کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-05 ساعت 19:48)farnaz82 نوشته:  یوزر عزیز با اینکه اینجا جای تبریک نیست اما من خیلی‌ خیلی‌ تبریک میگم،ما باز هم منتظر اخبار بهتر تر برای دل مهربونتون هستیم،انشا‌الله همیشه موفق باشید
شنیدن گرفتن نامه دوم بچه‌ها جدا خوشحالم کرد،امیدوارم هر چه زودتر بشنویم که یکی‌ از بچه‌های این تاپیک هم نامشو گرفته،بچه‌ها فکر می‌کنید اولین نفر کی‌ باشه؟

فرناز جان با کمال میل من حاضرم داوطلب شوم که اولین نفر باشمBig Grin
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82
(2010-09-05 ساعت 20:03)hassan1358arab نوشته:  سلام دوستان من فرم 122 و 230 رو 01/06/89 فرستادم
میل زدم به kcc برای گرفتن کیس نامبر الان دیگه چکار باید بکنم در ضمن
نامه دوم رو کی میفرستند و ایا امکان داره نفرستند؟

سلام؛ دوست عزیز به ایمیلی که برای گرفتن کیس نامبر زدید خیلی دل خوش نکنید، احتمالا پاسخشون همونیه که ما گرفتیم مبنی بر اینکه "به دلایل امنیتی کیس نامبر یا هر اطلاعاتی با ایمیل ارسال نمیشه و منتظر نامه دوم باشید."
اما الان دیگه فقط باید دعا کنید که ایشالا نامه دوم هر چه زودتر بیاد که به امید خدا خواهد آمد.
نامه دوم رو هم وقتی کیستون کارنت شه میگیرید. دو هفته پیش تلفنی که ازشون پرسیدم من که کیس نامبر ندارم کی منتظر نامه باشم گفتند از چند هفته دیگه تا سپتامبر 2011، که یعنی فرقی نداره کیس نامبر داری یا نداری.
البته این مطالب بر مبنای تماس های تلفنی و مکاتباتیه که من و دیگر دوستان داشتیم ولی از KCC هرکاری بر میاد.
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2010-09-05 ساعت 19:48)farnaz82 نوشته:  یوزر عزیز با اینکه اینجا جای تبریک نیست اما من خیلی‌ خیلی‌ تبریک میگم،ما باز هم منتظر اخبار بهتر تر برای دل مهربونتون هستیم،انشا‌الله همیشه موفق باشید
شنیدن گرفتن نامه دوم بچه‌ها جدا خوشحالم کرد،امیدوارم هر چه زودتر بشنویم که یکی‌ از بچه‌های این تاپیک هم نامشو گرفته،بچه‌ها فکر می‌کنید اولین نفر کی‌ باشه؟

پس یوزر از بچه های این تاپیک مگه نیست
جهت اطلاع کلییه ی دوستان در حال حاظر امروز 3 نفر از اصفهان پاکت های دوم خود را دریافت کردند
کف مرتب
و کلا که امید بر انکه همه اصلییه را بگیرند
ویزا راااااااااااااااااااااااااااااا
انشا الله
تشکر کنندگان: User ، alirezagh ، taraneh@mini ، R.F
سلام

با تبریک به user عزیز و تشکر از حمایت های بی دریغش

من که شخصاً امیدوار شدم. اول اینکه نامه های دوم دارن توزیع می شوند ، اما خوشحالی من بیشتر از این هستش که نامه ها دارن از "سوئد" توزیع می شوند(!!!!!!) . این جای امیدواری داره که اداره پست بر روی نامه هایی که از سوئد دارن میان نسبت به امریکا و بخصوص آدرس کی سی سی کمتر کنجکاوی و ... در می آورد و شاید این دفعه برسد ، شایدSmile)

نمی دونم که برای ایرانی ها همچین تصمیمی گرفتند که از کشوری بجز امریکا این نامه ها ارسال بشود و یا برای کل دنیا هستش؟؟ اگر برای ایران باشه که انگار مکاتبات و گلایه ها و شکوایه های ما از حساسیت پست ایران و عدم دریافت خیلی نامه ها از امریکا ثمربخش بوده است. (فقط یک حدس!!!)

ضمن اینکه با توجه به تاریخ مصاحبه ها و دریافت نامه ها ( مثلا user عزیز که حدود 2-1.5 ماه جلوی مصاحبه) در این روزها ، میشه امیدوار بود که بموقع دریافت می شود.

یک درخواستی هم از user عزیز: امکان دارد نامه را اسکن کنید و با محوکردن مشخصات ، متنش را در اخیار دوستان قرار دهید؟؟ مهمه که ما بدون کیس نامبرها با فرمت نامه دوم و اطلاعات درج شده در آن آشنا شویم و کمی خیالمان از لحاظ کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و ... جمع شود.

اما خدایی ای کاش نامه های ما هم بفرستند با همین سری نامه ها. اینکه ما مثلاً منتظر باشیم تا مثلاً اردیبهشت و ... که نامه را دریافت کنیم خیلی سخته ضمن اینکه ممکنه فرصت کمی باشه برای مرحله بعد.

من که خودم معتقدم نامه های ما با همین سری نامه ها میاد ، اما برای اطمینان می شود که با کی سی سی تماس گرفت و دوباره جویا شد که ما منتظر دریافت نامه باشیم همراه نامه های سری دوم یا نه . بقول علیرضا اینها هردفعه یه حرفی می زنند.

به امید اینکه نامه دوستان بدون کیس نامبر را بزودی ببینیم، انشاءالله

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، DV2011_Winner ، User ، taraneh@mini
(2010-09-06 ساعت 10:12)sorooshii نوشته:  سلام

با تبریک به user عزیز و تشکر از حمایت های بی دریغش

من که شخصاً امیدوار شدم. اول اینکه نامه های دوم دارن توزیع می شوند ، اما خوشحالی من بیشتر از این هستش که نامه ها دارن از "سوئد" توزیع می شوند(!!!!!!) . این جای امیدواری داره که اداره پست بر روی نامه هایی که از سوئد دارن میان نسبت به امریکا و بخصوص آدرس کی سی سی کمتر کنجکاوی و ... در می آورد و شاید این دفعه برسد ، شایدSmile)

نمی دونم که برای ایرانی ها همچین تصمیمی گرفتند که از کشوری بجز امریکا این نامه ها ارسال بشود و یا برای کل دنیا هستش؟؟ اگر برای ایران باشه که انگار مکاتبات و گلایه ها و شکوایه های ما از حساسیت پست ایران و عدم دریافت خیلی نامه ها از امریکا ثمربخش بوده است. (فقط یک حدس!!!)

ضمن اینکه با توجه به تاریخ مصاحبه ها و دریافت نامه ها ( مثلا user عزیز که حدود 2-1.5 ماه جلوی مصاحبه) در این روزها ، میشه امیدوار بود که بموقع دریافت می شود.

یک درخواستی هم از user عزیز: امکان دارد نامه را اسکن کنید و با محوکردن مشخصات ، متنش را در اخیار دوستان قرار دهید؟؟ مهمه که ما بدون کیس نامبرها با فرمت نامه دوم و اطلاعات درج شده در آن آشنا شویم و کمی خیالمان از لحاظ کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و ... جمع شود.

اما خدایی ای کاش نامه های ما هم بفرستند با همین سری نامه ها. اینکه ما مثلاً منتظر باشیم تا مثلاً اردیبهشت و ... که نامه را دریافت کنیم خیلی سخته ضمن اینکه ممکنه فرصت کمی باشه برای مرحله بعد.

من که خودم معتقدم نامه های ما با همین سری نامه ها میاد ، اما برای اطمینان می شود که با کی سی سی تماس گرفت و دوباره جویا شد که ما منتظر دریافت نامه باشیم همراه نامه های سری دوم یا نه . بقول علیرضا اینها هردفعه یه حرفی می زنند.

به امید اینکه نامه دوستان بدون کیس نامبر را بزودی ببینیم، انشاءالله

سروش جان سلام
یوزر عزیز عکس پاکت نامه رو در تاپیک مربوط به نامه دوم گذاشته یکی دیگه از دوستان هم زحمت قرار دادن خود نامه اصلی رو هم کشیده، چیزی که برداشت میشه اینه که پاکت نامه ها سفید رنگه در سایز A4 و متن نامه ها هم حاوی تاریخ مصاحبه هست و $$$کیس نامبر$$$.
من که تند تند دارم یه سایت سر می زنم و منتظرم که ایشالا یکی از دوستان بدون کیس نامبر خبر دریافت نامشو گذاشته باشه.
تشکر کنندگان:
سلام می شه بگید زمان ثبت نام جدید لاتاری کی هست و کجا باید برم برای ثبت نام؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 10:44)Delaram نوشته:  سلام می شه بگید زمان ثبت نام جدید لاتاری کی هست و کجا باید برم برای ثبت نام؟

سلام و خوش آمد
تاریخ ثبت نام از اکتبر 2010 شروع میشه، حدود 20 روز دیگه و می تونید برای ثبت نام به آدرس زیر برید: http://www.dvlottery.state.gov

تشکر کنندگان: Delaram
(2010-09-06 ساعت 10:44)Delaram نوشته:  سلام می شه بگید زمان ثبت نام جدید لاتاری کی هست و کجا باید برم برای ثبت نام؟

هر ساله از ابتداي اكتبر تا پايان نوامبر ثبت نام رسمي لاتاري از طريق وزارت خارجه آمريكا انجام ميشه.
شما ميتونيد به آدرس www.dvlottery.state.gov مراجعه كنيد و از اكتبر براي لاتاري 2012 ثبت نام كنيد. يادتون باشه ثبت نام رسمي و مطمئن فقط و فقط از طريق اون سايت هست و هيچ سازمان ، ارگان ، شركت و يا سايت ديگه اي در اين خصوص رسميت و اعتبار نداره.

ضمنا جهت دريافت اطلاعات بيشتر ميتونيد به تاپيك "شركت در گرين كارت لاتاري" توي همين انجمن مراجعه كنيد و اطلاعات خوبي كسب كنيد.

موفق باشيد.
تشکر کنندگان: Delaram
(2010-09-05 ساعت 22:40)alirezagh نوشته:  

فرناز جان با کمال میل من حاضرم داوطلب شوم که اولین نفر باشمBig Grin

پس انشا‌الله که هستی‌،هر چند منم خیلی‌ امیدوارم که نفر اول باشم Big Grin در این راستا امروز اول صبح صندوقمون چک کردم،چون فکر می‌کنم اگه قرار نباشه بر اساس کیس نامبر بفرستند به من که مالزی هستم زودتر نامه برسه،دیWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: alirezagh
سلام به همه.
دوستان آيا بعد ازا ينکه فرم ها رو فرستاديم ميشه آدرس گرفتن نامه دوم را تغيير بديم؟ يا بايد مجدد فرم ها رو ارسال کنيم؟ آيا اصلا اين کار رو پيشنهاد مي کنيد؟‌ يا بشينيم و دعا کنيم که مشکلي واسه نامه ها پيش نياد و به دستمون برسه.
اينطور که من دارم اين تاپيک رو دنبال ميکنم ميترسم نامه دوم رو هم پست محترم ايران بايکوت کنه و به دستم نرسه. اشتباه بزرگي که کردم اين بود که با وجود اينکه توي آمريکا کسي رو دارم که نامه رو بگيره اما بازم آدرس ايران رو دادم که الان به شدت پشيمونم Sad
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 11:59)farshad_sh نوشته:  سلام به همه.
دوستان آيا بعد ازا ينکه فرم ها رو فرستاديم ميشه آدرس گرفتن نامه دوم را تغيير بديم؟ يا بايد مجدد فرم ها رو ارسال کنيم؟ آيا اصلا اين کار رو پيشنهاد مي کنيد؟‌ يا بشينيم و دعا کنيم که مشکلي واسه نامه ها پيش نياد و به دستمون برسه.
اينطور که من دارم اين تاپيک رو دنبال ميکنم ميترسم نامه دوم رو هم پست محترم ايران بايکوت کنه و به دستم نرسه. اشتباه بزرگي که کردم اين بود که با وجود اينکه توي آمريکا کسي رو دارم که نامه رو بگيره اما بازم آدرس ايران رو دادم که الان به شدت پشيمونم Sad

سلام؛ فرشاد جان این تاپیک رو چطوری می بینید که می ترسید نامه دوم نیاد؟Wink
الان خیلی زوده واسه ناامیدی، منم می خواستم آدرس امریکا یا کانادا رو بدم ولی به نظر من فرقش شاید یکی دو هفته ست. نامه اگر قرار باشه بیاد خواهد آمد.
در ضمن اگه یه سری به انجمن های انگلیسی زبان بزنی متوجه میشی که نرسیدن نامه مختص ایران نیست، به نظر من KCC اصلا نامه اول رو برای ما ارسال نکرده. اما نامه دوم رو ایشالا حتما ارسال میکنه.
تشکر کنندگان: rayan.s ، farnaz82

سلام فرشاد خان
من هم اين كار رو كردم و اگر توي همين تاپيك ببيني ، نوشتم كه آدرسم رو عوض كردم ، اما چون از ما كه كيس نامبر نداريم ايميل قبول نمي كنن ، مجبور شدم دوباره پست كنم ، فرم DSP-122 رو مجدد پست كردم با آدرس جديد در آمريكا . البته اين كار من يه كار شخصي هست و نظر خودم بود كه براي رسيدن نامه دوم مطمئن تر باشم .
ارادتمند همه علي
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 10:12)sorooshii نوشته:  یک درخواستی هم از user عزیز: امکان دارد نامه را اسکن کنید و با محوکردن مشخصات ، متنش را در اخیار دوستان قرار دهید؟؟ مهمه که ما بدون کیس نامبرها با فرمت نامه دوم و اطلاعات درج شده در آن آشنا شویم و کمی خیالمان از لحاظ کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و ... جمع شود.

سلام

ممنونم از دوستی که در فراسنه متن نامه دوم رو تایپ کرده بود Big Grin چون من که خودم حس و وقت تایپ کردنش رو نداشتم:
نقل قول:PAGE -01-
Dear DV Applicant:
This is the official notice for you to pursue you application for a DV-2011 visa. An appointment has been scheduled for the applicant at the stated location. The applicant and all members or the applicant's family must appear at the appointed date and time for your interview.
Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

The applicant and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2011 visa by September 30, 2011, your registration will expire. Applicant and family members cannot be issued a diversity visa or accompany you or join you in the United States under the DV-2011 program after September 30, 2011.

Please follow instructions provided in step 4 at www.dvselectee.state.gov for interview Preparation and fee Payments, It is very important that you follow the guidelines carefully in the preparation for your interview. All fees must be paid before the visa interview and are non-refundable if the visa is refused.

Interview appointment
Consulat general des Etats Unis
Octuber 28, 2010 08:00 AM

The Kentucky Consular center has competed the processing of your case. Further inquiries should be addressed to the interviewing office. When communicating with the Embassy/Consulate either by telephone or letter, always refer to the applicant's name and case number exactly as they appear below:
-------------------
PAGE -02-
------------------
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
Case number : 2011******8***
Applicant Name **************
اسکن نامه هم در تاپیک نامه دوم قرار داره، من فردا به اسکنر دسترسی خواهم داشت، اگر با اینحال باز هم لازم بود، اسکنش می کنم با کیفیت بهتر

من هم عقیده دارم کی سی سی اصلا نامه های اول رو نفرستاده! پس این بار نامه ها قطعا خواهند رسید! خود خورخه که نیاد، نامه اش حتما میاد!!!Wink

اگر هم نامه ها رو فرستاده باشند و برگشت خورده شاید رفته به همون آدرس در سوئد!!!

موفق باشید
تشکر کنندگان: alirezagh ، SALAR110 ، farnaz82
(2010-09-06 ساعت 14:53)alirezagh نوشته:  

سلام؛ فرشاد جان این تاپیک رو چطوری می بینید که می ترسید نامه دوم نیاد؟Wink
الان خیلی زوده واسه ناامیدی، منم می خواستم آدرس امریکا یا کانادا رو بدم ولی به نظر من فرقش شاید یکی دو هفته ست. نامه اگر قرار باشه بیاد خواهد آمد.
در ضمن اگه یه سری به انجمن های انگلیسی زبان بزنی متوجه میشی که نرسیدن نامه مختص ایران نیست، به نظر من KCC اصلا نامه اول رو برای ما ارسال نکرده. اما نامه دوم رو ایشالا حتما ارسال میکنه.

سلام.
والا مشکلی با تاپیک ندارم. یکی 2 تا پست راجع به کم کاری کارکنان پست یا شاید موارد دیگه ای که هممون اطلاع داریم خوندم که مخلص کلام این بود که نامه هایی که از امریکا میاد رو ممکنه کلاً توزیع نکنن.
مشکل اینه که تحت هیچ شرایطی هم نمی شه پیگیری کرد. متاسفانه من آدرسی که توی ثبت نام اینترنتی دادم درسته اما باز هم متاسفانه قبل از اینکه اون نامه به دستم برسه خونه رو عوض کردیم و دیگه از سرنوشت نامه اطلاعی ندارم. اداره پست منطقه هم که رفتم هیچ جواب قانع کننده ای نگرفتم. واسه اینه که یه مقداری نگرانم. می دونم که هممون نگرانیم..
امیدوارم که این دفعه نامه دوم بیاد.

راستی یه سوال! اگه اطلاعات فرستاده شده در فرم ها با ثبت نام اولیه یکسان نباشند چطوری ما رو مطلع می کنن که اطلاعات رو تصحیح کنیم؟

واقعاً دارم یواش یواش کم میارم
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
سلام به همه
یه فکری به ذهنم رسید که بد نیست علما نظرشون رو بدند؛ حالا که KCC پاسخ ما رو بدون کیس نامبر نمیده، چطور ما به سفارت هایی که تو فرم ها انتخاب کردیم ایمیل بفرستیم و شرایط رو توضیح بدیم، با توجه به اینکه از بین ما بالاخره الان یه تعداد کارنت شده اند شاید یه پاسخ بگیریم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان