کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-08-04 ساعت 08:55)gulu نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 08:42)amir_cool_2001 نوشته:  من شنيدم كه اگر در روز اول ثبت نام كنيد احتمال برنده شدن خيلي زياده آيا اين درسته؟ خيلي از برندگاني كه من ديدم در ساعات اوليه باز شدن سايت ثبت نام كردن. آيا ثبت نام كردن در ساعات اوليه امتيازي هم داره يا نه؟

نه دوست عزيز اين موضوع صحت نداره . برنده ها توسط برنامه كامپيوتري و بصورت رندوم انتخاب مي شن . خود من در اواسط ماه پاياني لاتاري ثبت نام كرده بودم .

حق كاملاً با gulu ي عزيز هست نمونه ي بارزش خود من كه 2 يا 3 ساعت مانده بود سايت بسته بشه ثبت نام كردم
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: gulu ، shimoda ، lilistar ، امیر مهاجر ، mehdiii ، amir0_0amir ، online27H ، zina s ، amir_cool_2001 ، mtcanada ، silia
من حدود 10 سالِ که دارم شرکت میکنم اما هیچی! دیگه برا دوره جدید نآ ندارم.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir_cool_2001 ، armin1 ، hamedhamed ، lilistar
(2012-08-05 ساعت 23:50)neverland نوشته:  من حدود 10 سالِ که دارم شرکت میکنم اما هیچی! دیگه برا دوره جدید نآ ندارم.

بازم شرکت کن اول به خدا توکل کن بعد باور داشته باش که ایندفعه قبولی هر چی اوستا بخواد همونهWink
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

همیشه در نامیدی جای امیدواری هست اول امید به خدا و بعد امید به قبولی ولی تمام زندگی لاتاری نیست اگه واقعا ادم قصد مهاجرت داشته باشه راه های دیگه هم هست که میشه امتحان کرد اینو باید همواره در نظر داشت که لاتاری 1 شانسه و کاملا تصادفیه پس نباید زیاد روش برنامه ریزی کرد اگه قسمت باشه از طریق لاتاری بریم که حتما میریم اگه هم قسمت نباشه که حتما صلاحی در کار هست
تشکر کنندگان: zina s ، amir_cool_2001 ، amir0_0amir ، armin1 ، byousefi_p ، mehdiii ، hamedhamed ، lilistar ، mtcanada ، payam62
بايد تا زمانيكه به هدف برسيد از تلاش دست برنداريد براي شما صميمانه آرزو ميكنم كه در لاتاري برنده شويد يا شرايط مهاجرت براي شما فراهم بشه. اميدوارم تمام افرادي كه آرزوي مهاجرت و زندگي در آمريكا رو دارند به هدف شون برسند. هيچ وقت اميد تون رو از دست نديد و دچار ياس نشويد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، June ، armin1 ، byousefi_p ، hamedhamed ، lilistar ، mtcanada ، feligoli ، zina s
دوستان نمی خوام حالتونو بگیرم، ولی این فعلی که واسه اعلام برنده شدن یا برنده نشدن اینا استفاده می کنن یه خرده مشکوکه البته علاوه بر چیزای دیگه که حوصله ندارم بگم که چقدر از این مشکوک تره! چرا از فعل "Select" استفاده می کنه؟ اونی که می گه 10 ساله که داره شرکت می کنه اما برنده نشده و اونی که میاد میگه نیم ساعت مونده تا سایت بسته بشه ثبت نام کردم برنده شدم یه جورایی، یه جوریه! مخلص کلام اینو می خوام بگم که اونایی که برنده می شن با اجازه تون افراد انتخابی هستن که با پیش نیاز ها جور در اومدن! مثلا اینکه مو دارن، مثلا اینکه لیسانسه هستن، مثلا خوشگلن، مثلا اینکه کجا زندگی می کنن و پارامتر های مختلف دیگه!
از اونایی که می گن این یه قرعه کشی توسط کامپیوتره یه سوال دارم! آیا امکان اینکه تو واسه کامپیوتر دامنه تعریف کنی، IF تعریف کنی، بازه تعریف کنی، یا حتی قابلیت Face Recognition توی نرم افزار به اصطلاح "قرعه کشی" بگنجونی وجود نداره؟
یه چیز دیگه هم بگم اینکه اونا اونجا Menagerie دارن و خیلی چیز میزای دیگه که همونطور که اون بالا گفتم حوصله ندارم بگم! خب پس اگه حوصله ندارم بگم چرا می گم اصلا!؟ آهان شاید می خوام تلنگر بزنم!
در کل اینو می خوام بگم که اگر برنده شدی، فکر نکن که برنده شدی، مطمئن باش که انتخاب شدی! خوشخیالی و نذر و دخیل بستن و صلوات فرستادن رو واسه برنده شدن بزار کنار، چون باور کن که این قرعه کشی نیست! باید حتما "انتخاب" بشی!
داریم اینجا کسیو که یه رشتۀ درست و حسابی خونده باشه (علوم پایه و تکنولوژِی) و مقطع تحصیلی بالایی داشته باشه و تا حدودی نخبه باشه و یا بالعکس خوشگل و با نمک و باحال به نظر برسه و 10 سال توی لاتری شرکت کرده باشه و برنده نشده باشه؟ D:
ضمنا اگر به دوستان گل ده ساله مون بر نمی خوره یه خورده خودشونو معرفی کنن ببینیم چند سالشونه و تحصیلاتشون چیه؟! اون وقت شاید تونستیم این معمای لاتری رو حل کنیم و این فرضیه علمی ایی رو که میگه "لاتاری گرین کارت قرعه کشی نیست" رو بسطش بدیم و اثباتش کنیم! D: البته با اجازه ادمینین محترم!
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-08-07 ساعت 01:18)Karma نوشته:  دوستان نمی خوام حالتونو بگیرم، ولی این فعلی که واسه اعلام برنده شدن یا برنده نشدن اینا استفاده می کنن یه خرده مشکوکه البته علاوه بر چیزای دیگه که حوصله ندارم بگم که چقدر از این مشکوک تره! چرا از فعل "Select" استفاده می کنه؟ اونی که می گه 10 ساله که داره شرکت می کنه اما برنده نشده و اونی که میاد میگه نیم ساعت مونده تا سایت بسته بشه ثبت نام کردم برنده شدم یه جورایی، یه جوریه! مخلص کلام اینو می خوام بگم که اونایی که برنده می شن با اجازه تون افراد انتخابی هستن که با پیش نیاز ها جور در اومدن! مثلا اینکه مو دارن، مثلا اینکه لیسانسه هستن، مثلا خوشگلن، مثلا اینکه کجا زندگی می کنن و پارامتر های مختلف دیگه!
از اونایی که می گن این یه قرعه کشی توسط کامپیوتره یه سوال دارم! آیا امکان اینکه تو واسه کامپیوتر دامنه تعریف کنی، IF تعریف کنی، بازه تعریف کنی، یا حتی قابلیت Face Recognition توی نرم افزار به اصطلاح "قرعه کشی" بگنجونی وجود نداره؟
یه چیز دیگه هم بگم اینکه اونا اونجا Menagerie دارن و خیلی چیز میزای دیگه که همونطور که اون بالا گفتم حوصله ندارم بگم! خب پس اگه حوصله ندارم بگم چرا می گم اصلا!؟ آهان شاید می خوام تلنگر بزنم!
در کل اینو می خوام بگم که اگر برنده شدی، فکر نکن که برنده شدی، مطمئن باش که انتخاب شدی! خوشخیالی و نذر و دخیل بستن و صلوات فرستادن رو واسه برنده شدن بزار کنار، چون باور کن که این قرعه کشی نیست! باید حتما "انتخاب" بشی!
داریم اینجا کسیو که یه رشتۀ درست و حسابی خونده باشه (علوم پایه و تکنولوژِی) و مقطع تحصیلی بالایی داشته باشه و تا حدودی نخبه باشه و یا بالعکس خوشگل و با نمک و باحال به نظر برسه و 10 سال توی لاتری شرکت کرده باشه و برنده نشده باشه؟ D:
ضمنا اگر به دوستان گل ده ساله مون بر نمی خوره یه خورده خودشونو معرفی کنن ببینیم چند سالشونه و تحصیلاتشون چیه؟! اون وقت شاید تونستیم این معمای لاتری رو حل کنیم و این فرضیه علمی ایی رو که میگه "لاتاری گرین کارت قرعه کشی نیست" رو بسطش بدیم و اثباتش کنیم! D: البته با اجازه ادمینین محترم!

عجیب آی دی شما من رو یاده Karma Police میندازه.
ممنون از توضیحاتتون. می دونید کسی نمی تونه تاییدش کنه، رد شدنیه هم نیست.
من فقط نظر خودم رو می گم. برداشتی که من از سیستم «انتخاب» شدن توی لاتاری متصورم عین چیزیه که

- موقع منچ یا مارو پله بازی کردن، بچه های خوبی که جر نمی زنند باش سر و کار دارند
- وقتی که پای یک سلات ماشین وایسادی و دسته رو می کشی یا دکمه رو فشار می دی اتفاق میوفته
- وقتی سر میز رولت تیله این قدر می چرخه و می چرخه تا بالاخره روی یک عدد وایسته
- توی بازی تخته بازیکن های خوب بهش دل نمی بندن چون شماره ها امدنشون نقش زیادی ندارند، اما حرکت ها داستانشون چیز دیگه ایه

و این انتخاب دقیقا همون انتخابیه که بعد از جایگشت توی دبیرستان معلم ها سعی می کنند به بچه ها یاد بدند چه اون بچه ها فوق دکترا بگیرند چه به یک دیپلم ردی تبدیل بشند
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: armin1 ، zina s ، hamedhamed ، amir_cool_2001 ، amir82 ، saeedmech ، parsush ، lilistar ، Karma
salam ,man khaharamo sabte nam kardam ,adrese khodam (hend) o barash neveshtam ,vali iran zendegi mikone ,moshkeli pish nemiyad barash ? Sad

age kasi shomare confirmation yadesh raffte bashe chi ?az koja bayad befahme ke entekhab shode ya na ???Cool
تشکر کنندگان: amir_cool_2001
من با نظر شما موافق نيستم. اگر توجه كنيد در ادامه جمله از لغت Random يعني تصادفي استفاده شده. و انتخاب تصادفي انتخاب آگاهانه نيست. ولي در كل نبايد روي لغات حساس شد. فكر ميكنيد براي اداره KCC امكان پذيره كه بخواد اين همه ثبت نام كننده رو حدود 10 ميليون نفر رو بررسي كنه و افرادي كه خوش چهره هستند رو انتخاب كنه اصلا اين ممكن نيست. اصلا خيلي از اقوام بشر از نظر چهره با هم فرق ميكنند و شاخص هاي زيبايي آنها متفاوت است و نرم افزاري نميتوان اين مورد را بررسي نمود. با اين همه آمريكا كشوري است كه به قانون مداري و رعايت حقوق بشر و دموكراسي در اين كره خاكي زبانزد همه است. حالا چرا بايد بخواد همچنين كاري بكنه. تو اين تالار نمونه ايي از افراد مختلف با شرايط و تحصيلات مختلف ديده ميشه كه همه برنده شدند. خيلي ها موفق به گرفتن ويزا شدند خيلي ها موفق نشدند. البته منم نسبت به دو مرحله شدن اعلام نتايج و لغو نتايج مرحله اول قرعه كشي سال گذشته سوالاتي در ذهنم هست ولي بايد خوشبين بود.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afs ، lilistar ، sayeh_m ، zina s ، Mitram ، June ، HRSH
اصلا این صحبتِ حساب و کتاب برای انتخاب برندگان لاتاری یه بحث بی اساس و فرمالیته است. چند باری هم قبلا بحث شد و دوستان نظراتشون رو گفتند.
اگر قرار بود آمریکا بخواد خوشگلا رو برنده کنه یا اونایی که مدرک بالا دارن، یا از ما بهترون هستند، لزومی نداشت قایم موشک بازی در بیاره و از لولو بترسه. یه کتگوری مهاجرتی جدید تشکیل میداد برای مهاجرت خوشگلا، یا تحصیل کرده‌ها. همین الانشم داره، فکر نکنید نداره. لزومی نداشت اسمشو بذاره قرعه کشی که هرچی آدم زشت و بی تحصیلاته بخواد شرکت کنه که، بعد بخوان از رو عکس و با فن‌آوری‌های ماورایی و هوش مصنوعی و ایمیج پراسسینگ عین تو فیلمهای تخیلی هالیوودی، ما ها رو انتخاب کنه! خب لب تر میکرد که ما خوشگل میپذیریم، زیبارویان با سر میدویندند. اشاره میکرد تحصیل کرده‌ها: اونا هم با سر میدویدند. دزد و پلیس بازی نمیخواد که، دروغ و تعارف نداره که، این حرکات، مخصوص اینجاست. همونطوری که امیر آقا فرمودند randomly selected یعنی انتخاب تصادفی و کسی که برنامه نویسی بلده میدونه این یعنی چی. انتخاب کاملا تصادفی، بدون وجود کوچکترین احساس و بدون وجود if.
(2012-08-07 ساعت 15:20)امیر مهاجر نوشته:  اصلا این صحبتِ حساب و کتاب برای انتخاب برندگان لاتاری یه بحث بی اساس و فرمالیته است. چند باری هم قبلا بحث شد و دوستان نظراتشون رو گفتند.
اگر قرار بود آمریکا بخواد خوشگلا رو برنده کنه یا اونایی که مدرک بالا دارن، یا از ما بهترون هستند، لزومی نداشت قایم موشک بازی در بیاره و از لولو بترسه. یه کتگوری مهاجرتی جدید تشکیل میداد برای مهاجرت خوشگلا، یا تحصیل کرده‌ها. همین الانشم داره، فکر نکنید نداره. لزومی نداشت اسمشو بذاره قرعه کشی که هرچی آدم زشت و بی تحصیلاته بخواد شرکت کنه که، بعد بخوان از رو عکس و با فن‌آوری‌های ماورایی و هوش مصنوعی و ایمیج پراسسینگ عین تو فیلمهای تخیلی هالیوودی، ما ها رو انتخاب کنه! خب لب تر میکرد که ما خوشگل میپذیریم، زیبارویان با سر میدویندند. اشاره میکرد تحصیل کرده‌ها: اونا هم با سر میدویدند. دزد و پلیس بازی نمیخواد که، دروغ و تعارف نداره که، این حرکات، مخصوص اینجاست. همونطوری که امیر آقا فرمودند randomly selected یعنی انتخاب تصادفی و کسی که برنامه نویسی بلده میدونه این یعنی چی. انتخاب کاملا تصادفی، بدون وجود کوچکترین احساس و بدون وجود if.

هیچ وقت هیچ چیزی رو 100 درصد تایید یا تکذیب نکن...من اینو تو بازی مافیا یاد گرفتم...حالا این که دیگه سیاسته و دروغ و کلک رکن اصلیشه... منم نمیدونم پشت این قضیه چیه...شما هم نمیدونی...مطمئن باش اگه چیزی هم پشتش باشه خود امریکایی ها هم نمیدونن به جز یه عده معدود از سیاستمدارای پشت پردشون...
ولی بعید هم نیست انتخابی باشه ... حداقل 70 80 درصد قبول شده هارو خودشو از آدمای لایق انتخاب میکنن و واسه رد گم کنی چند تا آدم بی مصرفم میندازن توش... امریکا ادعای اینو داره که مهد آزادی و دموکراسی هستش و این قضیه لاتاری میتونه بزرگترین شو و تبلیغات واسه این امر باشه...و واسه اینکه هزینه این تبلیغات پایین بیاد به جای انتخاب رندوم و چشم بسته 4 تا آدم از کشورای جهان سوم مثه ایران انتخاب میکنه که برن اونجا و به جای وبال گردن دولت شدن چرخ اقتصاد امریکارو بچرخونن
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: feligoli ، Karma ، shahryar_eng ، ranebr
(2012-08-07 ساعت 16:21)enchantress_boy نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 15:20)امیر مهاجر نوشته:  اصلا این صحبتِ حساب و کتاب برای انتخاب برندگان لاتاری یه بحث بی اساس و فرمالیته است. چند باری هم قبلا بحث شد و دوستان نظراتشون رو گفتند.

هیچ وقت هیچ چیزی رو 100 درصد تایید یا تکذیب نکن...من اینو تو بازی مافیا یاد گرفتم...حالا این که دیگه سیاسته و دروغ و کلک رکن اصلیشه... منم نمیدونم پشت این قضیه چیه...شما هم نمیدونی...مطمئن باش اگه چیزی هم پشتش باشه خود امریکایی ها هم نمیدونن به جز یه عده معدود از سیاستمدارای پشت پردشون...
ولی بعید هم نیست انتخابی باشه ... حداقل 70 80 درصد قبول شده هارو خودشو از آدمای لایق انتخاب میکنن و واسه رد گم کنی چند تا آدم بی مصرفم میندازن توش... امریکا ادعای اینو داره که مهد آزادی و دموکراسی هستش و این قضیه لاتاری میتونه بزرگترین شو و تبلیغات واسه این امر باشه...و واسه اینکه هزینه این تبلیغات پایین بیاد به جای انتخاب رندوم و چشم بسته 4 تا آدم از کشورای جهان سوم مثه ایران انتخاب میکنه که برن اونجا و به جای وبال گردن دولت شدن چرخ اقتصاد امریکارو بچرخونن

من اصلا از اين چيزا سر در نميارم..چون دفعه اولمه كه ثبت نام مي كنم..ولي فكر نكنم كه ثبت نام كنندگان رو از فيلتر رد كنن واسه انتخاب...چون افرادي كه از طريق لاتاري به امريكا ميرن از همه ي اقشار جامعه مي تونن باشن...چه ديپلمه چه دكت
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: lilistar ، amir_cool_2001 ، sayeh_m
خیلی دیگه بیکارید شما....این فقط یه قرعه کشی هست و بس و پروسه انتخاب شدن افراد کاملا رندوم هست...نه چیز دیگه ای
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، lilistar ، امیر مهاجر
سلام دوستان عزیز و امیدوار

باید بگم که همون طور که نمیشه هیچ نظریه ای رو در مورد پیدایش جهان و یا جهای پس از مرگ رد کرد، در مورد فلسفه و نحوه پذیرش افراد تو لاتری هم همین طوره. البته این دو مقوله به لحاظ ابعاد قابل مقایسه نیست ولی تمثیلی عینی است.

توجه داشته باشید که تمام مکاتب آسمانی و زمینی خودشون رو کشتن که به ما بفهمونن که بابا اگه میخوای به چیزی دست پیدا کنی اولین قدمش اینه که بش ایمان داشته باشی. حالا چطور میشه ایمان به چیزی پیدا کنیم ؟ نگفتن. "هیل" میگه ایمان یعنی تکرار و تصویر سازی چیزی که انتظارش رو داریم به دست بیاریم یا بشیم.

ببینید دوستان نسل بشر بدون اتحاد و یکپارچگی و رعایت حقوق دیگر انسان ها و طبیعت نمیتونه راه به جایی ببره. اگه امروز به هر طریق ممکن به کسی بدی کردیم یا به طبیعت جفا کردیم، باید منتظر باشیم نتیجه اش بهمون برگرده در آینده. به این اعتقاد داشته باشید که هر چی دیر تر اعتقاد پیدا کنیم باید تبعات سنگین تری رو بپردازیم. حقیقت چیزی غیر از این نیست و اگه عادت کردیدم که بگیم نه، فقط خودمون رو گول زدیم. بیایید به مسائل از دید بالاتر و عمیق تری نگاه کنیم. این قدر به مسائل جزیی بها ندیم که از اصل ماجرا جا بمونیم. مثل دانش آموزی میمونه که بگه چرا علامت جمع این شکلیه و از کل کتاب ریاضی جا بمونه.

قربون شما برم من
دانش-علی
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، Karma ، manila ، Szsanazsz ، lilistar ، barsa ، zina s ، byousefi_p
(2012-08-04 ساعت 08:42)amir_cool_2001 نوشته:  من شنيدم كه اگر در روز اول ثبت نام كنيد احتمال برنده شدن خيلي زياده آيا اين درسته؟ خيلي از برندگاني كه من ديدم در ساعات اوليه باز شدن سايت ثبت نام كردن. آيا ثبت نام كردن در ساعات اوليه امتيازي هم داره يا نه؟

راستش من نمیدونم این مطلب چقدر درسته، اما من خودم روز آخر ثبت نام کردم، حتی آخرین ساعتها و اولین باری هم بود که ثبت نام میکردم که برنده شدمBig Grin. از این بابت واقعا ممنون خدای مهربونم هستم Smile
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، afs ، mehdiii ، storagemeter ، payam62 ، lilistar ، zina s ، rezagh ، byousefi_p ، Omid-Aria

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان