کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-07 ساعت 18:01)Ilia نوشته:  پارسال هم قبل از زمان ثبت نام صحبتهايى از احتمال اينكه ممكنه لاتارى اصلا ديگه برگزار نشه بود، اما ديديم كه لاتارى برگزار شد.
همچنين پارسال من تو سايتهايى كه نميشه خيلى به اعتبارشون مطمئن بود ديدم كه ممكنه ثبت نام لاتارى پولى بشه (ظاهرا نوشته بود سى دلار به ازاى هر ثبت نام)، كه البته تو ٢٠١٣ كه پولى نشد.
اين نشون ميده گاه شايعات ميتونه خيلى قوت بگيره و از اونجايى كه اداره مهاجرت آمريكا هم شفاف سازى نميكنه نميشه به هيچ چيزى مطمئن بود.
ولى من فكر ميكنم يكى از محاسن پولى شدن لاتارى همينه كه ديگه هر كس كه "واقعا" دوست داره برنده لاتارى باشه ثبت نام ميكنه. اينطورى ديگه يه عده يه ليست پنجاه نفره نميذارن جلوشون كه شروع كنن به ثبت نام همه! و يه تعداد بسيار قابل توجهى از ثبت نامهاى بيهوده حذف ميشه.
اما بعيده كه چنين مساله اى اتفاق بيفته چون اونوقت يه عده دولت آمريكا رو متهم ميكنن به تبعيض بين دارا و ندار و يكدست نبودن شرايط براى شركت كنندگان و... ولى نظر شخصى من اينه كه اگه ثبت نام لاتارى پولى بود لااقل آدم مطمئن بود كسى كه برنده شده واقعا ميخواسته برنده شه و ديگه از برنده شدن افراد بى انگيزه (و بى لياقت!) ناراحت نميشديم.
بنظر من بهترین راه برای حذف ثبت نام های کیلویی و افرادی که هیچ برنامه ایی ندارند اینه که موقع ثبت نام یک مدرک زبان مثل آیلتس یا تافل بخواهند اونطوری شرکت کننده های ایران از 600 هزار نفر به 60 هزار نفر میرسه و این افراد معمولا یک آگاهی حداقلی از جامعه ایی که قراره به اون مهاجرت کنند دارند .
تشکر کنندگان: smith ، pharshad ، sazami ، @r3N ، sanaz2009 ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-07 ساعت 19:00)mavarfan نوشته:  بنظر من بهترین راه برای حذف ثبت نام های کیلویی و افرادی که هیچ برنامه ایی ندارند اینه که موقع ثبت نام یک مدرک زبان مثل آیلتس یا تافل بخواهند اونطوری شرکت کننده های ایران از 600 هزار نفر به 60 هزار نفر میرسه و این افراد معمولا یک آگاهی حداقلی از جامعه ایی که قراره به اون مهاجرت کنند دارند .
خواستن مدرک زبان بهترین پیشنهادی بود که تا حالا شنیدم
البته نه فقط برای شرکت کننده های ایران، حتی برای کشورهای دیگه هم موثره
تعداد کل شرکت کننده هارو به نصف میرسونه!
تشکر کنندگان: mavarfan ، @r3N
(2012-05-07 ساعت 19:31)smith نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 19:00)mavarfan نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 18:01)Ilia نوشته:  پارسال هم قبل از زمان ثبت نام صحبتهايى از احتمال اينكه ممكنه لاتارى اصلا ديگه برگزار نشه بود، اما ديديم كه لاتارى برگزار شد.
همچنين پارسال من تو سايتهايى كه نميشه خيلى به اعتبارشون مطمئن بود ديدم كه ممكنه ثبت نام لاتارى پولى بشه (ظاهرا نوشته بود سى دلار به ازاى هر ثبت نام)، كه البته تو ٢٠١٣ كه پولى نشد.
اين نشون ميده گاه شايعات ميتونه خيلى قوت بگيره و از اونجايى كه اداره مهاجرت آمريكا هم شفاف سازى نميكنه نميشه به هيچ چيزى مطمئن بود.
ولى من فكر ميكنم يكى از محاسن پولى شدن لاتارى همينه كه ديگه هر كس كه "واقعا" دوست داره برنده لاتارى باشه ثبت نام ميكنه. اينطورى ديگه يه عده يه ليست پنجاه نفره نميذارن جلوشون كه شروع كنن به ثبت نام همه! و يه تعداد بسيار قابل توجهى از ثبت نامهاى بيهوده حذف ميشه.
اما بعيده كه چنين مساله اى اتفاق بيفته چون اونوقت يه عده دولت آمريكا رو متهم ميكنن به تبعيض بين دارا و ندار و يكدست نبودن شرايط براى شركت كنندگان و... ولى نظر شخصى من اينه كه اگه ثبت نام لاتارى پولى بود لااقل آدم مطمئن بود كسى كه برنده شده واقعا ميخواسته برنده شه و ديگه از برنده شدن افراد بى انگيزه (و بى لياقت!) ناراحت نميشديم.
بنظر من بهترین راه برای حذف ثبت نام های کیلویی و افرادی که هیچ برنامه ایی ندارند اینه که موقع ثبت نام یک مدرک زبان مثل آیلتس یا تافل بخواهند اونطوری شرکت کننده های ایران از 600 هزار نفر به 60 هزار نفر میرسه و این افراد معمولا یک آگاهی حداقلی از جامعه ایی که قراره به اون مهاجرت کنند دارند .

اونجوری اگر بشه که معرکه میشه 60 هزار چیه آقا میشه 6000 تا
یا اینکه حداقل مدرک تحصیلی رو به لیسانس برسونن
چه میدونم یه کاری بکنن
تست آی کیو بگیرن
Big GrinBig GrinShyShyRolleyesRolleyesSmileSmileTongueTongue

سلام

اگر چه من دارای این مدارکی که شما میگید هستم، ولی گذاشتن این گونه پیش شرط ها رو نمی پسندم چون هر کس خودش مسئول زندگی خودشه. اگه کسی زبان نمیدونه یا لیسانس و یا فوق نداره دلیل نمیشه شانس رو ازش بگیرن. اصلاً فلسفه لاتاری همینه که آدما شانسشون رو امتحان کنن. حالا اینکه بعضی ها همین جوری شرکت میکنن اون بحسش جداست.
با تشکر
علی دانش
(2012-05-07 ساعت 19:31)smith نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 19:00)mavarfan نوشته:  

اونجوری اگر بشه که معرکه میشه 60 هزار چیه آقا میشه 6000 تا
یا اینکه حداقل مدرک تحصیلی رو به لیسانس برسونن
چه میدونم یه کاری بکنن
تست آی کیو بگیرن
خیلی خوب میشد ولی اگه میخواهید همین 6000 تا رو باز هم میشه کم کرد تا به 60 تا برسه Big GrinBig Grin
بگن کسایی که میخوان شرکت کنند با ید از 28000 تومن مرحله دوم یارانه انصراف بدن و گردش حساب مبنی بر عدم دریافت اون را ارسال و روزمصاحبه همراه داشته و در ضمن در صورتی که اسمشون در لیست برنده ها دربیاد بطور اتوماتیک کل یارانه اونها قطع میشه !! Big Grin اینجوری اگه کسی میرفت عمه و خاله و مادر بزرگ شوهر همسایه بقال سر محل محمد اینها!! رو بی خودی واسه امتحان شانس و خنده ثبت نام میکرد طرف میومد همونجا مانیتور رو میکرد تو حلقش
تشکر کنندگان: saeedmech ، pejman1991 ، @r3N ، mooj ، armin651 ، Ilia ، Hediyeh ، delir ، A_M_R ، امیر مهاجر
(2012-05-07 ساعت 08:44)faraz33 نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 21:20)smith نوشته:  سلام
پیشنهاد "کمپین" برای ثبت نام در لاتاری 2014
تیتر: دوستان این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

چند روز قبل از اعلام نتايج در جايي بودم كه يك پسر جواني داشت در مورد لاتاري صحبت مي كرد ، مي گفت كه من لاتاري ثبت نام كردم شنيدم وقتي اسمت در مي آد مي آن دنبالت با خودشون مي برنت آمريكا تا آخر عمرت هم از لحاظ مالي ساپورتت مي كنن اما اين وسط من موندم اگر كه اسمم در بياد نه سربازي دارم نه مدرك ديپلم !!!! فك كن ...
(2012-05-06 ساعت 21:20)smith نوشته:  سلام
پیشنهاد "کمپین" برای ثبت نام در لاتاری 2014
تیتر: دوستان این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

بعد از اعلام نتايج به دوستم كه يك آقاي دكتر هست زنگ زدم با هيجان ازش پرسيدم چي شد ؟؟؟؟
گفت چي چي شد ؟
گفتم نتايج ، اسمت در اومد
گفت آهان من فكر كردم شايد نتيجه فوتبال رو مي خواستي بپرسي ... !
گفتم حالا چي شد در اومد يا نه ؟
گفت راستش رو بخواهي بعد از ثبت نام براي خودم و خانومم از برگه هاي ثبت نام پرينت نگرفتم و ذخيرشون هم نكردم !!!
الان اون شماره ها رو ندارم كه چك كنم
گفتم واااااااااااااي ي ي ي
گفت بابا بي خيال چندان هم اهميتي نداره ... !!!!!!!!!
.

فك كن ...

نمونه ی دیگر از اینکه تحصیلات شعور نمی آورد
تشکر کنندگان: mavarfan ، Big apple ، feligoli ، delir ، امیر مهاجر
خیلی جالبه، برخی بنا به شرایط خودشون دوست دارن لاتاری اونطور که میخوان برقرار بشه. دلیل نمیشه چون یکی مدرک زبان نداره و یا از نظر مالی ضعیف هست نباید ثبت نام کنه. خواهشان چیزی رو که خودتون دارید رو فکر نکنید همه دارند
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان: armin651 ، vahiho22 ، babak433 ، delir ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-07 ساعت 21:18)smith نوشته:  فرض کن میگن بیاین توی استخری به عمق 20 متر شنا کنین
بعد یه سری میان و غرق میشن
توی ایران حتما باید بگن کسایی که دیپلم شنا ندارن رو راه نمیدیم تا اینکه از غرق شدنشون جلوگیری بشه
در ضمن برای بار صدم بهتون یاد آوری میکنم من از راه های مختلف دارم میرم آمریکا پس لاتری رو برای خودم نمی خوام
اگر برای خودم میخواستم نمیومدم 100 تا 100 تا پست بدم توی این تاپیکا تا به مردمی که اطلاعات ندارند راجع به چیزی که توش شرکت کردند کمک کنم
بد نیستش این پست رو مطالعه کنین
یه ذره هم سعی کنین چشاتون رو روی واقعیت نبندین

از ادامه دادن این موضوع اینجا معذورم

ببخشيد اسميت عزيز. ميخاستم ببينم اگه براتون مقدوره اين راه هايي رو كه ميگين برامون بيشتر توضييح بدين؟ ما جز لاتاري چيز زيادي ديگه نميدونيم.Sad

تشکر کنندگان: delir
(2012-05-07 ساعت 21:01)kolange_edalat نوشته:  خیلی جالبه، برخی بنا به شرایط خودشون دوست دارن لاتاری اونطور که میخوان برقرار بشه. دلیل نمیشه چون یکی مدرک زبان نداره و یا از نظر مالی ضعیف هست نباید ثبت نام کنه. خواهشان چیزی رو که خودتون دارید رو فکر نکنید همه دارند
دوست عزیز زبان شرط اول مهاجرت هست نه فقط برای آمریکا بلکه برای هرکجای دنیا شما وقتی زبان اون جامعه رو بلد نباشید نمی تونید اونجا کار پیدا کنید یا ادامه تحصیل بدید در نتیجه حتی اگه به بهترین کشور دنیا هم رفته باشید با کمترین میزان بیکاری و تحصیل مجانی بازم نمی تونید از اون امکانات استفاده کنید و مجبورید از جیب بخورید و بزودی با سرشکستگی برگردید . نمونه واقعی این شرایط هم نروژ هست اونجا کمترین آمار بیکاری رو داره و تحصیلات مجانیه اما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی حتما باید نروژی بلد باشید و 90 درصد شغل ها هم به زبان نروژی نیاز داره این در شرایطیه که طبق اکثر آمارها مردم نروژ بالاترین رتبه رو در زمینه دانستن انگلیسی در سراسر جهان رو دارند پس میبینیم که شرط دونستن زبان کاملا منطقی هست
تشکر کنندگان: smith ، sazami ، ParsTrader ، ali9645 ، feligoli ، sanaz2009 ، delir
اون عزيزاني كه براي خود نمايي تو خانواده به صورت فله اي و كيلويي واسه لاتاري ثبت نام ميكنند فكر نكنن كار بزرگي كردن به جز اينكه به خود و كساني هستند كه با رفتن به آمريكا زندگيشون شروع ميشه و خيلي كساني كه جدا نياز دارن شانسشونو از صفر هم پايين تر ميارن و خيانت ميكنن آخه آيا ال... مياي واسه يه راننده تاكسي ثبت نام ميكني گيرم كيسش تك رقمي باشه ميره آمريكا چه غلطي بكنه !!!!
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان: saeedmech ، ali9645 ، Afies ، smith ، mavarfan ، delir ، rad_95 ، A_M_R
اوه بحث داغه منم بیام قاطی شم!

دوستان عزیز،

بنده خداها راست می گن دیگه، شما حداقل باید یک سری از شرایط رو دارا باشید تا برید آمریکا یا نه؟ در غیر از اینصورت شما شانس افراد دیگر رو هم می سوزونید. کسی که مدرک تحصیلی نداره و زبان انگلیسی هم بلد نیست و توانایی مالی نداره که حتی بیوفته دنبال کارش شانس افراد دیگر که از موقعیت بهتری بهرمند هستند رو ازشون می گیره. من یک سری از بنده خداها رو دیدم که حتی فرمشون هم درست پر نکردند. آخه عزیزانی که قادر نیستند یک فرم رو پر کنند فردا چطور می خوان گلیم خودشون رو در صورت قبولی از آب بیرون بکشند؟

من دارم لیسانسمو از یک دانشگاه معتبر می گیرم ولی اگر قبول بشم همش از این وحشت دارم که با یک مدرک ناقص (چون تا اون موقع تمام نمی شه درسم) فردا چه غلطی می خوام بکنم اگر رفتم آمریکا؟ و دارم یک سری راهکارها رو بررسی می کنم تا به مشکل بر نخورم اونوقت بعضی از عزیزان در حالی که مشکلات عدیده ای دارند بدون فکر ثبت نام می کنند و شانس دیگران رو ازشون می گیرند.

بخدا همینجا که هستم چند ایرانی رو می شناسم که گم و گور کردند کانفرمیشن نامبرشون! نکنید اینکارو لطفا!

یک چیز دیگری رو بگم، درسته که آمریکا نرفتم ولی کشورهای دیگر رو رفتم و الانم 6 ساله که بیرون از ایران زندگی می کنم و باید بگم که در صورتی که حتی وارد آمریکا بشید و نقشه ای نداشته باشید شکست خواهید خورد. این نه تنها در مورد آمریکا بلکه شامل همه کشور ها میشه!
تشکر کنندگان: Afies ، smith ، mavarfan ، delir ، A_M_R ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
با سلام
من دو تا سوال داشتم
1- شماره کیس ، اگه مثلا AS3000 باشه این 3000 مربوط به سهمیه آسیا میشه یا عدد از کل 100000 است؟
2- بالاترین شماره کیس 2013 که تا به حال اونایی که قبول شدن اعلام کردن حدودا چند بوده؟
تشکر کنندگان: delir
البته لاتاري يكي از راه هاي مهاجرته. كسي كه قصد مهاجرت داره هر راهي رو امتحان ميكنه و تا به هدفش نرسه دست بردار نيست. چون هدف داره پس موفق هم ميشه. بعضي وقت ها يه شرايطي جور ميشه كه طرف اصلا فكرش رو هم نميكرد. من بارها برام اتفاق افتاده كه در جايي كه هيچ اميدي وجود نداشته ناگهان همه چيز درست شده چون به كاري كه ميخواستم انجام بدم اعتقاد داشتم و تمام تلاشم رو كرده بودم. از سويي اگه تلاش نكنيم موفقيت برامون بي معني بود. لااقل به خودم نمي گم كه تلاش نكردم و نتونسم برم، بلكه ميگم همه راه ها رو امتحان كردم ولي نشد. البته خواستن توانستن است ممكنه كه به شرايط مورد نظر نرسيم ولي ممكنه شرايط به طور ديگه ايي بهتر بشه. مثل يكي از اقوام من كه ميخواست بره آمريكا ولي نشد. بعد رفت آلمان پيش برادرش دانشگاه بعد از دوسال از طرف دانشگاه فرستادنش آمريكا براي مطالعات تحقيقاتي بعدش هم اونجا عضو هيئت علمي شد و براي اقامت اقدام كرد. خلاصه من به اين قدرت جذب خيلي اعتقاد دارم.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: capricorn ، mavarfan ، amir_ebrahimi99 ، babak433 ، smith ، sanaz2009 ، delir ، امیر مهاجر ، Mitram ، June
(2012-05-07 ساعت 21:01)kolange_edalat نوشته:  خیلی جالبه، برخی بنا به شرایط خودشون دوست دارن لاتاری اونطور که میخوان برقرار بشه. دلیل نمیشه چون یکی مدرک زبان نداره و یا از نظر مالی ضعیف هست نباید ثبت نام کنه. خواهشان چیزی رو که خودتون دارید رو فکر نکنید همه دارند

دوست گرامى همونطور كه ميبينيد ما ايرانيا اونقدر به قانون "مفت باشه، كوفت باشه" پايبنديم و اونقدر حاضريم با طناب مفتى كه پيدا ميكنيم خودمونو دار بزنيم كه كار بجايى ميكشه كه نزديك به يك چهارم قبولياى ٢٠١٢ اصلا دنبال ويزاى لاتاريشون هم نرفتن! به شما اطمينان ميدم لااقل ٨٠٠ نفر از اين حدود ١٠٠٠ نفرى كه به گفته ى سارا كرو تو مصاحبه با راديو ف ر دا دنبال ويزا نرفتن جزو همين دسته اى بودن كه شايد اصلا خبر ندارن يكى ديگه براشون ثبت نام كرده بوده و بدتر از اون شايد اصلا ندونن لاتارى چيه!!
از اونجايى كه ما ايرانيا (البته نه همه مون، بعضيامون) و البته خيلى از مردم ثبت نام كننده در كل دنيا جنبه ى استفاده منطقى و معقول از اين "شانس مساوى" رو نداريم، شايد واقعا بهتر بود يه فيلتر براى جدا كردن ثبت نامهاى بى هدف از ثبت نام افراد هدفمند گذاشته ميشد. هرچند همونطور كه تو پستاى قبل گفتم چنين اتفاقى بعيده بيفته و اين شانس هميشه مساوى باقى ميمونه پس شما نبايد نگران از دست رفتن شانس مردم دنيا باشى! Smile

البته من شنيدم كه افرادي كه لاتاري شركت كردن و برنده شدن در صورت عدم اقدام و ارسال مدارك، در سالهاي آتي اجازه شركت ندارن و خود بخود از قرعه كشي حذف ميشن. نميدونم چقدر صحت داره ولي بنظر منطقي مياد. كسي كه برنده شده و اقدام نميكنه يعني شرايط و صلاحيت مهاجرت نداره و بايد اجازه شركت ازش گرفته بشه.اين يه جور هشداره به افرداي كه بدون داشتن شرايط شركت ميكنند كه بي خودي شركت نكنند و اين خودش يه جور فيلتر كردنه. از سوي كار سفارت خونه ها كمتر ميشه چون فقط افرادي مراجعه ميكنند كه شرايط اوليه رو داشته باشند. در آمريكا يه قانون خوب وجود داره اونم اينه كه اگه كسي تو قرعه كشي برنده شد و اقدام نكرد جايزه و سهميه براي مرحله بعد باقي ميمونه و شانس افراد در مرحله بعد اضافه ميشه. چون ويزاي گوناگوني ميگه از همه نژاد ها و قوميت ها بايد به يك نسبت براي مهاجرت اقدام بشه به خاطر همينه كه در برخي از سالها مردم برخي كشور ها اجازه شركت ندارند. از يه جايي شنيدم كه امسال هم مي خوان بيشتر اين قضيه رو كنترل كنند به خاطر همين براي اولين بار يه كد جديد بنام امضاي ديجيتال Digital Signature به شركت كنندگان داده اند تا بتونند پروسه شركت همه رو كنترل كنند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: leyli chikago ، Mana-M ، Ilia ، God.hope ، delir ، امیر مهاجر ، Mitram ، June
خدا کنه فکر نکنن همه ی ایرانیا اینجورین و سهمیه ایرانو حذف کنن.
من دلم میخواد برنده بشم.SadSadSad
مرض عادی میشه واسه جماعت بیمار..
تشکر کنندگان: smith ، delir ، rad_95 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان