کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
دوست عزیز ننوشتید چند سال طول کشید که approve تون بیاد؟ ببینید فرض کنیم مثلا شما روز مصاحبه 26 سال و 6 ماه دارید. اگر دقیقا 5 سال و 6 ماه طول کشیده باشه که شما اپروو بشید: 26 سال و 6 ماه منهای 5 سال و 6 ماه= 21 سال تمام. پس دقیقا بستگی به این داره که روز مصاحبه چند سالتون باشه و چه مدتی طول کشیده که اپروو بشید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام . خسته نباشید . عموی من 11 یا 12 سال قبل برای خانواده ما در خواست دادن برای گرین کارت . توی این مدت نامه میومد برای پیگیری کارامون و تکمیل پرونده . خب اون موقع که برای خانواده من درخواست دادن من و خواهرم 5 6 سالمون بوده و الان هر دوتامون بالای 21 سال سن داریم با این تفاوت که خواهرم الان ازدواج کرده ولی من هنوز مجرد هستم . من متولد دی ماه سال 69 هستم . دیروز عمو تماس گرفتن و گفتن یک ماه دیگه وقت مصاحبه داریم باید بریم سفارت ابوظبی . می خواستم بدونم با این شرایط گرین کارت به من هم میدن یا دیگه به من نمیدن الان ؟ اخه وقتی اقدام کردیم من زیر 21سال سن داشتم ولی الان بالای 21 سال سن دارم ... ممنون میشم راهنماییم کنید . خیلی استرس دارم .... Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-06 ساعت 13:23)samanbij32 نوشته:  سلام . خسته نباشید . عموی من 11 یا 12 سال قبل برای خانواده ما در خواست دادن برای گرین کارت . توی این مدت نامه میومد برای پیگیری کارامون و تکمیل پرونده . خب اون موقع که برای خانواده من درخواست دادن من و خواهرم 5 6 سالمون بوده و الان هر دوتامون بالای 21 سال سن داریم با این تفاوت که خواهرم الان ازدواج کرده ولی من هنوز مجرد هستم . من متولد دی ماه سال 69 هستم . دیروز عمو تماس گرفتن و گفتن یک ماه دیگه وقت مصاحبه داریم باید بریم سفارت ابوظبی . می خواستم بدونم با این شرایط گرین کارت به من هم میدن یا دیگه به من نمیدن الان ؟ اخه وقتی اقدام کردیم من زیر 21سال سن داشتم ولی الان بالای 21 سال سن دارم ... ممنون میشم راهنماییم کنید . خیلی استرس دارم .... Sad

سلام
مطابق قانون cspa به شما هم ویزا میدن. این تایپیک زیر را بخوانید
http://mohajersara.com/thread-3615-page-17.html
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: abdolreza
(2012-10-06 ساعت 13:57)hossein2 نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 13:23)samanbij32 نوشته:  سلام . خسته نباشید . عموی من 11 یا 12 سال قبل برای خانواده ما در خواست دادن برای گرین کارت . توی این مدت نامه میومد برای پیگیری کارامون و تکمیل پرونده . خب اون موقع که برای خانواده من درخواست دادن من و خواهرم 5 6 سالمون بوده و الان هر دوتامون بالای 21 سال سن داریم با این تفاوت که خواهرم الان ازدواج کرده ولی من هنوز مجرد هستم . من متولد دی ماه سال 69 هستم . دیروز عمو تماس گرفتن و گفتن یک ماه دیگه وقت مصاحبه داریم باید بریم سفارت ابوظبی . می خواستم بدونم با این شرایط گرین کارت به من هم میدن یا دیگه به من نمیدن الان ؟ اخه وقتی اقدام کردیم من زیر 21سال سن داشتم ولی الان بالای 21 سال سن دارم ... ممنون میشم راهنماییم کنید . خیلی استرس دارم .... Sad

سلام
مطابق قانون cspa به شما هم ویزا میدن. این تایپیک زیر را بخوانید
http://mohajersara.com/thread-3615-page-17.html

ممنونم از کمکتون ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان در سال ۱۹۹۸ دایی من برای من و مادرم در خواست گرین کارت داد من متولد ۱۳۶۱ هستم در ساله ۲۰۰۹ گرین کارت مادرم آمد ولی‌ من چون بالای ۲۱ بودم به من گرین کارت ندادند در سال ۲۰۱۰ مادرم برای من اقدام کرد و در آگوست ۲۰۱۰ از طریق فرم i۱۳۰ پروندهٔ جدید برای من باز کرد می‌خواستم ببینم از طریق قانون گارسیا وپروندهٔ قبلی می‌تونم گرین کارت بگیرم با تشکر
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ

دوست عزیز به این سایت مراجعه کنید بعد از اینکه اطلاعات درخواستی را که واردکردید خودش محاسبه میکند و میگوید شما شامل ویزا میشوید یا نه؟موفق باشید] البته با این توضیحی که دادید حداقل 3 یا 4 سال از سن الانتان کم کنید که میشید 17 یا 18 ساله که حتما شامل ویزا میشید.
شیرینی یادتان نره

http://www.immihelp.com/cspa-calculator.do;jsessionid این هم سایت
پاسخ
(2012-10-06 ساعت 18:52)arminpaye نوشته:  سلام دوستان در سال ۱۹۹۸ دایی من برای من و مادرم در خواست گرین کارت داد من متولد ۱۳۶۱ هستم در ساله ۲۰۰۹ گرین کارت مادرم آمد ولی‌ من چون بالای ۲۱ بودم به من گرین کارت ندادند در سال ۲۰۱۰ مادرم برای من اقدام کرد و در آگوست ۲۰۱۰ از طریق فرم i۱۳۰ پروندهٔ جدید برای من باز کرد می‌خواستم ببینم از طریق قانون گارسیا وپروندهٔ قبلی می‌تونم گرین کارت بگیرم با تشکر

آنقدر ها هم ساده نیست این محاسبات بخصوص برای case های قدیمی ، من به شما پیشنهاد میکنم با یک وکیل حتما صحبت کنید ، و تمامی مدارک و اقداماتی که انجام دادید برای گرفتن Green card مادرتان را در آن توضیح بدید . چون اگر PD شما ۲۰۱۰ است بستگی به این که شما ازدواج کرده باشد یا نه بینه ۶-۷ تا ۱۲-۱۳ سال طول خواهد کشید تا green card بگیرید اگر PD شما همین بماند .
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، GBUSA
(2012-10-06 ساعت 21:54)abdolreza نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 18:52)arminpaye نوشته:  سلام دوستان در سال ۱۹۹۸ دایی من برای من و مادرم در خواست گرین کارت داد من متولد ۱۳۶۱ هستم در ساله ۲۰۰۹ گرین کارت مادرم آمد ولی‌ من چون بالای ۲۱ بودم به من گرین کارت ندادند در سال ۲۰۱۰ مادرم برای من اقدام کرد و در آگوست ۲۰۱۰ از طریق فرم i۱۳۰ پروندهٔ جدید برای من باز کرد می‌خواستم ببینم از طریق قانون گارسیا وپروندهٔ قبلی می‌تونم گرین کارت بگیرم با تشکر

آنقدر ها هم ساده نیست این محاسبات بخصوص برای case های قدیمی ، من به شما پیشنهاد میکنم با یک وکیل حتما صحبت کنید ، و تمامی مدارک و اقداماتی که انجام دادید برای گرفتن Green card مادرتان را در آن توضیح بدید . چون اگر PD شما ۲۰۱۰ است بستگی به این که شما ازدواج کرده باشد یا نه بینه ۶-۷ تا ۱۲-۱۳ سال طول خواهد کشید تا green card بگیرید اگر PD شما همین بماند .

من ازدواج نکردم چون سال ۱۹۹۸ برای من درخواست داده شده قانون گارسیا شامل حال من نمی‌شود؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-08 ساعت 04:09)SAEED 60 نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 03:47)milad_sunboy نوشته:  سلام دوستان

دایی من برای مادرم در سال ۲۰۰۰ تقاضای Green-card داده بود(در کتگوری F4) ولی موقع مصاحبه(۲۰۱۱) من ۲۷ سالم بود و حتی با قانون Child Protection هم ۴ ماه کم آوردم یعنی طبق فرمول ۲۱ سالو ۴ ماهم شد و سفارت به من ویزا نداد. الان پدر و مادرم Green-card گرفتن و برای من تو Feb 2012 تقاضا دادن یعنی کیس من در کتگوری F2B قرار داره و حدودا ۷ یا ۸ سال دیگه باید صبر کنم.
البته میدونم در صورت سیتزن شدن پدر و مادرم کیسم F1 میشه که در نهایت ۱ یا ۲ سال جلو میوفتم.
الان می خوام بدونم کسی هست که شرایط من رو داشته باشه؟ راهی هست پروسه رو کوتاه کنیم؟ (مثلا چون اسم من تو فرم اولیه بوده ؛ تاریخ ۲۰۰۲ رو برای من لحاظ کنن) ؟

من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و متاسفم از بابت اینکه باید بگم هیچ راهی‌ نداره و فقط باید صبر کنید

یه را هایی داره باز میشه
http://shusterman.com/2012/09/childstatu...ctory.html
این ویدیو رو از دقیقه ۵ تا ۲۰ ببینید
http://lawinscal.aaacsn.net/video-archive/10-06-12.html
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
می خواستم بدونم اگر فرزند متاهل بالای 21 سال از همسرش طلاق بگیره، شامل قانون فرزند های مجرد بالای 21 سال میشه یا نه؟
یعنی اگر پدر و مادرش سیتیزن باشن، می تونن براش مثل فرزند مجرد بالای 21 اقدام کنن؟!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
بله میتوانند اقدام کنند ، اگر هم پرونده داشته باشه مثلا در کتگوری F3 به F1 تغییر خواهد کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، dreamer60 ، battosai ، amir2640

منم شرایطم مثل شماست
یه را هایی داره باز میشه
http://shusterman.com/2012/09/childstatu...ctory.html
این ویدیو رو از دقیقه ۵ تا ۲۰ ببینید
http://lawinscal.aaacsn.net/video-archive/10-06-12.htm
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، arminpaye ، battosai
(2012-10-15 ساعت 18:38)zohreh36 نوشته:  دوستان محبت میکنید ادرسی رو که فرم i1130 و مانی اردر رو باید بفرستیم کامل بگدارید ممنون میشم چون به دوستمون که 35 ساله اونجاست و قرار بوده فرمها رو بفرسته تازه زنگ زده میگه به کدوم ادرس بفرستم

برای I 130 بستگی به جائی که تقاضا کنند زندگی میکنه میتوانید اقدام کنید ، آدرس زیر بهتان کمک خواهد کرد ،

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، zohreh36 ، الهه سابق
سلام ميتونيد از سايت زير كمك بگيريد :
Www.uscis.gov
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، الهه سابق ، f1f ، battosai ، bsbali
باسلام
لطفا درمورد دادن ویزای f4 به فرزندان بالای 21سال در هنگام دعوت شدن به مصاحبه اطلاعاتی بدهید.
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان