کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام طرح تعویض کارت پایان خدمت هم اجرا میشه یا فقط معافیته؟ زمان شروع طرح تعویض کارت پایان خدمت کی هست؟
تشکر کنندگان: ASALI ، hamedhamed ، sayeh_m
من از پلیس + 10 پرسیدم فعلا کارتهای معافیت دارن عوض میشن در مورد زمان تعویض کارتهای پایان خدمت پرسیدم گفتن معلوم نیست هنوز چیزی ابلاغ نشده
(2012-06-19 ساعت 01:39)ASALI نوشته:  [quote='shahyad' pid='184075' dateline='1340053526']
سلام طرح تعویض کارت پایان خدمت هم اجرا میشه یا فقط معافیته؟ زمان شروع طرح تعویض کارت پایان خدمت کی هست؟

فعلا معافیت دار ها ... زودتر کارت هاتون ( پایان خدمت )رو ترجمه کنین که بعدش نوبت اوناست Big GrinBig GrinBig Grin:
بچه ها پیرو صحبت دوستمون asali میخواستم بپرسم فرق میکنه کارت قدیمی رو ترجمه کنیم یا جدید ؟ اگه فرق میکنه توضیح بدید بهتره کدومو ترجمه کنیم کارت قدیم یا جدید؟ با تشکر
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m
انحراف از موضوع تاپیک
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، sayeh_m
(2012-06-20 ساعت 13:03)shahyad نوشته:  من از پلیس + 10 پرسیدم فعلا کارتهای معافیت دارن عوض میشن در مورد زمان تعویض کارتهای پایان خدمت پرسیدم گفتن معلوم نیست هنوز چیزی ابلاغ نشده
(2012-06-19 ساعت 01:39)ASALI نوشته:  [quote='shahyad' pid='184075' dateline='1340053526']

فعلا معافیت دار ها ... زودتر کارت هاتون ( پایان خدمت )رو ترجمه کنین که بعدش نوبت اوناست Big GrinBig GrinBig Grin:
بچه ها پیرو صحبت دوستمون asali میخواستم بپرسم فرق میکنه کارت قدیمی رو ترجمه کنیم یا جدید ؟ اگه فرق میکنه توضیح بدید بهتره کدومو ترجمه کنیم کارت قدیم یا جدید؟ با تشکر

من امروز رفتم واسه تعویض کارت معافیت برای گرفتن الکترونیکیSad تو این پلیس +10 کوفتی کلی وقتم تلف شد دیروز هم رفتم سیستمشون قطع شد تا به نزدیکییای ما رسید
والا نباید فرقی کنه
واسه معافیت امروز روز آخرش بود
منم رفتم واسه تعویضش
به هر حال خدا را چه دیدی شاید بلاد کفر راهمون ندادنSad حداقل کارت معفیتمون اینجا مورد دار نشه بیخودی بفرسنمون فلسطین نارنجک به خوئمون ببندیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(2012-06-20 ساعت 13:03)shahyad نوشته:  من از پلیس + 10 پرسیدم فعلا کارتهای معافیت دارن عوض میشن در مورد زمان تعویض کارتهای پایان خدمت پرسیدم گفتن معلوم نیست هنوز چیزی ابلاغ نشده

من امروز رفتم واسه تعویض کارت معافیت برای گرفتن الکترونیکیSad تو این پلیس +10 کوفتی کلی وقتم تلف شد دیروز هم رفتم سیستمشون قطع شد تا به نزدیکییای ما رسید
والا نباید فرقی کنه
واسه معافیت امروز روز آخرش بود
منم رفتم واسه تعویضش
به هر حال خدا را چه دیدی شاید بلاد کفر راهمون ندادنSad حداقل کارت معافیتمون اینجا مورد دار نشه بیخودی بفرسنمون فلسطین نارنجک به خوئمون ببندیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shahyad ، mehdiii ، manila ، ASALI ، sayeh_m
دوستان کسی لینک تایمر شمارش معکوس نتایج دور دوم لاتاری 1 اکتبر رو داره اینجا بذاره؟
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-06-19 ساعت 00:55)hamedhamed نوشته:  سلام دوستان عزیز معذرت میخوام سوالمو تو این تاپیک مطرح میکنم
چون بابا اینجا تقریباً همه آشنا هستند مرام میزارن سریع جواب میدن دوستان گل
یه مطلب مهم در رابطه با کارت پایان خدمت یا معافیت
فقط تا 31 خرداد 91 (پس فردا) وقت هست واسه هوشمند کردن کارت معافیت یا پایان خدمتSadSad
چند تا سوال دارم اگه آقایون و اساتید محترم لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم
من معافیتم پزشکی به خاطر چشم هست؛ کسی هست این کارت جدید ها را گرفته باشه؟ چیزی از نوع معافیت یا محل خدمت توش نوشته؟
اصل واسه ما که چند وقت دیگه احتمالاً اگه خدا بخواد مصاحبه داریم فرقی میکنه این کارت معافیت همون قدیمی ها باشه یا این کارت هوشمند؟
یه مطلب دیگه فهمیدم اینه که اگه بعد از معافیت مدرک تحصیلیت ارتقا پیدا کرده باید اصل مدرک را ببری که تو کارت جدید ذکر بشه(من الان مدرک جدیدم دستم نیست یه روز هم بیشتر وقت نیست )
لطفاً هرکی اطلاعی داره در این زمینه ها راهنمایی کنه
متشکرم

من که خریده بودم، علت را زده موارد خاص
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI
(2012-06-21 ساعت 14:17)byousefi_p نوشته:  من که خریده بودم، علت را زده موارد خاص

اصولا توی این سرزمین همه چیز خاصٌ! از معافیت بگیر تا زندگی.
تنها آقای خاصٌ که خاص نیست!

شرمنده آف تاپیک شد اما جالبه براتون بگم من وقتی رفتم کارت معافیتم رو عوض کنم اون اپراتوری که مدارک رو می گرفت، کلی توی لیست هاش گشت، گفت ردیف مورد معافیت شما هیچ جا درج نشده و اصلا همچین چیزی نداریم، این کارت رو از کجا آوردی! منم گفتم خانم قربون دستت اگر گیر داره اصلا تعویض رو بی خیال بده ببرمش اونم گفت ولش کن هیچی نمی زنیم! حتما این یک نوع معافیت خیلی خاص بوده. منم گفتم بله با عرض تاسف خیلی خاص بوده! اما دریغ از یه ذره خاص‏یت ...
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، mehdiii ، shahyad ، 3rip ، sayeh_m ، zina s ، amir0_0amir
من هفته گذشته به KCC ايميل زدم و امروز جواب گرفتم:
Thank you for your inquiry, As we told you before More entrants will be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), So we encourage you
to keep your Confirmation Number until October to check again at that time to see if you have been selected

Christal
Support Contractor-Serco Inc.
CA/VO/KCC
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، shahyad ، manila ، Dr.Fox ، mohamad_counter ، sayeh_m ، zina s ، mason ، Mehdiest
چرا این تایپیک اینقدر سرد و بی روح شده ناسلامتی داریم به روز اعلام نتایج دور دوم نزدیک میشیم یکم بیشتر active باشید
تشکر کنندگان: ASALI ، mehdiii ، manila ، sayeh_m ، payam62 ، zina s
(2012-06-22 ساعت 23:28)ASALI نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 22:04)shahyad نوشته:  چرا این تایپیک اینقدر سرد و بی روح شده ناسلامتی داریم به روز اعلام نتایج دور دوم نزدیک میشیم یکم بیشتر active باشید

ای آقا ...من یکی از نگرانی قلبم داره از تو دهنم در میاد TongueTongueTongue

مرداد ... مرداد دوست داشتنی ... Big Grin
منظورتون از مرداد مرداد دوست داشتنی چیه؟ مرداد زمان مصاحبتونه؟ یا قراره نتایج دور دوم رو مرداد اعلام کنن؟چون 1 اکتبر تو مهرماه میشه

تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m
(2012-06-23 ساعت 17:19)shahyad نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 23:28)ASALI نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 22:04)shahyad نوشته:  چرا این تایپیک اینقدر سرد و بی روح شده ناسلامتی داریم به روز اعلام نتایج دور دوم نزدیک میشیم یکم بیشتر active باشید

ای آقا ...من یکی از نگرانی قلبم داره از تو دهنم در میاد TongueTongueTongue

مرداد ... مرداد دوست داشتنی ... Big Grin
منظورتون از مرداد مرداد دوست داشتنی چیه؟ مرداد زمان مصاحبتونه؟ یا قراره نتایج دور دوم رو مرداد اعلام کنن؟چون 1 اکتبر تو مهرماه میشه

15 اگوست که ویزا بولتن میاد که احتمالا کارنتی های 2013 معرفی می شند، می شه هفته آخر مرداد!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shahyad ، ASALI ، manila ، mohamad_counter ، sayeh_m ، zina s
تو خود سایت نوشته مهر (اکتبر) چطور میگید مرداد؟
تشکر کنندگان: mehdiii ، sayeh_m ، zina s
(2012-06-24 ساعت 17:29)arefsteps نوشته:  تو خود سایت نوشته مهر (اکتبر) چطور میگید مرداد؟

چیزی که می گید درسته.
اما نکته ای که است اینکه، ویزا بولتنی که کارنتی های اکتبر رو مشخص می کنه از 15 آگوست روی سایت قرار می گیره.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shahyad ، sayeh_m ، zina s
دوستان سلام
همه جا گفتن که نتایج نشون میده افرادی که اسمشون دراومده زیر ده هزار بودن این به این معنیه که 10 هزار از 55 هزار نفر در کل جهان اسماشون اعلام شده یا این ده هزار فقط برای قاره آسیا بوده؟
میخوام اینجوری نتیجه بگیرم که اگه تعداد کل رو 60 هزار نفر قرار بدیم و از اونجایی که 10 هزار نفر اسمشون دراومده پس شانس کسایی که مهر اسمشون در میاد بین 20% کمتر میشه درسته؟
احساس میکنم مطلبو بد بیان کردم ولی اگه کسی متوجه شده جواب بده Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m
دوستانی که تمایل دارند از وضعیت کار مربوط به رشته شان و بطور کلی از وضعیت کار در ایالت های مختلف آمریکا با خبر شوند:
سایتی هست به نام http://www.monster.com که مختص کاریابیست و احتمالا بعد ها بیشتر با او سر و کار خواهید داشت.
می توانید به این سایت مراجعه کنید، در قسمت چپ این سایت در browse jobs by یک لیستی قرار دارد که می توانید در قسمت اول آنlocation ایالت و شهر مورد نظرتان را انتخاب و در category رشته مورد نظر را انتخاب و با استفاده از option های دیگر انتخابتان را محدود تر کنید. در ادامه لیست موقعیت های شغلی موجود در آن شهر ها نمایش داده خواهد شد که این می تواند دید مختصری از وضعیت کار ارائه دهد.
همچنین می توانید در قسمت resume سایت نمونه های رزومه و کاور لتر را ببینید و حتی به طور امتحانی رزومه خودتان را در سایت قرار دهید.
بطور کلی اطلاعات خوبی در باره بازار کار اونجا می تونید از این سایت برداشت کنید.
همچنین در سایت http://www.craigslist.com هم می توانید در قسمت jobs با انتخاب شغل مورد نظر زمینه های کاری مورد نظر و رایج قسمت های مختلف آمریکا را ارزیابی کنید.
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان