کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
با سلام به همه دوستان.
مهتاب خانم ممنون از جوابهاتون. یه سوال دیگه، توی ایالت واشنگتن رانندگی با ترجمه گواهینامه ایران مجازه یا باید گواهینامه بین المللی باشه؟ ( منظورم قبل از گرفتن گواهینامه خود واشنگتن هست) ظاهرا این مورد توی ایالتهای مختلف متفاوته.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
من و همسرم گواهينامه هامونو داديم ترجمه ي پاسارگارد واسه ترجمه، چون گفتند آمريكا بين المللي قبول نمي كنه.وقتي رفتيم اداره ي رانندگي كركلند مسئول پاسخ گويي گفت تا شش ماه اعتبار داره!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: lida55 ، babak12 ، roeentan ، farshad varaste ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، humsun ، golia ، barfi1
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق از یک واحد آپارتمان دو خوابه در محله خوب و امن ،شهر ردموند موجود است. اجاره ماهیانه با برق و اینترنت ۶۰۰$. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی شما هستیم. Shy

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق از یک واحد آپارتمان دو خوابه در دان تان بلویو موجود است. اجاره ماهیانه ،های اسپیت اینترنت ،cable،مبله..تا ترانزیت سنتر 10 دقیقه.600$. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی شما هستیم.

کسری

سپاس
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، r.bazargan ، Iaccept
امشب كي مسابقه ي رقص بين سياتل و ونكوور رو ديد؟ واقعاً براي من تازه وارد هيجان آور بود.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، babak12 ، farshad varaste ، 2600kasra ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2011-05-07 ساعت 18:54)wushu kung fu نوشته:  [quote='Ashkan78' pid='106601' dateline='1304771512']

2- هواي بيشتر باراني دارد. با اين وجود حتي زير شديد ترين باران هم در اين شهر به چتر نيازي نداريد!!! (خودتون بريد تا ببينيد چرا)

میشه بگید چرا؟

سلام
این شهر به خاطر راهروهای زیر زمینی و پاساژهای زیرزمینی طولانی و دالانی شکل معروف است.از هر کجای آن می توانی به هر کجایش بروی
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، behjat ، maria2000 ، ziba62ka ، r.bazargan ، Iaccept
سلام دوستان ، از بین لوس آنجلس ، سن حوزه و سیاتل ، شما کدوم یک را برای زندگی پیشنهاد می کنید؟ از نظر کار، امنیت، هزینه (قیمت اجاره خونه و سایر چیزها)، آب و هوا و تحصیل
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، Iaccept
دوستان سلام
من امروز واسه سوشیال رفتم اداره سوشیال بلویو ویزامو نگا کرد بعد گفت که ازتاریخ ورودت۲۱ روز طول میکشه واینجا فرمی نباید پرکنی درواقع اتومات باتکمیل برگه گرین کارت اینکار انجام میشهخواستم ببینم واسه کس دیگه هم این موضوع بوده
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، farshad varaste ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
بله ما هم به هم چنين!! توي كامپيوتر چك كرد و گفت بعد از سه هفته اگه نيومد پيگيري كنيد. تعجبم از اين بود كه واسه دوستمون آقا علي نه روزه اومد.البته ايشون سن خوزه هستند . ما هم منتظريم ، الان يه موقعيت كاري برام پيش اومده . ولي بدون سوشيال كار نميدن، بيست روزه اومديم.
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، Iaccept
سلام دوستان
میشه بگید از فرودگاه سیاتل تا کرکلند چقد فاصله هست، از لحاظ زمانی میگم
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
نیم ساعت تقریباً.
پاسخ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، farshad varaste ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
دوستانی که مشکل سوشیال سکیوریتی کارت دارن به اداره سوشال لینوود مراجعه کنن. اونجا کارتون رو راه میندازن و چهار پنج روزه کارتتون بدستتون میرسه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، sonyz2 ، eybaba ، 2600kasra ، قصه گو ، godot ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1
(2014-09-11 ساعت 01:19)قصه گو نوشته:  من و همسرم گواهينامه هامونو داديم ترجمه ي پاسارگارد واسه ترجمه، چون گفتند آمريكا بين المللي قبول نمي كنه.وقتي رفتيم اداره ي رانندگي كركلند مسئول پاسخ گويي گفت تا شش ماه اعتبار داره!!
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم چجوری گواهینامتون رو بین المللی کردید؟ و اینکه اونجا چقدر به دردتون خورد؟
ممنون میشم اگرکسی میدونه راهنمایی کنه؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-10-03 ساعت 02:52)taba60 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 01:19)قصه گو نوشته:  من و همسرم گواهينامه هامونو داديم ترجمه ي پاسارگارد واسه ترجمه، چون گفتند آمريكا بين المللي قبول نمي كنه.وقتي رفتيم اداره ي رانندگي كركلند مسئول پاسخ گويي گفت تا شش ماه اعتبار داره!!
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم چجوری گواهینامتون رو بین المللی کردید؟ و اینکه اونجا چقدر به دردتون خورد؟
ممنون میشم اگرکسی میدونه راهنمایی کنه؟

شما باید برید کانون اتومبیل رانی گواهینامه تان را با یه یک قطعه عکس و 63000 تومان پول و یک کپی از پاسپورت میدهید 20 دقیقه طول میکشه یه دفترچه گواهینامه بین المملی! براتون صادر میکنن.
البته بعضی از دفاتر جهانگردی در شهرستان ها هم این کارو انجام می دن.

در بعضی از ایالت ها با گواهینامه بین المملی! بین یک تا سه ماه اجازه رانندگی خواهید داشت.
موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، humsun
(2012-07-17 ساعت 13:36)امیر مهاجر نوشته:  از جمله تفریگاههای مهم سیاتل، شهر ویکتوریا، مرکز استان بریتیش کلمبیای کاناداست. شهر بسیار زیبایی است و فاصله اون از مرکز شهر سیاتل 146 کیلومتر و حدود 5 ساعته که این البته مسیر اصلی است که تمام مسیر از طریق اقیانوسه. ولی میشه با ماشین تا نزدیکترین ساحل رو رفت و از اونجا به دریا زد که مدت مسافرت کمتر میشه (3 ساعت و 30 دقیقه).
این جاذبه گردشگری بین ونکوور کانادا و سیاتل آمریکا مشترکه و فاصله این شهر از ونکوور هم از طریق اقیانوس 114 کیلومتر و حدود 3 ساعت راهه.
چون اینجا تاپیک سیاتله، عکسهای این شهر رو نمیذارم. ولی میتونید در لینک ویکیپدیا راجع به این شهر بخونید و عکسهاشو تماشا کنید.
Victoria, British Columbia

سلام .. مرسی از توضیحات کاملتون... 1 سوال ... واسه رفتن به جزیره ویکتوریا از سیاتل .اگه هنوز گرین کارت نداشته باشیم .. مشکلی ایجاد میشه؟ منظورم اینه که جزء کانادا حساب میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان