کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-15 ساعت 13:38)melani23 نوشته:  سلام دوستان همسر من از برنده های 2013 است با کیس نامبر دورقمی.

من نمیخوام به برنده ها انرژی منفی بدم یا به بازنده ها تسکین! اما الان دو روزه دارم تاپیک " اولین سفر برای دریافت گرین کارت 2011 " رو میخونم. تعداد زیادی از برنده ها یک سفر رفتن و برگشتن ایران و دیگه هم نرفتن... میخوام بدونم گرین کارتی که ایران قاب کنی به چه درد میخوره؟ توی این ده سال اعتبار گرین کارت، حداقل باید 5 سال به مدت 6 ماه توی امریکا زندگی کنی تا ستیزن بشی!

اونچیزی که مسلمه الان با وضع کار و اقتصاد امریکا باید یا تخصص خیلی خیلی بالا داشته باشی یا حداقل 300-400هزار دلار سرمایه با خودتون ببرید.

در غیر اینصورت مثل این دوستان میرید و گرین رو میگیرید برای قاب کردن فقط 40-50 میلیون هزینه سفر اولیه میشه که با همون میشه برید یک کشور دیگه و فارغ از استرس خوش بگذرونید
اینا رو خطاب به خودمون هم دارم میگما. ما روزی که ثبتنام کردیم راستش مصمم بودیم. الان هم میخوایم بریم ولی یه کم تحقیق بیشتر کردیم می بینم واقعا به این راحتی ها هم نیست. باور کنید توی تاپیک 2010 و 2011 خیلیها برگشتن با ازدست دادن خیلی چیزها. 2012 ها هم که هنوز تاپیکشون رو نخوندم. با این وضع دلار بعید میدونم اوضاعشون بهتر از بقیه باشه. البته استثنا هم وجود داره که شامل همون دوبند پول فراوان و تخصص عالی میشه ها. پس اگه این دوتا گزینه رو دارید آرزوی برنده شدن بکنید. !

حقیقت همینه اگه تلخه ........

تا بوده همین بوده انها که نه سرمایه لازم رو دارن و نه تخصص بالا(البته نه همه بودن کسانی که نه تخصص داشتن نه سرمایه اما هدف داشتند) برنده شده اند
و کسانی که هم تخصص بالا و هم سرمایه کافی داشته اند برنده نشده اند.

تشکر کنندگان: delir ، alonak ، 2013
(2012-05-15 ساعت 08:18)Ilia نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 23:00)Zahra13134 نوشته:  سلام به همه دوستان اسم من هم جزو برندگان است ولی نمی دونم چیکار کنم
من فقط به خاطر همسرم شرکت کردم و به اصرار اون و از خوش شانسی همسرم یا بد شانسی من برنده شدم من خیلی به خانواده ام وابسته ام و برام دوری ازشون خیلی سخته

اينم يه مورد جالب توجه : كسى كه برنده شدن تو لاتارى رو "بد شانسى" ميدونه...
Sad

من به شما توصیه میکنم که شرایط رو خوب درنظر بگیرید. کلا هدف از مهاجرت حرکت بسوی زندگی بهتر و خوشبختی و آزاد زیستن و فراهم نمودن آسایس و آرامش و شرایط موفقیت برای خود و فرزندان است. اگر در رسیدن به این هدف شک نداشته باشید قطعا موفق خواهید بود. حال اگر شما دز ایران میتوانید به اهداف یاد شده برسید در خصوص مهاجرت خود تجدید نظر کنید.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، delir ، Mitram ، June
(2012-05-15 ساعت 13:52)mohammad.maleki نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 13:38)melani23 نوشته:  سلام دوستان همسر من از برنده های 2013 است با کیس نامبر دورقمی.

من نمیخوام به برنده ها انرژی منفی بدم یا به بازنده ها تسکین! اما الان دو روزه دارم تاپیک " اولین سفر برای دریافت گرین کارت 2011 " رو میخونم. تعداد زیادی از برنده ها یک سفر رفتن و برگشتن ایران و دیگه هم نرفتن... میخوام بدونم گرین کارتی که ایران قاب کنی به چه درد میخوره؟ توی این ده سال اعتبار گرین کارت، حداقل باید 5 سال به مدت 6 ماه توی امریکا زندگی کنی تا ستیزن بشی!

اونچیزی که مسلمه الان با وضع کار و اقتصاد امریکا باید یا تخصص خیلی خیلی بالا داشته باشی یا حداقل 300-400هزار دلار سرمایه با خودتون ببرید.

در غیر اینصورت مثل این دوستان میرید و گرین رو میگیرید برای قاب کردن فقط 40-50 میلیون هزینه سفر اولیه میشه که با همون میشه برید یک کشور دیگه و فارغ از استرس خوش بگذرونید
اینا رو خطاب به خودمون هم دارم میگما. ما روزی که ثبتنام کردیم راستش مصمم بودیم. الان هم میخوایم بریم ولی یه کم تحقیق بیشتر کردیم می بینم واقعا به این راحتی ها هم نیست. باور کنید توی تاپیک 2010 و 2011 خیلیها برگشتن با ازدست دادن خیلی چیزها. 2012 ها هم که هنوز تاپیکشون رو نخوندم. با این وضع دلار بعید میدونم اوضاعشون بهتر از بقیه باشه. البته استثنا هم وجود داره که شامل همون دوبند پول فراوان و تخصص عالی میشه ها. پس اگه این دوتا گزینه رو دارید آرزوی برنده شدن بکنید. !

تا بوده همین بوده انها که نه سرمایه لازم رو دارن و نه تخصص بالا(البته نه همه بودن کسانی که نه تخصص داشتن نه سرمایه اما هدف داشتند) برنده شده اند
و کسانی که هم تخصص بالا و هم سرمایه کافی داشته اند برنده نشده اند.

اگه کسی تخصص یا سرمایه داشته باشه یکم هم زرنگ باشه نیازی به لاتاری نداره 90 درصد کسایی که لاتاری شرکت میکنن نه سرمایه دارن نه تخصص نتیجه این میشه که اکثر برنده ها از همین اشخاصن
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، delir ، Ilia
[/quote]
نقل قول:اگه کسی تخصص یا سرمایه داشته باشه یکم هم زرنگ باشه نیازی به لاتاری نداره

100% ولی منی که برای مثال تخصص و سرمایه لازم رو دارم میخواهم مهاجرت کنم به ایالات متحده باید 500 هزار دلار سرمایه گذاری کنم و بعد از 2 الی 3 سال همه کار های من okey شه و من برم اما 70 % کسانی که تو لاتاری ثبت نام کردن و دو مشخصه سرمایه و تخصص رو هم دارا بودن زمان نداشتن - 2 الی 3 سال زمان کمی نیست

باقی کشور ها هم که اگر موفق به رفتن بشی حالا چه از طریق تخصص چه از طریق سرمایه گذاری باز احتمال عدم موفقیت زیاده همنطور که دوستان زیادی تو انجمن اروپا و کانادا به این موضوع اشاره کردن،از این راه هم باز به مشکل زمان برخورد خواهید کرد که شاید تا 5 سال زمان ببره پروسه مهاجرت

اقامت تحصیلی هم که جای خودش رو داره
تشکر کنندگان: ali234 ، delir ، reyhaneh_h ، 2013
ولی من فکر می کنم که برندگان لاتاری را از فیلتر های خاصی رد می کنند این طوری نیست که همین طوری یه سری آدم را که شاید برای کشور خودشان انگلی هستند راآمریکا جمع کنه تو کشورش .....
در مورد خودم من از لحاظ کاری و تخصص در حد خودم حرفی برای گفتن دارم و در ایران کار خوبی هم دارم و همسرم هم که می تونم ادعا کنم یکی از نوابغ است هم در اقتصاد و هم در مدیریت و در کل منظورم به غربالگریست
چون ما کسانی را که دیدم وشنیدم برنده شدن همشون جزو قشر تحصیل کرده چیز دان بودن نه تحصیل کرده آویزان
تشکر کنندگان: immigrant2us
(2012-05-15 ساعت 15:22)Zahra13134 نوشته:  ولی من فکر می کنم که برندگان لاتاری را از فیلتر های خاصی رد می کنند این طوری نیست که همین طوری یه سری آدم را که شاید برای کشور خودشان انگلی هستند راآمریکا جمع کنه تو کشورش .....
در مورد خودم من از لحاظ کاری و تخصص در حد خودم حرفی برای گفتن دارم و در ایران کار خوبی هم دارم و همسرم هم که می تونم ادعا کنم یکی از نوابغ است هم در اقتصاد و هم در مدیریت و در کل منظورم به غربالگریست
چون ما کسانی را که دیدم وشنیدم برنده شدن همشون جزو قشر تحصیل کرده چیز دان بودن نه تحصیل کرده آویزان

اما من خيلي ها رو مي شناسم كه نه تحصيل دانشگاهي داشتن نه چيز خاص ديگه اي و قبول شدن و الانم دارن كار ميكنن. اين درست نيست كه راجع به تحصيلات بقيه اين جوري قضاوت كنيد چون همه براي درسي كه خوندن زحمت كشيدن. اگه كسي خيلي نخبه باشه و كارش درست باشه نيازي به شركت تو لاتاري نداره و راههاي زيادي جلوي پاش هست.
تشکر کنندگان: sazami ، ammar ، mavarfan ، hitab ، delir ، hamed. ، kavoshgarnet ، alonak
(2012-05-15 ساعت 15:22)Zahra13134 نوشته:  ولی من فکر می کنم که برندگان لاتاری را از فیلتر های خاصی رد می کنند این طوری نیست که همین طوری یه سری آدم را که شاید برای کشور خودشان انگلی هستند راآمریکا جمع کنه تو کشورش .....
والا شوهر خاله من که راننده کامیون بود البته دیپلم رو داشت خالم هم دیپلم ردی بود ولی همون سال دوم ثبت نام برنده شدن ویزا هم مثل آب خوردن گرفتن
تشکر کنندگان: mavarfan ، hitab ، delir
بعد از این همه پست چه در این بحث چه در بحث "شمارش معکوس" به این نتیجه رسیدم و خب حتی اگر برنده نشدم اما این یکی از بهترین نتایجی که توی زندگیم گرفتم هست که اگر حرص بخوری واسه ی یه چیزی و نگران باشید اصلاً درست نمیشه و باید به حال خودش رها کنی ...

من بیخیال لاتاری شدم ثبت نام می کنیم شد شد ، نشد نشد !

به قول رضا مارمولک به تعداد آدما راه رسیدن به خدا هست ، حالا ما هم میگیم به تعداد آدما راه مهاجرت هست . البته مهاجرت هدفمند نه اینکه از اخبار 20:30 خوشت نمیاد بخوای مهاجرت کنی ، یا بخاطر یه روسری !
تشکر کنندگان: sazami ، delir ، Dr.Fox ، Omidooo ، mehrdadd56 ، mmmsdeghi ، alonak
نقل قول:اگه کسی تخصص یا سرمایه داشته باشه یکم هم زرنگ باشه نیازی به لاتاری نداره

100% ولی منی که برای مثال تخصص و سرمایه لازم رو دارم میخواهم مهاجرت کنم به ایالات متحده باید 500 هزار دلار سرمایه گذاری کنم و بعد از 2 الی 3 سال همه کار های من okey شه و من برم اما 70 % کسانی که تو لاتاری ثبت نام کردن و دو مشخصه سرمایه و تخصص رو هم دارا بودن زمان نداشتن - 2 الی 3 سال زمان کمی نیست

باقی کشور ها هم که اگر موفق به رفتن بشی حالا چه از تریق تخصص چه از طریق سرمایه گذاری باز احتمال عدم موفقیت زیاده همنطور که دوستان زیادی تو انجمن اروپا و کانادا به این موضوع اشاره کردن،از این راه هم باز به مشکل زمان برخورد خواهید کرد که شاید تا 5 سال زمان ببره پروسه مهاجرت

اقامت تحصیلی هم که جای خودش رو داره
[/quote]
البته راست میگید ولی لاتاری همینه... همه موقعیت برابر دارن برای برنده شدن نمیشه ایراد گرفت چرا ما امکاناتمون بیشتر بود ولی یکی دیگه برنده شد
تو آمریکا سرمایه گذار زیاد هست نخبه هم زیاد هست ولی به همه مشاغل نیاز دارن فکر کنم خودشون هم به همین خاطر به افرادی با امکانات کم ویزا میدن تا مشاغل با درآمد های کم رو هم پوشش بدن
(2012-05-15 ساعت 17:17)ammar نوشته:  بعد از این همه پست چه در این بحث چه در بحث "شمارش معکوس" به این نتیجه رسیدم و خب حتی اگر برنده نشدم اما این یکی از بهترین نتایجی که توی زندگیم گرفتم هست که اگر حرص بخوری واسه ی یه چیزی و نگران باشید اصلاً درست نمیشه و باید به حال خودش رها کنی ...

من بیخیال لاتاری شدم ثبت نام می کنیم شد شد ، نشد نشد !

به قول رضا مارمولک به تعداد آدما راه رسیدن به خدا هست ، حالا ما هم میگیم به تعداد آدما راه مهاجرت هست . البته مهاجرت هدفمند نه اینکه از اخبار 20:30 خوشت نمیاد بخوای مهاجرت کنی ، یا بخاطر یه روسری !
بابا من چی بگم که چند سال دادم یک دیگه اسمم رو بنویسه حالا فهمیدم اصلا ننوشته بوده احتمالا الان باید از حرص و جوش خفه شم ولی جدا اصلا برام مهم نیست
تشکر کنندگان: ammar ، delir ، immigrant2us

به به با اين همه هنر و سواد و ... موفقيتهاي كه اينجا داريد شما دنبال چي مي گرديد ؟ نكنه شما هم از اخبار 20:30 ....
اصلاً كار خوبي نيست كه انسان خودش را از بقيه سرتر بدونه هر كسي براي خودش قدر منزلت و سواد داره اگر نداشت اينجا توي اين انجمن نبود

به هم احترام گذاشتن را ياد بگيريم بخدا چيز خوبيه
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: mavarfan ، hitab ، delir ، hamed. ، kavoshgarnet ، Omidooo ، parto ، Homer ، امیر مهاجر ، alonak ، immigrant2us
(2012-05-15 ساعت 17:17)ammar نوشته:  نه اینکه از اخبار 20:30 خوشت نمیاد بخوای مهاجرت کنی ، یا بخاطر یه روسری !

ايول اين اخبار 20:30 و روسرى رو خوب اومدى. Smile شايد بشه با اطمينان گفت درصد بالايى از ثبت نام كنندگان لاتارى - كه اينجا داره بحث ميشه تحصيلات ندارن و تخصص خاصى هم ندارن - صرفا و صرفا بخاطر همينجور چيزا ميرن ثبت نام ميكنن و شرط ميبندم خيلياشون حتى دوبى رو هم نديدن چه برسه به كشورهاى پيشرفته تر مثل اروپاى غربى و كلا كشورهاى جهان اول!
طرف از ترافيك اعصابش خورده، حوصله ى صف نونوايى رو نداره، بقول شما اخبار 20:30 رو دوست نداره يا چيزايى مثل حجاب و ... خلاصه به اين دلايل ثبت نام ميكنه، وقتى هم ازش ميپرسى تو كه نه پول درست حسابى دارى نه سواد بدردبخور دارى نه تخصص دندون گير دارى، ميخواى وقتى برنده شدى برى آمريكا چيكار كنى؟ ميگه ديگه از اينجا خسته شدم دارم اينجا خفه ميشم(!) ميخوام برم اونجا نفس بكشم از آزادى لذت ببرم!!
فلسفه رو دارى توروخدا؟!! فكر كرده اونجا نفس كشيدن و لذت بردن مجانيه تازه از جوابشم كاملا مشخصه كمترين فكر و برنامه اى براى اونجا نداره و فقط و فقط ميخواد از اينجا فرار كنه و "راحت شه"! حالا انگار آمريكا بهشت برينه و دولت داره خرج عشق و حال همه رو ميده همه چى آرومه و همه هم خوشحالن! وقتى هم بهش آدم توضيح ميده كه برادر من خواهر من! آخه اونجا بايد كاركنى بايد سخت تلاش كنى شرليط اونجا اينطوريه اونطوريه بدرد آدمى مثل تو نميخوره، برخوردى ميكنه در حد همون فلسفه ى فوق العاده ش واسه رفتن!
تو همين مهاجرسرا يه سرچ مختصر بكنين ببينين چندنفر گفتن ما ديگه خسته شديم و خفه شديم (!) و اين حرفا! همين ميشه ديگه كه طرف ثبت نام ميكنه، برنده كه شد يا اصلا دنبال ويزا نميره (مثل پارسال) يا ميره دست از پا درازتر برميگرده ايران!
اگر كسى بخواد براى لاتارى ثبت نام كنه واقعا اول بايد ببينه اصلا برنامه اى و "اراده اى" براى رفتن داره؟ حالا زد و قبول شد، اصلا اونجا چيكار ميخواد بكنه؟ ادامه تحصيل بده؟ كار كنه؟ چه كارى ميتونه تو آمريكا انجام بده كه خرج خودش و زن و بچه ش در بياد؟ اصلا كارى بلده؟ يا تنها كارى كه بلده مسافركشى با يه پرايد قسطيه؟! و البت حرص خوردن از ترافيك و صف و 20:30 و حجاب و...!! اين كارا رو هم خوب بلده ولى حالا تو بيا به اين آدم بفهمون اينا اونجا واسه ت نون و آب نميشه اونجا "آمريكا"ست و بقول دوستمون "عمرى كار"!

پ.ن تمام اينا رو نوشتم فقط به اين اميد كه شايد كسى خوند و اگر بازهم ثبت نام لاتارى سالهاى بعد بود، كمى موقع ثبت نام بيشتر به خودش و شرايطش فكر كرد. اگه حتى يك نفر با خوندن مطالب مهاجرسرا آگاهانه تر تصميم بگيره براى من كافيه. قصدم اصلا راه انداختن بحث و كل كل نبود و منظورم هم هيچ فرد يا افراد يا مشاغل و... نيست. اميدوارم به كسى برنخوره اين حرفا.
تشکر کنندگان: ammar ، mohammad.maleki ، delir ، jayjay ، alonak ، immigrant2us
(2012-05-15 ساعت 20:08)Ilia نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 17:17)ammar نوشته:  نه اینکه از اخبار 20:30 خوشت نمیاد بخوای مهاجرت کنی ، یا بخاطر یه روسری !

ايول اين اخبار 20:30 و روسرى رو خوب اومدى. Smile شايد بشه با اطمينان گفت درصد بالايى از ثبت نام كنندگان لاتارى - كه اينجا داره بحث ميشه تحصيلات ندارن و تخصص خاصى هم ندارن - صرفا و صرفا بخاطر همينجور چيزا ميرن ثبت نام ميكنن و شرط ميبندم خيلياشون حتى دوبى رو هم نديدن چه برسه به كشورهاى پيشرفته تر مثل اروپاى غربى و كلا كشورهاى جهان اول!
طرف از ترافيك اعصابش خورده، حوصله ى صف نونوايى رو نداره، بقول شما اخبار 20:30 رو دوست نداره يا چيزايى مثل حجاب و ... خلاصه به اين دلايل ثبت نام ميكنه، وقتى هم ازش ميپرسى تو كه نه پول درست حسابى دارى نه سواد بدردبخور دارى نه تخصص دندون گير دارى، ميخواى وقتى برنده شدى برى آمريكا چيكار كنى؟ ميگه ديگه از اينجا خسته شدم دارم اينجا خفه ميشم(!) ميخوام برم اونجا نفس بكشم از آزادى لذت ببرم!!
فلسفه رو دارى توروخدا؟!! فكر كرده اونجا نفس كشيدن و لذت بردن مجانيه تازه از جوابشم كاملا مشخصه كمترين فكر و برنامه اى براى اونجا نداره و فقط و فقط ميخواد از اينجا فرار كنه و "راحت شه"! حالا انگار آمريكا بهشت برينه و دولت داره خرج عشق و حال همه رو ميده همه چى آرومه و همه هم خوشحالن! وقتى هم بهش آدم توضيح ميده كه برادر من خواهر من! آخه اونجا بايد كاركنى بايد سخت تلاش كنى شرليط اونجا اينطوريه اونطوريه بدرد آدمى مثل تو نميخوره، برخوردى ميكنه در حد همون فلسفه ى فوق العاده ش واسه رفتن!
تو همين مهاجرسرا يه سرچ مختصر بكنين ببينين چندنفر گفتن ما ديگه خسته شديم و خفه شديم (!) و اين حرفا! همين ميشه ديگه كه طرف ثبت نام ميكنه، برنده كه شد يا اصلا دنبال ويزا نميره (مثل پارسال) يا ميره دست از پا درازتر برميگرده ايران!
اگر كسى بخواد براى لاتارى ثبت نام كنه واقعا اول بايد ببينه اصلا برنامه اى و "اراده اى" براى رفتن داره؟ حالا زد و قبول شد، اصلا اونجا چيكار ميخواد بكنه؟ ادامه تحصيل بده؟ كار كنه؟ چه كارى ميتونه تو آمريكا انجام بده كه خرج خودش و زن و بچه ش در بياد؟ اصلا كارى بلده؟ يا تنها كارى كه بلده مسافركشى با يه پرايد قسطيه؟! و البت حرص خوردن از ترافيك و صف و 20:30 و حجاب و...!! اين كارا رو هم خوب بلده ولى حالا تو بيا به اين آدم بفهمون اينا اونجا واسه ت نون و آب نميشه اونجا "آمريكا"ست و بقول دوستمون "عمرى كار"!

پ.ن تمام اينا رو نوشتم فقط به اين اميد كه شايد كسى خوند و اگر بازهم ثبت نام لاتارى سالهاى بعد بود، كمى موقع ثبت نام بيشتر به خودش و شرايطش فكر كرد. اگه حتى يك نفر با خوندن مطالب مهاجرسرا آگاهانه تر تصميم بگيره براى من كافيه. قصدم اصلا راه انداختن بحث و كل كل نبود و منظورم هم هيچ فرد يا افراد يا مشاغل و... نيست. اميدوارم به كسى برنخوره اين حرفا.
من فکر میکنم اینکه اسم یه نفر مثل من برنده نمیشه خواست خداست شاید دفعه دیگه برنده بشم شاید هم هیچ وقت برنده نشم ولی در هر صورت هیچ ربطی به کسایی که میان با هر شرایطی تا شانس خودشون را برای برنده شدن امتحان کنن نداره یعنی من باور دارم چیزی بنام شانس وجود نداره اگه خدا بخواد یکی برنده بشه حتما میشه هیچ چیزی هم نمیتونه مانع بشه حتی اگه قرار باشه یکی از 100000 نفر برنده بشه
بهتره در مورد دیگران پیش داوری نکنیم بودن کسایی که خودشون شرایط خوبی نداشتن رفتن خارج مشکلات زیادی هم داشتن ولی بعدها بچه هاشون به موفق ترین آدم ها تبدیل شدن همه در هر شرایطی حق دارن برای زندگی بهتر داشتن تلاش کنن حتی اگه شرایط خوبی نداشته باشن
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mmmsdeghi ، امیر مهاجر ، alonak ، immigrant2us
(2012-05-15 ساعت 21:17)fornima نوشته:  من فکر میکنم اینکه اسم یه نفر مثل من برنده نمیشه خواست خداست شاید دفعه دیگه برنده بشم شاید هم هیچ وقت برنده نشم ولی در هر صورت هیچ ربطی به کسایی که میان با هر شرایطی تا شانس خودشون را برای برنده شدن امتحان کنن نداره یعنی من باور دارم چیزی بنام شانس وجود نداره اگه خدا بخواد یکی برنده بشه حتما میشه هیچ چیزی هم نمیتونه مانع بشه حتی اگه قرار باشه یکی از 100000 نفر برنده بشه
بهتره در مورد دیگران پیش داوری نکنیم بودن کسایی که خودشون شرایط خوبی نداشتن رفتن خارج مشکلات زیادی هم داشتن ولی بعدها بچه هاشون به موفق ترین آدم ها تبدیل شدن همه در هر شرایطی حق دارن برای زندگی بهتر داشتن تلاش کنن حتی اگه شرایط خوبی نداشته باشن

یعنی اونای که امسالم کم نیستنُ سربازی نرفتنُ پاسپورت ندارن خدا خواسته که قبول بشن؟!
* من موافقم که خدا به زندگیِ آدما نظارت داره اما نه این چیزای کوچیک ...
تشکر کنندگان: saeedmech ، delir
(2012-05-15 ساعت 23:05)mamad_msp نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 17:11)fornima نوشته:  
والا شوهر خاله من که راننده کامیون بود البته دیپلم رو داشت خالم هم دیپلم ردی بود ولی همون سال دوم ثبت نام برنده شدن ویزا هم مثل آب خوردن گرفتن
این یعنی چی؟!
چون ما کسانی را که دیدم وشنیدم برنده شدن همشون جزو قشر تحصیل کرده چیز دان بودن نه تحصیل کرده آویزان!!!!!!!!!!!!!چیز دان؟!!!!!!!!!!!!
واقعا کههههههههههههههههههههههه. اون مدرکی که انسانیت افتادگی نیاره به هیچ کاری نمی یاد

دوستان محترم ناراحت نشید از این حرفا زیاد پیش میاد تو تاپیک شمارش معکوس هم بود این قضایا.من و همسرم پزشکیم و برا تخصص میخوایم بریم و هدفمون همینه.حالا به نظرتون ما هم از اون آویزونا هستیم یا چاره داریم اون ور؟
تشکر کنندگان: jayjay ، Omidooo ، kavoshgarnet ، امیر مهاجر ، immigrant2us

واقعا متاسفم برای این طرز صحبت کردنتون..با این طرز حرف زدن نشون دادید که این همه درسی که خوندید کشک بوده و بدونید که درس خوندن فقط جهت متخصص شدن در یک رشته ای خاص نیست و بیشتر برای انسان شدن است. یعنی اگه حتی انیشتین هم بشی ولی بیای و اینجوری حرف بزنی ، هیچ مقام و منزلتی نخواهی داشت.

(( مغرور نباش...برگ ها وقتی میریزند که زرد میشوند))
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان