کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2014-07-08 ساعت 09:05)hs6467 نوشته:  دوستان عزیز اگر ممکنه یه خورده در مورد کار تو مکدونالد و اینجور جاها صحبت کنید،و بگید آیا میشه تو ماه اول تو مکدونالد در سیاتل کار پیدا کرد؟ چون من خودم رشتم مربوط به برنامه نویسی وب و اندروید هست میخوام بدونم که میشه به محض ورود بریم تو مکدونالدی جایی کارکنیم تا از روی فرصت دنبال کار تخصصیم بگردم؟
سلام دوست عزیز.به ایمیلتون سر بزنید...
Smile
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: ahad.se ، amirarsalan20 ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
please remove
پاسخ
تشکر کنندگان: ahad.se ، amirarsalan20
دوستان اگه پسر يا آقايى اتاق تو شهر lynnwood مي خواد پيام بده.
مصاحبه آنکارا. کیس نامبر 2013as0000xxxx
پاسخ
تشکر کنندگان: ahad.se ، amirarsalan20
(2014-07-11 ساعت 22:07)2600kasra نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 09:05)hs6467 نوشته:  دوستان عزیز اگر ممکنه یه خورده در مورد کار تو مکدونالد و اینجور جاها صحبت کنید،و بگید آیا میشه تو ماه اول تو مکدونالد در سیاتل کار پیدا کرد؟ چون من خودم رشتم مربوط به برنامه نویسی وب و اندروید هست میخوام بدونم که میشه به محض ورود بریم تو مکدونالدی جایی کارکنیم تا از روی فرصت دنبال کار تخصصیم بگردم؟
Smile

منم دقیقن مشکل مشابه رو دارم لطف میکنین راهنماییهاتون رو به سمت من هم روااااانه کنین؟
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، maria2000
(2014-07-16 ساعت 15:50)میما نوشته:  
Smile

منم دقیقن مشکل مشابه رو دارم لطف میکنین راهنماییهاتون رو به سمت من هم روااااانه کنین؟

سلام میمای عزیز،متنی رو که کسرای عزیز برام ایمیل کردن رو براتون پیام خصوصی کردم،شاید کمکتون کنه،البته ایشون چند روزی هست که دیگه جواب من رو ندادند... رفتی آمریکا من هم جزء دوستانت حسابم کن دوست گلم... منکه حالا حالاها توایران کار و بدبختی دارم... موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: میما ، قصه گو ، زری وحدتی ، پدی ، 2600kasra ، maria2000
Smile

ببینید عزیزان / برای هر کاری اینجا باید مصاحبه کنید / یعنی بدون مصاحبه نمیشه / برای مصاحبه هم زبان انگلیسی میخواد / یعنی اگر شما زبان انگلیسی بلد باشید تا ده روز کار پیدا میکنید / ده روز رو گفتم چون حدودا ده روز طول میکشه تا اپلای کنید و برید مصاحبه / ولی اگر زبان بلد نباشید بستگی داره به طرف که استخدام کنه یا نه / اگر هم استخدام کنه کاری بهت میده که با مشتری سروکار نداشته باشید / برید سایت کریجلیست و لیست شغلهای سیاتل و شهرهای اطراف رو ببینید و برای تست کردن الکی از طریق ایمیل و یا تلفن اپلای کنید و وقت مصاحبه بگیرید / موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، زری وحدتی ، nora ، پدی ، pari pariaaa ، 2600kasra ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-07 ساعت 23:25)ﻣﻴﺘﺮا نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 22:57)قصه گو نوشته:  سلام به همشهريان آينده ام. من اواخر آگوست به همراه دخترم و همسرم داريم ميايم.دخترم مدرسه اشو انتخاب كرده، نزديك خونه ي برادرم( خوشبختانه فعلاً مشكل جا نداريم!) فقط دعا دعا مي كنم بتونه در عرض دو روز استراحت بعد از يه پرواز طولاني، خودشو با محيط مدرسه وفق بده،دخترم اينجا سوم دبيرستانو تموم كرده و ديپلمه شده ولي با اين حال تصميم گرفتيم سال چهارمشو بره دبيرستان چون هزينه ي كالج گرونه!! خودم كلاس آشپزي و شيريني پزي رفتم اما فكر كنم بايد يه دوره هايي هم اونجا بگذرونم تا بتونم كار پيدا كنم ، ولي اولش به كار در رستوران يا قنادي هم راضي ام كه زبانم تقويت بشه. همسرم مهندس مكانيكه و اميدوارم بتونه در يه شركت معتبر كار پيدا كنه چون هم رزومه ي خوبي داره و هم زبان فني اش خوبه! دو ماه قبل از ورود هم ١٦٥ دلار رو پرداخت كرديم. توي فرمها هم در خواست ssn داده بوديم، مثل اينكه ديگه نيازي نيست به اداره ي مهاجرت بعد از ورودمون مراجعه كنيم و اين طور كه شنيده ام خودشون ssn رو ميفرستن به آدرسمون.كلي سوال تو ذهنمه ولي كم كم مي پرسم كه خسته نشيد!!

ﺳﻼﻡ ﻗﺼﻪ ﮔﻮﻱ ﻋﺰﻳﺰ, ﻣﻦ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ 2014 ﻫﻤﻘﻂﺎﺭﻡ, ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ ﻛﻪﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﻣﻘﺼﺪتوﻥ ﺳﻴﺎﺗﻠﻪ, اﮔﻪ ﺧﺪا ﺑﺨﻮاﺩ ﻭﻳﺰاﻣﻮﻥ ﺑﻴﺎﺩ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻓﻜرﻣﻲﻛﻨﻴمﻫﻤﻴﻦ ﺷﻬﺮﻩ, اﺯ ﺼﻤﻴﻢ ﻗﻠﺐ ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ. ﺧﺪا ﺭﻭ ﭼﻪ ﺩﻳﺪﻳﻦ ﺷﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﻫﻤﺪﻳﮕﺮﻭ ﺩﺭ ﺳﻴﺎﺗﻞ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻛﺮﺩﻳﻢWink
سلام
من هم توي تاپيك كليرنس پستهاي شما رو خوانده ام ضمن عرض تبريك اميدوارم سفرتون موفقيت اميز باشه در ضمن منم ميل دارم بهمراه خانواده به سياتل بيايم در صورتي كه اطلاعات بيشتري از اونجا بدست اورديد لطفا شير كنيد
ممنون
Case no.2014as11##نفرات٤مصاحبه هفته اول نوامبرانكارا اپديتهاتقريبا ١٥باراخرين انها١٥-١٩جون كلير ١٩جون صدور ويزا ٣جولاي ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، قصه گو ، poem ، sonyz2 ، maria2000 ، Iaccept
Smile

سلام
شما براي كار كردن تو مك دونالد يا استارباكس يا رد رابين و ....هزار جاي ديگه كه مثل اينها زنجيره اين حتما بايد تو سايتش اپلاي كني ، موقع اپلاي ازتون زيپ كد ميگيره و اگه اون محدوده شما نياز داشته باشن خيلي سريع باهاتون تماس ميگيرن وگرنه فرم شما تا ٣ ماه مهلت داره تا در صورت نياز باهاتون تماس بگيرن و البته داشتن سابقه كاري هم خيلي مهمه تو اون زمينه
اگه دنبال كار تخصصي امپوتر يا الكترنيك و اينا باشين كه خوب زمان خاصي نداره ولي كاراي رستوراني و فروشگاهي تو تابستون خيلي زياده و همه جا هايرينگ دارن و حتي بدونه تجربه و دانستن زبان استخدام ميكنن ولي تو پاييز و زمستون خوب كمتره با همه اينا اگه توقعتون بالا نباشه زود ميتونين كار بگيرين مخصوصا تو فروشگاههاSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000 ، roeentan ، پدی ، HERMES7 ، سوین ، nayer ، nasim ، pari pariaaa ، 2600kasra ، r.bazargan ، Iaccept ، humsun ، golia
(2014-07-21 ساعت 07:13)مهتاب - 2251 نوشته:  
Smile

سلام
شما براي كار كردن تو مك دونالد يا استارباكس يا رد رابين و ....هزار جاي ديگه كه مثل اينها زنجيره اين حتما بايد تو سايتش اپلاي كني ، موقع اپلاي ازتون زيپ كد ميگيره و اگه اون محدوده شما نياز داشته باشن خيلي سريع باهاتون تماس ميگيرن وگرنه فرم شما تا ٣ ماه مهلت داره تا در صورت نياز باهاتون تماس بگيرن و البته داشتن سابقه كاري هم خيلي مهمه تو اون زمينه
اگه دنبال كار تخصصي امپوتر يا الكترنيك و اينا باشين كه خوب زمان خاصي نداره ولي كاراي رستوراني و فروشگاهي تو تابستون خيلي زياده و همه جا هايرينگ دارن و حتي بدونه تجربه و دانستن زبان استخدام ميكنن ولي تو پاييز و زمستون خوب كمتره با همه اينا اگه توقعتون بالا نباشه زود ميتونين كار بگيرين مخصوصا تو فروشگاههاSmile

ممنونم مهتاب عزیز،به امید خدا من اومدم سیاتل حتما ازشما کمک و مشاوره میگیرم و مبلغش رو هم طبق ساعت بهتون پرداخت میکنم و اینرو باید بگم تجربه های کسانی مثل شما برای ما تازه واردین حکم طلا رو داره دوست عزیز موفق و پیروز باشید و بهتون افتخار می کنمCoolCoolCool
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، maria2000 ، قصه گو ، HERMES7 ، 2600kasra ، mrlzdh ، r.bazargan ، golia
(2014-07-21 ساعت 09:35)hs6467 نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 07:13)مهتاب - 2251 نوشته:  
Smile

سلام

ممنونم مهتاب عزیز،به امید خدا من اومدم سیاتل حتما ازشما کمک و مشاوره میگیرم و مبلغش رو هم طبق ساعت بهتون پرداخت میکنم و اینرو باید بگم تجربه های کسانی مثل شما برای ما تازه واردین حکم طلا رو داره دوست عزیز موفق و پیروز باشید و بهتون افتخار می کنمCoolCoolCool

در حد امكانم حتما كمكتون ميكنم ولي ما با ايمگرانجل خيلي وقته كار نميكنيم ، اگه از مديرهاي سايت بپرسن حتما كسايي ديگه رو جايگزين كردن تو سياتل براي كمك كردن به تازه واردين Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، سوین ، hs6467 ، nayer ، 2600kasra ، farshad varaste ، r.bazargan ، Iaccept
سلام خدمت دوستان سياتلي
راستش من تمام اين فروم رو از ابتدا تا اينجا بسيار مشتاقانه مطالعه كردم بنظرم خيلي مفيد و جامع بوده ممنون ميشم اگه مهتاب خانم و امير مهاجر و ساير دوستان پيشكسوت از اطلاعات جديد و تجربياتشون اينجا قرار بدهند تا ما منتظران گرين كارت مطلع بشويم (بخصوص اطلاعاتي راجع به بيمه درماني ) موفق و پيروز باشيد .
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mortezash ، سوین ، 2600kasra ، smhh7441 ، farshad varaste ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
please remove
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-27 ساعت 00:36)Carrot نوشته:  
(2014-07-12 ساعت 05:51)Carrot نوشته:  من میخوام پول بفرستم ایران ـ اگر کسی اینجا پول نیاز داره به من پیام خصوصی بده ـ​ مرسی

نبود؟؟؟

دوست عزیز پیام خصوصی فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان سیاتلی گل
باتشکککککککککککککککرفراوان از مهتاب خانم وهمسر عزیزشان وهمچنین امیر خان وبقیه عزیزان به خاطر وقتی که برای راهنمایی ما صرف میکنید.
همای سعادت روی دوش ماهم نشست ما هم در لاتاری2015برنده شدیم.
دراین مدت گذشته(2/3ماه)تنها کاری که ما کردیم فقط تحقیق در مورد ایالتها و شهرهای مختلف بوده وبهترین مرجع همین مهاجرسرا بود چه از نظر کار(که خیییییییلی مهم)و سایر موارد...........
متاسفانه بعضی از دوستان حتی این زحمت را به خودشان نمیدادند که حداقل نه از اولین صفحه حتی 2-3صفحه قبل تر را مطالعه کنند تا این همه سوالات تکراری و خسته کننده از دوستان با تجربه نشه وباعث نشیم که این عزیزان دیگر میلی به پاسخ دادن سوالات ما نداشته ویا کم فروغ باشند.
باز از همه بزرگانی که وقت و تجربیات خودشان را در اختیار ما تازه وارده قرار میدهند سپاسگذارم.
پاسخ
please remove
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان