کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-07-18 ساعت 12:56)delir نوشته:  سلام دوستان.تاپیک شمارش معکوس تا مهر ماه ایجاد نشده؟ اگه شده لطفا آدرسشو بزارید.

تجربه شمارش معكوس هاي قبلي براي ما كافيه. ديگه چنين تاپيكي نخواهيم داشت.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
THERE ARE NO LIMITATIONS TO THE MIND EXCEPT THOSE WE ACKNOWLEDGE

"Hill"
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed
چقدر اينجا بي سر و صدا شده!!!! انگار همه دپرسن...نا سلامتي تا 2ماه ديگه سري دوم اعلام ميشنااااااا
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payam62 ، zina s ، hamedhamed ، feligoli ، mehdiii ، byousefi_p
(2012-07-28 ساعت 13:11)Alidanesh1358 نوشته:  THERE ARE NO LIMITATIONS TO THE MIND EXCEPT THOSE WE ACKNOWLEDGE

"Hill"
Smile
(2012-07-28 ساعت 15:05)samijoon نوشته:  چقدر اينجا بي سر و صدا شده!!!! انگار همه دپرسن...نا سلامتي تا 2ماه ديگه سري دوم اعلام ميشنااااااا
دپرسی قبل اعلام نتایجه !
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed ، lilistar ، mehdiii
من که همچنان منتظرم! Cool
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، lilistar ، zina s ، hamedhamed ، ehsan_ati ، barooni_sho
(2012-05-01 ساعت 14:11)frozen mind نوشته:  دوستان،
اين تاپيك براي گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري 2013 ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2013 متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.
متشکرم

سلام به همه دوستان
مرحله دوم که قراره اکتبر اعلام بشه چقدر صحت داره؟
در صورت صحت دقیقا چه روزی مرحله دوم اعلام میشه؟
آیا تداخلی با ثبت نام برای لاتاری 2014 نداره؟
(2012-07-28 ساعت 15:05)samijoon نوشته:  چقدر اينجا بي سر و صدا شده!!!! انگار همه دپرسن...نا سلامتي تا 2ماه ديگه سري دوم اعلام ميشنااااااا

سلام به همه دوستان
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilistar ، byousefi_p ، hamedhamed
(2012-07-29 ساعت 19:39)nimashahed نوشته:  

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2013 متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.
متشکرم

سلام به همه دوستان

سلام به همه دوستان

هنوز كسي نميدونه كه باقيمانده نتايج قرعه كشي مرحله اول رو اعلام ميكنند يا مرحله دوم قرعه كشي انجام ميشه بايد صبر كنيد. چون خودشون اعلام كردن افراد بيشتري رو به عنوان برنده اعلام ميكنند. نتايج رو اكتبر اعلام ميكنند ولي در خصوص زمان شروع و پايان ثبت نام 2014 هنوز تاريخي رسما اعلام نشده.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، mani.iht ، shahyad ، amir0_0amir ، June
(2012-07-30 ساعت 14:03)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-07-29 ساعت 19:39)nimashahed نوشته:  

متشکرم

سلام به همه دوستان

سلام به همه دوستان

هنوز كسي نميدونه كه باقيمانده نتايج قرعه كشي مرحله اول رو اعلام ميكنند يا مرحله دوم قرعه كشي انجام ميشه بايد صبر كنيد. چون خودشون اعلام كردن افراد بيشتري رو به عنوان برنده اعلام ميكنند. نتايج رو اكتبر اعلام ميكنند ولي در خصوص زمان شروع و پايان ثبت نام 2014 هنوز تاريخي رسما اعلام نشده.

كاملا درسته..طبق دوتا ايميلي كه از كي سي سي گرفتم:
Thank you for your inquiry, Please keep your confirmation number untill Sepetember 30th 2012 becasue more entrants will be selected on October 1 (at noon )
july 05 2012

Thank you for your inquiry, Please note that the Department of state Will select more Entrants On October 1 at noon,so we encourage you to keep your confirmation number untill the October 1
july 21 2012
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، feligoli ، kia_0950 ، mani.iht ، zina s ، hamedhamed ، f.r ، lilistar ، amir0_0amir
سلام نتایج دور دوم همونطور که تو سایت رسمی اعلام شده 1 اکتبر اعلام میشه حالا نفرات جدید اعلام بشن یا ادامه اسامی قبل معلوم نیست ولی احتمال زیاد اگه شروع ثبت نام مثل سال گذشته باشه حتما تداخل داره
تشکر کنندگان:
(2012-07-31 ساعت 14:58)shahyad نوشته:  سلام نتایج دور دوم همونطور که تو سایت رسمی اعلام شده 1 اکتبر اعلام میشه حالا نفرات جدید اعلام بشن یا ادامه اسامی قبل معلوم نیست ولی احتمال زیاد اگه شروع ثبت نام مثل سال گذشته باشه حتما تداخل داره

چه تداخلی دوست عزیز؟
اینکه همزمان با ثبت نام 2014ها، 2013ها هم بتونند چک کنند که قبول شدند یا نه؟
این اتفاق که هر سال داره میفته! هر سال برنده‌ها تا مدتها میتونند قبولیشون رو چک کنند، در حالیکه اکتبر ثبت نام شروع میشه و این دو به موازات هم پیش میرند و هیچ تداخلی و تناقضی هم با هم نداشته‌اند.
تنها تفاوت امسال با سالهای قبل اینه که یکی مثل بنده که الان چک میکنه اسمش دراومده، بعدا هم چک میکنه میبینه بازهم نتیجه سرجاشه، ولی یکی که الان اسمش در نیومده ممکنه اکتبر چک کنه ببینه اسمش دراومده. همین.
(2012-07-31 ساعت 15:34)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 14:58)shahyad نوشته:  سلام نتایج دور دوم همونطور که تو سایت رسمی اعلام شده 1 اکتبر اعلام میشه حالا نفرات جدید اعلام بشن یا ادامه اسامی قبل معلوم نیست ولی احتمال زیاد اگه شروع ثبت نام مثل سال گذشته باشه حتما تداخل داره

چه تداخلی دوست عزیز؟
این اتفاق که هر سال داره میفته! هر سال برنده‌ها تا مدتها میتونند قبولیشون رو چک کنند، در حالیکه اکتبر ثبت نام شروع میشه و این دو به موازات هم پیش میرند و هیچ تداخلی و تناقضی هم با هم نداشته‌اند.
تنها تفاوت امسال با سالهای قبل اینه که یکی مثل بنده که الان چک میکنه اسمش دراومده، بعدا هم چک میکنه میبینه بازهم نتیجه سرجاشه، ولی یکی که الان اسمش در نیومده ممکنه اکتبر چک کنه ببینه اسمش دراومده. همین.
من از تداخل و همزمانی گفتم نه مشکلات احتمالی در ضمن مشکلات هم پیش میاد اول ممکنه کسی اسمش 1 اکتبر در بیاد اما بدلیل ثبت نام مجدد باطل بشه دوم ممکنه نتایج دیر زود بیاد و ثبت نام جدید رو از دست بدن سوم عده ایی خودشون ثبت نام نمیکنن و از طریق موسسات ثبت نام میکنن که اگه 1 اکتبر قبول بشن هزینه ثبت نامشون میسوزه و..................

تشکر کنندگان: frozen mind ، masih sh ، online27H ، feligoli ، silia ، amir0_0amir
دوستان اگه 2 ماه صبر کنین همه چی معلوم میشه ... حالا لازم نیست حتماً روزای اول برای 2014 ثبت نام کنیم تا در اعلام دور دوم تداخل پیدا شه ! برای ثبت نام 1 ماه وقت هست حالا اگه 100% ثبت نامی هم باشه ... اینارو ول کنین منو بچسبین که دم ظهر وسط شهر یه آب معدنی خریدم و قدم زنان تا آخرشم خوردم ... جالبیش این بود که یکی هم منو چپ چپ نگاه نکرد که بفهمم ماه رمضونه Big Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، feligoli ، shahyad ، zina s ، f.r ، mehdiii ، lilistar ، amir0_0amir
(2012-07-31 ساعت 15:48)shahyad نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 15:34)امیر مهاجر نوشته:  

چه تداخلی دوست عزیز؟
من از تداخل و همزمانی گفتم نه مشکلات احتمالی در ضمن مشکلات هم پیش میاد اول ممکنه کسی اسمش 1 اکتبر در بیاد اما بدلیل ثبت نام مجدد باطل بشه دوم ممکنه نتایج دیر زود بیاد و ثبت نام جدید رو از دست بدن سوم عده ایی خودشون ثبت نام نمیکنن و از طریق موسسات ثبت نام میکنن که اگه 1 اکتبر قبول بشن هزینه ثبت نامشون میسوزه و..................

اولا چرا به نظرتون اگه کسی واسه 2014 ثبت نام کنه درحالیکه برنده شده باشه برنده شدنش باطل میشه؟؟؟
من از برنده ها بودم ولی چون اون سال کیس نامبر نداشتم دوباره ثبت نام کردم اما این هیچ ربطی به برنده شدنم نداشت،چون چند ماه بعد کیس نامبر گرفتم و الان گرین کارت دارم.
لطفا درست راهنمایی کنین.ثانیا مگه مجبورین روز اول ثبت نام کنین؟ خدا رو شکر 1ماه وقت داربن
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
من شنيدم كه اگر در روز اول ثبت نام كنيد احتمال برنده شدن خيلي زياده آيا اين درسته؟ خيلي از برندگاني كه من ديدم در ساعات اوليه باز شدن سايت ثبت نام كردن. آيا ثبت نام كردن در ساعات اوليه امتيازي هم داره يا نه؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: June
(2012-08-04 ساعت 08:42)amir_cool_2001 نوشته:  من شنيدم كه اگر در روز اول ثبت نام كنيد احتمال برنده شدن خيلي زياده آيا اين درسته؟ خيلي از برندگاني كه من ديدم در ساعات اوليه باز شدن سايت ثبت نام كردن. آيا ثبت نام كردن در ساعات اوليه امتيازي هم داره يا نه؟

نه دوست عزيز اين موضوع صحت نداره . برنده ها توسط برنامه كامپيوتري و بصورت رندوم انتخاب مي شن . خود من در اواسط ماه پاياني لاتاري ثبت نام كرده بودم .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان