کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
ای کاش همه به این باور می رسیدیم که واقعا اگه شرایط رفتن و موندن تو امریکا رو نداریم راه رو برای اونهایی که واقعا هدفمند و با برنامه ریزی دارن هر سال توی لاتاری شرکت میکنن هموار تر کنیم و شانس بقیه رو بیشتر کنیم . تو رو خدا نگید بخیل و حسوده . امیدوارم که فردا اسم تمام کسایی که واقعا آرزوشون آمریکاست در بیاد . انشاءا...
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان: new ، f.az ، lilistar ، amir_cool_2001 ، armin1 ، nora ، butterfly1987
کمتر از 24 ساعت دیگه هم نتایج جدید اعلام میشه
احتمالا وایسادن تا الان ببینن از این 6000 نفر برنده چقدرشون سایت رو چک میکنن
که احتمالا مثل پارسال 500 1نفر یا 1600 نفر اصلا برنده شدندشون رو چک نکردن
و دو باره یه 1000 تا 1500 نفری رو از ایران برنده اعلام میکنند
این نظر منه البته

(2012-10-21 ساعت 11:01)f.az نوشته:  من توی یک سایت دیگه خوندم علت اینکه از آسیا کم کارنت میکنن واسه مصاحبه اینکه خیلیها از آسیا الکی ثبت نام کرده بودن و اصلا دنبال کار قبولیشونو نگرفتن! الان از اروپا و جاهای دیگه بیشتر کارنت میشه.
این یعنی اینکه شانس دوباره واسه آسیاییها زیاده.

احتمال خیلی زیاد همین می تونه باشه فقط دلیلشون
این الکی ثبت نام کردنا توی ایران هم خیلی زیاده
پارسال نزدیک 1500 نفر اصلا برنده شدنشون رو چک نکرده بودن
Sad
تشکر کنندگان: f.az ، amir_cool_2001 ، butterfly1987
فردا ساعت چند اعلام می شه؟ با تشکر.
تشکر کنندگان:
فردا عصر به بعد فکر کنم 8 شب به بعد ولی اینقدر سایت شلوغ هست که جواب نمیدهSmile

امیدوارم همگی به اتفاق هم قبول شیم تا خدا واسمون چی در نظر گرفته باشه من که راضی هستم و امیدوار به رحمتش
تشکر کنندگان: refiusa ، nora
امیدوارم خیر هر کس هر جای دنیا که هست بهش برسه
برای همه عاقبت به خیری رو میخوام مادرررررررررررررررررر
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، parsaboj ، armin1
(2012-10-21 ساعت 12:23)f.az نوشته:  فردا عصر به بعد فکر کنم 8 شب به بعد ولی اینقدر سایت شلوغ هست که جواب نمیدهSmile

امیدوارم همگی به اتفاق هم قبول شیم تا خدا واسمون چی در نظر گرفته باشه من که راضی هستم و امیدوار به رحمتش

ساعتش رو از کجا خوندید دوست عزیز؟
واقعا همینطوره اگه 8 بیاد باید تا 1 شب سعی کنیم تا بتونیم نتایج رو ببینیم
تشکر کنندگان: amir_cool_2001
آخه نتایج دور اول هم 7 یا 8 شب بود که گفتن اعلام شده من بر حسب اون میگم چون تازه شب ما اونجا صبح میشه
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 12:47)f.az نوشته:  آخه نتایج دور اول هم 7 یا 8 شب بود که گفتن اعلام شده من بر حسب اون میگم چون تازه شب ما اونجا صبح میشه
دور اول من از ساعت 9 شب شروع کردم ساعت دوازده و نیم تونستم قبولیمو ببینمBig Grin. یادش بخیر. شب خاطره انگیزی بود. انشاءالله که برای شما هم خاطره ی خوبی بشه.
(2012-05-02 ساعت 06:34)hassan1358arab نوشته:  باسلام و تبریک به تمامی دوستانی که برنده شدند جهت اطلاع همسر بنده هم خوشبختانه امسال برنده شد

----------
خب حسن آقا این خبر خوبو در تاپیک مربوط به خودش اعلام کن عزیز من!

آخه چجوری قبول میشین؟ به چی فکر میکنین؟ چیکار میکنیییییینننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز هر چی بیخیال تر باشید راحت تر قبول میشید من روز آخر بود ثبت نام کردم اولین بارمم بود قبول شدم..........
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
تشکر کنندگان: reza6966 ، amir_cool_2001 ، lilistar ، estaji.mehdi ، mashmoji ، persian_viper ، nagoo ، alonak ، butterfly1987
(2012-10-21 ساعت 12:59)Saeedv13 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 12:47)f.az نوشته:  آخه نتایج دور اول هم 7 یا 8 شب بود که گفتن اعلام شده من بر حسب اون میگم چون تازه شب ما اونجا صبح میشه
دور اول من از ساعت 9 شب شروع کردم ساعت دوازده و نیم تونستم قبولیمو ببینمBig Grin. یادش بخیر. شب خاطره انگیزی بود. انشاءالله که برای شما هم خاطره ی خوبی بشه.

ممنونم راضی هستم به تقدیرم من اعتقاد دارم هر چی خدا واسمون در نظر گرفته همون میشه

(2012-10-21 ساعت 13:12)armaghani نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 06:34)hassan1358arab نوشته:  باسلام و تبریک به تمامی دوستانی که برنده شدند جهت اطلاع همسر بنده هم خوشبختانه امسال برنده شد

----------
خب حسن آقا این خبر خوبو در تاپیک مربوط به خودش اعلام کن عزیز من!

آخه چجوری قبول میشین؟ به چی فکر میکنین؟ چیکار میکنیییییینننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز نمیدونم تا چه حد به تقدیر اعتقاد دارید به نظر من اینا همش تقدیر آدمه اگه توی تقدیر شما باشه شما هم میرید مطمئن باشید.هر چی خدا بخواد.
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، zohreh36 ، butterfly1987
با اينترنت اكسپلور نميشه سايتو باز كرد
ولي با گوگل كروم ميشه
تشکر کنندگان:
من هم براي تك تك دوستان از صميم قلب آرزوي موفقيت و برنده شدن رو دارم. دوست دارم همه اونهايي كه آرزوي سفر به آمريكا رو در سر دارند به آرزوشون برسند. و زندگي خوب و شادي رو شروع كنند. به اميد موفقيت همه تون منتظر شنيدن صداي هورا و برنده شدن تون هستم لطفا اگه برنده شديد ما رو بي خبر نذاريد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: reza6966 ، f.az ، sayeh_m ، lilistar ، lottery_23 ، mashmoji ، nora ، alonak
دوستان یه سوال.تو سایت که نوشته فقط اکسپلورر...ینی به هیچ وجه با فایر فاکس نمیشه نتایج رو دید؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 14:53)ARMIN.H نوشته:  دوستان یه سوال.تو سایت که نوشته فقط اکسپلورر...ینی به هیچ وجه با فایر فاکس نمیشه نتایج رو دید؟؟؟

چرا میشه نگران نباشید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان