کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام ،دوستان کدوم شرکت از ایران قبول می‌کنه مدارک رو برای سفارت آمریکا تو ترکیه پست کنه و چند روزه میرسه؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 14:39)ARI66 نوشته:  سلام ،دوستان کدوم شرکت از ایران قبول می‌کنه مدارک رو برای سفارت آمریکا تو ترکیه پست کنه و چند روزه میرسه؟؟

آرامکس. 2 یا 3 روزه...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ARI66 ، rezagh ، صوفیا صوری ، Ali DV-2013 ، lotery2013
(2012-10-08 ساعت 19:39)کاوه شیز نوشته:  بطور خیلی خلاصه:
رشته های تحصیلی که منجر به انتقال دانش در یکی از زمینه های زیر(خلاصه) می شوند، حساس تلقی می شوند و طبق دستورالعمل آفیسر سفارت باید در صورت وجود کمترین ابهام و تردیدی نسبت به بررسی های بیشتر در مراجع مربوطه اقدام کند:
تکنولوژی های مربوط به زمینه های هسته ای، انفجار، مهمات، اسلحه ها، موشک ها، ماهواره ها، هواپیما، فضا، کنترل و ناو بری، مکانیک و زیر شاخه ها، الکترونیک و زیر شاخه ها، نیرو گاه ها و انرژی، شیمی و زیر شاخه ها، بیو شیمی، داروسازی، سم شناسی، پاتولوژی، ژنتیک، مدل سازی کامپیوتری، نانو، رایانه و برنامه نویسی نرم افزار، شبکه و امنیت شبکه، مایکرو سخت افزار، مهندسی مواد و زیر شاخه ها، فیزیک و زیر شاخه ها، لیزر، مهندسی دریایی و زیر شاخه ها، زیر دریایی، رادار، روبوتیک، هوش مصنوعی، و نکته جالب: طراحی شهری، معماری و مهندسی عمران
طبق این دستورالعمل، متقاضیان دریافت ویزا که شهروند کشورهای: کوبا، ایران، عراق، لیبی، کره شمالی، سودان و سوریه هستند، بویژه مشمول این دستور العمل هستند.
نهایتا من فکر میکنم دوستان دارای تحصیلات آکادمیک بالا، رشته های مهندسی و سایر موارد که ذکر شد، آمادگی سپری کردن دوران کلیرنس را داشته باشندو
از اینکه این لیست نامنظم و بدون انسجام کافیست، عذر خواهی میکنم.
[quote='gulu' pid='223340' dateline='1349699874']
[quote='pooya.n' pid='223261' dateline='1349683961']
[quote='goody' pid='223180' dateline='1349645438']
سلام دوستان، میخواستم بدونم رشته های حساس که میگن کلیرنس میخورن دقیقا چه رشته هایی هستند؟ به نظرتون بیوتکنولوژی کشاورزی جزء اونا هست؟ لطفا راهنمایی کنین

با سلام و درود به کلیه دست اندرکاران
سوال داشتم:
من فوق دیپلم مواد- گرایش ریخته گری دارم
و لیسانس مدیریت
به عقیده دوستان در این زمینه به مشکلی می خورم.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-10 ساعت 15:31)tatoole نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 15:20)golesang نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 14:48)hana_fd نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 12:58)victorygo نوشته:  دوستان من لیسانس دارم و به تازگی در مقطع ارشد قبول شدم و ثبت نام کردم. حالا دانشگاه اصل مدرک کارشناسیم رو ازم گرفته، البته ترجمه اش رو دارم، حالا برای روز مصاحبه که باید اصلش همراهم باشه باید چی کار کنم؟ ممنون از راهنماییتون

سلام
به دانشگاه مراجعه کنيد و بگيد که اصل مدرکتون رو احتياج داريد. اونام بهتون ميگن که مثلاً يک سفته به مبلغ به 2 ميليون براشون ببرين و براي يک مدت مدرک رو ازشون قرض بگيريد. به همين راحتي Smile

دوست عزیز فقط به دانشگاهتون نگید که برای سفارت آمریکا و کلا ویزا گرفتن برای آمریکا میخواهید اگه پرسیدن برای چی لازم دارید یه بهونه دیگه بیارید چون دوستانی بودن در دوره های قبل که به دانشگاه گفتن که برای ویزای آمریکا میخوان و دانشگاه مدرک رو بهشون نداد

بچه ها با گواهی موقت کار راه میوفته؟ چون منم همین مشکلو دارم اما اصل مدرکم اصلاً حاضر نیست فقط یه گواهی موقت پایان تحصیلات دارم

آخه برادر من آدم دانشنامه را به کسی میده؟؟؟؟ میتونی بری اصلشا بگیری و یدونه کپی برابر اصل از یه دفترخانه رسمی بگیرید و به دانشگاه بدید.
کیس نامبر 3500 ; 1 نفر
مصاحبه:W4 FEB آنکارا
آپدیت ها: 11و12و13و14 Mar و 19 و 24 و 25 و 26 Apr
کلیرنس:April 26
تشکر کنندگان: 3pideh
درود به همهٔ مهاجرسرأیی‌ها
دوستان چند تا سوال دارم ؛

۱_من مادرم در "DV-2010 " برنده شد و به سفارت آنکارا رفتن ، اسم من هم جزو همرهان بود ولی‌ اون موقع نمیتونستم از کشور خارج بشم برا همین توی یک برگه‌ علت نرفتن به سفارت را درس و دانشگاه و از این چیزا ذکر کردم و به آفیسر ارائه شده. اون سال به مادرم ویزا ندادن و کیس رعد شد . حالا می‌خوام بدونم آیا در مورد اینکه چرا من نرفتم سوال آزم می‌شه ؟ درضمن من اصلِ اون برگ‌‌ای که ارائه شده به سفارت رو دارم و خوب اگر اونا هم داشته باشن می‌تونن بهم بگن اگر اون موقع درس داشتی‌ پس الانم هنوز دانشجوی و درس خواهی‌ داشت ....
در کلّ مشکلی‌ هست یا نه ؟

۲_مصرف الکل یا سیگار اگر در مدیکال مشخص بشه مشکلی‌ ایجاد می‌کنه ؟

۳_سوالی راجع به این که چه مدت دیگه از تحصیل در دانشگاه دارم، از من می‌شه؟ اگه بشه چطور باید جواب بدم ؟ چون من سالِ ۴ امّ یا ترمِ ۹ هستم و زیاد واحد پاس نکردم ( تقریبا ۹۰ تا پاس کردم چون طولانیش می‌خواستم بکنم که سربازی عقب بیفته)

۴_توی سفرنامهٔ دوست عزیزی که اولین نفر برای ابوظبی بودن خوندم که نوشته بودن مدارک مالیشونو ارائه ندادن چون اسپانسر داشتن... من هم اسپانسر هم مدارک مالی دارم بهتره که چیکار کنم؟یعنی‌ اگه اول مدارک اسپانسر‌ام را بدم، اگه آفیسر به نظرش مفید نباشه ازم تمکن مالی می‌خواد یا تصمیم با خودمه ؟

۵_فرمِ " I-134" فقط به امضای اسپانسر نیاز داره و نیاز به تأیید رسمی‌ نداره ؟

۶_قسمت امضا که توی پاسپورت هست را باید امضا کنیم، قبل از مصاحبه؟ چون کمتر پاسپورتِ ایرانی‌ دیدم که امضا داشته باشه

۷_ اگر عینک بزنیم باید عکس هم با عینک باشه ؟

پیشاپیش سپاسگزارم
Case No.2013AS000007xx، روئیت قبولی:1May2012، تعداد افراد کیس:1 نفر، ارسال فرمهای اولیه:28May 2012 با DHL، دریافت فرمها توسط کی سی سی:1Jun2012، تاریخ کارنت شدن: Aug2013، سفارت: ابوظبی، تاریخ مصاحبه: هفته اول نوامبر، تاریخ اخذ ویزا:؟، تاریخ ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-10-11 ساعت 21:17)azaddk نوشته:  درود به همهٔ مهاجرسرأیی‌ها
دوستان چند تا سوال دارم ؛

۱_من مادرم در "DV-2010 " برنده شد و به سفارت آنکارا رفتن ، اسم من هم جزو همرهان بود ولی‌ اون موقع نمیتونستم از کشور خارج بشم برا همین توی یک برگه‌ علت نرفتن به سفارت را درس و دانشگاه و از این چیزا ذکر کردم و به آفیسر ارائه شده. اون سال به مادرم ویزا ندادن و کیس رعد شد . حالا می‌خوام بدونم آیا در مورد اینکه چرا من نرفتم سوال آزم می‌شه ؟ درضمن من اصلِ اون برگ‌‌ای که ارائه شده به سفارت رو دارم و خوب اگر اونا هم داشته باشن می‌تونن بهم بگن اگر اون موقع درس داشتی‌ پس الانم هنوز دانشجوی و درس خواهی‌ داشت ....
در کلّ مشکلی‌ هست یا نه ؟

۲_مصرف الکل یا سیگار اگر در مدیکال مشخص بشه مشکلی‌ ایجاد می‌کنه ؟

۳_سوالی راجع به این که چه مدت دیگه از تحصیل در دانشگاه دارم، از من می‌شه؟ اگه بشه چطور باید جواب بدم ؟ چون من سالِ ۴ امّ یا ترمِ ۹ هستم و زیاد واحد پاس نکردم ( تقریبا ۹۰ تا پاس کردم چون طولانیش می‌خواستم بکنم که سربازی عقب بیفته)

۴_توی سفرنامهٔ دوست عزیزی که اولین نفر برای ابوظبی بودن خوندم که نوشته بودن مدارک مالیشونو ارائه ندادن چون اسپانسر داشتن... من هم اسپانسر هم مدارک مالی دارم بهتره که چیکار کنم؟یعنی‌ اگه اول مدارک اسپانسر‌ام را بدم، اگه آفیسر به نظرش مفید نباشه ازم تمکن مالی می‌خواد یا تصمیم با خودمه ؟

۵_فرمِ " I-134" فقط به امضای اسپانسر نیاز داره و نیاز به تأیید رسمی‌ نداره ؟

۶_قسمت امضا که توی پاسپورت هست را باید امضا کنیم، قبل از مصاحبه؟ چون کمتر پاسپورتِ ایرانی‌ دیدم که امضا داشته باشه

۷_ اگر عینک بزنیم باید عکس هم با عینک باشه ؟

پیشاپیش سپاسگزارم
دوست عزیز من پاسخ بعضی سولات شما را میدانم و بترتیب شماره مینویسم البته اگر دوستان نظر دیگری دارند حتما ارائه کنند تا این دوستمان پاسخ کامل بگیرد
1- ممکن است سوالی بشود و شما باید کوتاه و صریح و روشن پاسخ بگویید بدون اضافه کردن جزئیات دردسر ساز و اگر سوالی نشد شما مطرح نکنید.

2- فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد ولی از شما سوا ل خواهد شد و صادقانه جواب دهید و حتی الامکان در روز های نزدیک مدیکال در مصرف الکل زیاده روی نکنید طبیعتا هر چه نتیجه مدیکال شما نرمال تر باشد در کل بهتر است
3- احتمال دارد از شما سوال شود بخصوص اگر مجرد هستید . پاسخ شما باید طوری باشد که افیسر قانع شود شما قصد مهاجرت دائم و هر چه سریعتر را دارید. و از رشته شما و اینکه در امریکا چه خواهید کرد سوال خواهد شد.
4- میتوانید اول مدارک اسپانسر را ارائه دهید(در صورتی که اسپانسر را کامل میشناسید و به مدارک و صحت انها مطمئنید) و مدارک تمکن را همراه ببرید میتوانید همزمان یا پس از ارائه مدارک اسپانسر و در صورت نیاز یا ناکافی دانستن افیسر ارائه دهید.
5 - -
6 - بله شما باید حتما پاستان را امضا کنید اگر امضا نکرده باشید در زمان مدیکال قبل ویزیت پزشک از شما خواسته می شود امضا کنید ( البته من انکارا مدیکال داشتم )
7 - عکس باید بدون عینک باشد. به دستور العمل عکس توجه کنید در انجا جزئیات توضیح داده شده .
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: saljoogh ، صوفیا صوری
(2012-10-10 ساعت 15:00)miladswat نوشته:  سلام به نظرتون انتخابات آمریکا میتونه تاثیری روی روند کار داشته باشه ؟

دوست عزیز تاثیری ندارد. البته هر ساله تغییراتی کوچک ایجاد می شود که خود شاهد ان هستید و نتیجه تصمیم گیری در وزارت امور خارجه است.

(2012-10-11 ساعت 14:02)delbar نوشته:  ببخشید حتی اگه در حال تحصیلم باشیم و هنوز درسمون تموم نشده باشه و در رابط با رشتمون هم کار نکردیم بازم کیلیرنس میخوریم؟ رشته‌ی من عمران
دوست عزیز احتمال خوردن کلیرنس برای همه با هر شرایطی هست و معمولا جز در موارد خاص همه کلیر شده ها ویزا می گیرند پس نگران نباشید فقط در بعضی موارد احتمال کلیرنس بالاتر در بعضی کمتر است.
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: صوفیا صوری
(2012-10-11 ساعت 13:47)byousefi_p نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 19:39)کاوه شیز نوشته:  بطور خیلی خلاصه:
رشته های تحصیلی که منجر به انتقال دانش در یکی از زمینه های زیر(خلاصه) می شوند، حساس تلقی می شوند و طبق دستورالعمل آفیسر سفارت باید در صورت وجود کمترین ابهام و تردیدی نسبت به بررسی های بیشتر در مراجع مربوطه اقدام کند:
تکنولوژی های مربوط به زمینه های هسته ای، انفجار، مهمات، اسلحه ها، موشک ها، ماهواره ها، هواپیما، فضا، کنترل و ناو بری، مکانیک و زیر شاخه ها، الکترونیک و زیر شاخه ها، نیرو گاه ها و انرژی، شیمی و زیر شاخه ها، بیو شیمی، داروسازی، سم شناسی، پاتولوژی، ژنتیک، مدل سازی کامپیوتری، نانو، رایانه و برنامه نویسی نرم افزار، شبکه و امنیت شبکه، مایکرو سخت افزار، مهندسی مواد و زیر شاخه ها، فیزیک و زیر شاخه ها، لیزر، مهندسی دریایی و زیر شاخه ها، زیر دریایی، رادار، روبوتیک، هوش مصنوعی، و نکته جالب: طراحی شهری، معماری و مهندسی عمران
طبق این دستورالعمل، متقاضیان دریافت ویزا که شهروند کشورهای: کوبا، ایران، عراق، لیبی، کره شمالی، سودان و سوریه هستند، بویژه مشمول این دستور العمل هستند.
نهایتا من فکر میکنم دوستان دارای تحصیلات آکادمیک بالا، رشته های مهندسی و سایر موارد که ذکر شد، آمادگی سپری کردن دوران کلیرنس را داشته باشندو
از اینکه این لیست نامنظم و بدون انسجام کافیست، عذر خواهی میکنم.
[quote='gulu' pid='223340' dateline='1349699874']
[quote='pooya.n' pid='223261' dateline='1349683961']
[quote='goody' pid='223180' dateline='1349645438']
سلام دوستان، میخواستم بدونم رشته های حساس که میگن کلیرنس میخورن دقیقا چه رشته هایی هستند؟ به نظرتون بیوتکنولوژی کشاورزی جزء اونا هست؟ لطفا راهنمایی کنین

با سلام و درود به کلیه دست اندرکاران
سوال داشتم:
من فوق دیپلم مواد- گرایش ریخته گری دارم
و لیسانس مدیریت
به عقیده دوستان در این زمینه به مشکلی می خورم.

سلام
بر اساس این لیست یا همون Technology Alert List در قسمت L رشته کاردانی شما یعنی Materials Technology هست. اما گرایش ریخته گری یا همون Casting اینجا به چشم نمیخوره. اگر هم مشکلی پیش بیاد در حد کلیرنس خوردنه که به امید خدا کلیر میشه.
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، 3pideh ، roeentan
(2012-10-08 ساعت 18:18)tatoole نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 17:57)afshin4749 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:37)ali234 نوشته:  من contact sheet یک صفحه ای رو پر کردم برای ارسال ، اما دو صفحه ای رو هم چون در مورد سفرهای خارجی سوال کرده پر کردم اگر خواستند حضوری بهشون تحویل می دم ( اگر افیسر خواست ) چون مطمئن شدم که مربوط به لاتاری نیست و برای ویزاهای اقامتی دیگر هست.

سلام دوست عزیز ،

دارید اشتباه میکنید !!!! اگر سفر خارجی به هر منظوری داشتین ، باید پر کنید و به همراه سایر مدارک به آنکارا ارسال بفرمایید .

آقا لینک اون دو صفحه ایه کجاست؟ بالاخره همین 1 صفحه ایه یا دو صفحه ایه؟!؟!
والا ما هم گیج شدیم. یکی میگه یه صفحه ای، یکی دیگه میگه دو صفحه ایSad ولی اخرین فرمی که خودشون توی سایت زدن و ما داریم مدارکمون رو بر اساس اون مرتب میکنیم، فرم یک صفحه ای رو داره. تو رو خدا درست راهنمایی کنییییید، اخرش چیکار کنیم؟Sad
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: 3pideh ، pooya.n ، aziking
دوستان الان کیس نامبرهای تا 2700 برای ماه دسامبر (اسیا) اعلام شده؟ ایا از روی جدول درست متوجه شدم؟
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: bayat_r
سلام .ببخشید سوالمو اینجا میپرسم.میخوام مادر پدرمو ثبت نام کنم..باید تعداد فرزنداشونو ثبت کنم؟؟؟آخه زیر 21سال نیستن.
وسوال بعد اینکه باید حتما کانفرمیشن نامبر رو چاپ کنم؟یا میشه از سایت یادداشتش کنم؟
سپاس
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-13 ساعت 14:02)shiraz mamali نوشته:  سلام .ببخشید سوالمو اینجا میپرسم.میخوام مادر پدرمو ثبت نام کنم..باید تعداد فرزنداشونو ثبت کنم؟؟؟آخه زیر 21سال نیستن.
وسوال بعد اینکه باید حتما کانفرمیشن نامبر رو چاپ کنم؟یا میشه از سایت یادداشتش کنم؟
سپاس

سلام
فقط فرزندان زیر 21 سال که مجرد هستن رو ثبت کنین
شماره رو یادداشت هم بکنین کافیه. ولی یادتون نره چه مشخصاتی رو ثبت کردین.
موفق باشید
تشکر کنندگان: tatoole ، Saeedv13 ، lilistar
(2012-10-13 ساعت 13:06)nana2013 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 18:18)tatoole نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 17:57)afshin4749 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:37)ali234 نوشته:  من contact sheet یک صفحه ای رو پر کردم برای ارسال ، اما دو صفحه ای رو هم چون در مورد سفرهای خارجی سوال کرده پر کردم اگر خواستند حضوری بهشون تحویل می دم ( اگر افیسر خواست ) چون مطمئن شدم که مربوط به لاتاری نیست و برای ویزاهای اقامتی دیگر هست.

سلام دوست عزیز ،

دارید اشتباه میکنید !!!! اگر سفر خارجی به هر منظوری داشتین ، باید پر کنید و به همراه سایر مدارک به آنکارا ارسال بفرمایید .

آقا لینک اون دو صفحه ایه کجاست؟ بالاخره همین 1 صفحه ایه یا دو صفحه ایه؟!؟!
والا ما هم گیج شدیم. یکی میگه یه صفحه ای، یکی دیگه میگه دو صفحه ایSad ولی اخرین فرمی که خودشون توی سایت زدن و ما داریم مدارکمون رو بر اساس اون مرتب میکنیم، فرم یک صفحه ای رو داره. تو رو خدا درست راهنمایی کنییییید، اخرش چیکار کنیم؟Sad

دوست عزيز خود من چند پست در اين مورد گذاشتم كه براي پروسه لاتاري 1 صفحه‌اي هست و در سفرنامه بچه‌هاي 2012 هم خيلي افراد 1 برگي دادن و طرف همون رو هم نخواسته چون موقعي اون لازمه كه شما آدرس ايران يا امريكا يا ايميلت رو بخواي عوض كني. در غير اينصورت اين اطلاعات از قبل توسط شما در فرمها داده شده. بنده همه توضيحات رو در لينك‌ها داده ام باز با همه توضيحات تصميم گيرنده نهايي شماييد.

لينك پست اول

لينك پست دوم

لينك پست سوم
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: pooya.n ، tatoole ، Saeedv13 ، ASALI ، ani_sheiton ، roeentan ، lilistar
(2012-10-13 ساعت 13:06)nana2013 نوشته:  والا ما هم گیج شدیم. یکی میگه یه صفحه ای، یکی دیگه میگه دو صفحه ایSad ولی اخرین فرمی که خودشون توی سایت زدن و ما داریم مدارکمون رو بر اساس اون مرتب میکنیم، فرم یک صفحه ای رو داره. تو رو خدا درست راهنمایی کنییییید، اخرش چیکار کنیم؟Sad
این موضوع اینقدر کوچیکه که اصلاً ارزش فکر کردن و گیج شدن نداره سرکار خانم. شما فرم یک صفحه ای که جدید هست و مورد نیاز سفارت پر کنین و همراه مدارک بفرستین. فرم دو صفحه ای رو هم پر کنید و همراه خودتون ببرین. اگر لازم شد همونجا تحویلشون بدین. والسلام.
تشکر کنندگان: ASALI ، pooya.n ، aziking ، 3pideh ، Ali DV-2013 ، enchantress_boy ، lilistar ، peyman2ped ، byousefi_p
(2012-10-13 ساعت 16:22)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آدرس سفارت در آنكارا براي پست كردن مدارك رو از توي فايل پي دي اف مربوطه پيدا كردم و در زير مي نويسم، آيا آدرس زير صحيح است؟ اگر آدرس غير از اينه دوستان گرامي محبت كنند و لينك مربوطه رو برام بنويسند، در غير اينصورت اگر آدرس زير درسته لطف كنيد و به بنده صحت اون رو اعلام كنيد:

U.S. Embassy, Immigrant Visa Unit, 110 Ataturk Boulevard Kavaklidere, Ankara 06100 Turkey

از شما دوستان گرامي بينهايت سپاسگزارم

همين آدرسه پيمان جان. در PDF سفارت و هم در سايت سفارت اين آدرس رو نوشته
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: peyman1355 ، lilistar ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان