کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
یه سوال از سیاتلیا میخام بدونم که اونجا میشه از شیرآب آب خورد یا باید آب بطری شده خرید؟ نخندین سوال واسم پیش اومده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، pouya007 ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1
کلا تو این منطقه از جهان چیزیکه زیاده، آب سالم و گواراست از این نظر اصلا نگران نباشید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
دوستان سیاتلی یه سوال دیگه درباره کپی رایت
اگه کسی تو ماشینش روی فلش مموری آهنگ داسته باشه و گوش بده جرم حساب میشه؟ چطور میخوان ثابت کنن غیر قانونی دانلود کردیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Danoosh ، r.bazargan ، Iaccept
سلام دوستان
می خواستم در مورد وضعیت کار در حوزه نرم افزار کامپیوتر در سیاتل بدونم. البته نه به صورت حرفه ای (برنامه نویسی و شبکه و... رو نمیگم) مثلا حل مشکلات کامپیوتری مردم (مخصوصا محصولات اپل)
کسی هست که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
سلام بر دوستان عزیز.
یه مطلبی هست در مورده خودم که شاید جایز نباشه اینجا بگم ولی چون نیتم خیره میگم
من امسال نیت کردم اینجا ازدواج کنم.از خانم های مجرد اهل واشینگتن: دور و نزدیک اگه کسی تنهاست و اهل زندگی و ازدواج هست برام پیغام خصوصی بذاره تا همدیگه را ببینیم اگه از هم و عقاید همدیگه خوشمون اومد که خوب مبارکه اگرم که نه ایشون را به خیر ما را بسلامت. :-)
ان نکاه سنتی فمن رقب سنتی فلیس منی

ممنونم
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: sophia* ، tabim4 ، r.bazargan ، Iaccept
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق و سالن از یک واحد آپارتمان دو خوابه واقع در شهر ردموند موجود است، مبلغ اجاره برای یک نفر ۵۵۰$ و دو نفر ۸۰۰$. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگو هستم.

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، r.bazargan ، Iaccept
سلام.
دوستان کسی اطلاع داره که میشه با ویزا ورود به آمریکا چند روز به ونکوور رفت یا نه؟ من 10 روزه اومدم و تقاضای سوشال و گرین دادم.
پاسخ
سلام منم قصد دارم ازدواج کنم..do u know any body nice?کاش یه عنوان هم واسه ازدواج میذاشتن.....Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، r.bazargan ، Iaccept
با سلام .دوستان کسی تجربه سفر زمینی به کانادا رو داره؟فقط گرین کارت لازم یا پاسپورت ایرانی هم رو باید برد؟ کلا لب مرز فقط با نشوندادن گرین کارت میشه رد شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-02-23 ساعت 14:07)asher نوشته:  با سلام .دوستان کسی تجربه سفر زمینی به کانادا رو داره؟فقط گرین کارت لازم یا پاسپورت ایرانی هم رو باید برد؟ کلا لب مرز فقط با نشوندادن گرین کارت میشه رد شد؟
سلام
بله شما با نشون دادن گرین کارت میتونید از مرز رد بشین، ولی یکبار یکی از افسرهای لب مرز به ما گفت شما حتما باید پاسپورت همراهتون باشه که اگه نیاز بود بشه توش مهر زد
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، قصه گو ، vahid.vp ، ben123 ، Iaccept ، barfi1
يك كليپ بسيار زيبا و ديدني از شهر سياتل
به پيشنهاد دوست عزيز Farzad021

Seattle City - HD 720p
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، farzad021 ، r.bazargan ، Iaccept
سلام
من و خانمم الان چند ماهی هست که سیاتل هستیم . اگر از دوستان کسی میتونه کمک کنه برای بدست اوردن کار لطفا راهنمایی کنید .. در ضمن خانمم ارایشگری هم بلده.....
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept ، barfi1 ، فام مج
(2015-03-15 ساعت 00:49)baharemeysam نوشته:  سلام
من و خانمم الان چند ماهی هست که سیاتل هستیم . اگر از دوستان کسی میتونه کمک کنه برای بدست اوردن کار لطفا راهنمایی کنید .. در ضمن خانمم ارایشگری هم بلده.....
سلام
دنبال چه نوع کاری میگردید؟
پاسخ
(2015-03-15 ساعت 02:10)farshad varaste نوشته:  
(2015-03-15 ساعت 00:49)baharemeysam نوشته:  سلام
سلام
دنبال چه نوع کاری میگردید؟

سلام
هر کاری باشه فعلا انجام میدیم ..اما تخصص من در رمینه دیگهای بخار در صنایع هست
پاسخ
با سلام به بانوي قصه گو .
و تشكر از اينكه در تلاش هستي جواب مهاجران را مي دهي . اميدوارم در مهاجرت نيز به انچه مي خواهي برسي . موفق باشي .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، قصه گو ، Aghaman ، r.bazargan ، Iaccept ، barfi1 ، metigor

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان