کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
لاتاری یک شانسه شانسی که اگه در خانه کسی رو بزنه میتونه زندگیشو از این رو به اون رو کنه درسته نباید زیاد روش حساب کرد اما نباید 100% هم ازش غافل شد برای کسانی که واقعا به مهاجرت فکر میکنند این بهترین اسانترین و شاید کم هزینه ترین راه هست اما بعضی از افراد که از روی حساب و کتاب شرکت نمیکنند و فقط جهت تفریح و خوشگذرونی شرکت میکنند متاسفانه این شانس رو از خیلی ها که واقعا نیازمند به مهاجرت هستند میگیرند به نظر من هم اگه مسولین لاتاری 1 سری شرایط رو برای شرکت بذارنند (شرایط راحت نه سخت) که فقط 1 ذره شرکت کنندگان رو به دردسر بندازه و مجبور به صرف وقت و هزینه کنه شاید بشه جلوی ثبت نام های بی منطق و بی هدف رو گرفت در غیر اینصورت این روند فعلی ادامه پیدا میکنه و شاید بدتر هم بشه
تشکر کنندگان: ASALI ، armin1 ، lilistar ، nora
به نظر من نباید هیچ شرایطی واسه ثبت نام در لاتاری باشه و همه حق شرکت در این لاتاری رو باید داشته باشند
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 15:46)hamed. نوشته:  به نظر من نباید هیچ شرایطی واسه ثبت نام در لاتاری باشه و همه حق شرکت در این لاتاری رو باید داشته باشند
ممکنه حرفت برای مردم بقیه کشورها صدق کنه اما در مورد ایران نه چون خیلی از مردم حتی نمیدونند لاتاری چیه ولی ثبت نام میکنند اگه هیچ شرطی نباشه همین میشه که الان دارید مبینید 1000 نفر از برنده های پارسال اصلا پیگیر کارشون نبودند و حتی خیلی ها نتیجشون رو چک نکردند اگه هیچ شرطی برای شرکت نباشه اینجور میشه که که من و شما و امثال ما که واقعا نیازمند مهاجرت هستیم چندین سال پشت در لاتاری بمونیم
تشکر کنندگان: armin1 ، lilistar
دنیا منتظر آدمای تنبل نمی مونه...
پس از این فرصت 1 ماهه تا اومدن نتایج دوباره استفاده کنیم راهی دیگه را هم امتحان کنیم اگه واقعا قصد داریم برای رفتن به بلاد کفر ! نظر شماها چیه؟
تشکر کنندگان: neverland
(2012-08-21 ساعت 16:27)sosol نوشته:  دنیا منتظر آدمای تنبل نمی مونه...
پس از این فرصت 1 ماهه تا اومدن نتایج دوباره استفاده کنیم راهی دیگه را هم امتحان کنیم اگه واقعا قصد داریم برای رفتن به بلاد کفر ! نظر شماها چیه؟
بله راههای دیگه هم برای رفتن به امریکا هست از جمله ویزای توریستی کاری تحصیلی اما همه این ویزا ها موقت هستن و شما درجه شهروندی پیدا نمیکنید و باید متحمل هزینه زیادی بشید فقط هم باید برای اون کاری که ویزا گرفتی بری امریکا مثلا ویزای تحصیلی فقط باید برای تحصیل بری ولی خوبیه لاتاری اینه که اگه از طریق لاتاری بری امریکا فرصت و شانس اینو داری که اونجا هر کار و هدفی داری بتونی همزمان انجام بدی تحصیل کار و ...... و محدودیت نداری همچنین حق شهروندی داری و هزینه زیادی هم متحمل نمیشی من گفتم ایده ال ترین راه رفتن به امریکا لاتاریه اما خب راههای دیگه هم هست البته باید این هم در نظر گرفت که لاتاری کاملا 1 شانسه و مثل همه شانس ها امد نیامد داره ولی با حرفت موافقم که نباید دست رو دست گذاشت
تشکر کنندگان: lilistar ، armin1
سلام به دوستان
جواب مرحله دوم قرعه کشی که در شهریور هست می دونید دقیقا کی میاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 23:36)khatere_art نوشته:  سلام به دوستان
جواب مرحله دوم قرعه کشی که در شهریور هست می دونید دقیقا کی میاد؟

10 مهر مصادف با 1 اکتبر ...
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: shahyad ، rezagh ، zina s
سال هاست که دارم شرکت میکنم ان قدر سوال و حواب کردم که به اندازه یک وکیل مجرب از پروسه مهاجرت و انواع ویزا های امریکا مطلعم . وهنوز اندر خم یک کوچه ام . وچشم به نتایج اول اکتبر...
تشکر کنندگان: lilistar ، bat ، rezagh
دوستان نگران نباشید.... زیاد نگران نباشید که اگه قبول نشدید خیلی‌ ضد حال نخورید.... باشه؟!
Smile
تشکر کنندگان:
خدا کنه به زودی روزی بیاد که بشه خیلی راحت ایرانی ها بتونن برن آمریکا و اینطوری نباشه که فقط منتظر یک شانس باشیم اونم سالی یکبار
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

(2012-08-22 ساعت 02:04)hamed. نوشته:  خدا کنه به زودی روزی بیاد که بشه خیلی راحت ایرانی ها بتونن برن آمریکا و اینطوری نباشه که فقط منتظر یک شانس باشیم اونم سالی یکبار

آن روز فرا میرسد اما جوانی و انرژی از دست رفته نیز باز می گردد؟
انگار همین دیروز بود که منتظر نتایج سری اول بودیم...
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، armin1 ، lilistar ، achi686 ، rezagh ، bat ، homayoon13 ، amir_cool_2001
سلام دوستان دوتا مشکل دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید....

اول اینکه تمام مدارک تحصیلیم گم شده و توی فرمهایی که ارسال کردم قسمت مدرک تحصیلیمو پر کرده بودم (دیپلمم) الان مدارکام به طرز عجیبی
گم شده حالا چی میشه؟ البته من یه دیپلم آرایشگریم هم دارم که اونم توی فرما اعلام کرده بودم که خوشبختانه اینو دارم گم نشده. و سابقه کارمم دارم... حالا اینکه مدارک تحصیلی دبیرستانمو گم کردم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

دوم: وقتی توی لاتاری ثبت نام کردم قسمت middle name رو هم به اشتباه پر کردم و نام پدرمو نوشتم ولی توی فرمای بعد از برنده شدنم که پر کردمو فرستادم دیگه middle name رو پر نکردم. حالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
خواهش میکنم کمک کنید.مرسی
تشکر کنندگان: zina s
اخبار جدید لاتاری 2013
[عکس: sk20nbokwsszey9itr24.jpg]

منبع : DVlottery.us
تشکر کنندگان: mani.iht ، zina s ، behforooz
خوب اين كه همون قديميست!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان