کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
نمی دونم چه لذتی در این کارها هست؟؟؟

اگر شما دوستانی هستید از برندگان سال های قبل و حالا تصمیم به شوخی و سرکار گذاشتن دارید خودایی نکرده و نه حتی روحیه دادن گیریم ، خودتون می دانید چه استرسی الان بچه ها دارند و این کارهای شما نتها کمکی نمی کند بلکه استرس را زیادتر می کند . اما اگر شما از میان برندگان نیستید ، بدونید که اگه شما در یک موقعیت مشابه در زندگی خود قرار بگیرید حالا چه شغلی ،چه ازدواج ، چه خدانکرده بیماری و... خواهید فهمید که انتظار ،استرس و ...چه سخته.

من با اجازه دوستان ،اعلام میکنم مادامیکه یکی از بچه های شناخته شده قدیمی در این تاپیک از دریافت این نوع نامه ها خبر ندهد ، این خبرها ، این نامه ها موثق نیستند و نزد بچه ها اعتباری ندارند. انشاءالله بزودی بچه های شناخته شده بیان در تاپیک و اعلام کنند این ایمیل ها را گرفتند و تایید بشه این موضوعات.

تمایل نداریم اوضاع طوری شود خدایی نکرده که اینجا دسته بندی بکنیم ، قدیمی ها و جدیدها، متاسفانه

اینکه افرادی هر روز یک آی دی درست کنند و بیایند اینجا نظرات خودرا بدون هیچ مدرک و دلیلی و سندی ارائه بدهند ، نمی شود و ازآنجا که نظارتی بر عضویت و صحت و درستی برنده شدن این افراد نظارتی نیست تنها راه ممکن از سوی دوستان قدیمی ، توجه نکردن به این دست ایمیل ها ،خبرها،کامنت هاو ..می باشد.

ما به علی آقا گفتیم و نکته ای به ایشان گفته شد که چطور امکان دارد بدون ارسال فرم ها و تایید برنده شدن شما توسط کی سی سی ، به شما ایمیل بزنند، حالا امروز این دوست عزیز با آی دی متفاوت آمدند و این نکته را اصلاح کردند و فرمودند 20 روز پیش فرم هایم ارسال شده و ... اگر برای هر نکته ایی که اینجا بچه ها اشاره میکنند ،قرار باشد یک آی دی و ادعای جدید ساخته شود بزودی شاهد افراد جدیدی در این تاپیک خواهیم بود.

این دوستان ، "عکس " تمام صفحه از ایمیل خود را در اینجا قرار بدهند و دوستان این ایمیل ها را تایید بکنند ، ما می پذیریم با کمال میل و تمام حرف هایمان را با عذرخواهی پس خواهیم گرفت .

ضمن اینکه این دوستان ، ali ata و Ars@lan اگر فقط مشکلی در زمینه پر کردن فرم ها دارند ، اعلام کنند و سوالات خود را فقط در این زمینه بپرسند و هیچگونه کامنتی در خصوص محتوای نامه و ،دریافت صحت و درستی این نامه برای ما اعتبار ندارد.

موفق باشید
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، Ali Sepehr ، farnaz82
(2010-09-01 ساعت 01:14)ARS@lan نوشته:  از KCC پرسیدم نامم رسیده گفتن اره و نیاز نیست نامه دیگه ای بفرستم. راستش الان که اومدم اینجا از جواب های بعضی از دوستان تعجب کردم که خیلی راحت میگن این نامه علی تقلبیه وKCC امکان نداره به کسی نامه بده و..... البته من امروز 1بار ایمیل ازKCCگرفتم و جداب ایمیلمو هنوز ندادن و فقط تلفنی با هاشون چک کردم. فکر می کنم علت برگشت نامم از ایران هم نداشتن کد پستی بوده. کیس نامبرم هم بالای 20هزاره.
اما خوا هشن یکی یه اطلاع رسانی میکنه اینقدر کاراگاه بازی نکنید که املای ایمیلش غلطه و فرمتش تقلبیه و.... راستش ایمیل من هم که به دستم رسید فرمتش با ایمیل قبلی فرق داشت.امیدوارم شما هم زود تر از کیس نامبرتون مطلع شین.

سلام

پس شما هم یه همچین ایمیلی گرفتین و بصورت تلفنی هم کیس نامبرتون رو تایید کردن؟ تبریک میگم.
من هم دیروز یه ایمیل دیگه از kcc گرفتم، البته مستقیما case number رو تایید نکردن ولی جوابشون رو روی ایمیل اول که توش case number رو داده بودن forward کردن. با توجه به این موارد من تقریبا مطمئن شدم که ایمیل تقلبی نیست. امیدوارم بقیه بچه ها هم هرچه سریعتر case number شون رو بگیرن.
تشکر کنندگان:
(2010-09-01 ساعت 10:30)sorooshii نوشته:  نمی دونم چه لذتی در این کارها هست؟؟؟

اگر شما دوستانی هستید از برندگان سال های قبل و حالا تصمیم به شوخی و سرکار گذاشتن دارید خودایی نکرده و نه حتی روحیه دادن گیریم ، خودتون می دانید چه استرسی الان بچه ها دارند و این کارهای شما نتها کمکی نمی کند بلکه استرس را زیادتر می کند . اما اگر شما از میان برندگان نیستید ، بدونید که اگه شما در یک موقعیت مشابه در زندگی خود قرار بگیرید حالا چه شغلی ،چه ازدواج ، چه خدانکرده بیماری و... خواهید فهمید که انتظار ،استرس و ...چه سخته.

من با اجازه دوستان ،اعلام میکنم مادامیکه یکی از بچه های شناخته شده قدیمی در این تاپیک از دریافت این نوع نامه ها خبر ندهد ، این خبرها ، این نامه ها موثق نیستند و نزد بچه ها اعتباری ندارند. انشاءالله بزودی بچه های شناخته شده بیان در تاپیک و اعلام کنند این ایمیل ها را گرفتند و تایید بشه این موضوعات.

تمایل نداریم اوضاع طوری شود خدایی نکرده که اینجا دسته بندی بکنیم ، قدیمی ها و جدیدها، متاسفانه

اینکه افرادی هر روز یک آی دی درست کنند و بیایند اینجا نظرات خودرا بدون هیچ مدرک و دلیلی و سندی ارائه بدهند ، نمی شود و ازآنجا که نظارتی بر عضویت و صحت و درستی برنده شدن این افراد نظارتی نیست تنها راه ممکن از سوی دوستان قدیمی ، توجه نکردن به این دست ایمیل ها ،خبرها،کامنت هاو ..می باشد.

ما به علی آقا گفتیم و نکته ای به ایشان گفته شد که چطور امکان دارد بدون ارسال فرم ها و تایید برنده شدن شما توسط کی سی سی ، به شما ایمیل بزنند، حالا امروز این دوست عزیز با آی دی متفاوت آمدند و این نکته را اصلاح کردند و فرمودند 20 روز پیش فرم هایم ارسال شده و ... اگر برای هر نکته ایی که اینجا بچه ها اشاره میکنند ،قرار باشد یک آی دی و ادعای جدید ساخته شود بزودی شاهد افراد جدیدی در این تاپیک خواهیم بود.

این دوستان ، "عکس " تمام صفحه از ایمیل خود را در اینجا قرار بدهند و دوستان این ایمیل ها را تایید بکنند ، ما می پذیریم با کمال میل و تمام حرف هایمان را با عذرخواهی پس خواهیم گرفت .

ضمن اینکه این دوستان ، ali ata و Ars@lan اگر فقط مشکلی در زمینه پر کردن فرم ها دارند ، اعلام کنند و سوالات خود را فقط در این زمینه بپرسند و هیچگونه کامنتی در خصوص محتوای نامه و ،دریافت صحت و درستی این نامه برای ما اعتبار ندارد.

موفق باشید

گویا شما خیلی دوست دارین که مسائل رو مرموز و پیچیده نشون بدبن. خوب هرجور که صلاح میدونید عمل کنید.

در هر صورت از راهنمائیهاتون در این چند روز ممنونم.
تشکر کنندگان: Amir78
دوست عزیز ما تمایل نداریم مسائل را مرموز و پیچیده بکنیم یا نشان بدهیم .

ما ،دوستان شما در این سایت از شما یک درخواست ساده و بسیار منطقی کردیم که علی آقا عزیز یک "عکس " تمام صفحه با تمام جزیئات ارسال کننده و تاریخ و ایمیل آدرس کسی که برای شما این ایمیل را فرستاده در این تاپیک قرار بدهید. که متاسفانه این کار را نکردید و یک فایلی ضمیمه کردید که برای هیچ کس قانع کننده نیست. حال چه کسی دارد.....

ما اتفاقاً اگر این موضوع صحت داشته باشد بسیار خوشحال می شویم ، چراکه نه؟؟؟ ما هم امیدوار به دریافت این نامه می شویم .

شما با کامنت هایی که می گذارید به عدم صحت و .... ( واژگان دیگر) دامن می زنید و قضیه را مرموز پیش می برید.

بهرصورت انشاءالله که مبارک شما باشد ، ما از تجربیات شما در این چند روز استفاده کردیم.

با توجه به موضوع این تاپیک که مخصوص برندگان بدون کیس نامبر است و حال که کیس نامبرتان تایید شده ، شما را به تاپیک "سوالات برندگان2011 " که بنوعی به ادامه مسیر و روند پیگیری جریان دارندگان کیس نامبر مربوط می شود، دعوت می کنم.

انشاءالله که این موضوع در همین کامنت بسته بشود و دوستان ما علی آقا و آقا ارسلان با توجه به دریافت کیس نامبرشان ، در ادامه راه موفق باشند و دیگر این موضوع را ادامه ندهند در این تاپیک.

خواهش میکنیم دیگه این دوستان این موضوع را کش و ادامه ندهند.

وسلام

موفق باشید
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82
با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
مثل اينكه برخي دوستان در ابتداي ثبت نام قوانين سايت را مطالعه نكردند
كه اين جا را با ميدان جنگ و جهاد اشتباه گرفتند
ولي به اين نكته توجه كنند كه هر گونه تخلفي كه در اين سايت و متن هاي ارساليش انجام بگيره توسط مديران عزيز پيگيري شده و از ادامه فعاليت ان كاربر جلوگيري به عمل مي ايد
من هم اكنون براي رسيدگي به اين موضوع با دو تن از مديران تماس گرفته و إز انها درخواست رسيدگي به اين موضوع را كردم
و تا ساعتي ديگر در صورتي كه خدايي نكرده تخلفي انجام گرفته بود توسط مديران عزيز پيگري شده و با فرد متخلف بر خورد ميشود
و اميدوارم آخرين باري باشد كه در اين سايت شاهد چنين بچه بازي بوديم
همگي يك سري به تاپيك هاي ديگر بزنيد تا حالا چنين بي انضباطي مشاهده نشده
اين سايت تنها براي كمك در راستاي حل مشكل كاربراني كه قصد مهاجرت دارند تاسيس شده است
كه اين حل مشكل توسط تجارب ديگر كاربران انجام گرفته اما به صورت صحيح و با نظارت مديران شايسته.
و اميد بر انكه ديگر شاهد چنين مثالي نباشيم
باتشكر
امير
تشکر کنندگان: ali ata ، Ali Sepehr
(2010-09-01 ساعت 01:14)ARS@lan نوشته:  از KCC پرسیدم نامم رسیده گفتن اره و نیاز نیست نامه دیگه ای بفرستم. راستش الان که اومدم اینجا از جواب های بعضی از دوستان تعجب کردم که خیلی راحت میگن این نامه علی تقلبیه وKCC امکان نداره به کسی نامه بده و..... البته من امروز 1بار ایمیل ازKCCگرفتم و جداب ایمیلمو هنوز ندادن و فقط تلفنی با هاشون چک کردم. فکر می کنم علت برگشت نامم از ایران هم نداشتن کد پستی بوده. کیس نامبرم هم بالای 20هزاره.
اما خوا هشن یکی یه اطلاع رسانی میکنه اینقدر کاراگاه بازی نکنید که املای ایمیلش غلطه و فرمتش تقلبیه و.... راستش ایمیل من هم که به دستم رسید فرمتش با ایمیل قبلی فرق داشت.امیدوارم شما هم زود تر از کیس نامبرتون مطلع شین.

دوست عزیز
ما اصلا کد پستی توی هیچ جا اعلام نکرده بودیم که به خاطر نداشتن اون نامه برگشت بخوره و نامه را هم فقط مطابق آدرس دریافت کردیم.
به هر حال امیدوارم کیس شما یه مورد واقعی باشه و موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2010-09-01 ساعت 11:48)satusa نوشته:  

دوست عزیز
ما اصلا کد پستی توی هیچ جا اعلام نکرده بودیم که به خاطر نداشتن اون نامه برگشت بخوره و نامه را هم فقط مطابق آدرس دریافت کردیم.
امیدوارم کیس شما یه مورد واقعی باشه و موفق باشید

خواهش میکنم این موضوع را تمام کنیم دیگه. ادامه ندهیم.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، farnaz82
(2010-09-01 ساعت 11:28)sorooshii نوشته:  دوست عزیز ما تمایل نداریم مسائل را مرموز و پیچیده بکنیم یا نشان بدهیم .

ما ،دوستان شما در این سایت از شما یک درخواست ساده و بسیار منطقی کردیم که علی آقا عزیز یک "عکس " تمام صفحه با تمام جزیئات ارسال کننده و تاریخ و ایمیل آدرس کسی که برای شما این ایمیل را فرستاده در این تاپیک قرار بدهید. که متاسفانه این کار را نکردید و یک فایلی ضمیمه کردید که برای هیچ کس قانع کننده نیست. حال چه کسی دارد.....

ما اتفاقاً اگر این موضوع صحت داشته باشد بسیار خوشحال می شویم ، چراکه نه؟؟؟ ما هم امیدوار به دریافت این نامه می شویم .

شما با کامنت هایی که می گذارید به عدم صحت و .... ( واژگان دیگر) دامن می زنید و قضیه را مرموز پیش می برید.

بهرصورت انشاءالله که مبارک شما باشد ، ما از تجربیات شما در این چند روز استفاده کردیم.

با توجه به موضوع این تاپیک که مخصوص برندگان بدون کیس نامبر است و حال که کیس نامبرتان تایید شده ، شما را به تاپیک "سوالات برندگان2011 " که بنوعی به ادامه مسیر و روند پیگیری جریان دارندگان کیس نامبر مربوط می شود، دعوت می کنم.

انشاءالله که این موضوع در همین کامنت بسته بشود و دوستان ما علی آقا و آقا ارسلان با توجه به دریافت کیس نامبرشان ، در ادامه راه موفق باشند و دیگر این موضوع را ادامه ندهند در این تاپیک.

موفق باشید

خوب اگه مسئله عکس از ایمیله، من از هر دوتا ایمیل هام عکس میذارم
فقط امیدوارم نگین عکسا جعلیه Wink

تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
ولي به اين نكته توجه كنند كه هر گونه تخلفي كه در اين سايت و متن هاي ارساليش انجام بگيره توسط مديران عزيز پيگيري شده و از ادامه فعاليت ان كاربر جلوگيري به عمل مي ايد
من هم اكنون براي رسيدگي به اين موضوع با دو تن از مديران تماس گرفته و إز انها درخواست رسيدگي به اين موضوع را كردم
و تا ساعتي ديگر در صورتي كه خدايي نكرده تخلفي انجام گرفته بود توسط مديران عزيز پيگري شده و با فرد متخلف بر خورد ميشود
اين سايت تنها براي كمك در راستاي حل مشكل كاربراني كه قصد مهاجرت دارند تاسيس شده است
كه اين حل مشكل توسط تجارب ديگر كاربران انجام گرفته اما به صورت صحيح و با نظارت مديران شايسته.
باتشكر
امير
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili
از دوستان تازه وارد خواهش میکنم در صورتیکه قصد صحبت در موارد اینچنینی رو دارن و همینطور در پی آن سوالاتشون رو میخوان مطرح کنن،
قبل از هر چیز اطلاعات کاملی(عکس دقیق و کامل) از ایمیل دریافتی ، آدرس فرستنده ایمیل،در صورت تماس با kcc تلفنی رو که باهاشون تماس گرفتن ،رو اعلام کنن و بعد سوالاتشون رو مطرح کنن.
از مدیران عزیز درخواست میکنم که برخورد جدی با این موضوعات داشته باشن و اجازه ندن که هر چه بیشتر به استرس بچه ها افزوده بشه.
با تشکر و آرزوی هر چه سریعتر دریافت کردن کیس نامبر برای هممون.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: sorooshii
امیدوارم که شما خودتون مطالعه کرده باشید قوانینو که برای اینکه حرفتون رو رساتر کنید دوبار یک پست رو نفرستید.ممنون از شما که به کسایی که اینجا خیلی نگرانند اینطوری دلگرمی می دید.امیدوارم که این قضیه درست باشه چون در غیر اینصورت شما باید به خاطر رفتارتون با بچه های این تاپیک پاسخگو باشید و در ضمن ما بیش از شما منتظریم که یکی از مدیرای محترممون بیان اینجا و این موضوع رو بررسی کنن!!!و در ضمن ما اول به دوستامون علی آقا کمک کردین و همونطور که شما هم قوانین رو می دونید و سروش آقا فرمودند ایشون رو به تاپیک مورد نطرشون "سوالات مطرح شده" هدایت می کنیم چون ایشون کیس نامبرشون رو دریافت کردند!!! و بسیار از ایشون و همینطور آقا ارسلان و شما ممنونیم!!!
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82
(2010-09-01 ساعت 16:14)Amir78 نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
باتشكر
امير

دوست عزیز، من عکس نامه علی آقا رو دیدم و نکاتی رو که باید، فهمیدم و نظر خودم رو به صورت پیام خصوصی برای مدیران سایت ارجاع دادم که به موقع اگه صلاح دونستند منعکس می کنند
اما بد نیست یه نگاهی به کامنتی که گذاشتید بندازید!
شاید متن بعضی از دوستان یکم صریح و بی پرده باشه اما هرگز به کسی توهین نکرده اند.
در ضمن خدا رو شکر شما کیس نامبرتون رو گرفتید و ایشالا بدون مشکل بقیه مراحل رو طی خواهید کرد، اما این حالت خاصی که امسال برای اولین بار برای دوستان بدون کیس نامبر افتاده -از جمله من- واقعا استرس زاست بهتره یکم درکمون رو از مسائل بالا ببریم، اونوقت همدیگر رو بیشتر می فهمیم.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82
این نظر شخصی بنده است و ربطی به تیم مدیران مهاجرسرا ندارد.

بنظر من با توجه به بررسی هایی که انجام دادم و شواهد رو دیدم و با توجه به اطلاعاتی که دارم ، میتوانم این ادعا را مطرح کنم که کاربر ali ata بطرز زیرکانه ای دست به تحریف و جعل ایمیل مربوط به KCC کرده و این ادعا از نظر من کاملا مردود است و همچنین به کاربرانی که دست به مولتی اکانت ساختن می زنند همینجا هشدار می دهم در صورتی که شک بنده به یقین تبدیل شود ، افراد خاطی را بدون درنگ برای همیشه از حضور در مهاجرسرا محروم خواهم کرد.

تاپیک به مدت دو روز قفل می ماند و باز شدن مجدد منوط به تصمیم تیم مدیران است.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام به همه
دوستان نامه اول من به دستم نرسیده و از شماره کیسم اطلاع ندارم. تاپیک "سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند " هم قفل شده و امکان ارسال توش نیست. از دوستانی که توی این تاپیک اطلاعاتی راجع به اینکه من چطور می تونم از شماره کیسم و اینکه آیا کارنت شده یا نه اطلاعاتی بگیرم،
اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن. ای میل به KCC هم جواب نداد و همش یه متن مشخص رو برای من Reply میکنن که داشتن Case Number خللی در رون پرونده شما ایجاد نمیکنه اما اینو نمیگن که من از کجا بفهمم که کارنت شدم یا نه یا اصلا از کجا بفهمم که مدارکی رو که فرستادم مشکلی داشته یا نه چون برای اون کار هم میگن که باید Case number رو بگی! Sad به خدا دیگه مستاصل شدم
لطفا راهنمایی کنین.
ممنون
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
تاپیک باز شد.

در صورت مشاهده مجدد شایعه پراکنی و موارد ایجاد شده کاربران خاطی محروم خواهند شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Amir78 ، farnaz82 ، taraneh@mini ، alisarshar ، sorooshii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان