کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-06 ساعت 08:47)Ilia نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 08:11)Alidanesh1358 نوشته:  ... حالا که میبینید این همه بچه های مشتاق وجود داره که اگه تو لاتاری قبول نشن این قدر داغون میشن، بشون بگن چه کارا میتونن بکنن تا در نهایت از سرزمین فاضله شون سر در بیارن.

با تشکر
علی دانش

دوست گرامى، شما به يه نكته كوچيك اما بسيار مهم توجه نكردى، و اون اينكه "اين همه بچه هاى مشتاق" كه شما از اونا صحبت كردى، اشتياقشون به رفتن به سرزمين آرزوهاشون در حد همين قبول شدن تو لاتاريه! يعنى در اين حد كه يكى بهشون بگه بفرما اينم گرين كارت آمريكا تشريف ببريد به سرزمين رؤياهاتون! و هيچ علاقه اى به "تلاش و سعى" كردن براى رسيدن به آمريكا ندارن. بنابراين به شما اطمينان صددرصد ميدم كه اگر زبده ترين متخصصان و وكلاى مهاجرت هم بيان اينجا و راههاى اخذ ويزاى آمريكا رو توضيح بدن اين دسته از "بچه هاى مشتاق" حتى يكى از اون راهها رو هم امتحان نميكنن! چون زحمت داره و اووووووه كى حال داره اونهمه دردسر بكشه؟!! دليل من هم براى اين حرف همين تاپيكيه كه خودون الان توش هستيم: به صفحات قبل اگر مراجعه كنيد به سؤالاتى برميخوريد كه درست يك صفحه قبلش جواب داده شده و درست يك صفحه بعد دوباره يه كاربر اومده همون سؤالو تكرار كرده! اين چيو نشون ميده؟ نشون ميده بعضى از كاربرا حتى به خودشون زحمت نميدن يك صفحه - فقط يك صفحه قبلتر - رو ببينن بعد سؤال بپرسن! چه برسه به زير و رو كردن كل تاپيك و بيشتر از اون خوندن كل مطالب سايت و بيشتر از اون مراجعه به سايتهاى ديگه فارسى زبان و بيشتر از اون مراجعه به سايتهاى خارجى و...
يه نگاهى تو همين تاپيك بندازين ببينين همين تفاوت كانفيرميشن نامبر و كيس نامبر چندبار مطرح شده، چرا؟ چون كسى كه اين تفاوت رو نميدونسته حتى زحمت خوندن چند صفحه تاپيكو به خودش نداده وگرنه تو همين تاپيك قبلش درمورد تفاوت بين اين دوتا صحبت شده بوده.
آره دوست من ، "بچه هاى مشتاق" اشتياقشون در اين حده. در حد آماده خورى گرين كارت! در حد شهروند آمريكا شدن بدون كوچكترين زحمت و با هزينه اى در حد قيمت يه پرايد دست دوم! نه اشتياق در حد تلاش مداوم، شبانه روزى و پيگير براى رسيدن به آمريكا، نه در حد چندين سال تمام زندگى رو اختصاص دادن به بررسى راههاى ورود به آمريكا و امتحان كردن اون راهها يكى بعد از ديگرى تا بالاخره يكيش موفق بشه.
براى همين هم هست كه سارا گرو تو مصاحبه ش مياد ميگه از ٤٤٠٠ قبولى پارسال لاتارى هزارنفرشون اصلا نرفتن دنبال كاراى ويزا! براى همينه كه دوستان تو همين تاپيك ميگن بچه هاى قبول شده امسال خيلى بى انگيزه به نظر ميان. چون حتى در حد همون كاراى لازم براى سفارت و مصاحبه و... براى بعضيا زياده، شايد دوست داشتن اداره مهاجرت آمريكا هم مثل راهنمايى رانندگى كه گواهينامه رو پست ميكنه، بعد از اعلام قبوليشون گرين كارتو پست ميكرد دم خونشون با اين مضمون:"دوست عزيز ضمن تبريك برنده شدن شما درلاتارى، بدين وسيله گرين كارت به شما تقديم ميگردد. خواهشمند است درهرزمان كه مايل بوديد به آمريكا تشريف آورده و مملكت مارا به قدوم مباركتان مزين فرماييد. با احترام، اداره مهاجرت ايالات متحده آمريكا" !! Smile
ختم كلام اينكه، تو همين سايت مهاجرت كاملترين اطلاعات ممكن براى مهاجرت به آمريكا وجود داره. فقط يه جو همت ميخواد و يه ارزن اراده. رفتن به آمريكا سخته، اما غير ممكن نيست. به شرط اينكه آماده خور نباشيم.

سلام

سخنان شما قابل توجه هست. "Napoleon Hill " میگه:

Success comes only to those who have burning desire, definiteness of purpose, and persistency.
تشکر کنندگان: delir ، اردوان
(2012-05-06 ساعت 08:47)Ilia نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 08:11)Alidanesh1358 نوشته:  ... حالا که میبینید این همه بچه های مشتاق وجود داره که اگه تو لاتاری قبول نشن این قدر داغون میشن، بشون بگن چه کارا میتونن بکنن تا در نهایت از سرزمین فاضله شون سر در بیارن.

با تشکر
علی دانش

دوست گرامى، شما به يه نكته كوچيك اما بسيار مهم توجه نكردى، و اون اينكه "اين همه بچه هاى مشتاق" كه شما از اونا صحبت كردى، اشتياقشون به رفتن به سرزمين آرزوهاشون در حد همين قبول شدن تو لاتاريه! يعنى در اين حد كه يكى بهشون بگه بفرما اينم گرين كارت آمريكا تشريف ببريد به سرزمين رؤياهاتون! و هيچ علاقه اى به "تلاش و سعى" كردن براى رسيدن به آمريكا ندارن. بنابراين به شما اطمينان صددرصد ميدم كه اگر زبده ترين متخصصان و وكلاى مهاجرت هم بيان اينجا و راههاى اخذ ويزاى آمريكا رو توضيح بدن اين دسته از "بچه هاى مشتاق" حتى يكى از اون راهها رو هم امتحان نميكنن! چون زحمت داره و اووووووه كى حال داره اونهمه دردسر بكشه؟!! دليل من هم براى اين حرف همين تاپيكيه كه خودون الان توش هستيم: به صفحات قبل اگر مراجعه كنيد به سؤالاتى برميخوريد كه درست يك صفحه قبلش جواب داده شده و درست يك صفحه بعد دوباره يه كاربر اومده همون سؤالو تكرار كرده! اين چيو نشون ميده؟ نشون ميده بعضى از كاربرا حتى به خودشون زحمت نميدن يك صفحه - فقط يك صفحه قبلتر - رو ببينن بعد سؤال بپرسن! چه برسه به زير و رو كردن كل تاپيك و بيشتر از اون خوندن كل مطالب سايت و بيشتر از اون مراجعه به سايتهاى ديگه فارسى زبان و بيشتر از اون مراجعه به سايتهاى خارجى و...
يه نگاهى تو همين تاپيك بندازين ببينين همين تفاوت كانفيرميشن نامبر و كيس نامبر چندبار مطرح شده، چرا؟ چون كسى كه اين تفاوت رو نميدونسته حتى زحمت خوندن چند صفحه تاپيكو به خودش نداده وگرنه تو همين تاپيك قبلش درمورد تفاوت بين اين دوتا صحبت شده بوده.
آره دوست من ، "بچه هاى مشتاق" اشتياقشون در اين حده. در حد آماده خورى گرين كارت! در حد شهروند آمريكا شدن بدون كوچكترين زحمت و با هزينه اى در حد قيمت يه پرايد دست دوم! نه اشتياق در حد تلاش مداوم، شبانه روزى و پيگير براى رسيدن به آمريكا، نه در حد چندين سال تمام زندگى رو اختصاص دادن به بررسى راههاى ورود به آمريكا و امتحان كردن اون راهها يكى بعد از ديگرى تا بالاخره يكيش موفق بشه.
براى همين هم هست كه سارا گرو تو مصاحبه ش مياد ميگه از ٤٤٠٠ قبولى پارسال لاتارى هزارنفرشون اصلا نرفتن دنبال كاراى ويزا! براى همينه كه دوستان تو همين تاپيك ميگن بچه هاى قبول شده امسال خيلى بى انگيزه به نظر ميان. چون حتى در حد همون كاراى لازم براى سفارت و مصاحبه و... براى بعضيا زياده، شايد دوست داشتن اداره مهاجرت آمريكا هم مثل راهنمايى رانندگى كه گواهينامه رو پست ميكنه، بعد از اعلام قبوليشون گرين كارتو پست ميكرد دم خونشون با اين مضمون:"دوست عزيز ضمن تبريك برنده شدن شما درلاتارى، بدين وسيله گرين كارت به شما تقديم ميگردد. خواهشمند است درهرزمان كه مايل بوديد به آمريكا تشريف آورده و مملكت مارا به قدوم مباركتان مزين فرماييد. با احترام، اداره مهاجرت ايالات متحده آمريكا" !! Smile
ختم كلام اينكه، تو همين سايت مهاجرت كاملترين اطلاعات ممكن براى مهاجرت به آمريكا وجود داره. فقط يه جو همت ميخواد و يه ارزن اراده. رفتن به آمريكا سخته، اما غير ممكن نيست. به شرط اينكه آماده خور نباشيم.

درمورد بی انگیزگی قبولیهای امسال باید خدمتتون عرض کنم زمانیکه همسر من برای ما ثبت نام کرد دلار 1700 نبود ، سرنوشتمون به مذاکرات و.. بستگی نداشت شایعه ای وجود نداشت که دلار به 2500 خواهد رسید.

عزیزان ما باید کل زندگیمون رو که سالهاست ساختیم اینجا بفروشیم . چون با دست خالی نمیشه چندتا قاره رفت اونور ، اونم کشوری مثل امریکا. خودتون حتما شرایط رو میدونید. خارج کردن پول با بلاک شدن حسابها و مشکلات حواله پول بماند.

در مورد اون جمله که قرمز مارکش کردم باید بگم ، رفتن به ترکیه و مصاحبه و ... تازه اول راهه. وقتی برسی امریکا و گرین کارت رو بگیری باز هم اول راهه. زندگی توی امریکا سخته . حتی برای کسانی که باپشتوانه مالی خوب اقدام میکنند.البته قبول دارم نباید ثبت نام میکردند و حق بقیه رو ضایع میکردند. ولی شرایط حال حاضر ایران رو در نظر بگیرید . انصافا بچه های 2011 توی تایم بهتری رفتند. یا حتی بچه های 2012 که کیس نامبر پایینتری داشتند و به گرونی دلار نخوردن.

دوستانی که قبول نشدید بدونید ما اولش خیلی خوشحال شدیم ولی الان استرس و نگرانی و حتی ناراحتی به سراغمون آمده.

--------------

یکی از دوستان احتمال تاثیر تحصیلات رو توی نتیجه قبولی مطرح کردن که باید بگم من تحصیلاتم دو level از همسرم پایینتر هست ولی برنده اصلی من هستم و فکر نمیکنم اثری داشته باشه و کلا شانسی هست.

انشالله اونایی که واقعا آرزوی رفتن دارند به ارزوشون برسند. و بعد از قبولی هم شرایط دلار و باقی شرایط اوکی باشه .

شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: delir ، امیر مهاجر ، mani.iht
(2012-05-05 ساعت 21:10)babak_LosAngeles نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 20:17)mavarfan نوشته:  دوستان عزیز من هم از شرکت کنندگان لاتاری امسال بودم و فعلا برنده نشدم . این مساله که امسال لاتاری دو مرحله ایی شده برای تمام ما یک امتیاز است زیرا یک فرصت دیگه به ما داده شده اما این همه استرس و نگرانی که اکثر دوستان دارند بی مورد هست لطفا آرامش خودتون رو حفظ کنید و بجای اینکه اینقدر برای زمان قرعه کشی مجدد و معنی تک تک کلمات استرس داشته باشید اوایل اکتبر مجددا سایت رو چک کنید .
پیگیری و پشت کار داشتن خوبه ولی وابسته کردن خودتون و استرس داشتن برای موضوعی که احتمال اون زیر یک درصد هست بنظر من کار بیهوده ایی هست بجای این اگه واقعا می خواید مهاجرت کنید دنبال راههای مطمئن تری باشید (گرچه که در این دنیا هیچ چیز قطعی نیست) و بفکر دوران بعد از مهاجرت باشید با یادگیری زبان و مهارت هایی که در کشور های دیگه بدردتون بخوره .
امیدوارم موفق باشید

انشا الله همتون اکتبر اسمتون درمیاد

دوستان عزیز مهاجرسرا اینم یه لینک از یه سایت رسمی در مورد اعلام نتایج
http://www.voanews.com/persian/news/amer...28485.html
تشکر کنندگان:
(2012-05-06 ساعت 09:43)majidsat نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 21:10)babak_LosAngeles نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 20:17)mavarfan نوشته:  دوستان عزیز من هم از شرکت کنندگان لاتاری امسال بودم و فعلا برنده نشدم . این مساله که امسال لاتاری دو مرحله ایی شده برای تمام ما یک امتیاز است زیرا یک فرصت دیگه به ما داده شده اما این همه استرس و نگرانی که اکثر دوستان دارند بی مورد هست لطفا آرامش خودتون رو حفظ کنید و بجای اینکه اینقدر برای زمان قرعه کشی مجدد و معنی تک تک کلمات استرس داشته باشید اوایل اکتبر مجددا سایت رو چک کنید .
پیگیری و پشت کار داشتن خوبه ولی وابسته کردن خودتون و استرس داشتن برای موضوعی که احتمال اون زیر یک درصد هست بنظر من کار بیهوده ایی هست بجای این اگه واقعا می خواید مهاجرت کنید دنبال راههای مطمئن تری باشید (گرچه که در این دنیا هیچ چیز قطعی نیست) و بفکر دوران بعد از مهاجرت باشید با یادگیری زبان و مهارت هایی که در کشور های دیگه بدردتون بخوره .
امیدوارم موفق باشید

انشا الله همتون اکتبر اسمتون درمیاد

دوستان عزیز مهاجرسرا اینم یه لینک از یه سایت رسمی در مورد اعلام نتایج
http://www.voanews.com/persian/news/amer...28485.html

دوست عزيز اين لينكي كه قرار داديد متاسفانه باز نمي شه اگر كه امكان داره و مطالب مفيد و جديدي هست لطف كنيد متنش رو كپي كنيد و در اين قسمت قرار بدهيد ممنون.
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان:

این هم اعلام نتایج از یک سایت رسمی
صدای آمريکا (VOA)
اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت
مرحله اول قرعه کشی گرین کارت سال ۲۰۱۳ دیروز سه شنبه ۱ ماه مه برابر با ۱۲ اردیبهشت انجام شد. اگر شما نیز در این قرعه کشی شرکت کرده اید می توانید با کلیک روی عکس زیر به وب سایت مربوط به قرعه کشی کارت سبز اقامت در آمریکا مراجعه کنید.
سپس روی گزینه countinue کلیک کرده و در صفحه بعد مشخصات خود را وارد کنید.
این مشخصات شامل شماره مخصوص تأیید (confirmation number ) که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، نام خانوادگی، و سال تولد شما است. سپس با کلیک روی submit شما قادر خواهید بود نتایج قرعه کشی را دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید این نتایج مرحله اول قرعه کشی سال ۲۰۱۳ است و مرحله دوم آن در ماه اکتبر ۲۰۱۲(مهر ماه ۹۱) انجام خواهد شد.

تشکر کنندگان: edge ، delir
(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  درمورد بی انگیزگی قبولیهای امسال باید خدمتتون عرض کنم زمانیکه همسر من برای ما ثبت نام کرد دلار 1700 نبود ، سرنوشتمون به مذاکرات و.. بستگی نداشت شایعه ای وجود نداشت که دلار به 2500 خواهد رسید.
البته درنظر داشته باشيد كه نرخ برابرى واقعى ريال درمقابل دلار طبق برخى محاسبات حدود چهارهزار تا پنج هزارتومنه، پس تا اين مبلغ امكان بالارفتن قيمت دلار وجود داره. به ٢٥٠٠ هم دل نبايد خوش كرد!
ضمن اينكه قطعا اگه الان بگن سال ديگه اين موقع دلار پنج هزارتومنه، بنظر شما پاييز امسال كسى تو لاتارى - به اين دليل كه دلار داره گرون ميشه- ثبت نام نميكنه؟!
فكرنميكنم كسى فرصت يكتا و تكرارنشدنى شهروند آمريكا شدن رو با اين دلايل از دست بده! استرس و ناراحتى شما براى همه ى ما وجودداره چه لاتارى برنده شده باشيم چه نشده باشيم.
متاسفانه دارايى تمام ايرانيان ظرف يكسال گذشته تقريبا نصف شد (بخاطر همين كاهش ارزش ريال در برابر ارزهاى خارجى)، و هيچ بعيد نيست تا سال آينده بازم نصف ويا حتى كمتر نشهSad

(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  عزیزان ما باید کل زندگیمون رو که سالهاست ساختیم اینجا بفروشیم . چون با دست خالی نمیشه چندتا قاره رفت اونور ، اونم کشوری مثل امریکا. خودتون حتما شرایط رو میدونید. خارج کردن پول با بلاک شدن حسابها و مشکلات حواله پول بماند.
بله اين بزرگترين چالش پيش روى كسانيه كه لاتارى برنده ميشن. ولى تا جايى كه ميشه نبايد تمام پل هاى پشت سر رو خراب كرد. مخصوصا براى كسانى كه تخصص و توانايى ويژه اى يا مدرك تحصيلى بالا و قابل استفاده اى ندارن. چون قطعا به مشكلات زيادى برميخورن.

(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  در مورد اون جمله که قرمز مارکش کردم باید بگم ، رفتن به ترکیه و مصاحبه و ... تازه اول راهه. وقتی برسی امریکا و گرین کارت رو بگیری باز هم اول راهه. زندگی توی امریکا سخته . حتی برای کسانی که باپشتوانه مالی خوب اقدام میکنند.البته قبول دارم نباید ثبت نام میکردند و حق بقیه رو ضایع میکردند. ولی شرایط حال حاضر ایران رو در نظر بگیرید . انصافا بچه های 2011 توی تایم بهتری رفتند. یا حتی بچه های 2012 که کیس نامبر پایینتری داشتند و به گرونی دلار نخوردن.

تمام برندگان لاتارى سالهاى قبل در شرايط بهترى رفتند چون هم اوضاع وجهه ايران در دنيا خياى بهتر از امروز بود هم تحريمها خيلى كمتر بود و هم بحران جهانى اقتصاد در وضع نابسامان امروز نبود. الان واقعا شرايط سخت تر شده اما انصافا قبلا هم شرايط خيلى آسون نبود. مهمترين مساله اى كه متاسفانه موقع ثبت نام در لاتارى ناديده گرفته ميشه پاسخ به اين سؤال مهمه كه "اگه برنده شدم برنامه من براى زندگى در آمريكا چيه؟" شرط ميبندم حتى ده درصد كسانى كه در لاتارى ثبت نام ميكنن هم برنامه مشخص و روشنى براى بعد از برنده شدن و ورود به آمريكا ندارند!

(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  دوستانی که قبول نشدید بدونید ما اولش خیلی خوشحال شدیم ولی الان استرس و نگرانی و حتی ناراحتی به سراغمون آمده.
جالبه شما پنجمين برنده اى هستى كه بعد از فروكش كردن هيجان وخوشحالى قبولى، ميگن الان ناراحتيم يا استرس شديد گرفتيم!

--------------
(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  یکی از دوستان احتمال تاثیر تحصیلات رو توی نتیجه قبولی مطرح کردن که باید بگم من تحصیلاتم دو level از همسرم پایینتر هست ولی برنده اصلی من هستم و فکر نمیکنم اثری داشته باشه و کلا شانسی هست.

بله بنظر مياد مطلقا شانسى هست تا جايى كه از شواهد امر برمياد، هيچكس نميتونه دليلى بر شانسى نبودنش پيدا كنه(لااقل تا الان كه نتونسته).

(2012-05-06 ساعت 09:41)ali234 نوشته:  انشالله اونایی که واقعا آرزوی رفتن دارند به ارزوشون برسند. و بعد از قبولی هم شرایط دلار و باقی شرایط اوکی باشه .

منهم مثل شما اميدوارم همه به آرزوهاشون برسند اما اصلا مثل شما اميدى به اوكى بودن شرايط دلار و اين چيزا ندارم! Smile
تشکر کنندگان: ali234 ، sazami ، RED PRINCE ، delir ، Dr.Fox ، mohammad.maleki ، mavarfan ، shaahinh66
smith عزیز
شاید رمزگذاریهاشون متفاوت شده و امسال از اصول دیگه ای پیروی میکنه . تازه انگار خودتون جواب را دادین دیگه .

شنيده ام كه در بلاد كفر آدميان ديندارترند.
تشکر کنندگان: delir
دوست عزیز راهش اینه که همونجور که گفتی در بین مردم تبلیغ نکنیم چون اگه کسی بخواد حواسش هست و با وجود این همه شبکه ماهواره ای و اینترنت مطلع میشه. ولی مخالفم با اینکه شرایط افراد رو بررسی کنیم بعد ثبت نام کنیم. مگه ما بیکاریم؟ راهش اینه که هر کسی واسه خودش ثبت نام کنه. کسی که نمی تونه 2 صفحه فرم سادرو پر کنه صلاحیت رفتن به آمریکا رو نداره.

(2012-05-06 ساعت 19:15)smith نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 18:53)leila42 نوشته:  smith عزیز
شاید رمزگذاریهاشون متفاوت شده و امسال از اصول دیگه ای پیروی میکنه . تازه انگار خودتون جواب را دادین دیگه .
کسی ازم سوال پرسیده بود منم بهش جواب دادم اما چون می خواستم اگر این سول رو کس دیگه ای هم داشته باشه دوباره ازم نپرسه اینجا هم گذاشتمش

سلام
پیشنهاد "کمپین" برای ثبت نام در لاتاری 2014
تیتر: دوستان این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

فرصت شرکت در لاتاری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. واقعا اگه می خواهید به کسی ثبت نام رو یادآوری کنید و یا برای کسی ثبت نام کنید اول مطمئن بشوید طرف واقعا شرایط لازم رو داره و به مهاجرت نیاز داره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

تشکر کنندگان: smith ، Big apple ، saeedmech ، God.hope ، delir ، idn ، Mehdiest ، Taraneh935 ، faraz33 ، mavarfan ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
با سلام
این تفکر که دیگران مانع موفقیت ما هستند و آنها را از معرکه بدر کنیم مناسب کسانی است که با حیله و مکر و خاله زنکی و زیرآب زدن و بدون رقابت سالم می خوان در اقتصاد،تحصیل،کار و......موفق بشن که افسوس عده زیادی از مردم اینگه روزگار سپری می کنند و گاهی می خوان در لاتاری شرکت کنند.به گمان بنده اینها بدرد همین محیطهای عقب افتاده می خورن.کسانی مستحق برنده شدن دلاتاری هستند که از مواردی که اشاره کردم و بسیاری از موارد دیگر که باعث شده امسال ما در این مکان مجازی جمع بشیم و از دل مشغولی و نگرانی های خود بگوییم.
امیدوارم به کسانی که علاقه دارند به این راه قدم بگذارند این امکان را بدید که شانس قدم نهادن به رویای ما را داشته باشد.
به امید اوایل اکتبر2012
تشکر کنندگان: aminmasrour ، delir ، hamed. ، persian_viper
دوستان يعني روز اول اكتبر دوباره قرعه كشي ميكنند؟‌براي چي؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-06 ساعت 21:20)smith نوشته:  سلام

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

به خدا حرف دل ما رو زدی.
درسته که لاتری یا امریکا مال کسی نیست. ولی این مثل قضیه همون طرف میمونه که میره میبینه یه جا صفه وامیسه آخر صف بعد یک ساعت میگه ببخشید آقا این صف چیه؟؟؟؟؟؟
متاسفانه این فرهنگ بدیه که بین ما ایرانی ها جا افتاده که فکر می کنیم هر چی که واسه خودمون خوبه حتما واسه دیگران هم خوبه. بدون اینکه جوانب رو در نظر بگیریم!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: delir ، idn ، smith ، mavarfan ، امیر مهاجر ، alonak
مهاجران عزیز حرف شما هم درست و اصلا کسی حق نداره به یکی که میخواد شرکت کنه بگه :
چرا توکه سرباز بودی و وثیقه نداشته و نمی تونستی بری چرا شرکت کردی؟، چرا توکه زیر 18 سال بودی شرکت کردی؟
، چرا توکه اصلا نمیخواستی بری شرکت کردی؟
، چرا توکه گرین کارت داری یا زیر 18 هستی واسه امتحان کردن شانست نمیری لاس وگاس یا در قرعه کشی ماهانه همراه اول شرکت نمی کنی و لاتاری رو واسه امتحان شانست برگزیدی؟
،یا چرا توکه عمت یا خالت نمیخواست بره و اینجا 90 ساله داره آروم زندگی میکنه عمرا نره شهر قربت چه برسه کشوری اونور کره زمین و... ثبت نام کردیشون؟
. چون که یکسری آدم بقول شما میخوان در یک رقابت سالم ، در رویا های بچه هایی که که می خواهن "با حیله و مکر و خاله زنکی و زیرآب زدن و بدون رقابت سالم Big Grinدر اقتصاد،تحصیل،کار و......" موفق بشن شریک شن! باشه به روی چشم شریک شن اصلا چه اشکالی داره ! خیلی هم خوب.
اصلاً این رو در نظر میگیم اگر قرار بود مثلاً اون 1000 نفری که نرفتن هم سهمیه اشون به افرادی که واقعاً میخوان برن می رسید باز هم شانس این افراد افزایش فاحشی پیدا نمی کرد، بله! هزار نفر خیلیه! ولی شرکت کننده ها خیلی خیلی بیشتر از این هستن و خوب این قانون لاتاریه و کاریش نمیشه کرد.پس یاز هم تغییر فاحشی در تعداد برنده ها به واسطه اینکه تعدادی صرفاً برای قدم نهادن به رویای ما شرکت کردن (که البته همین جا ازشون جا داره تشکر کنم) ، رخ نمی داد و حتما نمیشد گفت همه اونایی که قبول نشدن، قبول میشدن. نهایتا 1000 نفر میشدن که تو ایران رقمی نیست سرجمع تازه یعنی یک بیست و هشتم تلفات سالانه جاده ای کشور
شرکت در لاتاری خیلی ساده هستش فقط یک فرم که با اطلاعاتی که خودتون میدین و در مرحله ثبت نام چک نمیشه پر میشه و یک عکس هم میزنن تنگش و تمام ، دست رسی اون از طریق اینترنت و به ساده ترین شکل ممکنه، این رو همه ما میدونیم ، و شانسش هم بسیار بسیا پایینه اینقدر که حتی اگه 1000 نفر بیشتر بگیره هم شانس برنده شدن در مرحله اول باز هم به "یک درصد" نمیرسه و ارزش حرص خوردن نداره و حرفت درسته .
من احساس میکنم بیش از 50 درصد افرادی که نرفتن افراد زیر 18 هستن که برای امتحان شانس شون و یا عدم اطلاع و اهمیت به شرایط ، به قول شما قدم به رویای ما نهادن!! ، حداقل 30 درصد هم توسط افراد دیگه ثبت نام شدن و علاقه نداشتن پیگیری کنن و کلا نفهمیدن که کی و چه جوری به رویا های ما قدم نهادن !!! و زیر 20 درصد هم واقعا به مشکلات پیش بینی نشده خوردن

ولی دوست من قبول کنید توضیح دادن این مطلب به یک آدم "حیله گر و مکار و خاله زنک و زیرآب زن و بدون رقابت سالم در اقتصاد،تحصیل،کار و....." ای که 12 ساله داره سعی میکنه از تمام راههای ممکن برای مهاجرت اقدام کنه ، زندگیش رو فروخته داده به وکیل تا از طریق سرمایه گذاری و پناهندگی و کمپ و... بره (به تاپیک های مهاجرت غیر از لاتاری این سایت و سایتهای دیگه برید) و در عین حال هرسال تو لاتاری هم شرکت میکنه خیلی سخته ، منظورم اینه که تو چشماش نیگاه کنی و بگی اشکال نداره طوری نشده حالا 0.02 درصد چی هست ؟در عوض حدود 8000 نفر به رویا هات پا نهادن ! پاشو غصه نخور! اشکالی نداره ! چرا میخوای دیگران رو از پا نهادن رویا هات باز بداری؟! ای آدمه حیله گر و مکار و خاله زنک و زیرآب زن و بدون رقابت سالم!!
باور کنید توضیحش خیلی سخته....
با توجه به اینکه اینجا قاعدتاً همه بالای 18 هستن واستون در مورد حال اون آدمه یک مثال میزنم که رو حیه تون هم عوض شه :

زن و شوهری در یک روز بهاری به باغ وحش میرن و به تماشای حیوانات باغ وحش سرگرم میشن تا اینکه به قفس گوریل ها میرسن
از اونجایی که روز وسط هفته بود و باغ وحش هم خلوت بود مرد به زنش میگه که کمی سر به سر گوریل ها بزاره
زن مگیه چطوری ؟
مرد بهش میگه برو جلوی قفس اون گوریل نری که از همه بزرگتره و کمی پر و پاچتو بهش نشون بده
زن هم قبول میکنه و کمی دامنش رو میده بالا و گوریل با دیدن این صحنه هیجانزده میشه
... مرد میگه حالا بیشتر تحریکش کن و بلوزت رو پایین بکش
زن بعد از اینکه این کارو میکنه گوریل شروع میکنه از این ور قفس به اون ور قفس رفتن و جیغ کشیدن
پیشنهاد بعدی مرد اینه که زنش دامنش بالا ببره تا گوریل به شدت تحریک بشه
گوریل با دیدن صحنه ای که زن براش خلق کرده بود دیگه کاملا از حالت عادی خارج شده بود و جیغهای ممتدی میکشید
در این لحظه مرد زنش رو میگیره ، در قفس رو باز میکنه ، زنش رو به داخل هل میده و بهش میگه :
حالا به گوریل بگو که سرم درد میکنه و حوصله ندارم

امیدوارم گرفته باشید منظورم از توضیحش سخته چیه و خدایی نکرده به اونایی که قبول نشدن بر نخوره و به دل نگیرن منظورم نیست که خدایی نکرده گوریلنBig Grin ولی واقعاً باید بهشون حق داد از همچین چیزی ناراحت باشن

در مورد کمپین هم کوچکترین شکی نکنید که موفق نخواهد بود یا حداقل حالا حالا ها موفق نخواهد بود ، حداقل تا وقتی شرکت تو لاتاری به عنوان یک حق مطرحه که حتما باید ازش استفاده کنند ، حتی اگه نخوان ازش استفاده کنند! Tongue این رو تجربه توی کارهای دیگه امون نشون داده ، ضمن اینکه ، این انجمن یک جزء کوچک از شرکت کنندگان لاتاری هست خیلی کوچک و تعداد خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنید می باشد !! به نظر من باید این پدیده رو قبول کرد و متاسفانه باهاش کنار اومد و از اون شانس خیلی خیلی کم برنده شدن هم چیزی حدود یک چهارمش رو واسه یک همچین مشکلاتی کنار گذاشت ، فرهنگ سازی چیزی نیست که توی 6 ماه و 1 سال و 10 سال امکان پذیر باشه خیلی طول خواهد کشید
به امید روزی که همه منجمله خود من به درک این برسیم که وقتی باید کاری رو انجام داد که لازمه انجام بشه و توانایی و شرایطش رو داریم ، و صرفاً برای "پانهادن به رویای" افرادی که واقعا تصمیم به مهاجرت دارن در لاتاری و هیچ جای دیگه ای باعث پایمال شدن و از بین رفتن شانس و فرصت دیگران هرچند به کمی 1000 نفر در لاتاری نشویم
باامید اون روز

تشکر کنندگان: masih ، ba664 ، Taraneh935 ، delir ، Naz_jo ، امیر مهاجر
(2012-05-05 ساعت 22:51)fornima نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:17)ukraine نوشته:  سلام
همهگی خسته نباشید.
من وقتی که مشخصات رووارد میکنم این پیغام رو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تمامی مشخصات رو هم درست وارد میکنم.
خواهش میکنم توضیح بدهید
من هم همین مشکل رو دارم ولی اسم من رو یکی دیگه نوشته برای همکین فکر میکنم قومم سرم کلاه گذاشته و اسمم رو برای لاتاری ننوشته
سلام، به حروف بزرگ و کوچک توجه کنید، شاید درست بشه، موفق باشید
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-06 ساعت 21:45)saeedmech نوشته:  واقعا دوست عزیز درست فرمودید
من حدس میزنم که این 1000 نفر که 2012 نرفتند شاید دلیلش البته نه کل 1000 نفر شاید بیشترش این باشه که ببخشید اینقدر رک میگم ولی چندتا آدم مریض که حالا دلیلش میتونه هر چی باشه اومدن و الکی برای کسانی که اصلا وجود خارجی ندارند ثبت نام مکرر انجام دادند
من قصد توهین به کسی را ندارم ولی با کمی تامل میبینیم که اینکار شدنیه
اکمیدوارم همه کسانی که واقعا شرایطشو دارند واز صمیم قلب آرزوی قبولی دارن در مرحله دوم قبول بشند منم 7 بارم هست شرکت میکنم امیدوارم که در مرحله دوم اسمم دربیاد

(2012-05-06 ساعت 21:20)smith نوشته:  سلام

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

به خدا حرف دل ما رو زدی.
درسته که لاتری یا امریکا مال کسی نیست. ولی این مثل قضیه همون طرف میمونه که میره میبینه یه جا صفه وامیسه آخر صف بعد یک ساعت میگه ببخشید آقا این صف چیه؟؟؟؟؟؟
متاسفانه این فرهنگ بدیه که بین ما ایرانی ها جا افتاده که فکر می کنیم هر چی که واسه خودمون خوبه حتما واسه دیگران هم خوبه. بدون اینکه جوانب رو در نظر بگیریم!!!!!!!!!

تشکر کنندگان: smith ، God.hope ، soheyl-mo ، امیر مهاجر
من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.
من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.
تشکر کنندگان: smith ، delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان