کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-06 ساعت 23:01)Hesam s نوشته:  من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.
من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.

خیالتونو راحت کنم با توجه به تحقیقاتی که من توی سایت های مختلف انجام دادم و با توجه به متن خود سایت لاتاری نتایج بعدی همون اول اکتبر خواهد آمد که احتمال برگزار نشدن قرعه کشی هم درصد کمی وجود داره ولی نظر شخصی من اینه که انجام خواهد شد .
(2012-05-06 ساعت 23:00)felicita نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 21:45)saeedmech نوشته:  واقعا دوست عزیز درست فرمودید
من حدس میزنم که این 1000 نفر که 2012 نرفتند شاید دلیلش البته نه کل 1000 نفر شاید بیشترش این باشه که ببخشید اینقدر رک میگم ولی چندتا آدم مریض که حالا دلیلش میتونه هر چی باشه اومدن و الکی برای کسانی که اصلا وجود خارجی ندارند ثبت نام مکرر انجام دادند
من قصد توهین به کسی را ندارم ولی با کمی تامل میبینیم که اینکار شدنیه
اکمیدوارم همه کسانی که واقعا شرایطشو دارند واز صمیم قلب آرزوی قبولی دارن در مرحله دوم قبول بشند منم 7 بارم هست شرکت میکنم امیدوارم که در مرحله دوم اسمم دربیاد

(2012-05-06 ساعت 21:20)smith نوشته:  سلام
پیشنهاد "کمپین" برای ثبت نام در لاتاری 2014
تیتر: دوستان این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

به خدا حرف دل ما رو زدی.
درسته که لاتری یا امریکا مال کسی نیست. ولی این مثل قضیه همون طرف میمونه که میره میبینه یه جا صفه وامیسه آخر صف بعد یک ساعت میگه ببخشید آقا این صف چیه؟؟؟؟؟؟
متاسفانه این فرهنگ بدیه که بین ما ایرانی ها جا افتاده که فکر می کنیم هر چی که واسه خودمون خوبه حتما واسه دیگران هم خوبه. بدون اینکه جوانب رو در نظر بگیریم!!!!!!!!!

منم قبلا اعتقاد شما رو دارم الانم حرف شما رو درست میدونم ولی این رو هم بدونید که با اعلام دوبرابر ظرفیت این مسئله به نفع کسانی که برنده میشن و مدارکشون کامله هست چون خودبخود افرادی که مدارک کامل ندارن و یا اصلا برای مصاحبه نمیرن حذف میشه و در کل این یه قرعه کشیه و بس . . .
تشکر کنندگان: smith ، sazami ، amir_cool_2001 ، delir ، sanaz2009 ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
(2012-05-06 ساعت 23:19)mory1977 نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 23:01)Hesam s نوشته:  من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.
من کل تایپیک و خوندم. یکی میگه باقی قرعه کشی هر ماه یک سری اعلام می شوند یکی میگه همون اول اکتبر میاد. یکی بگه بلاخره جواب ها کی میاد. سایتش که زده 1 oct !!!!!!! یکی دقیق بگه بفهمیم.

خیالتونو راحت کنم با توجه به تحقیقاتی که من توی سایت های مختلف انجام دادم و با توجه به متن خود سایت لاتاری نتایج بعدی همون اول اکتبر خواهد آمد که احتمال برگزار نشدن قرعه کشی هم درصد کمی وجود داره ولی نظر شخصی من اینه که انجام خواهد شد .
(2012-05-06 ساعت 23:00)felicita نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 21:45)saeedmech نوشته:  واقعا دوست عزیز درست فرمودید
من حدس میزنم که این 1000 نفر که 2012 نرفتند شاید دلیلش البته نه کل 1000 نفر شاید بیشترش این باشه که ببخشید اینقدر رک میگم ولی چندتا آدم مریض که حالا دلیلش میتونه هر چی باشه اومدن و الکی برای کسانی که اصلا وجود خارجی ندارند ثبت نام مکرر انجام دادند
من قصد توهین به کسی را ندارم ولی با کمی تامل میبینیم که اینکار شدنیه
اکمیدوارم همه کسانی که واقعا شرایطشو دارند واز صمیم قلب آرزوی قبولی دارن در مرحله دوم قبول بشند منم 7 بارم هست شرکت میکنم امیدوارم که در مرحله دوم اسمم دربیاد

فرصت شرکت در لاتری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

به خدا حرف دل ما رو زدی.
درسته که لاتری یا امریکا مال کسی نیست. ولی این مثل قضیه همون طرف میمونه که میره میبینه یه جا صفه وامیسه آخر صف بعد یک ساعت میگه ببخشید آقا این صف چیه؟؟؟؟؟؟
متاسفانه این فرهنگ بدیه که بین ما ایرانی ها جا افتاده که فکر می کنیم هر چی که واسه خودمون خوبه حتما واسه دیگران هم خوبه. بدون اینکه جوانب رو در نظر بگیریم!!!!!!!!!

منم قبلا اعتقاد شما رو دارم الانم حرف شما رو درست میدونم ولی این رو هم بدونید که با اعلام دوبرابر ظرفیت این مسئله به نفع کسانی که برنده میشن و مدارکشون کامله هست چون خودبخود افرادی که مدارک کامل ندارن و یا اصلا برای مصاحبه نمیرن حذف میشه و در کل این یه قرعه کشیه و بس . . .

من هم با شما هم عقيده هستم حتي از عملكر برخي از افراد و سودجويان كه در كافي نت ها براي بدست آوردن پول و رونق كسب و كارشون براي لاتاري تبليغ ميكنند و اقدام به ثبت نام افراد بدون بررسي شرايط شون ميكنند هم ناخرسند هستم من از دوستاني كه اقدام به ثبت نام براي ديگران ميكنند خواهش ميكنم اول شرايط افراد رو بررسي كنند بعد اقدام به ثبت نام ايشان كنند زيرا با اين كار شانس برنده شدن خودشون هم كمتر ميشه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: smith ، God.hope ، delir ، Seattle2015 ، mavarfan ، babak433 ، sanaz2009 ، rad_95 ، امیر مهاجر ، Mitram ، June
(2012-05-06 ساعت 19:32)storagemeter نوشته:  دوست عزیز راهش اینه که همونجور که گفتی در بین مردم تبلیغ نکنیم چون اگه کسی بخواد حواسش هست و با وجود این همه شبکه ماهواره ای و اینترنت مطلع میشه. ولی مخالفم با اینکه شرایط افراد رو بررسی کنیم بعد ثبت نام کنیم. مگه ما بیکاریم؟ راهش اینه که هر کسی واسه خودش ثبت نام کنه. کسی که نمی تونه 2 صفحه فرم سادرو پر کنه صلاحیت رفتن به آمریکا رو نداره.

(2012-05-06 ساعت 19:15)smith نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 18:53)leila42 نوشته:  smith عزیز
شاید رمزگذاریهاشون متفاوت شده و امسال از اصول دیگه ای پیروی میکنه . تازه انگار خودتون جواب را دادین دیگه .
کسی ازم سوال پرسیده بود منم بهش جواب دادم اما چون می خواستم اگر این سول رو کس دیگه ای هم داشته باشه دوباره ازم نپرسه اینجا هم گذاشتمش

سلام

فرصت شرکت در لاتاری برای عده ای تفریح و برای عده ای دیگر حکم مرگ و زندگی را دارد و بعضی ها آن را با برنده شدن در قرعه کشی بانک اشتباه می گیرند متاسفانه در میان هر جمعی از دوست و فامیل کسانی هستند که به علت آشنایی با ثبت نام بصورت فله ای برای سی الی چهل نفر از افراد فامیل ثبت نام می کنند توصیه من به این دوستان این است لطف کنید فقط برای کسانی ثبت نام کنید که شرایط لازم را برای مهاجرت دارند. من خانواده ای رو می شناسم دوازده ساله زن و شوهر و دخترش لاتاری شرکت می کنند و هرگز قبول نشدند سه سال پیش مجبور شدند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند زندگی شون رو فروخته اند 500 هزاردلار تابحال خرج کرده اند هنوز هم نتونسته اند ویزا بگیرند و کسانی رو توی این سایت دیدم برنده شده اند که موقع ثبت نام طرف می گه تنبلی کردم برای اینکه صفحه دوم مشخصات همسرم رو پر نکنم تیک زدم "مجرد" عاقبت هم کیس آقا رد شده. کسانی هم هستند از برندگان امسال که توی مهاجر سرا کامنت گذاشتند: "سیکل هم ندارند چکار کنند؟! و کسانی هم هستند از این عزیزان که حتی پول برای بلیط و هتل ندارند. سال قبل هم به سلامتی 1000 نفر از برندگان اصلا اقدام نکردند. من توصیه می کنم قبل از آغاز ثبت نام لاتاری 2014 (اگر برگزار بشه) از تبلیغ بی مورد آن بین مردم جدا خودداری کنید چون کسی که شرایط رفتن رو داره خودش برای رسیدن زمان ثبت نام لحظه شماری می کنه و نیازی به یادآوری نداره. واقعا اگه می خواهید به کسی ثبت نام رو یادآوری کنید و یا برای کسی ثبت نام کنید اول مطمئن بشوید طرف واقعا شرایط لازم رو داره و به مهاجرت نیاز داره. این فرصت رو از کسانی که واقعا به آن نیاز دارند نگیرید.

واقعا" حرف دل را زدي ...
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: smith ، delir ، mavarfan ، Majmulak ، امیر مهاجر

چند روز قبل از اعلام نتايج در جايي بودم كه يك پسر جواني داشت در مورد لاتاري صحبت مي كرد ، مي گفت كه من لاتاري ثبت نام كردم شنيدم وقتي اسمت در مي آد مي آن دنبالت با خودشون مي برنت آمريكا تا آخر عمرت هم از لحاظ مالي ساپورتت مي كنن اما اين وسط من موندم اگر كه اسمم در بياد نه سربازي دارم نه مدرك ديپلم !!!! فك كن ...

بعد از اعلام نتايج به دوستم كه يك آقاي دكتر هست زنگ زدم با هيجان ازش پرسيدم چي شد ؟؟؟؟
گفت چي چي شد ؟
گفتم نتايج ، اسمت در اومد
گفت آهان من فكر كردم شايد نتيجه فوتبال رو مي خواستي بپرسي ... !
گفتم حالا چي شد در اومد يا نه ؟
گفت راستش رو بخواهي بعد از ثبت نام براي خودم و خانومم از برگه هاي ثبت نام پرينت نگرفتم و ذخيرشون هم نكردم !!!
الان اون شماره ها رو ندارم كه چك كنم
گفتم واااااااااااااي ي ي ي
گفت بابا بي خيال چندان هم اهميتي نداره ... !!!!!!!!!
.

فك كن ...
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: smith ، delir ، Mehdiest ، mavarfan ، sazami ، P E R S I A ، sanaz2009 ، rad_95 ، امیر مهاجر
من موندم كه واسه ا اكتبر يه بار ديكه قرعه كشي مي كنند؟ يا همه رو يجا قرعه كشي كردن اما كم كم و دردو مرحله اعلام مي كنند؟؟
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: delir
(2012-05-07 ساعت 11:12)persian_viper نوشته:  من موندم كه واسه ا اكتبر يه بار ديكه قرعه كشي مي كنند؟ يا همه رو يجا قرعه كشي كردن اما كم كم و دردو مرحله اعلام مي كنند؟؟

سلام دوست عزيز من
واقعا خيلي خوشحال هستم كه شما رو بعد از تاپيك روز شمار تا اعلام نتايج در اين تاپيك هم مي بينم .
اما در مورد سئوالي كه پرسيدي من به شخصه نظرم اين هست كه همه رو يكجا قرعه كشي كردن و در دو مرحله اعلام مي كنند. ولي دونستنش به حال ما چه فرقي مي كنه ؟
ما بايد صبر كنيم تا اول اكتبر فرا برسه و ببينيم كه آيا اين باز پادشاهي روي شانه ما هم مي شينه يا اينكه از بالاي سر ما رد مي شه و يك فضله هم مي اندازه روي سرمون و ميره ...
.

در هر حال در مورد اين موضوع خيلي علاقه دارم تا نظر جناب اسميت و فروزن مايند رو هم بدونم.
ممنون.
تشکر کنندگان: smith ، delir ، arefsteps ، persian_viper ، sanaz2009 ، امیر مهاجر
گفته شده امکان شرکت از بنگلادش حذف شده و سهمش به ایرانی ها اختصاص گرفته و حدود 1000 نفر ایرانی که سال پیش(2012 DV) برنده شدن هیچ اقدامی برای گرفتن گرین کارت نکردن.
فکر کنم می خوان اگر اون تعداد ایرانی تا اکتبر اقدامی نکردن سهم اونها رو به 2013 DV اختصاص بدن.
تشکر کنندگان: tao ، rad_95
با عرض تبریک به همه دوستانی که در لاتاری برنده شدند، یه سوال داشتم اعداد کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر متفاوته؟
ممنون می شم اگر جواب بدید.
تشکر کنندگان:
(2012-05-05 ساعت 12:20)delir نوشته:  دوستان عزیز سلام و درود.از همهٔ اعضا خواهش دارم لطفا هر اطلاعاتی در این موارد پیدا کردن بزارن تا بتونیم بهمدیگه کمک کنیم:

۱.جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به قرعه کشی اکتبر.

۲.آیا واقعا میخوان دیگه لاتاری رو جم کنن؟

۳.ساله بعد امکان حذف ایران از لیست هست یا برا ۲۰۱۴ هم می‌شه ثبت نام کرد؟

لطفا هرکی‌ میتونه به این سوالات با ذکر منبع جواب بده.

قربون همتون برم.

(2012-05-07 ساعت 12:27)armaghanjanan نوشته:  با عرض تبریک به همه دوستانی که در لاتاری برنده شدند، یه سوال داشتم اعداد کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر متفاوته؟

دوست عزیز خواهش میکنم فقط و فقط چند صفحه قبل رو مطالعه کن بخدا 17 بار توضیح دادیم.
تشکر کنندگان: smith ، mohammad.maleki ، mavarfan ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-07 ساعت 12:27)delir نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 12:20)delir نوشته:  دوستان عزیز سلام و درود.از همهٔ اعضا خواهش دارم لطفا هر اطلاعاتی در این موارد پیدا کردن بزارن تا بتونیم بهمدیگه کمک کنیم:

۱.جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به قرعه کشی اکتبر.

۲.آیا واقعا میخوان دیگه لاتاری رو جم کنن؟

۳.ساله بعد امکان حذف ایران از لیست هست یا برا ۲۰۱۴ هم می‌شه ثبت نام کرد؟

لطفا هرکی‌ میتونه به این سوالات با ذکر منبع جواب بده.

قربون همتون برم.
من تو سایت ویکی پدیا خوندم سال 2011 اعلام شده که کشور گوام که قبلا از شرکت در لاتاری محروم شده بود برای سال 2014 اجازه شرکت داره پس 2014 حتما برگذار میشه البته با توجه به اینکه این خبر تو سال 2011 از طرف دولت آمریکا اعلام شده امکان اینکه امسال تصمیم به جمع کردن لاتاری گرفتن هم هست

(2012-05-07 ساعت 12:27)armaghanjanan نوشته:  با عرض تبریک به همه دوستانی که در لاتاری برنده شدند، یه سوال داشتم اعداد کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر متفاوته؟

دوست عزیز خواهش میکنم فقط و فقط چند صفحه قبل رو مطالعه کن بخدا 17 بار توضیح دادیم.

تشکر کنندگان:
(2012-05-07 ساعت 08:44)faraz33 نوشته:  

چند روز قبل از اعلام نتايج در جايي بودم كه يك پسر جواني داشت در مورد لاتاري صحبت مي كرد ، مي گفت كه من لاتاري ثبت نام كردم شنيدم وقتي اسمت در مي آد مي آن دنبالت با خودشون مي برنت آمريكا تا آخر عمرت هم از لحاظ مالي ساپورتت مي كنن اما اين وسط من موندم اگر كه اسمم در بياد نه سربازي دارم نه مدرك ديپلم !!!! فك كن ...

بعد از اعلام نتايج به دوستم كه يك آقاي دكتر هست زنگ زدم با هيجان ازش پرسيدم چي شد ؟؟؟؟
گفت چي چي شد ؟
گفتم نتايج ، اسمت در اومد
گفت آهان من فكر كردم شايد نتيجه فوتبال رو مي خواستي بپرسي ... !
گفتم حالا چي شد در اومد يا نه ؟
گفت راستش رو بخواهي بعد از ثبت نام براي خودم و خانومم از برگه هاي ثبت نام پرينت نگرفتم و ذخيرشون هم نكردم !!!
الان اون شماره ها رو ندارم كه چك كنم
گفتم واااااااااااااي ي ي ي
گفت بابا بي خيال چندان هم اهميتي نداره ... !!!!!!!!!
.

فك كن ...

بسياري از افرادي كه من ميشناسم نيز بدون انگيزه شركت كردن. سال 2011 يكي از آشنايان من تو لاتاري برنده شد ولي قصدش از گرفتن ويزا ، اصلا اقامت نبود يا بهتر بگم لااقل تا حالا ندارن. برادر من هم هيچ انگيزه ايي براي برنده شدن نداره ميگه فقط ميخوام شانسم رو امتحان كنم. حالا نميدون براي چي كل فاميل رو هم ثبت نام كرده حتي ازشون نپرسيده آيا تمايل دارند براي شركت يا نه يه ليست داره هرسال ثبت نام ميكنه. كسي كه قصد رفتن داره بايد آماده باشه يعني براي سفر و اقامت تو يه كشور ديگه خودش رو آماده كرده باشه. منظورم اين نيست كه چمدونش رو بسته باشه منظورم اينه كه مدارك تحصيلي اش كامل باشه، بتونه هزينه اي گرفتن گرين كارت و سفر و اقامت رو پرداخت كنه و زبان هم بخونه و بتونه در صورت برنده شدن فورا براي مهاجرت اقدام كنه و خودش رو براي زندگي تو يه كشور ديگه آماده كرده باشه، نقصي مدارك هم نداشته باشه در غير اينصورت خودش رو دست انداخته يا به قول يكي از دوستان مثل اون كسيه كه تا ميبينه يه عده ايي صف ايستادن فورا ميره توصف. من اين رو به چشم خودم ديدم پشت در سفارت ... بودم يكي رد شد خيلي شوت بود گفت صف چيه يكي كه ديد يارو خيلي پرته گفت صف گوشت دولتيه. اون بيچاره هم رفت آخر صف همه داشتن يواشكي بهش ميخنديدن يارو همچنان ايستاده بود ... خلاصه آخرش يارو ناراحت از اينكه گوشت بهش نرسيده كلي به دولت فهش داد و رفت. منظورم از اين مثال اين بود كه خيلي ها كه تو اين قرعه كشي شركت ميكنن خيلي از مرحله پرت هستند و اصلا نميدونند صف چيه فقط چون صغري جون شركت كرده، كبري جون هم ميره شركت ميكنه كه عقب نمونه.
به خاطر همين چيزهاست كه 1000 نفر از برندگان هنوز اقدامي نكردن.من در عجب هستم كه چطور يك نفر ميتونه عددي كه سرنوشت و زندگيش رو عوض ميكنه اين قدر راحت از دست بده اين نشون ميده كه قرعه كشي براش مهم نبوده اگر براش مهم بود به هر قيمتي اون كد رو نگهداري ميكرد. من كه هرسال اين كد رو چند جا مينويسم و حفظ ميكنم.حالا سوالم اينه كه كسي كه نميتونه يك كد رو نگه داره چطوري ميتونه براي يه زندگي موفق برنامه ريزي بكنه و به هدفش برسه.
تشکر کنندگان: smith ، faraz33 ، neverland ، idn ، Naz_jo ، mavarfan ، sazami ، babak433 ، sanaz2009 ، delir ، امیر مهاجر ، Mitram ، June
سلام دوستان محترم/محترمه

نکته قابل توجه این هست که نظر به اینکه در چند سال اخیر آمریکا آمار قبول شدگان رو بالاتر برده، به نظر میرسه تعداد بیشتری از مردم از این قضیه مطلع شدن و آمار شرکت کنندگان هم به طور چشمگیر در حال افزایش است که پایین آمدن شانس قبولی تک تک افراد رو به همراه خواهد داشت. شاهد بودم کسانی که در مرحله اول پذیرفته شده بودن و هنوز تکلیفشون مشخص نبود، به کل فامیلشون و دوستانشون خبر دادند که سال آینده شرکت کنند. به هر حال این واقعیتی هست که ما باش مواجه هستیم.

با تشکر
علی دانش
تشکر کنندگان: smith ، delir
باتوجه به آمار امسال و سالهاي گذشته احتمال حذف اوكراين از ايران بيشتر است. با توجه به عدم پيگيري برندگان ايراني به دلايل مختلف من جمله افزايش قيمت دلار و مطالب ياد شده بعيد به نظر ميرسد كه ايران در سال 2014 از سهميه آسيا حذف شود. البته اين موضوع ارتباط مستقيم به آمار برندگان امسال در لاتاري نيز دارد. شايد به همين دليل مرحله دوم قرعه كشي به اكتبر افتاده. البته در هيچ سايت رسمي خبري از حذف هيچ كشوري در لاتاري 2014 نيست.

http://travel.state.gov/pdf/DV_Applicant...7-2013.pdf
تشکر کنندگان: Alidanesh1358 ، delir ، Mitram ، June
پارسال هم قبل از زمان ثبت نام صحبتهايى از احتمال اينكه ممكنه لاتارى اصلا ديگه برگزار نشه بود، اما ديديم كه لاتارى برگزار شد.
همچنين پارسال من تو سايتهايى كه نميشه خيلى به اعتبارشون مطمئن بود ديدم كه ممكنه ثبت نام لاتارى پولى بشه (ظاهرا نوشته بود سى دلار به ازاى هر ثبت نام)، كه البته تو ٢٠١٣ كه پولى نشد.
اين نشون ميده گاه شايعات ميتونه خيلى قوت بگيره و از اونجايى كه اداره مهاجرت آمريكا هم شفاف سازى نميكنه نميشه به هيچ چيزى مطمئن بود.
ولى من فكر ميكنم يكى از محاسن پولى شدن لاتارى همينه كه ديگه هر كس كه "واقعا" دوست داره برنده لاتارى باشه ثبت نام ميكنه. اينطورى ديگه يه عده يه ليست پنجاه نفره نميذارن جلوشون كه شروع كنن به ثبت نام همه! و يه تعداد بسيار قابل توجهى از ثبت نامهاى بيهوده حذف ميشه.
اما بعيده كه چنين مساله اى اتفاق بيفته چون اونوقت يه عده دولت آمريكا رو متهم ميكنن به تبعيض بين دارا و ندار و يكدست نبودن شرايط براى شركت كنندگان و... ولى نظر شخصى من اينه كه اگه ثبت نام لاتارى پولى بود لااقل آدم مطمئن بود كسى كه برنده شده واقعا ميخواسته برنده شه و ديگه از برنده شدن افراد بى انگيزه (و بى لياقت!) ناراحت نميشديم.
تشکر کنندگان: mavarfan ، God.hope ، sazami ، delir ، rad_95 ، امیر مهاجر
من با حرف شما موافق نیستم. اگر تمام 50000 ویزای لاتاری را هم به ایرانی ها بدهند، ایران حذف نمی شود. برای حذف کشورها از لیست لاتاری تعداد گرین کارت هایی که متولدین آن کشور از راه هایی بجز لاتاری کسب کرده اند میشمارند.

(2012-05-07 ساعت 15:57)amir_cool_2001 نوشته:  باتوجه به آمار امسال و سالهاي گذشته احتمال حذف اوكراين از ايران بيشتر است. با توجه به عدم پيگيري برندگان ايراني به دلايل مختلف من جمله افزايش قيمت دلار و مطالب ياد شده بعيد به نظر ميرسد كه ايران در سال 2014 از سهميه آسيا حذف شود. البته اين موضوع ارتباط مستقيم به آمار برندگان امسال در لاتاري نيز دارد. شايد به همين دليل مرحله دوم قرعه كشي به اكتبر افتاده. البته در هيچ سايت رسمي خبري از حذف هيچ كشوري در لاتاري 2014 نيست.

http://travel.state.gov/pdf/DV_Applicant...7-2013.pdf

تشکر کنندگان: smith ، Ilia ، delir ، persian_viper ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان