کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام بچه ها من سوال دارم ازتون
1- من خودم برنده ام دانشجوي حسابداري كارشناسي هستم فعلاً77 واحد پاس كردم ادامه بدم يا نه اگر هم بخواهم ادامه بدم فرضاً تا شهريور سال بعد (موقع رفتن) هم تموم نميشه ميگيد چي كار كنم؟
2- شوهرم آخرين مدرك تحصيليش سيكل است ولي 16 سال سابقه كار تعميركار خودرو دارد با مدرك اتو مكانيك درجه 2 فني حرفه اي كه معادل 4 سال تحصيلي است كه پشت مدرك قيد شده است تو متني كه براي سفارت نوشته اگر مدرك 12 سال تحصيلي نداريد بايد در رشته هي مورد نظر 2 سال سابقه كار داشته باشيد بابت اون سابقه كار من بايد ليست بيمه ببرم يا برگه سربرگ داري كه تو تعميرگاه كار ميكنه ؟
کیس نامبر: 2013AS…81xx، دیدن قبولی: 6 می 2012،کنسولگری: آنکارا، افراد کیس: 2، ارسال فرمها: 30می 2012، مصاحبه: 4جون2013، کلیرنس: صورتي، كلير: 20 آگوست، ورود به آمریکا: اواخر آبان، گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 16:18)dali نوشته:  سلام بچه ها من سوال دارم ازتون
1- من خودم برنده ام دانشجوي حسابداري كارشناسي هستم فعلاً77 واحد پاس كردم ادامه بدم يا نه اگر هم بخواهم ادامه بدم فرضاً تا شهريور سال بعد (موقع رفتن) هم تموم نميشه ميگيد چي كار كنم؟
2- شوهرم آخرين مدرك تحصيليش سيكل است ولي 16 سال سابقه كار تعميركار خودرو دارد با مدرك اتو مكانيك درجه 2 فني حرفه اي كه معادل 4 سال تحصيلي است كه پشت مدرك قيد شده است تو متني كه براي سفارت نوشته اگر مدرك 12 سال تحصيلي نداريد بايد در رشته هي مورد نظر 2 سال سابقه كار داشته باشيد بابت اون سابقه كار من بايد ليست بيمه ببرم يا برگه سربرگ داري كه تو تعميرگاه كار ميكنه ؟

از نظر دریافت ویزا، شما برنده ای پس دیپلم هم فقط برای شما نیاز هست و کافیه براتون... از لحاظ کار هم به نظر من درستون رو ادامه بدهید تا بتوانید معادل فوق دیپلم رو حداقل بگیرید.....
حالا سابقه کار همسرتون ضروری نیست.....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: saljoogh ، pooya.n ، roeentan ، rezagh
(2012-10-03 ساعت 17:31)delbar نوشته:  ببخشید میخواستم بپرسم من که دانشجوم و حدود 100 واحد هم پاس کردم اگه وثیقه بذارم دیگه نمیتونم بر گردم؟ چون مشمولم, به طور کلی مشکلی پیش نمیاد اونجا که بگن تو مشکل سربازی داری؟

نه مشکلی برای خروجت هست نه مصاحبه.فقط مدرکی دال بر دانشجو بودنت داشته باش مثل کارت دانشجویی(البته ترجمه شدش)Wink
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 07:24)afshin4749 نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 16:18)dali نوشته:  سلام بچه ها من سوال دارم ازتون
1- من خودم برنده ام دانشجوي حسابداري كارشناسي هستم فعلاً77 واحد پاس كردم ادامه بدم يا نه ؟ ...........................
سلام دوستان خوبم ،

ابتدا از همه شما درخواست میکنم که پاسخهایی رو بدین که بعداً باعث نشه که زندگی یکی تحت الشعاع راهنماییهای شما قرار بگیره !!! برای همین درخواست میکنم ، پاسخی ارائه بفرمایید که قبلاً در موردش اطمینان داشته باشید .
دوست خوبم شما هم دانشجو بودنتون و مهاجرتتون با هم هیچ منافاتی نداره . قبلاً هم در این خصوص در فرومهای سالهای قبل و امسال به تفصیل توضیح داده شده که شما پس از اخذ ویزا و مراجعه به آمریکا ، میتونید درخواست پاس سفید بدین و این پاس میتونه فرصتی معادل 2 سال رو جهت اتمام تحصیلاتتون بهتون بده . در ضمن مدارکتون هم ترجمه شده همراهتون به آمریکا ببرید و به اداره مهاجرت محل ورودتون تحویل بدین . این مدارک باید محکم و مفید باشن تا اونا قانع بشن که به شما کمک کنن . پس درس و بحث رو تعطیل نفرمایید . موفق باشید .

شما بعد ورود به آمریکا وگرفتن گرین کارت که حدود 3 هفته یا یک ماه طول میکشه به اداره مهاجرت اعلام می کنید دانشجو هستید و تقاضای پاس سفید می کنید با این پاس اجازه دارید 2 سال خارج آمریکا بمانید ولی قبل از 2 سال باید برگردید و اگر باز درستان تمام نشده بود 2 سال دیگر اجازه تمدید دارید اصلا نگران نباشید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: achi686 ، Emma_a432 ، rezagh
سلام دوستان . ببخشید من یه سوال راجع به سن فرزندان داشتم . وقتی که نتایج رو اعلام کردن و من متوجه شدم که برنده شدم پسر من سنش زیر 21 سال بود ولی در زمان مصاحبه سنش بالای 21 میشه . میخواستم بدونم که اگر به ما گرین کارت رو بدن پسر من هم شامل این قضیه میشه ؟؟؟ با تشکر قبلی از جوابهاتون Smile
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 13:27)marjani نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 12:03)farkhonde.f نوشته:  سلام دوستان . ببخشید من یه سوال راجع به سن فرزندان داشتم . وقتی که نتایج رو اعلام کردن و من متوجه شدم که برنده شدم پسر من سنش زیر 21 سال بود ولی در زمان مصاحبه سنش بالای 21 میشه . میخواستم بدونم که اگر به ما گرین کارت رو بدن پسر من هم شامل این قضیه میشه ؟؟؟ با تشکر قبلی از جوابهاتون Smile

سلام دوست عزیز
فقط سن پسرتان در موقع ثبت نام نباید از 21 سال بیشتر باشد
شاد باشید
فرخنده خانم، مادر مهربان
البته این که مرجان عزیز فرمودند یک نکته داشت، تنها در صورتی به پسرتون با وجود سن بالای 21 ویزا میدن که شما به ما ها شیرینی بدید..... Big Grin این نکته رو فراموش کردند بگن
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، marjani ، farkhonde.f
کسی میدونه کشورهایی که رفتن به اونجا میتونه تاثیر منفی روی پروسه مهاجرت بذاره چی هستند؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-04 ساعت 15:25)mohajer13 نوشته:  کسی میدونه کشورهایی که رفتن به اونجا میتونه تاثیر منفی روی پروسه مهاجرت بذاره چی هستند؟

سفر به کشورهایی مثل کره شمالی (که بعیده)، سوریه و به قول بعضی از دوستان تایلند در موردشون صحبت شده. ولی از اونجایی که کسی نمیتونه بره کره شمالی من اون دو تا کشور دیگه رو بررسی کردم. دوستی داشتم که برای ماموریتهای کاری مکرر به سوریه سفر کرده بود و چند بار هم تایلند رفته بود. اما ویزای یکضرب گرفت سه سال پیش از ابوظبی. بنابراین بعید بنظر میرسه سفر یه کشور خاصی بتونه تاثیر منفی تو این فرآیند داشته باشه.
تشکر کنندگان: bardia9 ، tatoole ، mohajer13 ، roeentan ، amir82
[quote='poopak' pid='221679' dateline='1349377574']
دوستان کمک ! من یک اشتباه تقریبا کوچیک تو فرمهام که ارسال کردم داشتم. به kcc با ایمیل اطلاع دادم، جواب دادند که دوباره فرمهارو پر کن بفرست. الان فرمها مخصوصا DSP122 و DS 230 سد غیرقابل عبور هستن از هیچ جا نتونستم پیدا کنم ! (چون دیگه کمتر تو قسمت مربوط به فرمها کمتر سر میزنند دوستان سوالمو اینجا مطرح کردم)[/size]
================
سلام
برو به لینک زیر فایل هارو دانلود و مجددا بفرست
http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
موفق باشی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: roeentan ، pooya.n
با عرض سلام. دوستان من یک سوال تخصصی دارم خواهش می کنم فقط کسانی جواب دهند که یا همین مشکل دارند یا مدیران سایت که اطلاعات صحیح در مورد این موضوع دارند در نامه قبولی من دو ردیف پایین تر از case number یعنی foreign state chargeability کشور ISRAEL نوشته شده ایا مشکلی برام بوجود میاد؟
حتی ادرس من درسته فقط همبن مشکل وجود داره عاجزانه خواهش میکنم من راهنمایی کنید.
کیس نامبر:**86/تعداد:1نفر/مصاحبه:3جون انکارا برگه صورتی /مقصد:فلوریدا"میامی/
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-05 ساعت 01:49)ramin5165 نوشته:  با عرض سلام. دوستان من یک سوال تخصصی دارم خواهش می کنم فقط کسانی جواب دهند که یا همین مشکل دارند یا مدیران سایت که اطلاعات صحیح در مورد این موضوع دارند در نامه قبولی من دو ردیف پایین تر از case number یعنی foreign state chargeability کشور ISRAEL نوشته شده ایا مشکلی برام بوجود میاد؟

اگر متولد اونجایی که اسمش رو نوشتید(Sراییل) هستید ویا تابعیتش رو دارید مشکلی نخواهد بود در غیر این صورت با کمال تاسف باید بگم که احتمال ریجکت شدن کیستون بسیار بالاستSad چون در واقع شما از سهمیه اون کشور انتخاب شدید. احتمالا کیس نامبرتون هم بجای as با eu هست.
به احتمال زیاد موقع ثبت نام چون اسم این کشور توی پنجره ای که drop down میشه درست بعد از ایران قرار داره اشتباه زدید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، saljoogh ، pooya.n ، rezagh ، roeentan ، laili
(2012-10-05 ساعت 10:50)mgolchin13 نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 01:49)ramin5165 نوشته:  با عرض سلام. دوستان من یک سوال تخصصی دارم خواهش می کنم فقط کسانی جواب دهند که یا همین مشکل دارند یا مدیران سایت که اطلاعات صحیح در مورد این موضوع دارند در نامه قبولی من دو ردیف پایین تر از case number یعنی foreign state chargeability کشور ISRAEL نوشته شده ایا مشکلی برام بوجود میاد؟

اگر متولد اونجایی که اسمش رو نوشتید(Sراییل) هستید ویا تابعیتش رو دارید مشکلی نخواهد بود در غیر این صورت با کمال تاسف باید بگم که احتمال ریجکت شدن کیستون بسیار بالاستSad چون در واقع شما از سهمیه اون کشور انتخاب شدید. احتمالا کیس نامبرتون هم بجای as با eu هست.
به احتمال زیاد موقع ثبت نام چون اسم این کشور توی پنجره ای که drop down میشه درست بعد از ایران قرار داره اشتباه زدید.

احتمالاً نه... متاسفانه صد در صد شما ریجکت میشی...
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: karpenter ، amir82 ، Saeedv13 ، saljoogh ، rezagh ، roeentan ، Given
دوست خوبم کیس نامبر من با as شروع شده درضمن ISRAEL در drop downسه رریف پایین تر از ایرانه. پشت سر ایران نیست.خواهش میکنم دوستایی که در جریین کامل هستند جواب بدن.
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan
(2012-10-05 ساعت 13:06)pooya.n نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 11:22)ramin5165 نوشته:  دوست خوبم کیس نامبر من با as شروع شده درضمن ISRAEL در drop downسه رریف پایین تر از ایرانه. پشت سر ایران نیست.خواهش میکنم دوستایی که در جریین کامل هستند جواب بدن.

چطور همچین چیزی ممکنه?!!!
هم کانفرمیشن نامبر مال آسیا باشه و هم کشورش یه کشور اروپایی?!
یکم بعیده. بنظر من یه جای کار میلنگه. من فکر میکنم باید اشتباه شده باشه.
اگر باتجربه ترها نظر بدن بهتره.

Sرائیل تو قاره آسیاس!!! جدیداً رفته تو قاره اروپا ؟
هیچ جای کار نمیلنگه... فقط این دوستمون کشورشو اشتباه انتخاب کرده ...
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13
آقا ترو خدا اینطوری نگید اسراعیل تو اسیاس. ولی مشکل این نیست من ایمیل زدم اونا میگن مشکلی نیست چون در امر مهاجرت فرد بومی فقط کسانی نیستند که متولد همان کشور باشند.میدونم الان میگید خوب چه کاریه این سوال مطرح کردی. من این سوال پورسیدم ببینم کسی هست شرایط من داشته باشه یا مدیرای سایت قبلا با این مشکل نو ظهور بر خورد داشتن یا نه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان