کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
یه سوال داشتم
من یه جا خوندم اون دو تا فرم های اولیه (122 و 230) رو میشه همراه با عکس اسکن شده به وسیله ی ایمیل هم به KCC فرستاد؟ درسته؟
یعنی لازم نیست حتما پست کنیم!؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-14 ساعت 01:19)salarone نوشته:  یه سوال داشتم
من یه جا خوندم اون دو تا فرم های اولیه (122 و 230) رو میشه همراه با عکس اسکن شده به وسیله ی ایمیل هم به KCC فرستاد؟ درسته؟
یعنی لازم نیست حتما پست کنیم!؟
سوال دوستمون برای من هم مطرح هست مدیران محترم لطفا پاسخ دهید.ممنون
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام در فرم شماره 14(beneficiary s full name)که ظاهرا بمعنی نام ذینفع است باید جواب چی بنویسیم؟پایین اون هم نام petitioner s بمعنی درخواست کننده است که نام خودمان هست لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
دوستان یه نظرخواهی مایی که این سری کارنت شدیم حدود ا برای کی میریم مصاحبه که برنامه ریزی کنیم؟
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان:
(2012-10-13 ساعت 16:22)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آدرس سفارت در آنكارا براي پست كردن مدارك رو از توي فايل پي دي اف مربوطه پيدا كردم و در زير مي نويسم، آيا آدرس زير صحيح است؟ اگر آدرس غير از اينه دوستان گرامي محبت كنند و لينك مربوطه رو برام بنويسند، در غير اينصورت اگر آدرس زير درسته لطف كنيد و به بنده صحت اون رو اعلام كنيد:

U.S. Embassy, Immigrant Visa Unit, 110 Ataturk Boulevard Kavaklidere, Ankara 06100 Turkey

از شما دوستان گرامي بينهايت سپاسگزارم
تا تو ویزاتو بگیری و به سلامتی بری آمریکا منو دق میدی پیمانBig Grin. عمو سعید

دور از جونت عمو سعيد، انشالله 120 سال زنده باشي، ميدونم كه من آدم سختگيري هستم اما هيچ كسي از محكم گرفتن كارش ضرر نميكنه، اگر چيزهاي ساده اي مثل اين رو مي پرسم فقط به اين دليله كه چند فكر بهتر از يك فكر و انديشه كار مي كنه، براي مثال ممكنه همين آدرسي رو كه من سوال كردم، عوض شده باشه يا اصلا درست نباشه ( آخه آدرس رو درست بعد از شماره تلفن شركت پستي آنكارا نوشته و آدمو به شك مي اندازه ) و من در جريان نباشم، اونوقت كليه مداركم سر از جاي ديگه در مياره و تا من بخوام بفهمم چي به سر مداركم اومده، زمان رو از دست دادم و در نتيجه بزرگترين شانس زندگيم رو از دست دادم، پس يه وقت هايي سختگيري بد نيست دوست گرامي من.
برات آرزوي بهترين ها رو دارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: lilistar ، SOROUSHSOFT ، peyman2ped ، Saeedv13 ، roeentan
سلام دوستان .من هم این دوره کارنت شدم .ولی نمی دانم نامه ی دوم چی ؟در اون سایتی هم که قسمت برنده شدنمو دیدم چیزی تغییر نکرده .برای kcc هم فقط فرم های اولیه را فرستادم .چیز دیگه ایی را برای جایی پست نکردم .یکی از دوستان تو پستهای قبلی گفتن که برای kcc مدارک ارسال کردن .چرا اینکارو کردن ؟می شه منو یک راهنمایی کنید .نامه دوم چی بعدش چه مدارکی را باید تو چه فاصله زمانی به سفارت بفرستم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان در فرم تک صفحه ای منظور از c/o name چیست ؟همان اسپانسر است اگر منظور اسپانسر است و اسپانسر نداشته باشیم درجا خالی چی بنویسیم؟U.S. Mailing Address
c/o Name :______________________________________
U.S. Address :______________________________________
(2012-10-13 ساعت 15:08)Saeedv13 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 13:06)nana2013 نوشته:  والا ما هم گیج شدیم. یکی میگه یه صفحه ای، یکی دیگه میگه دو صفحه ایSad ولی اخرین فرمی که خودشون توی سایت زدن و ما داریم مدارکمون رو بر اساس اون مرتب میکنیم، فرم یک صفحه ای رو داره. تو رو خدا درست راهنمایی کنییییید، اخرش چیکار کنیم؟Sad
این موضوع اینقدر کوچیکه که اصلاً ارزش فکر کردن و گیج شدن نداره سرکار خانم. شما فرم یک صفحه ای که جدید هست و مورد نیاز سفارت پر کنین و همراه مدارک بفرستین. فرم دو صفحه ای رو هم پر کنید و همراه خودتون ببرین. اگر لازم شد همونجا تحویلشون بدین. والسلام.

ممنونم

(2012-10-13 ساعت 14:28)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 13:06)nana2013 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 18:18)tatoole نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 17:57)afshin4749 نوشته:  [quote='ali234' pid='223329' dateline='1349698037']

من contact sheet یک صفحه ای رو پر کردم برای ارسال ، اما دو صفحه ای رو هم چون در مورد سفرهای خارجی سوال کرده پر کردم اگر خواستند حضوری بهشون تحویل می دم ( اگر افیسر خواست ) چون مطمئن شدم که مربوط به لاتاری نیست و برای ویزاهای اقامتی دیگر هست.

سلام دوست عزیز ،

دارید اشتباه میکنید !!!! اگر سفر خارجی به هر منظوری داشتین ، باید پر کنید و به همراه سایر مدارک به آنکارا ارسال بفرمایید .

آقا لینک اون دو صفحه ایه کجاست؟ بالاخره همین 1 صفحه ایه یا دو صفحه ایه؟!؟!
والا ما هم گیج شدیم. یکی میگه یه صفحه ای، یکی دیگه میگه دو صفحه ایSad ولی اخرین فرمی که خودشون توی سایت زدن و ما داریم مدارکمون رو بر اساس اون مرتب میکنیم، فرم یک صفحه ای رو داره. تو رو خدا درست راهنمایی کنییییید، اخرش چیکار کنیم؟Sad

دوست عزيز خود من چند پست در اين مورد گذاشتم كه براي پروسه لاتاري 1 صفحه‌اي هست و در سفرنامه بچه‌هاي 2012 هم خيلي افراد 1 برگي دادن و طرف همون رو هم نخواسته چون موقعي اون لازمه كه شما آدرس ايران يا امريكا يا ايميلت رو بخواي عوض كني. در غير اينصورت اين اطلاعات از قبل توسط شما در فرمها داده شده. بنده همه توضيحات رو در لينك‌ها داده ام باز با همه توضيحات تصميم گيرنده نهايي شماييد.

ممنونم
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan
(2012-10-14 ساعت 10:33)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:22)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آدرس سفارت در آنكارا براي پست كردن مدارك رو از توي فايل پي دي اف مربوطه پيدا كردم و در زير مي نويسم، آيا آدرس زير صحيح است؟ اگر آدرس غير از اينه دوستان گرامي محبت كنند و لينك مربوطه رو برام بنويسند، در غير اينصورت اگر آدرس زير درسته لطف كنيد و به بنده صحت اون رو اعلام كنيد:

U.S. Embassy, Immigrant Visa Unit, 110 Ataturk Boulevard Kavaklidere, Ankara 06100 Turkey

از شما دوستان گرامي بينهايت سپاسگزارم
تا تو ویزاتو بگیری و به سلامتی بری آمریکا منو دق میدی پیمانBig Grin. عمو سعید

دور از جونت عمو سعيد، انشالله 120 سال زنده باشي، ميدونم كه من آدم سختگيري هستم اما هيچ كسي از محكم گرفتن كارش ضرر نميكنه، اگر چيزهاي ساده اي مثل اين رو مي پرسم فقط به اين دليله كه چند فكر بهتر از يك فكر و انديشه كار مي كنه، براي مثال ممكنه همين آدرسي رو كه من سوال كردم، عوض شده باشه يا اصلا درست نباشه ( آخه آدرس رو درست بعد از شماره تلفن شركت پستي آنكارا نوشته و آدمو به شك مي اندازه ) و من در جريان نباشم، اونوقت كليه مداركم سر از جاي ديگه در مياره و تا من بخوام بفهمم چي به سر مداركم اومده، زمان رو از دست دادم و در نتيجه بزرگترين شانس زندگيم رو از دست دادم، پس يه وقت هايي سختگيري بد نيست دوست گرامي من.
برات آرزوي بهترين ها رو دارم
Outside the United States:

U.S. Embassy Ankara, Turkey
Consular Section
Immigrant Visa Unit
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey

دوستان الان کیس نامبرهای تا 2700 برای ماه دسامبر (اسیا) اعلام شده؟ ایا از روی جدول درست متوجه شدم؟
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان: rezagh ، peyman1355
(2012-10-14 ساعت 12:28)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان در فرم تک صفحه ای منظور از c/o name چیست ؟همان اسپانسر است اگر منظور اسپانسر است و اسپانسر نداشته باشیم درجا خالی چی بنویسیم؟U.S. Mailing Address

c/o name به معنای اسم صاحب آدرسی که در خط بعدی می نویسید (اسم گیرنده)
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، Ali DV-2013
(2012-10-14 ساعت 15:42)lotery2013 نوشته:  
(2012-10-14 ساعت 12:28)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان در فرم تک صفحه ای منظور از c/o name چیست ؟همان اسپانسر است اگر منظور اسپانسر است و اسپانسر نداشته باشیم درجا خالی چی بنویسیم؟U.S. Mailing Address

c/o name به معنای اسم صاحب آدرسی که در خط بعدی می نویسید (اسم گیرنده)

c.o یعنی Care of یا همون تحت حمایت. ولی منظور اسپانسر نیست. آدرسی که باید در آمریکا داشته باشین رو ارائه بدین. اگر در این آدرس کسی هست که پاسخگو باشه نام اون رو به همراه شماره تلفنش در اینجا ثبت کنید.
تشکر کنندگان: lilistar ، Ali DV-2013 ، peyman2ped ، achi686 ، tatoole
سلام به همه دوستان منتظر
ببخشید یه سوال دارم و میدونم تکراریه.اما هر چه که تایپیکهای سالهای قبل رو میخونم بیشتر گیج میشم.چون هرکی یه نظری داره و یه چیزی میگه.و اما سوال : اگه کسی مدرکش فوق دیپلم باشه و پیش دانشگاهی نداشته باشه بالاخره مشکل سازه یا نه؟تو رو خدا کسی که اطلاعات دقیق داره جواب بده لطفا.چون واقعا برام حیاتیه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-14 ساعت 19:30)ابی هانی نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
ببخشید یه سوال دارم و میدونم تکراریه.اما هر چه که تایپیکهای سالهای قبل رو میخونم بیشتر گیج میشم.چون هرکی یه نظری داره و یه چیزی میگه.و اما سوال : اگه کسی مدرکش فوق دیپلم باشه و پیش دانشگاهی داشته باشه بالاخره مشکل سازه یا نه؟تو رو خدا کسی که اطلاعات دقیق داره جواب بده لطفا.چون واقعا برام حیاتیه

چه مشکلی؟؟؟شما فوق دیپلم رو هم نداشتی هیچ مشکلی نبود چون پیش دانشگاهی داری... هیچ مشکلی نداری شما الکی به خودت گیر نده
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: ابی هانی ، Saeedv13 ، rezagh
سلام به همه دوستان منتظر
ببخشید یه سوال دارم و میدونم تکراریه.اما هر چه که تایپیکهای سالهای قبل رو میخونم بیشتر گیج میشم.چون هرکی یه نظری داره و یه چیزی میگه.و اما سوال : اگه کسی مدرکش فوق دیپلم باشه و پیش دانشگاهی داشته باشه بالاخره مشکل سازه یا نه؟تو رو خدا کسی که اطلاعات دقیق داره جواب بده لطفا.چون واقعا برام حیاتیه
=====================
سلام دوست عزیز
من منظورت درست نفهمیدم ولی اگه منظورت میزان تحصیلات یا سابقه کاره!! یا 12سال تحصیل کامل یعنی داشتن پیش دانشگاهی یا داشتن سابقه کار واسه اونور لازمه. داشتن فوق دیپلم و پیش دانشگاهی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
موفق باشی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: ابی هانی ، Saeedv13
سلام،
دوستان الان برای ارسال فرم های اولیه به KCC دیر نیست؟
ما جا موندیم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان