کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-04 ساعت 01:05)farshad_sh نوشته:  سلام به همه
دوستان نامه اول من به دستم نرسیده و از شماره کیسم اطلاع ندارم. تاپیک "سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند " هم قفل شده و امکان ارسال توش نیست. از دوستانی که توی این تاپیک اطلاعاتی راجع به اینکه من چطور می تونم از شماره کیسم و اینکه آیا کارنت شده یا نه اطلاعاتی بگیرم،
اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن. ای میل به KCC هم جواب نداد و همش یه متن مشخص رو برای من Reply میکنن که داشتن Case Number خللی در رون پرونده شما ایجاد نمیکنه اما اینو نمیگن که من از کجا بفهمم که کارنت شدم یا نه یا اصلا از کجا بفهمم که مدارکی رو که فرستادم مشکلی داشته یا نه چون برای اون کار هم میگن که باید Case number رو بگی! Sad به خدا دیگه مستاصل شدم
لطفا راهنمایی کنین.
ممنون

دوست عزیز ورود شما رو به جمع خودمون خوش آمد میگم،متاسفانه وضعیت همه ما مشابه شما است،شما تنها نیستید پس صبور باشید انشا‌لله به زودی هممون تکلیفمون مشخص میشه

برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: sorooshii ، farshad_sh
دوستان گلي كه نامه دوم دريافت نكرده ايد اصلا نگران نباشيد همگي شما دوستان عزيز انشأ الله و به ياري خدا تا ١٥ سپتامبر كيس نامبرتان را دريافت ميكنيد
حالا هي بشينيد الكي هرس بخوريد
اخه دختر خوب اقا پسر گل اخه هرس خوردنت چيه
گل من اسمت همين كه توي سايت به عنوان قبولي اومده كفايت ميكنه
پس اين قضيه كيس نامبر نيومدنتا به بي خيالي سر كن تا راحت تر برات بگذره
اصلا يك موقع انها دوست دارند به شما ويزاي vip بدهند خدا را چه ديدي
پس ديگه نبينم دپ باشيدا
به اميد اينكه همگي شما هر چه سريع تر از اين بلا تكليفي در بيايند و بريد براي مصاحبه و با دست پر برگرديد
قربانتان
امير 
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، farnaz82 ، alirezagh ، taraneh@mini ، User ، مونیکا
سلام به دوستان عزیز،
من چند روز مسافرت بودم الان که برگشتم می بینم که چه خبرها بوده....
مرسی از پیام های شما، متاسفانه من دسترسی نداشتم که بتوانم دست کم پیام ها را بخوانم و عذر خواهی می کنم که جواب نداده ام. (بسته های GPRS نه تنها هزینه ای اضافه بر من تحمیل کردند، که باعث شدند همون اینترنت معمولی و آب باریکه سیم کارت هم قطع بشه!)
هر چند من نتوانستم فایل ضمیمه را ببینم(حذف شده است)، اما با جستجو در انجمن های مربوط به لاتری دو سه مورد دیگر از این دست ایمیل های Fraud پیدا کردم که به همین منوال کیس نامبر را اعلام کرده بودند و عملا تاییدی بر این کیس نامبر وجود نداشته.
من هنوز هم امیدوارم KCC رسما هر چه زودتر نگرانی نداشتن کیس نامبر را رفع کند تا دیگر شاهد حضور و سوء استفاده شرکت های سودجو نباشیم.
من هم مثل Sadra_sepehr تاکید می کنم داشتن دو ID در سایت ممنوع است و منجر به محرومیت دائمی می شود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sorooshii ، farnaz82 ، lale ، taraneh@mini ، Amir78
سلام به همه دوستان
امروز يكي از دوستان عزيز مهاجر سرا با آي دي suntino اعلام كردن كه نامه دوم رو دريافت كردن ، من يه تاملي رو تاريخي كه نامشون رو ارسال كرده بودن كردم و ديدم از تاريخ ارسال مدارك به همراه نامه اول ، 3 ماه طول كشيده كه نامه دومشون برسه
يعني بچه ها اگر كيس نامبر ما پائين و حدود 8000 مثل دوستمون suntino باشه ، حداقل سه ماه از تاريخ ارسال نامه اول طول مي كشه كه نامه دوم از طرف KCC بدستمون برسه (براي ما كه اواخر مرداد نامه مون رو فرستاديم ، احتمالاً طبق اين محاسبه بايد اواخر آبان نامه دوم بدستمون برسه) !
اميدوارم اين محاسبه غلط باشه و اونا زودتر فكري به حال بچه هاي گل مهاجرسرا كه كيس نامبر ندارن بكنن
ارادتمند همه ، علي
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، mml
(2010-09-04 ساعت 15:19)sare نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز يكي از دوستان عزيز مهاجر سرا با آي دي suntino اعلام كردن كه نامه دوم رو دريافت كردن ، من يه تاملي رو تاريخي كه نامشون رو ارسال كرده بودن كردم و ديدم از تاريخ ارسال مدارك به همراه نامه اول ، 3 ماه طول كشيده كه نامه دومشون برسه
يعني بچه ها اگر كيس نامبر ما پائين و حدود 8000 مثل دوستمون suntino باشه ، حداقل سه ماه از تاريخ ارسال نامه اول طول مي كشه كه نامه دوم از طرف KCC بدستمون برسه (براي ما كه اواخر مرداد نامه مون رو فرستاديم ، احتمالاً طبق اين محاسبه بايد اواخر آبان نامه دوم بدستمون برسه) !
اميدوارم اين محاسبه غلط باشه و اونا زودتر فكري به حال بچه هاي گل مهاجرسرا كه كيس نامبر ندارن بكنن
ارادتمند همه ، علي

علی جان نگران دیر آمدن نامه دوم نباش. یکی از برندگان 2010 اصلا از زمان مصاحبه خودش باخبر نشده بود. بعد از مکاتبه با KCC زمان دیگری برایش برنامه ریزی کرده بودند.
تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 14:56)User نوشته:  سلام به دوستان عزیز،
مرسی از پیام های شما، متاسفانه من دسترسی نداشتم که بتوانم دست کم پیام ها را بخوانم و عذر خواهی می کنم که جواب نداده ام. (بسته های GPRS نه تنها هزینه ای اضافه بر من تحمیل کردند، که باعث شدند همون اینترنت معمولی و آب باریکه سیم کارت هم قطع بشه!)
هر چند من نتوانستم فایل ضمیمه را ببینم(حذف شده است)، اما با جستجو در انجمن های مربوط به لاتری دو سه مورد دیگر از این دست ایمیل های Fraud پیدا کردم که به همین منوال کیس نامبر را اعلام کرده بودند و عملا تاییدی بر این کیس نامبر وجود نداشته.
من هنوز هم امیدوارم KCC رسما هر چه زودتر نگرانی نداشتن کیس نامبر را رفع کند تا دیگر شاهد حضور و سوء استفاده شرکت های سودجو نباشیم.
من هم مثل Sadra_sepehr تاکید می کنم داشتن دو ID در سایت ممنوع است و منجر به محرومیت دائمی می شود.
موفق باشید

من از طرف دوستان و خودم همین جا از user عزیز که اینقدر بزرگوارانه این تاپیک را پیگیری میکنند و همیشه به ما دلگرمی‌ میدهند تشکر می‌کنم،براتون بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: User ، sorooshii ، taraneh@mini ، alirezagh ، مونیکا
(2010-09-04 ساعت 14:56)User نوشته:  سلام به دوستان عزیز،
موفق باشید

با سلام
با اینکه فرناز جان از طرف ما هم تشکر کرده اما من واقعا حیفیم اومد که خودم هم شخصا نگم که از اومدن یوزر بزرگوار چقدر خوشحال شدم، واقعا جاش این چند روز خالی بود.
یوزر عزیز امیدوارم امسال اولین نفری باشی که خبر خوش ویزا گرفتنت رو توی مهاجرسرا میذاری.
تشکر کنندگان: sorooshii ، taraneh@mini ، User ، farnaz82
سلام دوست عزیزم.ببینید فکر نکنم زمان ارسال نامه دوم به ارسال نامه اول ارتباطی داشته باشه و فکر می کنم که ارسال نامه دوم بستگی به زمان مصاحبه و کیس نامبر داشته باشه و ایشون به این دلیل الان گرفتن نامشونو که کیسشون کارنت شده واسه اکتبر.البته اینا صرفا نظر شخصی منه!!!Smile
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: SALAR110 ، User ، OMID_R
سلام
منم از اينكه اين شخصيت محترم آمدند و به اين قضايا پايان دادند متشكرم . نمي دونم از ايجاد تشنج و دلهره چي عايد اين امت ميشه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
بچه ها از لطف شا ممنونم، فرناز، علیرضا و بقیه دوستان که همیشه نسبت به من لطف دارند ممنونم از شما.

جدول آمارگیری برندگان بدون کیس نامبر توسط دوست خوبمون sorooshii به روز شده است. اطلاعات کاملی از تعداد، محل جعرافیایی و تاریخ ارسال فرم ها رو میتونید در این جدول ببینید. این جدول در پست اول این تاپیک قرار دارد و برای به روز کردن آن به sorooshii پیام خصوصی ارسال کنید.
از sorooshii عزیز به خاطر جمع آوری و به روز کردن جدول تشکر می کنم.
تشکر کنندگان: farnaz82 ، sorooshii ، alisarshar ، taraneh@mini
سلام
دوستان عزیز بدون کیس نامبر، یوزر هم نامه مصاحبه رو خدا رو شکر دریافت کرد، بهش تبریک میگم.
پس الان وقتشه که گوش به زنگ، گوش به در، پشت پنجره و خلاصه هرجوری که می تونید منتظر چهره مهربان و دوست داشتنی عمو پست چی باشید. البته طبیعیه که ما با یه تاخیر نامه دوم رو بگیریم چون یکم دیرتر از بقیه فرم ها رو فرستادیم.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82 ، User
دوستان عزیز بدون کیس نامبر

" آنانکه بدون کیس نامبر در راه رسیدن به آمریکا تلاش می کنند ، برای آنان اجر و پاداش بزرگیست که از وصف خارج است ، باشد که در آنسوی دنیا بر تخت ها تکیه زنند در حالی که جویها از زیر پای آنها جاریست و از هر میوه و نعمت که طلب کنند بر آنها نازل گرد"

برگرفته شده از کتاب مهاجر نامه از انتشارات مهاجر سرا!
Big Grin

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، alirezagh ، taraneh@mini ، silia ، مونیکا ، mml
یوزر عزیز با اینکه اینجا جای تبریک نیست اما من خیلی‌ خیلی‌ تبریک میگم،ما باز هم منتظر اخبار بهتر تر برای دل مهربونتون هستیم،انشا‌الله همیشه موفق باشید
شنیدن گرفتن نامه دوم بچه‌ها جدا خوشحالم کرد،امیدوارم هر چه زودتر بشنویم که یکی‌ از بچه‌های این تاپیک هم نامشو گرفته،بچه‌ها فکر می‌کنید اولین نفر کی‌ باشه؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: User ، alirezagh ، taraneh@mini
سلام دوستان من فرم 122 و 230 رو 01/06/89 فرستادم
میل زدم به kcc برای گرفتن کیس نامبر الان دیگه چکار باید بکنم در ضمن
نامه دوم رو کی میفرستند و ایا امکان داره نفرستند؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
در گوشه پاکت نامه دوم این نوشته دیده می شود:
If undeliverable return to:
PO BOX 5001
SE-212 26 MALMO
Sweden

روی پاکت اول چنین چیزی نوشته نشده بود، اما اون پاکت هم از سوئد ارسال شده بود (یا دست کم از اونجا توزیع شده بود.)

[عکس: 7b4c04610ab945b7acb6.jpg]
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، alirezagh ، Amir78 ، taraneh@mini ، sorooshii ، farnaz82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان