کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-06-19 ساعت 00:06)shahyad نوشته:  
(2012-06-18 ساعت 02:17)God.hope نوشته:  سلام به همكي دوستان
با يكي از اشنايانمون كه سيتيزن امريكا هست صحبت مي كردم .ميكفت كه شنيده در اكتبر ٥٠٠ نفر برنده جديد لاتاري قراره كه اعلام كنن . ايشون مي كفتن كه فقط شنيدن و از صحت اين خبر زياد اطمينان ندارند . خدا كنه كه بيشتر از اين تعداد رو اعلام كنن تا افراد بيشتري از هم ميهنانمون كه واقعاً قصد مهاجرت دارن بتونن از اين فرصت استفاده كنن . 
این 500 نفر که گفتید فقط سهمیه اسیاست یا همه قاره ها ؟ چون اگه سهمیه همه قاره ها یا حتی فقط اسیا هم باشه که هیچ امیدی نیست؟ من فکر کنم اینها نصف ظرفیت رو اعلام کردن و بقیه رو گذاشتن 1 اکتبر اعلام کنن که با تراکم کاریه کمتری روبرو بشن و ببینن چه تعداد از این افرادی که اسامیشون اعلام شدده پیگیر کاراشون میشن شاید هم بخوان امسال بیشتر از ظرفیت نرمال هر سال مهاجر بپذیرن به هر حال هر چی که باشه خدا کنه واسه همه خوب و با نتیجه دلخواه و خیر باشه همچنان باید امیدوار بود در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

ايشون ميكفتند كه فقط سهميه ايران هست .

تشکر کنندگان: shahyad ، hamedhamed ، zina s
سلام کسی خبر جدیدی نداره یا ایمیلی از سفارت نگرفته ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mehdiii ، zina s
(2012-07-11 ساعت 00:07)mory1977 نوشته:  سلام کسی خبر جدیدی نداره یا ایمیلی از سفارت نگرفته ؟؟؟؟
در مورد چی؟ اگه منظورت اعلام نتایج دور دوم هست همون 1 اکتبره ما هم همچنان منتظر و روز شمار کردن
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mehdiii ، zina s ، mory1977
دیروز داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم سر موضوع لاتاری... اون لیسانس جامعه شناسی داره و داره برای ارشد میره مالزی ... صحبت سر این بود که لاتاری تا چه زمانی ادامه پیدا میکنه ... خیلی دیدش باز بود و حرفهای جالبی میزد که گفتنش اینجا جایز نیست و دور از تحمل جمع هستش ولی 100% متقاعدم کرد با این وضعیت آمریکا و شرایط داخلیش نمیتونه خیلی دوام داشته باشه ... بهش گفتم بابا 50 هزار نفر در سال برای آمریکا چیزی نیست ولی تو یه جمع بندی ساده بهم نشون داد که واقعاً 50 هزار نفر میتونه چقدر برای یک کشور هزینه در بر داشته باشه !!!

من تا حالا به این قسمت فکر نکرده بودم که شاید یک روز لاتاری برداشته شه ...

بر خلاف همه پستهام این یکی انرژی منفی بود ولی خب نمیشه گفت احتمالش نیست ... حتی شاید خیلی بالا هم باشه ... در هر صورت امیدوارم اسم همه ی کسایی که این پستمو میبینن و یه چند تایی هم فحش نثارم میکنن در بیاد ...
تشکر کنندگان: lilistar ، afs ، mehdiii ، silia ، shahyad
درسته ممکنه لاتاری و جذب مهاجر واسه کشورها هزینه داشته باشه ولی خب منافعی هم داره از جمله ورود سرمایه و نیروهای تحصیل کرده و متخصص و اشتغال زایی جدید توسط مهاجرین............ و سیاست دولت امریکا همیشه جذب مهاجر بوده و هست با توجه به وسعت امریکا منابع و ...........که کشور امریکا داره احتمال حذف کلی لاتاری کمه اما بعید نیست ولی خب این احتمال هست که برخی از کشورها رو به دلیل پر شدن ظرفیت مهاجرانشون از برنامه لاتاری حذف کنن مثل بنگلادش ودر ضمن لاتاری یک قانون در ایالات متحده هست هر چند که میتونه با تصویب کنگره و سنا حذف بشه ولی حداقلش اینه که دولت فعلی امریکا از برنامه جذب مهاجر حمایت میکنه
تشکر کنندگان: online27H ، mehdiii ، kia_0950 ، amir0_0amir ، hamedhamed ، amir_cool_2001 ، zina s ، aziking ، sayeh_m
به نظر من حالا حالا ها این برنامه لاتاری ادامه داره.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: lilistar ، shahyad ، hamedhamed ، amir_cool_2001 ، zina s
دولت امریکا به خاطر سیاست های بشردوستانه و حمایت همیشگی از حقوق انسانها و مظلومان و مردمی که تحت فشار و حکومتهای دیکتاتوری هستند بعید میدونم برنامه حذف لاتاری رو داشته باشه همونطور که وزیر خارجه امریکا خانم کلینتون چندی پیش اعلام کرد دولت ایالات متحده تسهیلات خاصی برای ورود و پذیرش دانشجویان و علی الخصوص دانشجویان ایرانی در نظر گرفته است و خود پرزیدنت اوباما نیز خبر از اعطای اقامت و شهروندی به مها جرین غیرقانونی و فرزندانشون داده بود
تشکر کنندگان: hamedhamed ، amir_cool_2001 ، lilistar ، zina s
با سلام
بايد خدمت شما دوست عزيز عرض كنم دوست شما احتمالا به شرايط آمريكا آشنا نيست. و در خصوص اقتصاد و آمريكا هم هيچ گونه اطلاعي نداره و تحت تاثير اخبار رسانه ايي بوده بهتره شما با افراد كه در اين خصوص دانش و تجربه بيشتري دارند صحبت كنيد. و فقط به گفته هاي ناشيانه و سليقه ايي افراد اكتفا نكنيد. كشور آمريكا كشوري است پهناور كه جمعيت آن بر خلاف ساير كشور ها براساس مهاجرت صورت گرفته و همه در اون كشور مهاجر هستند بوميان آمريكا سرخپوستاني بودند كه جمعيت آنان در حال حاضر بسيار اندك است. كشور آمريكا كشوري است با پتانسيل و بازار كار و سرمايه گذاري فراوان و نيازمند سرمايه و نيروي كار بيشتر جهت توسعه بيشتر . و بر اساس قانون اساسي اين كشور هرساله دولت فدرال سرمايه و نيروي كار مورد نياز خود را بر اساس قوانين مختلف تامين ميكند كه يكي از اين راه ها لاتاري ميباشد. و با توجه به پيشرفت روز افزون صنعت و اقتصاد در آمريكا همچنان نياز به سرمايه و نيروي انساني در آمريكا وجود دارد. در خصوص جذب نيروي كار بايد خدمتتون عرض كنم كه برخلاف نظر دوست شما و طبق نظر كارشناسان اقتصادي نيروي كار براي دولت هزينه نيست در حقيقت نيروي كار مولد درامد و توليد و سرمايه است و تمام كشور ها بر داشتن نيروي كار جوان تاكيد دارند و داشتن نيروي كار جوان از عوامل رشد و شكوفايي اقتصاد تلقي ميشه. با اين تفاسير نه تنها لاتاري حذف نخواهد شد بلكه ممكنه راه هاي ديگري نيز جهت جذب سرمايه و نيروي متخصص نيز توسط دولت فدارل ايجاد بشه. من از شما دوست عزيز خواهش ميكنم از پرداختن به اين گونه بحث هاي فرسايشي جدا خود داري فرمائيد و در صورت عدم اطلاع صحيح از موضوع از شايعه پراكني و تشويش اذهان جدا پرهيز نمائيد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilistar ، shahyad ، mehdiii ، hamedhamed ، delir ، nora ، sayeh_m ، Mitram ، June
متهم کردن دیگران به بی سوادی و بی تجربگی در یک انجمن عمومی کار درستی نیست و باعث ایجاد بحث و درگیری می شود. لطفا ارسال خود را ویرایش کنید و از لحن ملایم تری برای ارسال خود استفاده کنید تا ارسال شما همچنان باقی بماند.

پ.ن. جهت اطلاع شما، سال گذشته در مجلس نمایندگان آمریکا بحث هایی بود برای حذف این برنامه. به دلیل اینکه این برنامه می تواند معبری باشد برای نفوذ افراد خرابکار به آمریکا. س احتمال متوقف شدن این برنامه وجود دارد.
لطفا قاطعانه از سوی سیاستمداران کشوری دیگر اظهار نظر نکنید.

(2012-07-14 ساعت 11:41)amir_cool_2001 نوشته:  با سلام
بايد خدمت شما دوست عزيز عرض كنم دوست شما احتمالا آدم كم تجربه و بي سوادي است و در خصوص اقتصاد و آمريكا هم هيچ گونه اطلاعي نداره و تحت تاثير اخبار رسانه ايي بوده بهتره شما با افراد كه در اين خصوص دانش و تجربه بيشتري دارند صحبت كنيد. و فقط به گفته هاي ناشيانه و سليقه ايي افراد اكتفا نكنيد. كشور آمريكا كشوري است پهناور كه جمعيت آن بر خلاف ساير كشور ها براساس مهاجرت صورت گرفته و همه در اون كشور مهاجر هستند بوميان آمريكا سرخپوستاني بودند كه جمعيت آنان در حال حاضر بسيار اندك است. كشور آمريكا كشوري است با پتانسيل و بازار كار و سرمايه گذاري فراوان و نيازمند سرمايه و نيروي كار بيشتر جهت توسعه بيشتر . و بر اساس قانون اساسي اين كشور هرساله دولت فدرال سرمايه و نيروي كار مورد نياز خود را بر اساس قوانين مختلف تامين ميكند كه يكي از اين راه ها لاتاري ميباشد. و با توجه به پيشرفت روز افزون صنعت و اقتصاد در آمريكا همچنان نياز به سرمايه و نيروي انساني در آمريكا وجود دارد. در خصوص جذب نيروي كار بايد خدمتتون عرض كنم كه برخلاف نظر دوست شما و طبق نظر كارشناسان اقتصادي نيروي كار براي دولت هزينه نيست در حقيقت نيروي كار مولد درامد و توليد و سرمايه است و تمام كشور ها بر داشتن نيروي كار جوان تاكيد دارند و داشتن نيروي كار جوان از عوامل رشد و شكوفايي اقتصاد تلقي ميشه. با اين تفاسير نه تنها لاتاري حذف نخواهد شد بلكه ممكنه راه هاي ديگري نيز جهت جذب سرمايه و نيروي متخصص نيز توسط دولت فدارل ايجاد بشه. من از شما دوست عزيز خواهش ميكنم از پرداختن به اين گونه بحث هاي فرسايشي جدا خود داري فرمائيد و در صورت عدم اطلاع صحيح از موضوع از شايعه پراكني و تشويش اذهان جدا پرهيز نمائيد.

بايد خدمت شما دوست عزيز عرض كنم دوست شما احتمالا آدم كم تجربه و بي سوادي است و در خصوص اقتصاد و آمريكا هم هيچ گونه اطلاعي نداره و تحت تاثير اخبار رسانه ايي بوده بهتره شما با افراد كه در اين خصوص دانش و تجربه بيشتري دارند صحبت كنيد. و فقط به گفته هاي ناشيانه و سليقه ايي افراد اكتفا نكنيد. كشور آمريكا كشوري است پهناور كه جمعيت آن بر خلاف ساير كشور ها براساس مهاجرت صورت گرفته و همه در اون كشور مهاجر هستند بوميان آمريكا سرخپوستاني بودند كه جمعيت آنان در حال حاضر بسيار اندك است. كشور آمريكا كشوري است با پتانسيل و بازار كار و سرمايه گذاري فراوان و نيازمند سرمايه و نيروي كار بيشتر جهت توسعه بيشتر . و بر اساس قانون اساسي اين كشور هرساله دولت فدرال سرمايه و نيروي كار مورد نياز خود را بر اساس قوانين مختلف تامين ميكند كه يكي از اين راه ها لاتاري ميباشد. و با توجه به پيشرفت روز افزون صنعت و اقتصاد در آمريكا همچنان نياز به سرمايه و نيروي انساني در آمريكا وجود دارد. در خصوص جذب نيروي كار بايد خدمتتون عرض كنم كه برخلاف نظر دوست شما و طبق نظر كارشناسان اقتصادي نيروي كار براي دولت هزينه نيست در حقيقت نيروي كار مولد درامد و توليد و سرمايه است و تمام كشور ها بر داشتن نيروي كار جوان تاكيد دارند و داشتن نيروي كار جوان از عوامل رشد و شكوفايي اقتصاد تلقي ميشه. با اين تفاسير نه تنها لاتاري حذف نخواهد شد بلكه ممكنه راه هاي ديگري نيز جهت جذب سرمايه و نيروي متخصص نيز توسط دولت فدارل ايجاد بشه. من از شما دوست عزيز خواهش ميكنم از پرداختن به اين گونه بحث هاي فرسايشي جدا خود داري فرمائيد و در صورت عدم اطلاع صحيح از موضوع از شايعه پراكني و تشويش اذهان جدا پرهيز نمائيد.
دوست عزیز من هم با نظر شما کاملا موافقم تو 2 تا پست اخیرم هم اشاره کردم بله کشور ایالات متحده بقدری بزرگ هست و وسعت داره و امکانات و منابع و معادن داره که حالا حالا توان جذب مهاجر داره اشاره شما به پست اون دوستمون بود که در مورد امریکا با دوستش بحث میکرد ولی بهتره تو پستتون از الفاظ بهتر و مودبانه تری استفاده کنید واز توهین کردن به دیگران بپرهیزید چون هر کسی حق داره عقاید و نظراتش رو بگه حالا چه درست باشه چه غلط
تشکر کنندگان: zina s ، amir_cool_2001 ، lilistar ، sayeh_m
(2012-07-14 ساعت 12:14)User نوشته:  متهم کردن دیگران به بی سوادی و بی تجربگی در یک انجمن عمومی کار درستی نیست و باعث ایجاد بحث و درگیری می شود. لطفا ارسال خود را ویرایش کنید و از لحن ملایم تری برای ارسال خود استفاده کنید تا ارسال شما همچنان باقی بماند.

پ.ن. جهت اطلاع شما، سال گذشته در مجلس نمایندگان آمریکا بحث هایی بود برای حذف این برنامه. به دلیل اینکه این برنامه می تواند معبری باشد برای نفوذ افراد خرابکار به آمریکا. س احتمال متوقف شدن این برنامه وجود دارد.
لطفا قاطعانه از سوی سیاستمداران کشوری دیگر اظهار نظر نکنید.

[quote='amir_cool_2001' pid='191352' dateline='1342249880']
ولی این برنامه حذف نشد چون منفعت و سودی که از برنامه لاتاری و جذب مهاجر به امریکا میرسه خیلی بیشتر از ضرر و زیانش هست در مورد نفوذ افراد خرابکار به خاک امریکا هم باید بگم امریکا با این همه وسواس و حساسیتی که در دادن ویزا به مهاجرین داره و همچنین سرویس های اطلاعاتی قوی و همچنین fbi chek back ground check احتمال ورود افراد خرابکار به خاک امریکا از طریق برنامه لاتاری خیلی خیلی کم و در حد صفر هست

تشکر کنندگان: zina s ، amir_cool_2001 ، lilistar
با عرض پوزش از دوستان فرمايش شما كاملا متين است و از دوستان خواهش ميكنم تا از اينجانب دلگير نشوند قصد اينجانب فقط دادن دلگرمي و قوت قلب به دوستاني بود كه در قرعه كشي امسال در لاتاري برنده نشده بودند و اميد اين دوستان شركت در لاتاري سالهاي آينده بود و اين گونه مطالب موجب آزردگي و ناراحتي ايشان خواهد شد. و هدف اينجانب جلوگيري از انتشار شايعات نادرست و نظرات غير كارشناسي و غير مستدل بوده.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، zina s ، afs ، shahyad ، shimoda ، sh_aytak ، mehdiii ، lilistar ، صوفیا صوری ، Mitram ، June
سلام دوستان

خبر جدیدی در مورد لاتری نیست ؟
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.تاپیک شمارش معکوس تا مهر ماه ایجاد نشده؟ اگه شده لطفا آدرسشو بزارید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، mahyar_sni ، mehdiii ، payam62 ، feligoli ، hamedhamed
بايد خدمت شما دوست عزيز عرض كنم دوست شما احتمالا به شرايط آمريكا آشنا نيست. و در خصوص اقتصاد و آمريكا ...... اطلاع صحيح از موضوع از شايعه پراكني و تشويش اذهان جدا پرهيز نمائيد.

دوست عزیز چند روزی نبودم و پستتونو ندیدم
این تایپیک همونطور که از اسمش پیداست حول این محور میچرخه و پستی که من دادم یه نظر شخصی بود و بخاطر صحبتهای اون دوستمون و حال هوای اون روز کمی هم انرژی منفی Big Grin
اون دوست گرامیمونم پدر و مادر و برادر و 2 خواهرش در آمریکا زندگی میکنن و این اونهم داره تلاش مییکنه تا بشون ملحق بشه ( اصولاً هم اخبار رسانه ای رو دنبال نمیکنه) بهرحال نقل قولی رو که از او کرده بودم هم جنبه شخصی داشت و هیچگونه فرض 100% در کار نبود ...
همانطور که من نمیتونم و دوست ندارم به قاطعیت بگم لاتاری حذف میشه شما هم نمیتونید بگید حتماً پایدار میمونه (فقط بحث سر درصدهاست)
امیدوارم سالیان سال پابرجا باشه و اسم همه دوستان دربیاد
یه جنبه ی دیگه ای که حرفم داشت و کسی بهش نپرداخت این بود که دوستان همیشه منتظر و ساکن نباشن تا شاید اسمشون تو لاتاری در بیاد و اونوقت بخوان برن آمریکا ... به دیگران کاری ندارم خودم رو میگم که برای مثال تا 2 سال قبل هیچکاری در جهت هدفم نکرده بودم ... برای مثال اولین کاری که میشه کرد فرا گرفتن زبان انگلیسی تا سطح گقتگوی محاوره ای برای اولین قدم است ... شما فرض رو بر این بگیرین که برنده شدین و تا 2 سال بعد عازم هستید( اینو برای دوستانی گفتم که مثل من بودن و نمیخوام کسی بخودش بگیره) بهر حال امیر خان اگر حرفی زده شد که موجب رنجش شما یا کس دیگری شد از بابت این رنجش من معذرت میخوام.

مارک فیشر میگه : افرادی که زمان را در انتظار شرایط عالی از دست میدهند هرگز موفق نمیشوند

تشکر کنندگان: zina s ، امیر مهاجر ، afs ، frozen mind ، lilistar ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان