کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
غزل جان، ضمن تبريك، چندتا سايت كاريابي چند پست قبل تر گذاشتم كه مجانيه.امتحان كنيد. اگر همسرتون ميخوان به تدريس ادامه بدن، يكي از بهترين جاها ، كالجه.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، smhh7441 ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بردوستان

یک واحد آپارتمان یک خوابه در محله خوب و امن ،شهر ردموند مرز بلویو برای هم خونه شدن موجود است . اجاره ماهیانه۶۰۰$. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی شما هستیم.
البته همخونه خانم باشه چون کسی که میخواد اجاره بده خانم هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
سلام خانم قصهگو سوالم اینه که ایا مدارک فنی حرفه ای و یا مجتمع فنی برای کامپوتر از ایرانمورد قبول هست یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000
من هم دارم ، ولي كسي ازم نخواسته، بگي دوره گذروندم، قبول مي كنند. باور كن اونا فقط و فقط تجربه براشون مهمه.نه مدارك ايراني.اگه اينجا دوره بگذروني، مسلماً وضعيت بسيار مثبت تره.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، vahid.vp ، مير منصور ، r.bazargan ، Iaccept
سلام خانم قصه گو امیدوارم حالتون خوب باشه.لطف میکنین در مورد هوا که الان اونجا بارانی و سرد است توضیح بیشتری بدید.ممنون آیا سردی و باران زیاد اونجا قابل تحمل برای ما ایرانیها هست یا خیر.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، maria2000 ، vahid.vp ، r.bazargan ، Iaccept
(2015-01-04 ساعت 19:28)mohajersara2015 نوشته:  سلام خانم قصه گو امیدوارم حالتون خوب باشه.لطف میکنین در مورد هوا که الان اونجا بارانی و سرد است توضیح بیشتری بدید.ممنون آیا سردی و باران زیاد اونجا قابل تحمل برای ما ایرانیها هست یا خیر.ممنون
با اجازه خانم قصه گو
دوست عزیز در اینجا هوا معتدل هست و دمای هوا در شب و روز اختلاف چندانی نداره رطوبت هوا بالاست ولی مثل شمال و جنوب ایران شرجی نیست. دویست روز از سال هوا ابری است و بارندگی در اغلب این دویست روز وجود داره. طبیعت بسیار بکر و زیبایی داره و دریاچه های محلی زیبایی خاصی به اون داده. هوا فوق العاده تمیز و لطیف هست و از این نظر جزو مناطق زیبای آمریکاست. دما به ندرت زیر صفر میاد و برف هم کمتر میباره ولی امسال اواخر آذر اینجا برف اومد ولی سه چهار روز بیشتر هوا سرد نبود و دوباره معتدل شد
امیدوارم به جواب سوالاتتون رسیده باشید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohajersara2015 ، taherifar ، maria2000 ، vahid.vp ، shadi79 ، ostokhan ، aidaz ، M.Ho ، پدی ، ben123 ، r.bazargan ، Iaccept ، areb1356 ، barfi1 ، Reza Smart
يك كلام ، اينجا آب و هواش و طبيعتش فوق العاده است.الان شش درجه بالاي صفره،تا نزديك نه و ده هم ميره. از اون طرف هم اگه دلش بخواد يه سري به زير صفر ميزنه. اون روزاي برفي به هشت درجه زير صفر هم رسيد.فكر مي كردم همش بارونه، ولي اصلا اينطور نيست، آفتاب هاي زيبا و بچسبي داره. ولي چون شرجي نيست لذت ميبري، هواش باب پياده رويه، حتي زبر بارونش، ميبيني طرف با تاپ و شورت ورزشي و هدفون رو گوش تو برف و بارون داره ميدوه. طبيعتش هم كه حساب كنيد اينجا تا بيست سال پيش جنگل انبوه بوده كه كم كم تبديل شده به مناطق مسكوني و اداري و تجاري، ولي هنوز زيباست، خونه ها با چوب و سنگ اند. از همون خونه هايي كه با لگو درست مي كرديم و درخت داشت و سقف شيروني. ببينيد اينايي كه گفتم به خاطر اينه كه ما توي حومه زندگي مي كنيم، كه خونه ها اكثرا ويلاييه، يا مجتمع هاي آپارتمانيش هنوز پر درخته،ولي وقتي مركز شهر رو ببيني كه فقط پنج تا ده دقيقه با ما فاصله داره، بافتش فرق مي كنه ، حتي قيمت خونه ها هم متفاوته و گرونتر. ولي هر چي هست همه جا تميز و زيباست.
پاسخ
(2015-01-03 ساعت 16:39)1352ghazal نوشته:  سلام ما از قبول شدگان لاتاری 2015 هستیم برنده اصلی شوهرم لیسانس زبان انگلیسی . زبان انگلیسی بسیار فول و من هم رشتم پرستاریه زبان متوسط . شرایط کار در سیاتل چطوره .البته ما روی پرتلند هم داریم فکر میکنیم . شوهرممی خواد همون تدریس زبان رو داشته باشه اونجا .باید از کجا شروع کرد چه سایت های هست که از ایران با هاشون تماس داشته باشیم رزومه بدیم .(برای شوهرم ) برای خودم باید چی کار کنم.
سلام
من فکر میکنم شوهر شما به محض ورود نتونن کار تدریس بگیرن چون هیچ سابقه کاری تو امریکا ندارن و خوب تدریس زببان انگلیسی اینجا مثل تدریس ادبیات فارسی تو ایرانه!میتونن بیاان اینجا و برن ولنتیری کار کنن تو کتابخونه یا مدرسه بعد امکان اینکه بگیرنشون زیاده ولی من معتقدم شانس فاکتور مهمیه ?شما از همون ایران اپلای کن یه وقتم دیدی شد مثلا برای تدریس تو کالج ها برای esl من دیدم خیلی معلم میخوان و شما میتونی شانستو امتحان کنی و یه نککته دیگه هم بگم ادم هرقدرم زبانش فول باشه اگه تو کشور خارجی زندگی نکرده باشهه نمیتونه ادعای زبان داشته باشه و خوب بودن زبان یه طرف و قوی بوودن گوش یه طرف . اینجا اینقدر لهجه های مختلفف هست که واقعا فهمش سخته و باید واقعا مخصوصا برای تدریس گوش خیلیییی قوی داشت . من به شخصه دیدم سر کلاس وقتی یه چینی حرف میزنه من فقط یه اوای گنگ میفهمم ولی معلمم خیلی راحت تشخیص میده این چیی میگه !معلم من هم 5 ساله اومده امریکا ولی شروع به درس خوندن کرده و الانم تدریس میکنه در حین درس خوندن?
پاسخ
(2015-01-05 ساعت 04:14)قصه گو نوشته:  يك كلام ، اينجا آب و هواش و طبيعتش فوق العاده است.الان شش درجه بالاي صفره،تا نزديك نه و ده هم ميره. از اون طرف هم اگه دلش بخواد يه سري به زير صفر ميزنه. اون روزاي برفي به هشت درجه زير صفر هم رسيد.فكر مي كردم همش بارونه، ولي اصلا اينطور نيست، آفتاب هاي زيبا و بچسبي داره. ولي چون شرجي نيست لذت ميبري، هواش باب پياده رويه، حتي زبر بارونش، ميبيني طرف با تاپ و شورت ورزشي و هدفون رو گوش تو برف و بارون داره ميدوه. طبيعتش هم كه حساب كنيد اينجا تا بيست سال پيش جنگل انبوه بوده كه كم كم تبديل شده به مناطق مسكوني و اداري و تجاري، ولي هنوز زيباست، خونه ها با چوب و سنگ اند. از همون خونه هايي كه با لگو درست مي كرديم و درخت داشت و سقف شيروني. ببينيد اينايي كه گفتم به خاطر اينه كه ما توي حومه زندگي مي كنيم، كه خونه ها اكثرا ويلاييه، يا مجتمع هاي آپارتمانيش هنوز پر درخته،ولي وقتي مركز شهر رو ببيني كه فقط پنج تا ده دقيقه با ما فاصله داره، بافتش فرق مي كنه ، حتي قيمت خونه ها هم متفاوته و گرونتر. ولي هر چي هست همه جا تميز و زيباست.
منم بععد 2 سال و دیدین تقریبا 2 بار از هر فصل قویا اعلام میکنم اینجا فوقالعاده است و بهشته و اصلا کسل کننده و همیشه ابری نیست. واقعا اب و هوای مطبوعی داره و حتی بارونشم زیباست و 100 در صد ادعای کسایی که میگن اینجا دایم ابری و بارونی و .... رد میکنم مگر اینکه ادم خودش مشکل داشته باشه که به نظظرش دلگیر کندده باشه?
قصه گو جون چطوری ؟میس یوو بابا? در چه حال و احواالی کا رو بار چی شد؟این ترمم میایی کالج؟☺
پاسخ
مهتاب جون مي تو! از فردا ميام كالج، هر چند ترجيح ميدادم برم سر كار، واقعا فكر مي كردم تا اپلاي كنم بهم ميگن بفرما!
همسرم هم كه نتونست كاري پيدا كنه برگشت ايران تا مرخصيشو تمديد كنه. كلاً شرايط جالبي نيست و فقط بايد صبر پيشه كنم.
پاسخ
سلام سیاتلی ها ...خوبین ؟Smile
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sina35 ، مهتاب - 2251 ، apoornaki ، پدی ، smhh7441 ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1
دوستان سياتل يكي ازايالت هاي خوب براي زندگي هست ماليات هم مناسب ودستمزد هم خوبه فقط يكم اب وهواش ابري هست كه باروحيه هركسي سازگارنيس
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، haditbs ، قصه گو ، smhh7441 ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1
(2015-01-06 ساعت 16:22)ASALI نوشته:  سلام سیاتلی ها ...خوبین ؟Smile
سلااااااااااام خوبیم. شما خوبید؟ به مقصد نهایی رسیدید یا هنوز هیوستون هستید؟
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept ، areb1356
(2015-01-06 ساعت 16:22)ASALI نوشته:  سلام سیاتلی ها ...خوبین ؟Smile

سلام عسلی جونن چطوری؟؟؟چه عجب اینطرفااا ؟کجایی؟چه مییکنی؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smhh7441 ، Iaccept
سلامخانممهتاب میتونین آدرس سایتی روکه باید از ایران اپلای کنیمرو برامون بذارید . با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان