزنه یا نه؟
آیا کسی از بچه ها از هند سو سابقه گرفته ؟ میدونه چه مدارکی می خواد و چقدر طول میکشه؟
ممنون

خانوم مریم گلی عزیز؛ از دوستان مهاجرسرایی هستند که اقامت هندوستان را داشتند. شما باید به سفارت هندوستان در ایران مراجعه نمایید و بگید برای سفارت آمریکا در آنکارا یا .... سوء پیشینه میخوایید.موفق باشید

تشکر کنندگان: satusa ، mr.amir ، success ، najibi
(2010-12-23 ساعت 22:21)rayan.s نوشته:  
ممنون

خانوم مریم گلی عزیز؛ از دوستان مهاجرسرایی هستند که اقامت هندوستان را داشتند. شما باید به سفارت هندوستان در ایران مراجعه نمایید و بگید برای سفارت آمریکا در آنکارا یا .... سوء پیشینه میخوایید.موفق باشید

اگر نرسیدیم بریم سوء پیشینه بگیریم و بدون اون بریم برای مصاحبه چی میشه؟؟؟Sad
تشکر کنندگان:
(2010-12-29 ساعت 11:03)meysam_rsh نوشته:  
(2010-12-23 ساعت 22:21)rayan.s نوشته:  
ممنون

اگر نرسیدیم بریم سوء پیشینه بگیریم و بدون اون بریم برای مصاحبه چی میشه؟؟؟Sad

هیچی!!! کسر مدارک میخورید و تا نبرید پروسه اداری تان شروع نمیشه. موفق باشید

تشکر کنندگان: success ، AmericanHamid ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان