کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
دوستان عزیزم
بالاخره منم خوندن 99 صفحه از راهنمایی های ارزنده شما رو امروز تموم کردم CoolBig Grin

یه سوال دارم : من و همسرم در بنادر ایران کار کردیم در حوزه لجستیک .آشنایی داریم به این حوزه
میخواستم بدونم کار در حوزه لجستیک و بندری چطوره؟ Shy با توجه به اینکه سیاتل یه شهر بندری هم هست
هر دوی ما رشته امون کامپیوتره و در بنادر ایران هم کار کردیم شوهرم در حوزه مدیریت پروژه نرم افزاری کار میکنه .با توجه به اینکه در حوزه بندری و کامپیوتر کار کردیم به نظرم سیاتل برای ما انتخاب خوبی میاد

ما هم 1 اکتبر میاییم سیاتل .آیا میتونیم روی کمک و راهنمایی (صرفا راهنمایی و نه مزاحم دوستان شدن ) حساب کنیم؟

باتوجه به اینکه خواهر شوهرم کافی شاپ داره میخوام تو این مدت کوتاه (2ماه) برم آموزش ببینم برای باریستا ( کافی من) و کاشت ناخن

آیا برای این دو ، کار خوبی پیدا میشه؟Shy
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، barfi1 ، ben123 ، امیر مهاجر ، Mahmood129 ، Iaccept ، samane1363 ، Reza Smart
(2015-07-21 ساعت 08:19)امیر مهاجر نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 04:29)soheil1993 نوشته:  خیلی ممنون از توجه و پاسختون . چون شنیدم وسایل حمل و نقل عمومی سیاتل زیاد قوی نیست ؛ و شخصا علاقه ای به رانندگی ندارم و شغلم در حدود مرکز شهر سیاتل هستش و از طرفی حس میکنم داخل خود سیاتل دسترسی ها به امکانات بیشتر هستش
معیارم از زعفرانیه فرهنگ مردم ساکن محله و تمیزی و آرامششه

....تعدادشون بسیار زیاده. بسیاری از مجتمع‌ها طوری است که احساس میکنید آمدید هندوستان و تعداد انگشت شماری آمریکایی ساکن میشن.
کرکلند بیشتر ایرانی و آمریکایی داره. هندی خیلی کمتر داره و از این جهت برای من جذاب تر شده.
در مورد بافت جمعیتی سیاتل مطمئن نیستم ولی قاعدتا باید غالب جمعیت آمریکایی باشند.
شخصا آمریکاییها رو بهترین گزینه برای همشهری شدن یا همسایه شدن میدونم.
اینها تجربیات من در مورد فرهنگ انواع ملیتها بود و منظورم بررسی امکان کنار اومدن با این فرهنگها برای ما ایرانیها بود و هرگز قصدم ارزیابی ملیتها نیست.

بسیار بسیار ممنونم از پاسخ با حوصله و دقیقتون ... موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، امیر مهاجر ، nora-nora ، Iaccept
(2015-07-19 ساعت 21:00)reza.aa نوشته:  خب سیاتل تنورش داغ شده
من هم دیگه یه هفته ای میشه اینجام و هم امیر خان رو دیدم هم چند جایی از این کانتی و البته بیشتر توی خود مرکز سیاتل چرخیدم و چند روز اول رو توی جنوب سیاتل بودم الان هم واسه یه ماه از ایر بی ان بی اتاق گرفتم توی رنتون باید بگم هر دو تا جایی که بود عالی بوده و یک اپسیلون از اومدنم به سیاتل پشیمون نیستم ، سیستم حمل و نقل شهریش معرکست

مردمش واقعا مهربونن و هوا باید بگم من کل نیمه غربی ایران رو گشتم و آب هوای دماوند بهترین بود و اینجا هنوز از دماوند هواش بهتره ، انقدر دار و دزخت زیاده گه ادم که صبح از خواب پا میشه میاد سر حال

در مورد بی خانمان ها ، بله من اگه یه روز بزنم یه سیم آخر و یخوام تاریک دنیا بشم باز هم سیاتل رو انتخاب میکنم
خودتون رو بزارید جای یه بیخانمان ، خدایی مثلا بره تو گرما ؟؟ خب وه دیگه میره یه جایی که زمستون از سرما نمیره و تابستون از گرما و چه جایی بهتر از سیاتل ، یارو یه شیشه مشروب میگیره دستش یه قلپ میخوره و نگاه به یه سازه زیبا میکنه و میاد سر حال انگار تمام ساختمونایی این شهر مال خودشه ، بعد میره لب دیا و یاز هم همینطور و توی این همه طبیعت سبز نفس میکشه
تازه باور کنید آزارشون به مورچه هم نمیرسه و وقتی میرسن به چراغ قرمز از خیلی عابرای پیاده تهران و خیلی از سوارهاش بافرهنگترن پس انقدر نگید اووووووو هوملس
تو مرکز شهر سیاتل نمیشه زندگی کرد چرا چون نمیشه بیخ چهار راه ولی عصر هم زندگی کرد شلوغ پلوغه شر و صدا زیاده ادم زیاده وقتی برید بلویو و کرکلند رو ببینید دلتون نمیخواد سیاتل رو ببینید
پس فعلا واسه ورود به فکر یه جا باشید حداقل برای ده روز هرچی هم به فرودگاه نزدیک باشه بهتره چون باید از اونجا تاکسی بگیرید

بازم میگم شاید اینجا دقیقا خود بهشت نیست اما اگه تمام درهاش رو با شیر و عسل پر کنن یقینا خود بهشته

جالب بود، هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده بودم که شاید چون هواش خوبه هوم لس زیاد داره. ممکنه اینم یه دلیلش باشه واقعا.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، Iaccept ، linda2014
(2015-07-21 ساعت 16:03)r.bazargan نوشته:  دوستان عزیزم
بالاخره منم خوندن 99 صفحه از راهنمایی های ارزنده شما رو امروز تموم کردم CoolBig Grin

یه سوال دارم : من و همسرم در بنادر ایران کار کردیم در حوزه لجستیک .آشنایی داریم به این حوزه
میخواستم بدونم کار در حوزه لجستیک و بندری چطوره؟ Shy با توجه به اینکه سیاتل یه شهر بندری هم هست
هر دوی ما رشته امون کامپیوتره و در بنادر ایران هم کار کردیم شوهرم در حوزه مدیریت پروژه نرم افزاری کار میکنه .با توجه به اینکه در حوزه بندری و کامپیوتر کار کردیم به نظرم سیاتل برای ما انتخاب خوبی میاد

ما هم ۱ اکتبر میاییم سیاتل .آیا میتونیم روی کمک و راهنمایی (صرفا راهنمایی و نه مزاحم دوستان شدن ) حساب کنیم؟

باتوجه به اینکه خواهر شوهرم کافی شاپ داره میخوام تو این مدت کوتاه (۲ماه) برم آموزش ببینم برای باریستا ( کافی من) و کاشت ناخن

آیا برای این دو ، کار خوبی پیدا میشه؟Shy

بنده فقط معنی لجستیک در عرصه نظامی رو میدونم. منظور شما دقیقا چه جور کاری هست؟
مدیریت پروژه نرم‌افزاری اینجا بسیار کاربرد داره. در شرکتهای بزرگی همچون مایکروسافت حتی تیم‌های سه نفره که یک برنامه‌نویس بیشتر ندارند حتما یک مدیر پروژه دارند و یک دولاپر لید.
باریستا تا جایی که میدونم اینجا کاربرد داره و درامدش هم نسبت به مشاغل دیگر رستورانی و کافی شاپی خوبه.
در خصوص راهنمایی بنده در خدمتم. وقتی رسیدید پیغام خصوصی بدید تا همدیگه رو ببینیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، lighthouse ، farshad varaste ، reza.aa ، r.bazargan ، nora-nora ، Aghaman ، Iaccept ، barfi1 ، Reza Smart
(2015-07-22 ساعت 03:22)reza20 نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 08:19)امیر مهاجر نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 04:29)soheil1993 نوشته:  خیلی ممنون از ت...
اینکه پابلیک ترنسپورت سیاتل عالی نیست دلیلش ...
بلویو پر از هندی است. تعدادشون بسیار زیاده. بسیاری از مجتمع‌ها طوری است که احساس میکنید آمدید هندوستان و تعداد انگشت شماری آمریکایی ساکن میشن.
کرکلند بیشتر ایرانی و آمریکایی داره. هندی خیلی کمتر داره و از این جهت برای من جذاب تر شده.
توضیحتان عالی بود
فقط شما گفتید ایرانی تو شهر کرکلند هست من یک توضیحی بدم: در ایالت واشینگتن جمعیت ایرانی ها در شهر بلویو خیلی زیاد هستنید / و بعد از اون هم به ترتیب رتبه میتونم بگم در شهر ردموند هستیند / البته تجربه ای که من خودم دارم رو گفتم / در مورد کرکلند بله اینجا هندی و آسیایی به ندرت میتونی پیدا کنی و ایرانی هم بندرت پیدا میشه در کرکلند / من جمعیتی که اینجا تو کرکلند دیدم عبارتند از بومی های کرکلند و مردمان شوروی سابق
شايد دليل اين برداشت من اين باشه كه كركلند رو به سواحل ليك واشينگتن ميشناسم و اونجا هميشه پر از ايراني است و خيلي بيشتر از بلويو ايراني ميبينم.
به هر حال تجربه ها متفاوته. شايد اگر در جاي ديگري از بلويو زندگي ميكردم نظر ديگري داشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، r.bazargan ، vahid.vp ، soheil1993 ، eybaba ، nora-nora ، lighthouse ، Iaccept ، barfi1 ، Reza Smart
سلام
1/دوستان کدوم وسیله به صرفه تره !؟
موتور!؟
ماشین!؟
دوچرخه!؟
اتوبوس !؟ Smile

2/ گواهی نامه موتورو ماشین جداس، آیا!؟

3/ اصلن گواهی نامه ایران ترجمش یا گرفتن گواهی نامه بین الملل نیازه!؟

4/4/ گرفتن گواهی از شرکتی ک تو ایران ماشیک یا موتور بیمه کرده ک تصادف نداشتم تا حالا Smile میتونه برا بیمه اونجا از روش تخفیف گرفت!؟

ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، nora-nora ، بابراس
ی سوال داشتم ازتون
امیدوارم پاک نشه آخه یکی شبیه این متن در تاپیک لس آنجلس هم الان گذاشتم.
من مجردم.لیسانس عمران.بساز بفروش.کاری.یکمی خوش گذرون.
میخواستم ازتون ی سوالی بپرسم و اگر لطف کنید نظرتونو بگید واقعا ممنون میشم.
من میخوام روشه E5 و خرید ی بیزنسه خوب مهاجرت کنم ب ایالات متحده.
وکیلم میگه خودت ی تحقیقی بکن بعد بیا نظرتو بگو تا من کاملا راهنماییت کنم.منم اومدم اینجا نظره شمارو بدونم اول بعد...
بینه کدوم شهرش موندم(چون باید با خرید ی بیزنس در ایالات متحده کارایه مهاجرتم شروع بشه.اول تقریبا ده درصد پول پیش میدم ب فروشنده بیزنس (رستوران ایتالیاییه تو وگاس) و بقیه پول رو ب حساب امانی میریزم بعد کارایه ویزا و مهاجرت شروع میشه)
البته سنه بالایی هم ندارم.جوونم بابا هاهاها
آرلینگتون-ویرجینیا . بوستون-ماساچوست . بلوو-واشنگتن . اورنج کانتی یا فریمونت یا هرجا بهتر تو کالیفرنیا . لاس وگاس-نوادا
واقعا موندم لطفا کمکم کنید ایشالله منم بعد اومدن ب ایرانیایه عزیز جبران یا برا تازه واردها کمک بکنم.
نظرتونو البته اگه با ی توضیح مختصرم بدیدم ک محشره و ی دنیا ممنونم ازتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993
قربونتون این cash flow رو هم بگین چیه؟آخرش سر در نیآوردم.
مثلا 200,000 تا باشه در ماه چقدرش ب عنوان سود خالص ب دسته من میرسه.؟تقریبی دق.
چوخ یاشایین.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993
یکی از دوستان پیغام خصوصی به من دادند برای مقایسه بین هیوستن تگزاس و سیاتل.
به گفته ایشان تخصصشون در هیوستن بسیار پرکاربرد و توی سیاتل هم کار براش خوب پیدا میشه.

و اما پاسخ بنده به ایشان:

به نظرم اصلا نباید بین این دو شهر تردیدی داشته باشید برای اینکه شرایطشون زمین تا آسمون باهم فرق میکنه.
از نظر آب و هوایی هیوستن خیلی گرمه. تحمل گرما از تهران هم سخت تره چون رطوبت هم داره و خیلی شرجی میشه. کار برای تخصصهای مرتبط با حوزه نفت و پتروشیمی عالیه تا جایی که میدونم. کرایه خونه نسبتا ارزونتر از سیاتله.
سیاتل در مقایسه از نظر آب و هوایی بهشته. کار در حوزه نفتی تصور نمیکنم اصلا خوب باشه اینجا. کرایه خونه نسبتا بالاتره.

نتیجه اینکه اگر کارت اینجا خوب پیدا میشه مسلما باید اینجا رو انتخاب کنی. دلیلشو خلاصه میگم. ولی اگر کارت اینجا پیدا کردنش مشکله برو همون هیوستن چرا که کار در اولویته.
دلایل بهتر بودن سیاتل در مورد شما با فرض اینکه کار مرتبط برات پیدا بشه:
۱- آب و هوای هیوستن طاقت فرساست. اما سیاتل خیلی بهتره. زمستونهاش طولانیه اما سرماش از تهران هم ملایم تره.
۲- طبیعت اینجا بسیار زیباست و هیوستن در برابر بیشتر بیابونی و گرمه.
۳- همونطور که خودت اشاره کردی مسیرها خیلی دوره توی هیوستن اما اینجا مسیرها خیلی نزدیکترند. اما تصور نکن حتما میتونی با پابلیک ترنسپورت کارت رو راه بندازی. خیلی وقتها شرایط ساعت کاریت و محل منزل و فاصله محل کار با منزل طوری رقم میخوره که ناگزیر به داشتن خودرو شخصی میشی!
۴- اینجا امنیت بالاتری داره: افریکن آمریکن و هیسپانیک کم داره. اگر هم باشند مثل خودمون هستند، نه بیکاره و خطرناک.
۵- اینجا کارهای غیر تخصصی در یک چشم بر هم زدن پیدا میشه در مقایسه با هیوستن.

پ.ن: چون میدونم بعضی از دوستان ممکنه با خوندن مقایسه بالا شاکی بشن که طبیعت هیوستن هم زیباست و آب و هواش هم چندان بد نیست و وضع کاریابی هم خوبه و ... باید عرض کنم قبول دارم و مطمئنم در قیاس با تهران بهشته قطعا! هر چی باشه از شهرهای بسیار بزرگ و صنعتی آمریکاست! ولی موارد بالا قیاس با سیاتل است و پای قیاس که به میون میاد باید تفاوت ها هایلایت بشن.
پاسخ
(2015-07-24 ساعت 14:42)Iaccept نوشته:  سلام
۱/دوستان کدوم وسیله به صرفه تره !؟
موتور!؟
ماشین!؟
دوچرخه!؟
اتوبوس !؟ Smile

۲/ گواهی نامه موتورو ماشین جداس، آیا!؟

۳/ اصلن گواهی نامه ایران ترجمش یا گرفتن گواهی نامه بین الملل نیازه!؟

۴/4/ گرفتن گواهی از شرکتی ک تو ایران ماشیک یا موتور بیمه کرده ک تصادف نداشتم تا حالا Smile میتونه برا بیمه اونجا از روش تخفیف گرفت!؟

ممنون
1- تابستونا موتور، اگه مسیرت دور ماشین، اگه مسیرهای نزدیک بخوای بری دوچرخه، اگه نمیتونی فعلا ماشین بخری اتوبوس.
2- بله جداست
3- من سه ماه با گواهینامه بین المللی رانندگی کردم، ولی قوانینش رو درست نمیدونم یکی از دوستان میگفت تا وقتی سوشال سکیوریتی و آدرس مشخص نداشته باشی میتونی باهاش رانندگی کنی
3- تجربه ای نداشتم ولی بعید میدونم بدرد بخوره چون پیشینه یا بقول اینا هیستوری شما در اینجا براشون مهمه
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: ben123 ، Iaccept ، امیر مهاجر ، soheil1993 ، areb1356 ، nora-nora ، simsim2016 ، barfi1 ، بابراس ، copol
(2015-07-18 ساعت 02:11)ماندانا.م نوشته:  یه سوال دارم کسی درمورد کالج های خوب سیاتل اطلاعاتی داره؟آیا High line college در Des moines رومی شناسید؟ اینطور که درگوگل سرچ کردم یکی از پنج کالج برتر سیاتله.کلا منطقه des moines خوبه؟ببخشیدانگار بیشتر ازیک سوال شد.پیشاپیش ممنونم

دوست عزیز
این سایت اطلاعات مختصر و مفیدی از دانشگاهها و کالج های هر شهر و ایالت می ده. به من برای شروع جستجوهام کمک زیادی کرد. امیدوارم به درد شما هم بخوره
http://www.free-4u.com/Colleges/
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، areb1356 ، امیر مهاجر ، nora-nora ، lighthouse ، Iaccept ، sheghi ، copol
دوستان بالاخره ما هم بلیط گرفتیم اول اکتبر به مقصد سیاتل

انشااله که انتخاب درستی کرده باشیم و پشیمون نشیم

تصمیمون به این دلالیل بود:

1- رشته هر دومون کامپیوتره و بازار کار اونجا برای این رشته

2- بندری بودن شهر سیاتل و اینکه در حوزه بندری تحربه کاری داریم

3- آب و هوا

4- رضایت دوستان عزیز در این انجمن

ممنونم از همه اتون Cool

اگه بتونم از یکی از دوستان عزیز آدرس بگیرم فقط جهت اینکه در فرودگاه بتونیم آدرس و تغییر بدیم تا گرین کارت به یه آدرس مطمئن ارسال بشه ممنون میشم

چون روزهای اول لااق تا اومدن سوشیال نامبر باید در هتل باشیم
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
پاسخ
سلام به همگی .من ازبرندگان 2016 هستم که بعداز کلی پرس وجو والبته خوندن مطالب خوب دوستان سیاتلی به امیدخدا اگرویزا بگیرم (که فکرکنم با کیس 4800 بتونم بگیرم )میام سیاتل.درگوگل سرچ کردم که فقط هواپیمایی امارات برای فرودگاه سیاتل پروازمستقیم داره وبقیه خطوط باید یه پروازداخلی هم در امریکابگیریم 1.لطفا دوستان باتجربه بفرماییدکه سرچم درسته یا خیر2لطفا بفرمایید حدودقیمت بلیت تقریبا چقدره 3.این سوال مهمتره.اصلا بفرماییدموضوع پروازمستقیم ازدبی بدون پروازداخلی امریکا برای انتخاب سیاتل اصلا مهم هست یانه؟(البته همسرم فعلا تا چندسال قراره تردد کنه ومن وبچه ها ساکن میشیم).پیشاپیش ممنونم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soheil1993 ، امیر مهاجر ، Iaccept
(2015-07-27 ساعت 13:56)ماندانا.م نوشته:  سلام به همگی .من ازبرندگان ۲۰۱۶ هستم که بعداز کلی پرس وجو والبته خوندن مطالب خوب دوستان سیاتلی به امیدخدا اگرویزا بگیرم (که فکرکنم با کیس 4800 بتونم بگیرم )میام سیاتل.درگوگل سرچ کردم که فقط هواپیمایی امارات برای فرودگاه سیاتل پروازمستقیم داره وبقیه خطوط باید یه پروازداخلی هم در آمریکابگیریم ۱.لطفا دوستان باتجربه بفرماییدکه سرچم درسته یا خیر۲لطفا بفرمایید حدودقیمت بلیت تقریبا چقدره ۳.این سوال مهمتره.اصلا بفرماییدموضوع پروازمستقیم ازدبی بدون پروازداخلی آمریکا برای انتخاب سیاتل اصلا مهم هست یانه؟(البته همسرم فعلا تا چندسال قراره تردد کنه ومن وبچه ها ساکن میشیم).پیشاپیش ممنونم.

سلام دوست عزیز
انشااله حتما ویزاتون و می گیرید.

درسته امارات پرواز مستقیم به سیاتل داره اما برای من شخصا هزینه هم مهم بود
رنج تقریبی و میگم بهتون

- قطر ایرلاینز : مسیر--> تهران-دوحه / دوحه-شیکاگو / شیکاگو - سیاتل یکطرفه نفری 2.700.000 کل طول مسیر ما 25 ساعت با 4 ساعت تزانزیت که به نظرم خوب بود
- ترکیش و امارات و لوفتانزا تقریبا تو یه رنجن : یکطرفه حدود 3400 تا 3900 چون من تازگی بلیط گرفتم

خوب مطمئنا پرواز مستقیم بهتره با امارات و الیته خسته کننده هم هست اما اگر هزینه هم مهمه واستون قطر هم میتونه انتخاب خوبی باشه
پاسخ
(2015-07-27 ساعت 13:56)ماندانا.م نوشته:  سلام به همگی .من ازبرندگان ۲۰۱۶ هستم که بعداز کلی پرس وجو والبته خوندن مطالب خوب دوستان سیاتلی به امیدخدا اگرویزا بگیرم (که فکرکنم با کیس 4800 بتونم بگیرم )میام سیاتل.درگوگل سرچ کردم که فقط هواپیمایی امارات برای فرودگاه سیاتل پروازمستقیم داره وبقیه خطوط باید یه پروازداخلی هم در آمریکابگیریم ۱.لطفا دوستان باتجربه بفرماییدکه سرچم درسته یا خیر۲لطفا بفرمایید حدودقیمت بلیت تقریبا چقدره ۳.این سوال مهمتره.اصلا بفرماییدموضوع پروازمستقیم ازدبی بدون پروازداخلی آمریکا برای انتخاب سیاتل اصلا مهم هست یانه؟(البته همسرم فعلا تا چندسال قراره تردد کنه ومن وبچه ها ساکن میشیم).پیشاپیش ممنونم.
ما با پرواز قطر اومدیم مشهد- دوحه، دوحه- لندن، لندن- سیاتل قیمت بلیط برای چهار نفر شد 8800000 که فکر میکنم قیمت خوبی بود من پرواز سیاتل به ایران رو هفته پیش چک کردم 830 دلار بود که تقریبا قیمت سال پیشه. چون ما با دوتا بچه بودیم پرواز از دوحه به سیاتل برامون خیلی سخت میشد و تصمیم گرفتیم با یک استاپ در لندن بیایم. اگه داخل آمریکا مجبور نباشید چمدونهاتون رو تحویل بگیرید مهم نیست که کجا توقف داشته باشیذ
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، areb1356 ، ben123 ، barfi1 ، nora-nora ، سلام مهاجر ، Iaccept ، copol ، Reza Smart

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان