کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-10-31 ساعت 15:13)bardia9 نوشته:  
(2012-10-31 ساعت 09:47)ashkan2224 نوشته:  سلام
من امسال انتخاب شدم ولی تازه فهمیدم.میخواستم بدونم در اولین قدم باید چی کار کنم؟
لطف کنید یه توضیح کامل بهم بدید

سلام
اول تبريك ميگم از طرف خودم و تمامه اعضاي مهاجرسرا دوم شما بخش لاتاري از آغاز تا پايانو كامل بخون سوم عجله نكن واسه ارسال مدارك كامل فهميدي چي كار كنيو همه قسمتاي فرمو متوجه شدي با حوصله فرمارو پر كن بفرست ولي هرچي زودتر باشه بهتره...
راستي يادم رفت بپرسم شما شماره كيست حدوده چنده كه تازه متوجه شدي..؟

مرسی راستش من هر کاری کردم نتونستم لاتاری از اغاز تا بایان رو باز کنم.من شمارم 7600 ماه می نامم اومده بود ولی من تازه فهمیدم.
تشکر کنندگان:
(2012-11-01 ساعت 06:47)vampire نوشته:  سلام دوستان.

من ۱موقعیت عجیب دارم. الان با ویسای‌ ب۲ توریستی در آمریکا هستم و تا ۲ماه دیگه که ویسام تموم می‌شه کیس نامبر من کارنت نمی‌شه. نمیدونم برگردم ترکیه یا تقاضای اکستند ویسای‌ توریستی بدم در اینجا کسی‌ نظری داره؟

کیس نامبر من هم زیر 10000 هستش.

دوست گرامی امسال همه کیس نامبر هایی که توی ماه می اعلام شدن زیر 10000 هستن.در مورد سوالتون هم خوب بستگی به شرایط تون داره با توجه به این که تا الان فقط 2700 شماره از اسیا کارنت شدن بسته به کیس نامبرتون از 1 تا 8 نه ماه یا بیشتر ممکنه کارتون طول بکشه پس اگر از لحاظ هزینه و سایر شرایط مثل محل اقامت و غیره مشکلی ندارید من شخصا توصیه میکنم تقاضای اکستند رو بدید و اگر موافقت شد بمونید.خصوصا که الان اوضاع هم اینجا خیلی جالب نیستSad و پول یک بلیط رفت و برگشت هم جلو می افتید.Wink
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-11-01 ساعت 06:47)vampire نوشته:  سلام دوستان.

من ۱موقعیت عجیب دارم. الان با ویسای‌ ب۲ توریستی در آمریکا هستم و تا ۲ماه دیگه که ویسام تموم می‌شه کیس نامبر من کارنت نمی‌شه. نمیدونم برگردم ترکیه یا تقاضای اکستند ویسای‌ توریستی بدم در اینجا کسی‌ نظری داره؟

کیس نامبر من هم زیر 10000 هستش.

من جای شما بودم ویزام رو تمدید میکردم. دو ماه از ویزا مونده، اگر ۶ ماه هم تمدید کنند، ایشالا تا اون موقع موعدش رسیده.
تشکر کنندگان: mani.iht ، bayat_r ، rezagh
درود بر دوستان گرامي

من مداركم رو براي سفارت در آنكارا هفته پيش با آرامكس پست كردم و ايميل Delivery اون از طرف آرامكس به دستم رسيده. آيا به نظر شما نيازي هست كه به سفارت هم ايميل بزنم و كانفرميشن رسيدن مداركم رو بگيرم يا خير؟ اگر نيازه بزرگواري كنيد لينك مكاتبه با سفارت رو برام بنويسيد (ظاهرا مدارك به فردي بنام Stamp تحويل داده شده )

ممنون ميشم پاسخ سوالم رو دوستان هرچه زودتر محبت كنند اعلام كنند
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان:
(2012-11-01 ساعت 17:24)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

يكي از دوستان بزرگواري كنه و لينك سفارت در آنكارا رو براي فرستادن ايميل و گرفتن تائيديه رسيدن مدارك براي بنده بنويسه.

صميمانه سپاسگزارم

من به این آدرس ایمیل زدم...
ca-ankara@state.gov
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Ali DV-2013 ، AsemanAbee ، payam62
Stamp كه توي استانبوله ؟ تو انكارا نيست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، rezagh
(2012-11-01 ساعت 18:41)sayeh_m نوشته:  Stamp كه توي استانبوله ؟ تو انكارا نيست .

سايه خانم عين ايميل آرامكس رو براتون اين زير كپي ميكنم:

Dear valued customer,

Thank you for choosing Aramex as your transportation solutions service partner. Please find below delivery details of your shipment(s):

Shipment No......Receiver..........Destination......Delivered To......... Date

3321XXXXXX ..us embassy......Ankara................Stamp.......31-Oct-2012 14:10

حالا با توجه به اين ايميل كه آرامكس فرستاده، مدارك من به سفارت در آنكارا رسيده يا نه؟Sad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، lilac
(2012-11-01 ساعت 19:00)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 18:41)sayeh_m نوشته:  
[/align]
پيمان جان از ما ايميل نخواستن ( ارامكس ) . يه كاغذ دادن كه شماره روشه و از طريق سايت مي بينيم كه كجا رسيده . من خودمم همين الان چك كردم و ديدم بسته فعلاً رفته استانبول و به دست stamp رسيده . الانم سفارت تلفن كردم كه جواب ندادن . فكر كنم فردا بايد به سفارت زنگ بزنم .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، achi686 ، lilac ، rezagh
[
حالا با توجه به اين ايميل كه آرامكس ...............

[/quote]پيمان جان از ما ايميل نخواستن ( ارامكس ) . يه كاغذ دادن كه شماره روشه و از طريق سايت مي بينيم كه كجا رسيده . من خودمم همين الان چك كردم و ديدم بسته فعلاً رفته استانبول و به دست stamp رسيده . الانم سفارت تلفن كردم كه جواب ندادن . فكر كنم فردا بايد به سفارت زنگ بزنم .
[/quote]

توي همون صفحه اول كه تشريف مي بريد Tracking Number رو وارد مي كنيد، در قسمت Shipment Summary روبروي Delivery Status به قرمز رنگ نوشته كه : Notify me when shipment is deliverd
اگر روي نوشته كليك كنيد ميتونيد آدرس ايميل خودتون رو وارد كنيد تا پيام Delivery بسته رو به هنگام تحويل به ايميلتون بفرسته و بهتون خبر بده.
من اين كار رو قبلا انجام دادم و اين ايميل در پاسخ برام اومده اما هنوز نمي دونم به آنكارا تحويل داده شده يا خير؟ Sad
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، sayeh_m ، achi686 ، lilac ، roeentan
(2012-11-01 ساعت 18:41)sayeh_m نوشته:  Stamp كه توي استانبوله ؟ تو انكارا نيست .

مال منم company Stamp امضا کرد سایه خانم

(2012-11-01 ساعت 19:19)peyman1355 نوشته:  [
پيمان جان از ما ايميل نخواستن ( ارامكس ) . يه كاغذ دادن كه شماره روشه و از طريق سايت مي بينيم كه كجا رسيده . من خودمم همين الان چك كردم و ديدم بسته فعلاً رفته استانبول و به دست stamp رسيده . الانم سفارت تلفن كردم كه جواب ندادن . فكر كنم فردا بايد به سفارت زنگ بزنم .
[/quote]

توي همون صفحه اول كه تشريف مي بريد Tracking Number رو وارد مي كنيد، در قسمت Shipment Summary روبروي Delivery Status به قرمز رنگ نوشته كه : Notify me when shipment is deliverd
اگر روي نوشته كليك كنيد ميتونيد آدرس ايميل خودتون رو وارد كنيد تا پيام Delivery بسته رو به هنگام تحويل به ايميلتون بفرسته و بهتون خبر بده.
من اين كار رو قبلا انجام دادم و اين ايميل در پاسخ برام اومده اما هنوز نمي دونم به آنكارا تحويل داده شده يا خير؟ Sad
[/quote]

پیمان من با dhl فرستادم مال منو هم زده ankara و اسم شخصی که امضا کرده رو هم زده company Stamp
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، peyman1355
(2012-11-01 ساعت 19:09)sayeh_m نوشته:  

Dear valued customer,

Thank you for choosing Aramex as your transportation solutions service partner. Please find below delivery details of your shipment(s):

3321XXXXXX ..us embassy......Ankara................Stamp.......31-Oct-2012 14:10

حالا با توجه به اين ايميل كه آرامكس فرستاده، مدارك من به سفارت در آنكارا رسيده يا نه؟Sad

سلام مامان سایه و افشین
نگران رسیدن بسته تون با آرامکس نباشید. در سایت مینویسه Stamp در استانبول ولی در ایمیل میگه Stamp در آنکارا. این به این علته که بسته های ایران برای آنکارا از طریق استانبول ارسال میشن و در کد رهگیری صلاح ندیدن که بنویسن مدارک تحویل سفارت توی آنکارا شده. به جاش توی کد رهگیری فقط مینویسن استانبول ولی در ایمیل میاد که به بخش ویزای سفارت آنکارا رسیده. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، mdna ، achi686 ، roeentan ، peyman1355 ، aziking ، Saeedv13 ، rezagh
(2012-11-01 ساعت 19:43)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 19:09)sayeh_m نوشته:  

Dear valued customer,

سلام مامان سایه و افشین
نگران رسیدن بسته تون با آرامکس نباشید. در سایت مینویسه Stamp در استانبول ولی در ایمیل میگه Stamp در آنکارا. این به این علته که بسته های ایران برای آنکارا از طریق استانبول ارسال میشن و در کد رهگیری صلاح ندیدن که بنویسن مدارک تحویل سفارت توی آنکارا شده. به جاش توی کد رهگیری فقط مینویسن استانبول ولی در ایمیل میاد که به بخش ویزای سفارت آنکارا رسیده. Smile
سلام علی من با dhl فرستادم مال من تو سایت dhl زده Location=ankara و
Delivered - Signed for by : Company stamp
به نظرت مال من رسیده به سفارت یا نه ؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، peyman1355 ، rezagh
(2012-11-01 ساعت 19:36)armin1 نوشته:  

مال منم company Stamp امضا کرد سایه خانم

(2012-11-01 ساعت 19:19)peyman1355 نوشته:  [

[/quote]

پیمان من با dhl فرستادم مال منو هم زده ankara و اسم شخصی که امضا کرده رو هم زده company Stamp
[/quote]

من گمان مي كنم مداركمون هنوز در استانبول باشه ( درسته كه توي ايميل Delivery كه براي من اومده مقصد رو آنكارا اعلام كرده ولي توي Shipment History آخرين مقصد استانبول تركيه است ).
بهترين كار تماس با خود دفتر آرامكس هستش ( فكر كنم تا يكشنبه تعطيله ) و بعد از گرفتن كانفرميشن درست از آرامكس، ايميل به سفارت و دريافت تائيديه دريافت از خود سفارت در آنكارا.
شاد و تندرست باشيد
تشکر کنندگان:
سلام.توی هر 2 تا فرم باید یه جارو امضا کنیم.چجوری باید این کارو کرد؟
ایا باید ازش بیریت بگیریم امضا کنیم اسکن کنیم و بدش بفرستیم یا فقط نوشتن اسم و فامیل به عنوان امضا کافیه؟
تشکر کنندگان:
سلام.فرم هارو با چه فرمتی باید فرستاد؟حتما باید pdf باشه؟چجوری باید توشون نوشت؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان