کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-20 ساعت 16:43)badbat نوشته:  بچه ها من یه سوال واسم پیش اومده

من اگه بخوام برم واسه مصاحبه به ترکیه

باید مدرک پیش دانشگاهیم و ببرم با خودم با توجه به اینکه

من دانشجو هستم و مدرک اصلیم یا همون پیش دانشگاهی دست دانشگاس

دانشگاه هم که پس نمیده مدرک و مگر اینکه انصراف بدم

پس باید چیکار کنم؟

اگر هم انصراف بدم معافیت تحصیلیم باطل می‌شه باید برم سربازی!

سلام دوست عزیزاحتمالا شما دانشگاه ازاد هستید.
شما با پرداخت چک یا سفته به مبلغ مشخص شده از طرف دانشگاه میتونی مدرک را موقت برای چند روز کوتاه به صورت امانت تحویل بگیرید
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: badbat
سلام دوستان، میخواستم بپرسم که از کدوم قسمت سایت میتونم جزییات دقیق نحوه پست کردن مدارک به سفارت آنکارا رو پیدا کنم و بخونم.
باید ترجمه ها رو پست کرد یا کپی برابر اصلها قبول هست؟
اگر قبول نیست یعنی باید دو نسخه ترجمه بگیریم ؟
و اینکه دقیقا چه چیزایی رو باید تو پاکت گذاشت ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین .
تشکر کنندگان:
سلام خانم من امسال برنده شده و الان هم دانشگاه در مقطع فوق لیسانس پذیرفته شده . میخواستم ببینم اگه ایشون وارد دانشگاه شده و شروع به تحصیل کنند برای مصاحبه مشکای پیش نمیاد و دانشگاه مدرک اصلی لیسانسشون رو در اختیار ما میذارن یا نه ؟
در فرمهای ارسالی من به kcc چند 2 تا اشتباه وجود داشت که من اون اشتباهها رو با ایمیل اطلاع دادم و اونها پاسخ زیر رو دادن این یعنی چی ؟؟
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
CA/VO/KCC
Williamsburg, KY
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

آیا بنگاه های مشاوراملاک اجازه ارزش گذاری ملک رو دارن؟ اگه می تونن این کا رو بکنن آیا سربرگ خاصی دارن؟
ممنونم
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 19:34)nana2013 نوشته:  سلام دوستان

آیا بنگاه های مشاوراملاک اجازه ارزش گذاری ملک رو دارن؟ اگه می تونن این کا رو بکنن آیا سربرگ خاصی دارن؟
ممنونم

برخی از مشاورین املاک هستند که به عنوان کارشناس دادگستری در مواردی خاص اقدام به ارزش گذاری املاک میکنن که به نظر من میشه از طریق دادگستری بهشون دسترسی داشته باشین
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 19:24)Ahmad AHS نوشته:  سلام دوستان، میخواستم بپرسم که از کدوم قسمت سایت میتونم جزییات دقیق نحوه پست کردن مدارک به سفارت آنکارا رو پیدا کنم و بخونم.
باید ترجمه ها رو پست کرد یا کپی برابر اصلها قبول هست؟
اگر قبول نیست یعنی باید دو نسخه ترجمه بگیریم ؟
و اینکه دقیقا چه چیزایی رو باید تو پاکت گذاشت ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین .

از اینجا
http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
اصل ترجمه رو باید پست کنید...2 نسخه ترجمه کن...1 نسخه پست کن...1نسخه ببر مصاحبه
توی PDF بالا دقیق گفته چیا رو باید پست کنی
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، Ahmad AHS ، صوفیا صوری ، Saeedv13 ، sayeh_m ، bardia9 ، achi686
(2012-09-21 ساعت 19:32)saeid-ss نوشته:  سلام خانم من امسال برنده شده .....این یعنی چی ؟؟
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

یعنی اینکه اطلاعات اشتباه شما رو با اونهایی که با ای میل فرستادید جایگزین کردن.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، pooya.n ، Ali DV-2013
(2012-09-22 ساعت 11:56)mazandarani نوشته:  سلام دوستان
یه سوالی هست و آن اینکه همسر من به صورت مادر زاد ویروس هپاتیت B در خونش هست، ولی ویروس غیر فعالهکاملا سالمه ولی اگه آزمایش خون بگیرن جواب مثبت میشه، ممکنه به این دلیل ما از مصاحبه رد شیم؟

دوست عزیز جواب سئوالتونو نمیدونم شاید اینحا هم کسی ندونه ولی اگه سئوالتون رو در تاپیک سئوالات مطرح شده 2012 بیان کنید جواب بگیرین.موفق باشین....
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: lilistar
با سلام
آقا اونايي كه نامه دوم گرفتن داخلش چيزي در مورد هزينه هاي ويزا نوشته يا نه؟آخه من يكي از دوستان كه از برندگان سال هاي قبل وقتي نامه دومشو بمن نشون داد توش اطلاعاتي در مورد هزينه ها ذكر شده يود اينكه بعضي ها ميگن هزينه 880 دلار ميشه شايد دور از ذهن نباشه جون تو نامه دوستم سه گزينه مالي اشاره شده بود كه مبالغش به ترتيب 355 و 45 و 440 بود كه آخريش ماله DV بود مبلغ 45 تا مربوط به security بود و 355 مال applicant . از دوستاني كه در سال هاي قبل برنده لاتاري شدن خواهش ميكنم توضيحاتي ارائه بدن.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13
[quote='afrash' pid='216639' dateline='1348306031']
با سلام
من یکی از برندگان لاتاری 2013 هستم و هم اکنون مشغول ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور ترکیه می باشم.
آیا منی که دانشجو هستم و حداقل 3-4 سال از درسم باقی مانده و نمی توانم محل تحصیلم را ترک کنم، پس از دریافت ویزا مجبورم که به آمریکا برم و مدت مشخصی در آنجا اقامت داشته باشم برای دریافت گرین کارت؟
من قصد دارم که پس از پایان تحصیلاتم در ترکیه برای زندگی و ادامه تحصیل به آمریکا برم آیا می توانم از این حق گرین کارت داشتن در آن زمان استفاده کنم؟
===================
سلام دوست من
اول از همه تبريك بابت قبوليت.در مورد سوال اولت بايد بگم اره حتما براي دريافت گرين كارت بايد بري اونجا و شايد يكي دو ماهي كارات طول بكشه در مورد اينكه چجوري هم درس بخوني و هم گرين كارتت باطل نشه در همون بدو ورودت به ا.م.ر.ي.ك.ا واسه پاس سفيد اقدام كن اينجوري تا دو سال ميتوني خارج از خاك اونجا باشي كه اگه دانشگات بيشتر طول بكشه احتمالا واسه بار دومم ميتوني از پاس سفيد استفاده كني. در مورد پاس سفيد به لينك زير برو
http://mohajersara.com/thread-3694.html?...9%8A%D8%AF
موفق باشي
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، rezagh ، afrash
(2012-09-22 ساعت 13:57)afrash نوشته:  با سلام
من یکی از برندگان لاتاری 2013 هستم و هم اکنون مشغول ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور ترکیه می باشم.
آیا منی که دانشجو هستم و حداقل 3-4 سال از درسم باقی مانده و نمی توانم محل تحصیلم را ترک کنم، پس از دریافت ویزا مجبورم که به آمریکا برم و مدت مشخصی در آنجا اقامت داشته باشم برای دریافت گرین کارت؟
من قصد دارم که پس از پایان تحصیلاتم در ترکیه برای زندگی و ادامه تحصیل به آمریکا برم آیا می توانم از این حق گرین کارت داشتن در آن زمان استفاده کنم؟

سلام دوست من،

من هم مثه شما هستم با این تفاوت که من ایران درس می خونم. مهم اولین لندینگ در فرصت مقرره و دیگه اینکه معمولاً (تاکید می کنم) معمولاً اینطور بوده که گرین کارت بچه ها 1 یا نهایتاً 2 ماه بعد از لندینگ به آدرسی که دادن اومده، بنابراین ما که دانشجوییم می تونیم اولین لندینگ رو انجام بدیم ، 1 یا 2 ماهی بمونیم گرین کارتو بگیریم و بعد بیایم درس بخونیمBig Grin
اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن لطفاً راهنمایی کننSmile
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، afrash ، lilistar ، rezagh
(2012-09-22 ساعت 13:57)afrash نوشته:  آیا منی که دانشجو هستم و حداقل 3-4 سال از درسم باقی مانده و نمی توانم محل تحصیلم را ترک کنم، پس از دریافت ویزا مجبورم که به آمریکا برم و مدت مشخصی در آنجا اقامت داشته باشم برای دریافت گرین کارت؟

دوست عزیز چیزی به نام پاس سفید یا عنوان اصلی Re-entry Permit وجود داره که می تونه در خصوص مشکلی که دارید بهتون کمک کنه

لطفا لینک های زیر رو مطالعه کنید:
http://mohajersara.com/thread-3694.html
http://www.uscis.gov/USCIS/Resources/B5en.pdf
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: shimoda ، bayat_r ، ASALI ، Saeedv13 ، sayeh_m ، afrash ، rezagh ، mrr777 ، Ali DV-2013
(2012-09-22 ساعت 13:57)afrash نوشته:  با سلام
افراش عزیز
شما طبق برنامه ای که برات معلوم میشه تشریف می بری مصاحبه. قبل از پایان شش ماه از زمان مدیکالت تشریف می برین ایالات متحده. یک ماه یا یه کمی کمتر یا بیشتر صبر می کنی تا گرین کارتتو بگیری. یک اجازه ورود مجدد (re-entery permit) یا پاس سفید می گیری و بر می گردی به ترکیه. نمی دونم درس هم پاس می کنی یا نه. اگر سال اولت درسهاتو پاس کرده باشی این دو سالو می ذاری برای عملیات پایان نامه ولی قبل از تموم شدن این دو سال باید برگردی آمریکا. فوقش نرسیدی برنامه ی نوشتن پایان نامه تو می ذاری برای اونور و برای دفاع بر می گردی. اگر بتونی یک استاد راهنمای مشترک از یک دانشگاه آمریکایی پیدا کنی که دیگه نورِ علی نورِ. این مورد آخر بهترین کاریه که میشه کرد. موفق باشی.
تشکر کنندگان: shimoda ، Soap McTavish ، ASALI ، sayeh_m ، afrash ، lilistar ، rezagh ، mrr777 ، Ali DV-2013 ، roeentan ، renger008
با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
همسر من هم جزء برندگان 2013 می باشد. من همه کارهاشو انجام دادم، چه ثبت نام و چه ارسال مدارک.. از اول هم اینجا عضو شدم و این سایت خیلی مفید بود برامون .. ولی حالا به یک جایی رسیدم که ازتون کمک می خوام.. راستش من مدارکمو ارسال کردم با پست ولی وقتی رسیدش بهم نشون داد که به آمریکا رسیده دیگه تأیید دریافتشو از kcc نگرفتم چون می دیدم که بچه هایی که ایمیل زدن جواب درستی نگرفتن از kcc .. حالا همین طوری منتظرم و استرس دارم که نکنه مدارکم نرسیده باشه.. دومین سوالم هم اینکه منظور اون جدولی که تو بولت ویزا اعلام شده مگه این نیست که تا شماره 1900 کارنت شدن و تا شماره ما که 6xxx هست هنوز خیلی مونده ... ممنون میشم به من جواب بدید.
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-22 ساعت 17:55)shirinjoon نوشته:  با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
همسر من هم جزء برندگان 2013 می باشد. من همه کارهاشو انجام دادم، چه ثبت نام و چه ارسال مدارک.. از اول هم اینجا عضو شدم و این سایت خیلی مفید بود برامون .. ولی حالا به یک جایی رسیدم که ازتون کمک می خوام.. راستش من مدارکمو ارسال کردم با پست ولی وقتی رسیدش بهم نشون داد که به آمریکا رسیده دیگه تأیید دریافتشو از kcc نگرفتم چون می دیدم که بچه هایی که ایمیل زدن جواب درستی نگرفتن از kcc .. حالا همین طوری منتظرم و استرس دارم که نکنه مدارکم نرسیده باشه.. دومین سوالم هم اینکه منظور اون جدولی که تو بولت ویزا اعلام شده مگه این نیست که تا شماره 1900 کارنت شدن و تا شماره ما که 6xxx هست هنوز خیلی مونده ... ممنون میشم به من جواب بدید.

سلام
اگر با Mail Tracking Service پیگیری کردین که رسیده زیاد نگران نباشین.
ولی اگر نگرانیتون برطرف نمیشه، به این دلیل که جواب نامه ها رو ممکنه ندن یا دیر پاسخ بدن بهترین راه اینه که زنگ بزنین تا نگرانیتون برطرف بشه. اگر سرویس پستی به شما میگه رسیده که حتمن رسیده و حتی کسی که امضا کرده و تحویل گرفته فرم رو هم اسمش اونجا هست.

ضمنا تا کیس نامبر شما حالا حالاها مونده. چند ماهی هنوز کارداره. نگران نباشین و امیدوار باشین.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، Ali DV-2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان