کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
کسی قضیه این نامه SSS رو میدونه؟براش یه پستی اینجا زدن ولی غیر فعاله گفتم اینجا مطرحش کنم!
که میگن" آقایانی که بعد از تولد 26 سالگی شان به آمریکا وارد شدن و بعدا به هر دلیلی موندگار شدن، لزومی به ثبت نام در Selective Service System ندارند ولی موقع کالج رفتن یا احتمالا برای استخدام در جاهای خفن، ممکنه ازتون نامه از همین SSS بخوان که تایید کنه که شما لزومی برای ثبت نام نداشتین."

یعنی همه آقایون بالای 26 سالی که رفتن و الان اونجان این فرمو پر کردن؟
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2012-09-20 ساعت 10:21)mhz_ir نوشته:  کسی قضیه این نامه SSS رو میدونه؟براش یه پستی اینجا زدن ولی غیر فعاله گفتم اینجا مطرحش کنم!
که میگن" آقایانی که بعد از تولد 26 سالگی شان به آمریکا وارد شدن و بعدا به هر دلیلی موندگار شدن، لزومی به ثبت نام در Selective Service System ندارند ولی موقع کالج رفتن یا احتمالا برای استخدام در جاهای خفن، ممکنه ازتون نامه از همین SSS بخوان که تایید کنه که شما لزومی برای ثبت نام نداشتین."

یعنی همه آقایون بالای 26 سالی که رفتن و الان اونجان این فرمو پر کردن؟

منظورش همون خدمت سربازیه. اگه بعد از 26 سالگی وارد امریکا بشین، نیازی بهش ندارین. برای وام گرفتن از ففسا یا همونطور که گفتین ثبت نام توی جاهای خفن، ازتون مدرکی میخوان دال بر ورود شما بعد از 26 سالگی که معمولاً صفحه ویزای شما که تاریخ رو نشون میده کافیه. تاریخ صدور گرین کارتم همون کار رو میکنه.Wink
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، mhz_ir ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، rezagh ، امیر مهاجر
من تا حالا 3 4 تا ایمیل بهشون دادم ولی اتو ایمیلشون واسم نیومده باید چکار کنم ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 14:34)miladswat نوشته:  من تا حالا 3 4 تا ایمیل بهشون دادم ولی اتو ایمیلشون واسم نیومده باید چکار کنم ؟

ظاهرا دیگه اون ایمیل دیگه نمیاد
واسه آخرین ایمیلی که من برای KCC فرستادم هم هیچ اتوریپلایی نیومد اما بعد از یک هفته جواب دادن
جالبه که تا الان سه بار بهشون ایمیل زدم و هر بار جوابشو جمعه شب ساعت 12 دادنBig Grin
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری
(2012-09-20 ساعت 08:54)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 04:34)natasha نوشته:  با سلام،من یه سوالی داشتم، پدر من تو لاتاری قبول شده،و حالا قراره با مادرم برن آنکارا، فرمهاشونو بعد از امضا کردن اسکن کردن و میل کردن برای خواهرم تو آمریکا،و خواهرم از همونجا پرینت کرده و فرستاده کنتاکی،اما بالای هر فرم شماره پرونده رو یادشت نکرده...

حالا سواله من اینه: که اولا مشکلی‌ پیش نمیاد بابت اینکه فرمها پرینت شده و از آمریکا فرستاده شده کنتاکی؟

سوال دوم اینکه ننوشتن شماره پرونده بالای هر صفحه مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه؟

سؤال بعدی اینکه من بالایی ۲۱ سال هستم ولی‌ تو بنده 31_b که نوشته چه کسا‌ئی بعدا شما رو همراهی می‌کنن به آمریکا...اسم خودمو نوشتم،آیا درسته؟

با تشکر

شماره کیس :2013AS00004xxx
تاریخ رویت قبولی :می 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 2
سلام سوال اول رو نميدونم ولي به نظر خودم نبايد مشكلي پيش بياد . دوم اينكه شماره پرونده رو به خاطر سهولت در كار مينويسن و اينكه سريعتر بتونن كارها رو انجام بدن ولي حالا كه ننوشتين و اين هم چيزي نيست كه بخواين خودتون رو نگران كنيد .
در جواب سوال سوم شما هم بايد بگم كه اگر در زمان ثبت نام لاتاري زير ٢١ بودين مشكلي نيست ولي اگر همون موقع هم بالاي ٢١ بودين بايد بهشون سريع اطلاع بدين .

ممنونم که به سؤالم جواب دادین،حالا باید تلفنی بهشون خبر بدم یا از طریق ایمیل؟ و چه چیزی باید بگم؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
بچه ها من یه سوال واسم پیش اومده

من اگه بخوام برم واسه مصاحبه به ترکیه

باید مدرک پیش دانشگاهیم و ببرم با خودم با توجه به اینکه

من دانشجو هستم و مدرک اصلیم یا همون پیش دانشگاهی دست دانشگاس

دانشگاه هم که پس نمیده مدرک و مگر اینکه انصراف بدم

پس باید چیکار کنم؟

اگر هم انصراف بدم معافیت تحصیلیم باطل می‌شه باید برم سربازی!
Sad

تشکر کنندگان:
Natasha جان هم ايميل بده و هم تلفن بزن و در ضمن از جوابي كه برات ميفرستن هم پرينت بگير و همين چيزي كه به من گفتي به اونها هم بگو و بگو كه اشتباه كردي و از روي سهو بوده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، Saeedv13 ، rezagh
(2012-09-20 ساعت 16:43)badbat نوشته:  بچه ها من یه سوال واسم پیش اومده

پس باید چیکار کنم؟

اگه یه وثیقه مالی به عنوان اینکه ضمانت کنه که وقتی کارت با مدارکت تموم شد پسشون میاری بهشون بدی مدارکت رو بهت امانت میدن.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، badbat
(2012-09-20 ساعت 17:50)صوفیا صوری نوشته:  

پس باید چیکار کنم؟

اگه یه وثیقه مالی به عنوان اینکه ضمانت کنه که وقتی کارت با مدارکت تموم شد پسشون میاری بهشون بدی مدارکت رو بهت امانت میدن.

نه، دانشگاه دیگه اونو نیازی نداره. میتونی بری ازشون بگیری. ضمن اینکه فقط مدرک دیپلمم واسه مصاحبه قبوله.
تشکر کنندگان: badbat ، امیر مهاجر
(2012-09-20 ساعت 20:09)indmehdi نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 17:50)صوفیا صوری نوشته:  

پس باید چیکار کنم؟

نه، دانشگاه دیگه اونو نیازی نداره. میتونی بری ازشون بگیری. ضمن اینکه فقط مدرک دیپلمم واسه مصاحبه قبوله.

زمانی‌ که دانشگاه ثبت نام کردم مدرک پیش دانشگاهیم حاضر نبود

بعد دانشگاه ازمون یه چک گرفت به مبلغ ۷۵۰ هزار تومن

و گفتم ۱ ترم دیگه باید مدرک و بیاری

بعد ترم قبلی‌ مدرک و بردم براشون و چک و بهم پس دادن( واسه این بردم چون فایلمو بستن )

بعد اون آقاهه گفت از مدرکت کپی‌ بگیر چون به هیچ عنوان دیگه بهت پس نمیدیم

اگه دیپلم قبوله که این می‌شه ۱۱ ساله

فکر نمیکنم سفارت قبول کنه

دوستان درست میگم؟

اگر هم پیش دانشگاهی بخوام بگیرم که دانشگاه بهم نمیده Sad(
Sad

تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 16:48)sayeh_m نوشته:  Natasha جان هم ايميل بده و هم تلفن بزن و در ضمن از جوابي كه برات ميفرستن هم پرينت بگير و همين چيزي كه به من گفتي به اونها هم بگو و بگو كه اشتباه كردي و از روي سهو بوده .

سپاسگزارم سایه جون
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amiz.abdollah
سلام خانم من امسال برنده شده و الان هم دانشگاه در مقطع فوق لیسانس پذیرفته شده . میخواستم ببینم اگه ایشون وارد دانشگاه شده و شروع به تحصیل کنند برای مصاحبه مشکای پیش نمیاد و دانشگاه مدرک اصلی لیسانسشون رو در اختیار ما میذارن یا نه ؟

در فرمهای ارسالی من به kcc چند 2 تا اشتباه وجود داشت که من اون اشتباهها رو با ایمیل اطلاع دادم و اونها پاسخ زیر رو دادن این یعنی چی ؟؟
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
CA/VO/KCC
Williamsburg, KY
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان:
سلام
یکی از دوستان مدتی قبل در 2 یا 3 قسمت خلاصه مراحل پیشرفت کار را زحمت کشیدن و نوشتند. متاسفانه نمیدونم کدام قسمت انها را خوندم. میشه راهنمای بفرمایید در کدام تاپیک بود . ممنون
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 16:28)homayoon13 نوشته:  سلام
یکی از دوستان مدتی قبل در 2 یا 3 قسمت خلاصه مراحل پیشرفت کار را زحمت کشیدن و نوشتند. متاسفانه نمیدونم کدام قسمت انها را خوندم. میشه راهنمای بفرمایید در کدام تاپیک بود . ممنون
دوست عزیز
اینجا میتونید روال کار رو ببینید در ضمن در امضاشون هم قسمتهای دوم و سوم رو ببینید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، homayoon13 ، rezagh ، Ali DV-2013 ، Saeedv13

پس باید چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز
احتمالا شما دانشگاه آزاد هستید. احتمال زیاد شما با قرار دادن چک یا سفته به مبلغی که دانشگاه مشخص میکند میتوانید مدرک را موقت و برای چند روز کوتاه بگیرید. البته دانشگاها با هم فرق میکنه. بعضی با یک کارت شناسایی مثل کارت ملی هم مدرک را تحویل میدن که شما به کارت ملی هم نیاز دارید. باید با ملایمت با انها صحبت کنیدBig Grin
موفق باشید
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: badbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان