کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
سلام دوستان بالاخره قانون گارسیا تصویب شد یا خیر؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، maral-b ، bsbali
سلام دوستان کسی‌ جواب سوال من رو نمیدونه؟!
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام . ماه جون معلوم میشه تازه در ابتدا راه هستیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: arminpaye
(2014-06-07 ساعت 03:53)arminpaye نوشته:  سلام دوستان کسی‌ جواب سوال من رو نمیدونه؟!

من رفتم چند تا سایت سر زدم چیزی هنوز تصویب نشده این طرح هم لایحه اش ماله یکی دو ساله پیشه ولی هر چند وقت یکبار دوبار اونو به مجلس میارن و بدلایل مختلف تصمیم گیری در مورد اون رد میشه مخالف اصلی این طرح محافظه کارهای سنا هستند و چون این لایحه رو دمکراتها پیشنهاد کردند بیشتر با اون مخالفت میکنند ولی اوباما گفته تا آخر دوره ریاست جمهوری اون باید تکلیف این لایحه روشن بشه که البته فکر میکنم تا آخر سال 2015 هست و اخیرا لایحه رو دوباره برای رای گیری به مجلس بردند ، در مجموع باید منتظر بود تا ببینیم چی پیش میاد>
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: arminpaye
سلام ومن 20 سالمه و پدرم سیتیزن امریکا است من ویزای Ir2 گرفتم
سیتیزن میشم یا گرین گارت؟
هنوز 21 ساله ام نشده
و هزینه ی id card va social sucrity چقدر و چگونه باید اقدام کنیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم بدونم اگر پدر و مادر وایت کارت (ویزای سفید ) داشته باشن و تو ایران بچه دار بشوند موقع برگشت به آمریکا برای بچه باید ویزا بگیرند ؟ چه اقداماتی باید انجام بدهند ؟؟ممنون میشوم اگر کسی میدونست برام پیغام بگذارند ممنون میشم Rolleyes
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه گارسیا به ضرر ما رای دادن و به کل فراموش کنید دوستان . زودتر باید اینو میگفتم اما شرمنده . دادگاه به ضرر این بچه ها رای داد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-11 ساعت 19:12)alisarvareharchiabi نوشته:  متاسفانه گارسیا به ضرر ما رای دادن و به کل فراموش کنید دوستان . زودتر باید اینو میگفتم اما شرمنده . دادگاه به ضرر این بچه ها رای داد .

تو رو به خدا جواب بدین .این راسته که قانون cspa رو واسه کتگوری f4 حذف کردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دز رابطه با cspa فکر نکنم یعنی خبری ندارم اطلاعی ندارم. اما گارسیا با این cspa فرق داشت .
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
سلام
من توی خانواده 4 نفری بودم که پارسال بعد از 13 سال همه خانوادم (مادر، پدر، برادر) گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند. خیلی امیدوار بودم به قانون گارسیا که ظاهرا شنیدم از وکیلمون که رد شده. حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و دختر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟
با اینکه 13 سال صبر کردم دوباره باید 6 الی 7 سال دیگه صبر کنم ؟ کسی میدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-22 ساعت 20:35)brt نوشته:  سلام
من توی خانواده 4 نفری بودم که پارسال بعد از 13 سال همه خانوادم (مادر، پدر، برادر) گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند. خیلی امیدوار بودم به قانون گارسیا که ظاهرا شنیدم از وکیلمون که رد شده. حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و دختر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟

سلام .اگه فقط چند ماه بالای 21 بودید پس چرا پارسال قانون cspa شامل حالتون نشده؟پارسال از این قانون اطلاع داشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-22 ساعت 23:44)hasanhasan نوشته:  

سلام .اگه فقط چند ماه بالای 21 بودید پس چرا پارسال قانون cspa شامل حالتون نشده؟پارسال از این قانون اطلاع داشتید؟

من سال ٢٠٠٠ خانوادم اقدام كردن،2006 approve شديم،٢٠١٢ سفارت رفتيم، سن من با محاسبات سفارت ٢١ سال و ٩ ماه و ٢٧ روز بوده كه اسم من توي وقت سفارت نبود، نمي دونم نظر شما چيه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 18:55)brt نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 23:44)hasanhasan نوشته:  

من سال ٢٠٠٠ خانوادم اقدام كردن،2006 approve شديم،٢٠١٢ سفارت رفتيم، سن من با محاسبات سفارت ٢١ سال و ٩ ماه و ٢٧ روز بوده كه اسم من توي وقت سفارت نبود، نمي دونم نظر شما چيه

موقع مصاحبه سنتون چه قدر بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من متولد 1982 هستم. موقع مصاحبه یعنی سال 2012
اما سفارت زمان مصاحبه سن را محاسبه نمی کنه زمانی که کیس Approve می شه سن شما مهم هست یعنی سال 2006
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
سلام دوستان يه سوال داشتم خواهرم f3 هست با pd اگوست ٢٠٠٧ و تاريخ اپرو هم اگوست ٢٠١٠ بوده كه پسرش ١١سالش ميشده حالا اگر بر فرض نوبتشون ٢٠٢٠ باشه سن پسرش را چه جورى حساب ميكنند؟
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان