کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
سلام دوستان
مرسی از پست های دقیق و زیاد
من به زودی قراره برم کرکلند... در موردد انتخاب رشته تحصیلی خیلی تردید دارم... ایران معماری خوندم .. اما نمی دونم که توی کرکلند به دردم می خوره یا نه
شنیدم یک کالجهایی هست یه چیزی شبیه فنی و حرفه ای خودمون توی ایران که 2 ساله میشه تمومش کرد و مدرک گرفت. دوستان کسی میتونه من و در مورد شغل های خوب توی کرکلند یا سیاتل راهنمایی کنه.
مرسی ی ی ی
پاسخ
تشکر کنندگان: amirarsalan20 ، قصه گو ، r.bazargan ، Iaccept
please remove
پاسخ
تشکر کنندگان: amirarsalan20
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق از یک واحد آپارتمان دو خوابه در محله خوب و امن ،شهر ردموند موجود است. اجاره ماهیانه با برق و اینترنت ۶۰۰$. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی شما هستیم. Shy

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
. ...Roommate
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra
City of Bellevue

[عکس: 800px-Aerial_Bellevue_Washington_November_2011.jpg]
پاسخ
(2014-08-10 ساعت 03:52)Carrot نوشته:  City of Bellevue

[عکس: 800px-Aerial_Bellevue_Washington_November_2011.jpg]

I love it
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
پاسخ
please remove
پاسخ
تشکر کنندگان:
بذاريد ما هم آخر آگوست داريم ميايم....
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، sonyz2 ، maria2000 ، r.bazargan ، golia
با سلام
من ۳۱ اگوست دارم میام سیاتل ، دنبال اتاق در مناطق Redmond , bellwue, Sammamish یا Kirkland هستم ، ممنون میشم اگر اتاق مناسب سراغ دارید ، من رو مطلع کنید.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، sonyz2 ، Iaccept
سلام
به نظرتون میشه با 600$ یک استودیو واسه یه زوج اجاره کرد تو سیاتل یا بلویو ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-08-27 ساعت 21:38)talie نوشته:  سلام
به نظرتون میشه با 600$ یک استودیو واسه یه زوج اجاره کرد تو سیاتل یا بلویو ممنون میشم جوابمو بدین
سلام.
تو سیاتل شاید اونم محله سیاها ولی تو بلویوو نیستتت
Wink
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، farshad varaste ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-08-02 ساعت 14:41)1986mona نوشته:  سلام دوستان
مرسی از پست های دقیق و زیاد
من به زودی قراره برم کرکلند... در موردد انتخاب رشته تحصیلی خیلی تردید دارم... ایران معماری خوندم .. اما نمی دونم که توی کرکلند به دردم می خوره یا نه
شنیدم یک کالجهایی هست یه چیزی شبیه فنی و حرفه ای خودمون توی ایران که 2 ساله میشه تمومش کرد و مدرک گرفت. دوستان کسی میتونه من و در مورد شغل های خوب توی کرکلند یا سیاتل راهنمایی کنه.
مرسی ی ی ی
سلام دوست عزیز.
اینجا همه جور کاری هست.بستگی داره که چه کاری بخواهی انجام بدی.کرکلند وسیاتل خیلی از هم دوره.و در هر 2مکان تکنیکال کالج هست.منتهی تو سیاتل 1جاهاییش امنیت نداره.
Shy
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
پاسخ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، pari pariaaa ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2013-12-24 ساعت 09:22)مهتاب - 2251 نوشته:  كسي ميدونه دقيقااا چه طوري ميتونيم دعوتنامه بفرستيم براي مادر پدرمون؟؟
سلام مهتاب
خبری بدست آوردی به منم خبر بده.ممنونم
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، Iaccept
من رو در جمع خودتون پذيرا باشيد.جمعه رسيدم و شنبه حساب باز كردم.سه شنبه ميرم اداره مهاجرت......اين جا خيلي رؤيايي به نظر مي رسه.خدايا ممنونتم.فعلاً مهمان برادرم در كركلند هستم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
(2014-09-01 ساعت 03:25)قصه گو نوشته:  من رو در جمع خودتون پذيرا باشيد.جمعه رسيدم و شنبه حساب باز كردم.سه شنبه ميرم اداره مهاجرت......اين جا خيلي رؤيايي به نظر مي رسه.خدايا ممنونتم.فعلاً مهمان برادرم در كركلند هستم.
Salam doste Aziz.mobarake
Khoshomadid b USA Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، farshad varaste ، maria2000 ، ben123 ، r.bazargan ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان