کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2014-10-03 ساعت 03:38)moqadam نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 02:52)taba60 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 01:19)قصه گو نوشته:  من و همسرم گواهينامه هامونو داديم ترجمه ي پاسارگارد واسه ترجمه، چون گفتند آمريكا بين المللي قبول نمي كنه.وقتي رفتيم اداره ي رانندگي كركلند مسئول پاسخ گويي گفت تا شش ماه اعتبار داره!!
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم چجوری گواهینامتون رو بین المللی کردید؟ و اینکه اونجا چقدر به دردتون خورد؟
ممنون میشم اگرکسی میدونه راهنمایی کنه؟

شما باید برید کانون اتومبیل رانی گواهینامه تان را با یه یک قطعه عکس و 63000 تومان پول و یک کپی از پاسپورت میدهید 20 دقیقه طول میکشه یه دفترچه گواهینامه بین المملی! براتون صادر میکنن.
البته بعضی از دفاتر جهانگردی در شهرستان ها هم این کارو انجام می دن.

در بعضی از ایالت ها با گواهینامه بین المملی! بین یک تا سه ماه اجازه رانندگی خواهید داشت.
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون ولی اگر گواهی نامه بین اللملی نداشته باشیم پروسه گرفتن گواهینامه اونجا چقدر طول میکشه و چه چیزایی نیاز داره؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-09-22 ساعت 06:00)roeentan نوشته:  دوستانی که مشکل سوشیال سکیوریتی کارت دارن به اداره سوشال لینوود مراجعه کنن. اونجا کارتون رو راه میندازن و چهار پنج روزه کارتتون بدستتون میرسه.
ما رفتیم گفتن لازم نیست بیاید اینجا و ظرف مدت بیست و یک روز میاد به آدرستون
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، roeentan ، ben123 ، r.bazargan ، Iaccept
ما ٢٩ آگوست اومديم، بعد از چهار بار رفتن به اداره و درخواست مجدد دادن، امروز سوشالمون اومد، سه شنبه ي پيش درخواست مجدد داديم.
ولي خداييش چقدر كاغذش الكيه!؟! فكر مي كردم مثل گرين كارد، يه كارت درست و حسابي مياد واسمون. البته ميدونم فقط شماره اش مهمه!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-09-01 ساعت 03:25)قصه گو نوشته:  من رو در جمع خودتون پذيرا باشيد.جمعه رسيدم و شنبه حساب باز كردم.سه شنبه ميرم اداره مهاجرت......اين جا خيلي رؤيايي به نظر مي رسه.خدايا ممنونتم.فعلاً مهمان برادرم در كركلند هستم.
سلام
میشه بگید بدون سوشال نامبر تو کدوم بانک حساب باز کردین؟ چون من رفتم گفتن بدون اون نمیشه
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، Iaccept ، humsun
Wells Fargo با اصل كارت ملي ايران!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، humsun
(2014-10-08 ساعت 10:32)farshad varaste نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 03:25)قصه گو نوشته:  من رو در جمع خودتون پذيرا باشيد.جمعه رسيدم و شنبه حساب باز كردم.سه شنبه ميرم اداره مهاجرت......اين جا خيلي رؤيايي به نظر مي رسه.خدايا ممنونتم.فعلاً مهمان برادرم در كركلند هستم.
سلام
میشه بگید بدون سوشال نامبر تو کدوم بانک حساب باز کردین؟ چون من رفتم گفتن بدون اون نمیشه
تو بانک آو امریکا . بدون سوشال نامبر با پاسپورت و گواهی نامه بین المللی !
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، roeentan ، maria2000 ، mrlzdh ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-10-09 ساعت 21:45)sayeh_m نوشته:  
سلام
تو بانک آو آمریکا . بدون سوشال نامبر با پاسپورت و گواهی نامه بین المللی !
من که نتونستم. هم پاسپورت داشتم هم گواهینامه بین المللی. البته من نمیخواستم تو بانک آو امریکا باز کنم تو بانک چرس قبول نکرد
پاسخ
delete please
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 21:45)sayeh_m نوشته:  
سلام
تو بانک آو آمریکا . بدون سوشال نامبر با پاسپورت و گواهی نامه بین المللی !

من تو ولزفارگو فقط با پاسپورت حساب باز کردم و ازم خواست بعد از گرفتن سوشیال برم و اطلاعاتم را اپدیت کنم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، قصه گو ، sce ، maria2000 ، roeentan ، Iaccept ، humsun
سلام.دوستان عزیز. یکی از دوستانی که با 5000 تا رفته به سیاتل منو راهنمایی کنه لطفا.میشه تا چقدر وقت سر کرد؟ من مجردم.شب اول.هتل خونه و... .
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-10-21 ساعت 00:47)shahram1987 نوشته:  سلام.دوستان عزیز. یکی از دوستانی که با 5000 تا رفته به سیاتل منو راهنمایی کنه لطفا.میشه تا چقدر وقت سر کرد؟ من مجردم.شب اول.هتل خونه و... .
سلام. خب بستگی داره شما چقدر هزینه کنی. اینجا بخوای خونه باکسی بگیری یا تنها اجاره کنی یا دقیقا بخوای کجای سیاتل بری. قیمتا فرق داره ولی به نظر من دو سه ماه راحت میتونی سر کنی در حد متوسط به بالا
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، we are one ، behjat ، shahram1987 ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-10-21 ساعت 11:15)farshad varaste نوشته:  [quote='shahram1987' pid='558555' dateline='1413836268']
سلام.دوستان عزیز. یکی از دوستانی که با 5000 تا رفته به سیاتل منو راهنمایی کنه لطفا.میشه تا چقدر وقت سر کرد؟ من مجردم.شب اول.هتل خونه و... .
سلام. خب بستگی داره شما چقدر هزینه کنی. اینجا بخوای خونه باکسی بگیری یا تنها اجاره کنی یا دقیقا بخوای کجای سیاتل بری. قیمتا فرق داره ولی به نظر من دو سه ماه راحت میتونی سر کنی در حد متوسط به بالا
[/quot

دوست عزیزم.من تنهام.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
ما واسه آي دي كارد نفري ٥٤ دلار داديم، از اداره ي رانندگي گرفتيم. امروز شنيدم كه با پنج دلار كارمون راه ميوفتاد!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrng93 ، maria2000 ، Iaccept
(2014-10-22 ساعت 00:30)قصه گو نوشته:  ما واسه آي كارد نفري ٥٤ دلار داديم، از اداره ي رانندگي گرفتيم. امروز شنيدم كه با پنج دلار كارمون راه ميوفتاد!!
آی کارد چی هست؟ از کجا گرفتین و از کجا باید میگرفتین؟
پاسخ
امروز بعد از بیست ویک روزی که گفته بودن رفتیم سوشال سکیوریتی فرما رو پر کردیم مال خانمم رو گفت بعداز دوهفته مال منو بچه ها رو بعلت طولانی بودن فامیل بعد چهارهفته اینقدر اعصابم خورده که حد نداره. بدون اون هیچکاری هم نمیشه کردSad
پاسخ
تشکر کنندگان: artam2 ، maria2000 ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان