کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-22 ساعت 18:49)jjt_irony نوشته:  سلام به همه دوستان... من نامه دوم اومده...تاریخ مصاحبم هفته اول نوامبر..... ولی تو نامه مشخص نکرده جه مدارکی رو باید بفرستیم سفارت ترکیه؟؟!! چون هنوز نمی دونم برای اسپانسری فرم 134-I یا 864-I اسپانسرم باید پر کنه؟ کسی میدونه از چه طریق میشه فهمید چه مدارکی رو باید بفرستیم؟ لطفا تو این زمینه راهنماییم کنید...با تشکر

سلام دوست عزیز
2 تا تاپیک هست که اگر بخونی جواب میگیری :
1- اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
2- ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
چند روزی فرصت داری که با مطالعه این 2 تا و تاپیک های دیگه بتونی با آرامش کارهاتو پیش ببری.

موفق باشید
تشکر کنندگان: Omidooo ، Saeedv13 ، roeentan ، pooya.n ، rezagh
(2012-09-22 ساعت 13:44)mohammad fazli نوشته:  با سلام
آقا اونايي كه نامه دوم گرفتن داخلش چيزي در مورد هزينه هاي ويزا نوشته يا نه؟آخه من يكي از دوستان كه از برندگان سال هاي قبل وقتي نامه دومشو بمن نشون داد توش اطلاعاتي در مورد هزينه ها ذكر شده يود اينكه بعضي ها ميگن هزينه 880 دلار ميشه شايد دور از ذهن نباشه جون تو نامه دوستم سه گزينه مالي اشاره شده بود كه مبالغش به ترتيب 355 و 45 و 440 بود كه آخريش ماله DV بود مبلغ 45 تا مربوط به security بود و 355 مال applicant . از دوستاني كه در سال هاي قبل برنده لاتاري شدن خواهش ميكنم توضيحاتي ارائه بدن.

آقای فضلی عزیز با توجه به سوال شما و کنجکاوی دوستان برای دیدن محتوای نامه دوم (اگر برای خودم هم نیومده بود کنجکاو بودم ببینم توش چیه) براتون متن نامه رو میذارم:

Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2013 visa. An appointment has been scheduled for the applicant at the stated location. The applicant and all members of the family must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

The applicant and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2013 visa by September 30, 2013, your registration will expire. Applicant and family members cannot be issued a diversity visa or accompany you or join you in the United States under DV-2013 program after September 30, 2013.

Please follow instructions provided in step 4 at http://www.dvselectee.state.gov for Interview Preparation and Fee Payments. It is very important that you follow the guidelines carefully in the preparation for your interview. The Diversity Lottery Fee for each member of the family must be paid before the visa interview and is non-refundable if the visa is refused.

در زیر هم زمان دقیق مصاحبه اومده.

همونطور که میبینی مستقیم اشاره ای به مبلغ نکرده ولی گفته هزینه در قدم 4 لینکی که گذاشته گفته شده. در اون لینک هم نوشنه هزینه برای گروه زیر
Diversity Visa Lottery fee (per person applying as a DV program selectee for a DV category immigrant visa)

برای هر نفر مبلغ 330 دلار هست. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: achi686 ، afs ، Saeedv13 ، saljoogh ، SOROUSHSOFT ، aziking ، nagoo ، pooya.n ، rezagh
(2012-09-22 ساعت 22:24)poopak نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 20:38)renger008 نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 19:34)nana2013 نوشته:  سلام دوستان

آیا بنگاه های مشاوراملاک اجازه ارزش گذاری ملک رو دارن؟ اگه می تونن این کا رو بکنن آیا سربرگ خاصی دارن؟
ممنونم

برخی از مشاورین املاک هستند که به عنوان کارشناس دادگستری در مواردی خاص اقدام به ارزش گذاری املاک میکنن که به نظر من میشه از طریق دادگستری بهشون دسترسی داشته باشین

بنگاهها منعی برای ارزش گذاری ندارند ولی نظر کارشناس رسمی دادگستری در سربرگ کارشناس همراه مهر و امضا جنبه رسمی دارد.

در تکمیل صحبت poopak جان باید بگم در اصل باید کارشناس رسمی دادگستری قیمت گذاری کنه که بسته به شهر و متراژ خونه قیمت و البته خود کارشناس متغیر هست.بعد از قیمت گذاری کارشناس رسمی دادگستری که در برگه سربرگدار و تایپ شده و با مهر کارشناس رسمی دادگستری به شما میده اونو باید برای ترجمه ببرید.
حالا نظرا تو این زمینه مختلفه(یکی میگه اصلا قیمت گذاری نمیخاد و...) که من واردش نمیشمBig Grin
ولی کاری که خودم کردم دربه در دنبال کارشناس رسمی دادگستری گشتم و ازشون قیمت گرفتم.از 3نفر مختلف برای یه خونه 70متری قیمت گرفتم.فکر میکنید چند گفتن؟همشون میگفتن 300هزار.ما هم دیدیم با این هزینه هایی که داریم نمیشه.خلاصه یکیشون رو که کسی به ما معرفی کرده بود از طرف مایه گذاشتیم و کلی مخشو زدیم و از آخرم 100هزار دادم که بنده خدام چیزی نگفت.
حالا یه چیز خنده دار این وسط پیش اومد برامBig Grin اگه باورتون بشهCool
اونجا که برگه قیمت گذاری رو ازش گرفتن خیلی دقت نکردم!فقط مشخصات خونه و مشخصات خودمو نگاه کردم.گفتم تا نگفته کم زودتر برم!!!بعد که بردم برای ترجمه دیدم طرف میگه والا خونتون انقدر نمی ارزه ها!!!گفتم جی شده مگه!!!
رفتم دیدم هی داره صفراشو جدا میکنه!!!نگو طرف مبلغو 13رقمی نوشته (5تا عدد با 8تا صفر)بوده ولی خوشبختانه به حروف هم نوشته بود که به مترجم گفتم همونو بنویس.Winkفکرشو بکنید اصلا خونه ای با این قیمت داریم.نه واقعا داریم؟
یه نکته دیگم بگم که مترجم گفت ترجمه رسمی نمیتونم بکنم.چون اگه بخوام ترجمه رسمی باید ببری کانون کارشناسان دادگستری!!!باز اونجام یه 100هزاری بدی بعد بیاری برای ترجمه رسمی.منم گفتم نمیخاد همون ترجمه خودتو بزن.والسلام
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، pooya.n ، aziking
دوستان امکانش هست وقت سفارت عقب اداخت؟؟؟!!!چون برای نامزدم تو ابان وقت دادن میخوایم اگه بشه بذاریم تو اسفند یا بهمن کسی اطلاعی داره به کجا باید اطلاع بدیم به kcc یا خود سفارت که محل مصاحبه هست؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: pooya.n
سلام و درود بر همه دوستان
جهت تغییر محل مصاحبه چند روز پیش به KCC نامه زدم، پاسخ زیر را برام ارسال کردند:
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy
.
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-09-23 ساعت 00:59)babak2013 نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 00:56)mahsa 662547 نوشته:  دوستان عزیزم ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرح می‌کنم چون تو قسمت اسپانسر جوابی‌ به من داده نشد،من نمیدونم که آیا اسپانسرم باید یه فرم برای من و همسرم پر کند یا برای هرکدممن یک فرم پر کند؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

لطفا در این مورد پاسخ بدین چون برای من هم این سئوال هست . ممنون
از آنجائیکه در دستورالعمل سفارت گفته شده مدارک مالی برای هر نفر جداگانه تهیه شود بنابراین فرم اسپانسر هم که جزو مدارک مالیه برای هر نفر جداگانه لازم است.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: saljoogh ، SOROUSHSOFT ، sayeh_m
سلام دوستان :

یک سوال دارم از دوستانی که باتجربه ترند :
من دیپلم کارو دانش رشته کامپیوتر دارم ... همون طور که میدونید این دیپلم 11 سال است . از طرفی من مدارک بین المللی مثل : MCSA Messaging 2003 - MCSE 2003 - LPIC1 رو دارم .
داخل سایت Onetoline.org عنوان شغلی من " Network and Computer Systems Administrators" می باشد. (SVP Range (7.0 to < 8.0
بنظر شما این کافیه یا من باید دنبال پیش دانشگاهی باشم ؟؟؟
ممنون می شم اگر سریع تر جواب بدین
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-23 ساعت 15:56)Debian نوشته:  سلام دوستان :

من دیپلم کارو دانش رشته کامپیوتر دارم ... همون طور که میدونید این دیپلم 11 سال است . از طرفی من مدارک بین المللی مثل : MCSA Messaging 2003 - MCSE 2003 - LPIC1 رو دارم .
داخل سایت Onetoline.org عنوان شغلی من " Network and Computer Systems Administrators" می باشد. (SVP Range (7.0 to < 8.0

با سلام اگر دیپلم شما 11 ساله است سه راه برای شما وجود دارد 1 - گرفتن مدرک پیش دانشگاهی حتی گواهی موقت کافیست 2 - ارائه سابقه کار موثق به تعداد سال معین شده در فرم ها 3 - پذیرش از یک دانشگاه امریکایی
همین مسئله شما را دو نفر از دوستان در 2012 داشتن که پرونده هر دو در حال رد شدن بود یعنی برگه صورتی داده بودن که با تلاش و اراده محکم یکی شون پذیرش از یک دانشگاه امریکایی گرفتند دیگری مدرک پیش دانشگاهی گرفتند و شکر خدا یکی ویزا گرفته و یکی در انتظار کلیر شدند و انشاله ویزاشون به زودی می یاد.
مدارک شما به نظر می رسد به نوعی سرتیفیکیت است و شامل دوره های رسمی مدارس یا دانشگاهها مانند کاردانی یا کارشناسی و ... نمی شود .
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Debian ، pooya.n ، afs ، lilistar ، Saeedv13 ، amir_cool_2001
(2012-09-23 ساعت 15:56)Debian نوشته:  سلام دوستان :

امیدوارم بچه هایی که اطلاعات دقیق تری دارند شما رو راهنمایی کنند اما چیزی که من توی ذهنم هست اینکه دقیقا یکی از بچه های 2012 وضعیت مشابه شما داشت و حرفه اش هم دقیقا سیستم ادمینیستریتور بود با سرتیفیکت های مشابه شما که همین چند وقت پیش ویزای یک ضرب هم گرفتند. بد نیست، پست های ایشون رو بخونید یا اگر شد باهاشون در تماس باشید حتما اطلاعات خوبی کسب می کنید.

http://mohajersara.com/user-34967.html
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، Saeedv13 ، aziking ، amir_cool_2001
(2012-09-23 ساعت 16:39)Debian نوشته:  دوست عزیز MPU شما درست فرمودید و 2 تا مدرک اول برای شرکت مایکرسافت هستش .
من مدیر شبکه های کامپیوتری یک شرکت خصوصی هستم با حدودا 600 - 700 تا کارمند که خیلی کوچیک هم نسیت . بنظر شما همچین سابقه کاری می تونه کارآمد باشه ؟؟؟
آخه من الان پیش دانشگاهی از کجا بیارم !!!

بر اساس راهنمایی afs عزیز این پست رو مطالعه کنید و از دوست عزیزمون Solitude کمک بگیرین.
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، صوفیا صوری
با سلام و خسته نباشید،،،من چندتا سوال داشتم لطفا منو راهنمای کنین ممنون
۱.من دانشجوی ساله آخر هستم در فیلیپین و قبولی ۲۰۱۳،،با توجه به اینکه ۳ترم دیگه از درسم مونده اگر بخوام چند بر در این مدت خارج بشم اشکالی‌ نداره؟

۲.من باید حساب بانکی‌ اینجا داشته باشم یا ایران؟

۳.من مدارکم رو آگوست ۱۸ فرستادم کمی‌ با تخیرمشکلی پیش نمیاد؟

۴.من ک/ن هست ۳۸ تقریبا کی‌ اینترویو من می‌شه؟؟؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-09-24 ساعت 07:39)pure_pearl نوشته:  با سلام و خسته نباشید،،،من چندتا سوال داشتم لطفا منو راهنمای کنین ممنون
۱.من دانشجوی ساله آخر هستم در فیلیپین و قبولی ۲۰۱۳،،با توجه به اینکه ۳ترم دیگه از درسم مونده اگر بخوام چند بر در این مدت خارج بشم اشکالی‌ نداره؟

۲.من باید حساب بانکی‌ اینجا داشته باشم یا ایران؟

۳.من مدارکم رو آگوست ۱۸ فرستادم کمی‌ با تخیرمشکلی پیش نمیاد؟

۴.من ک/ن هست ۳۸ تقریبا کی‌ اینترویو من می‌شه؟؟؟

ممنون

سلام
سوال اولتون خيلي واضح نيست
در مورد حساب بانكي هم اگر در فليپين بهتون پرينت بانكي با مهر معتبر ميدن و تمام شرايط رو داراست كه ميتونين از همونجا هم بگيريد ، فقط ميزان تمكن ماليتون رو نشون بديد
سوال سوم هم خير دير نيست
كيس نامبرتون پايينه ، ولي چون مداركتون رو تازه فرستاديد ممكنه كه هنوز در حال بررسي باشه .اگر از فليپين ميخواهيد مصاحبه بشيد كه به سايت سفارت سر بزنيد و اپديت ها رو چك كنيد ، ولي براي اطمينان بيشتر بهتره با kcc تماسي داشته باشيد ببينيد كه الان مراحل كاريتون به كجا رسيده
تشکر کنندگان:
(2012-09-24 ساعت 13:53)mhds نوشته:  سلام دوستان،لطفایکی کمکم کنه :-(
من هنوز فرمامو نفرستادم دیرنیست اگه تا2-3روز دیگه بفرستم؟
فرمارو هرجا که جای امضاداره امضاکنم؟
اسم وفامیلوهمونطوری که توپاسپورت نوشته بنویسیم؟آخه توپاس اشتباه نوشته!
فرم 122،گزینه4-5و7 چی میشه؟
مدارس روبه این ترتیب بنویسم؟دانشگاه،هنرستان،اول دبیرستان،راهنمایی،دبستان؟
واینکه فرماروپرکنم بعدپرینت بگیرم و امضاکنم و عکسموبچسبونم،بعداسکن کنموبه همراه اون برگه قبولی بفرستم به این آدرس درسته؟
KCCDV@state.gov

سلام
دیر نیست ولی زود هم نیست. عجله کنید!
فرم 122 رو امضا کنید و فرم 230 رو فقط قسمت اول
همون اشتباهه اگر با اون چیزی که ثبت نام کردین تطبیق داره بنویسین بهتره
به ترتیب دبیرستان یا هنرستان، مقاطع مختلف دانشگاه
برای بندهای مختلف فرم 122 به اینجا مراجعه کنید
نحوه ارسالی هم که گفتید درسته، ترجیحا فایلها رو PDF کنید
برای ارسال هم یک Template وجود داره که حتما باید ابتدای ایمیل قرار بدید.
Case Number: 2013AS000XXXX
Last Name: XXX
First Name: XXX
Date of birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، mhds
(2012-09-24 ساعت 22:15)الا نوشته:  با سلام به همه ي دوستان من از برندگان 2013 هستم كيس نامبرمم 28xx هست مي خواستم بدونم بعد از اينكه معلوم شد مصاحبمون كيه بايد مدارك تحصيلي همسرمم كه همراهمه هم بايد ترجمه كنيم يا فقط واسه من كه برنده ي اصلي ام كافيه؟ممنون ميشم كمكم كنيد؟

تو فایل PDF آنکارا نوشته که فقط مدارک تحصیلی برنده اصلی احتیاجه...
A copy of the last diploma of the principle applicant is required.
ولی من بودم اونم ترجمه میکردم و با خودم روز مصاحبه میبردم... فرقش 50 هزار تومنه ... این در حالی هستش که به این ترجمه ها شما بعد از عزیمت به امریکا و برای شروع کار و زندگی صد درصد احتیاج دارین ... پس ترجمه کنید و روز مصاحبه ببرید با خودتون

(2012-09-24 ساعت 15:37)shima1364 نوشته:  دوستان واسه موجودی حساب اونجوری که من متوجه شدم برای کیس من که ۲ نفر هستیم حداقل 38000 دلار آمریکا نیازه. حالا این مبلغ معادل با احتساب دلار دولتیه یا دلار آزاد؟ آخه خیلیییییی فرقشه?????

اولاً دلار به نرخ آزاد... ثانیاً برای زوجین تا جایی که من میدونم اون 18500 دلار برای 1 نفر ضربدر 2 نمیشه و به ازای اضافه شدن 1 نفر حدود 5000 دلار به 18500 دلار اضافه میشه یعنی حدود 23500 دلار ... اینو باز بپرسین...
پیشنهاد من اینه یه گواهی به ارزش حدود 23500 دلار برای برنده اصلی بگیرید و یه گواهی هم برای همسرتون به ارزش 18500 دلار... و سعی کنید اگه تواناییشو دارین هر دو گواهی رو در یک روز بگیرید تا شبهه ای برای آفیسر بوجود نیاید.

در مورد مسائل مالی به پست ارزشمند یکی از اعضا سایت Mitr.p برخورد کردم که برای استفاده بقیه دوستان عیناً نقل قول میکنم.

دوستان عزیز
من تجربیات خودم و همچنین تجربیات دیگر دوستان به طور خلاصه اینجا میذارم
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره:
اون دسته از دوستانی که اسپانسر ندارند و میخواهند تمکن مالی نشون بدند:
تمکن مالی میتونه پول نقد و یا غیر نقد باشه
پول نقد:
موجودی شما نباید زیر خط فقر آمریکا باشه و براساس تجربه بهتره بالای 15 میلیون تومان باشه. حال هر چه بیشتر بهتر
اتوجه داشته باشید که از بانک موجودی حساب رو بگیرید نه گردش حساب (خیلی از دوستان فکر میکنند باید گردش حساب ببرند....خیر فقط موجودی حساب لازمه)
شما میتونید مقداری پول رو در بانک خودتون بذارید و 24 ساعت باید در بانک بمونه .
فردای اون روز برید و از بانکتون بخواهید موج.ودی حسابتون رو بدند
برخی بانک ها همون جا موجودی رو به انگلیسی میده..........بعضی ها هم باید ترجمه کنید
حتما نباید نرخ پولتون به دلار باشه . چون در سفارت اونها میدونند معادل دلاری چقدر میشه
(مثلا برای خود ما ّ همسرم 32 میلیون تومن داشت و افیر گفت این پول به پول ما میشه حدود 32 هزار دلار و ....پس اونها حساب و کتاب دستشونه.....نگران نباشید)
بهتره موجودی حسابتون در زورهای اخر باشه یعنی نزدیک به زمان مصاحبه
البته باید بگم که تاریخ موجودی حساب تا 6 ماه قبل از مصاحبه هم برای سفارت قبوله ..اما هر چی تاریخش به مصاحبه نزدیک تر باشه بهتره
توجه داشته باشید که تمکن مالی برای همه اعضا باید باشه ..ولی برنده اصلی هر چه بارش بیشتر بهتر
و بهتره اگه تمکن مالی برای همه اعضای لاتاری میگیرد همه در یک روز باشه تا شبهه ای برای افیسر بوجود نیاد

پول غیر نقد
اگه سند خونه و یا ماشینی رو دارید بهتره اون رو ترجمه کنید
حتی اگه خودتون خونه ندارید و مثلا پدر و یا مادرتون صاحب خونه و ملکی هستند میتونید یک وکالت بلاعزل برای خونه بگیرید .........حتما لازم نیست که ملک و یا خونه قیمت گذاری بشه
(ما که وکالت گرفتیم و قیمت هم نذاشتیم)
البته اگه دوست دارید قیمت بذارید و محکم کاری کنید اون دیگه دست خودتونه .......ولی در کل اجباری نیست
-----------------------------
ادوستان در کل این پرسه خیلی خیلی مهمه
هر چه دارید و ندارید(منقول و غیر منقول) که قابل تبدیل به پول باشه رو ترجمه و برای سفارت بفرستید
من و همسرم اصلا اسپانسر نداشتیم و الان هم هر دو گرین کارت داریم
نداشتن اسپانس هم از جهاتی بهتره
چون علاوه بر شما ، اسپانسرتون هم اف. بی . ای چک میشند و مورد بررسی قرار میگرند
اگه اسپانسرتون مدارک مالیاتیش کامل نباشه و یا اینکه کوچکترین خلافی کرده باشه ، روی پرسه شما اثر منفی داره
پس نگران نباشید و توکل بر خدا موفق باشید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، saljoogh ، mahsa 662547 ، rose_2000 ، Ali DV-2013 ، Emma_a432 ، rezagh
(2012-09-24 ساعت 23:27)mhds نوشته:  آخه من توثبت نام اولیه یه جورنوشتم،حالا واسه این فرما یه جوردیگه بنویسم ایراد میگیرن حتماSadچون بایداون برگه قبولی هم بفرستیم.
فامیل من دو قسمتیه،تو ثبت نام اولیه قسمت دومشو ننوشتم یعنی دنباله فامیل دارم،آخراسمم یه h بایدبذارم که ثبت نام اولیه نذاشتم اما توپاس داره....
بایدفوق دیپلم ولیسانس روجدابنویسیم؟آخه هردورو یه دانشگاه بودم اما با یه سال فاصله.

مسئله آخر اسمتون که یه h کم داره مشکلی نیست و موقع مصاحبه حل میشه ولی پسوند فامیلی که شما ننوشتی یه کم خطرناکه!!!
این مسئله پسوندتونو من نمیدونم چی بگم ولی باید یه فکر درست حسابی به حالش بکنید ... به فکر من رسید که پسوندتونو برید از تو شناسنامه و کارت ملی و ... حذفش کنید ولی گویا اینم توی توضیحات انتهای شناسنامه درج میکنن... به نظر من قبل فرستادن فرماتون یه فکر اساسی راجبش بکنید که الان فرماتونو طبق شناسنامه پر کنید یا طبق ثبت نام اولیه... تحقیق کنید بیشتر مخصوصاً از 2012 ایها
در مورد سوال آخر هم بله باید جداگانه نوشته بشه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: mhds ، roeentan ، Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان