کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-10-30 ساعت 16:20)peymandv نوشته:  سلام
آقا از برندگان 2013 ماه اكتبر كسي تونسته با KCC مكاتبه كنه؟ من هرچي ميل مي دم جواب نمي دن!!!
دوست عزيز چند تا ايميل دادي ؟ بايد صبر كني . فكر كردين سريع ايميل رو جواب ميدن Smile من يه بار ١٥ روز طول كشيد تا جواب دادن . ولي به تعداد ايميلهايي كه فرستادين براتون جواب مياد . نگران نباشيد Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، roeentan
(2012-10-30 ساعت 15:40)mrr777 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 14:29)samankhan1 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 10:54)enchantress_boy نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 19:59)reza6966 نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 19:11)sepid_a نوشته:  [quote='samankhan1' pid='229435' dateline='1351472333']
دوستان سلام 1نفر از usa گفت گرین کارتی که میدن 1ساله است و بعد اون چه بخواهیم وچه نخواهیم مارا برمیگردونن البته گفت جدیدا این جوری شده کسی خبر داره ؟میخوام راست و دروغش بدونم؟ سپاسگزارم

منم شنیدم که شرط داره !نمیدونم از 5 سال 3سالشو باید اونجا باشی و هر 6 ماه یکبار باید حتما تو خاک us باشی تا گرین کارت بدن اینو یکی از برندگان سال 2010 گفته به من . حالا چقدر صحت داره من نمیدونم !!

دوست عزیز شما اگر بیش از 6 ماه خارج از خاک آم ر ی کا باشی , گرین کارت شما باطل میشود
و بعد از 5 سال در صورتی که حداقل 30 ماه توی خاک آم ری کا باشید و هیچوقت بیش از 6 ماه خارج نشده باشید سیتیزن میشید

دوستان منظور من از این مطب انچه شما عزیزان گفتید نیست.گفته این فرد این بود که وقتی برنده لاتاری ویزا میگیرد سپس فقط گرین کارت 1ساله بهش میدن وفقط 1سال حق ماندن در خاک آمریکا را دارد وبعد ان دولت اجازه ماندن بهش نمیدهد وباید چه بخواد چه نخواد آمریکاراترک کند مگر با1سیتیزن آمریکاازدواج کند وگفت این قانون جدید است لطفا کسانیکه درآمریکاهستند جواب درست را بمن بدهید. سپاسگزارم

دوست من مطمئن باشيد كه اطلاعات غلط بهتون دادن، چون در اين صورت متأهليني مثل من كه با خانواده قبول شدن بايد اونجا تجديد فراش كنن. كه البته بعضي از دوستان ممكنه بدشون نياد ولي غير قانونيه ؛) مگر اينكه مجبورشون كنن از هم طلاق بگيرن Smile راستي از اون منبعتون بپرسين تكليف بچه ها چي مي شه اين وسط؟!!!

همه ما داریم کلی خرج میکنیم قید خونه زندگی کارمون میزنیم که بریم اونجا طبیعتا هیچ کس واسه 1سال پا نمیشه کار زندگیش از دست بده که بعده یک سال کلی بدبختی بکشه کار پیدا کن.همچین چیزی محال که اگه اینجوری بود اسمش لاتاری نبود میگفتن شما یک سفر به امریکا به مدت 1سال برنده شدینCool
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m ، Szsanazsz ، enchantress_boy ، el333 ، پدی ، mrr777 ، roeentan ، Ali DV-2013
(2012-10-30 ساعت 14:48)محسن46 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 14:05)reza6966 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 13:39)محسن46 نوشته:  با سلام .من از برندگان لاتاری با شماره 10xxx هستم.درفرم230اشتباها سزباری را no زدم.خواهش می کنم راهنمایی کنید.فرم هاراهم فرستادم.با تشکر

سربازی معاف بودید یا سربازی رفتید ؟؟؟
هر چه سریعتر به کی سی سی اطلاع دهید و سپس فرم هاتون رو آپدیت کنید ( البته اگر هنوز نرسیده به دست کی سی سی , متوقف کنید پروسه پست رو )

ازپاسخ شما متشکرم.ممکن است متنی را که باید به kccارسال کنم را برایم بفرستید.و اینکه همه فرم ها را به کی سی سی میل کنم؟
با تشکر

دوست عزیز فرم مربوط را بطور صحیح پر کرده، اسکن کنید و ضمیمه به KCCDV@state.gov ایمیل کنید.
میتوانید در صورت تمایل از متن زیر استفاده کنید.... موفق باشید.

Case number: 2013AS00010000
Name: XXXXXX XXX
Birth date: mm dd yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign state chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam

Please note the following corrections to the specific page of the previously submitted forms as attached:

Form DS-230 Page 2 item 34 - Military Service Information is added as follows:

Previous military service: Yes
:Branch
         Dates of service: from xxxxx to xxxxx
           Rank/Position:
           Military speciality/occupation

I apologize for any inconvenience and I thank you in advance for paying attention tot this request
Sincerely yours,

Your Name
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 14:17)الا نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم می خواستم بدونم اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه ...آیا کسی تا حالا برای تعویض کارت ملی اقدام کرده ؟من چند روز پیش داشتم از جلوی یه دفتر خونه رد میشدم دیدم زده مدارک لازم برای تعویض کارت ملی که رفتم پرسیدم گفتند باید کارت ملی ها عوض بشن که تاریخشون تمدید بشه و گفت اگه اقدام نکنید برای سفارت وخروج از کشور مشکل پیش میاد و حدود یک ماه طول میکشه کارت ملی جدید صادر بشه..

سلام من کارت ملی ام را عوض کردم .حدود یک ماه طول کشید تازه با پست هم نفرستادند وخودم به ثبت احوال مراجعه کردم .تنها چیزی که بهتره یادتون باشه اینه که کد پستی را براساس کارت قبلی اطلاع داده باشید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 13:39)محسن46 نوشته:  با سلام .من از برندگان لاتاری با شماره 10xxx هستم.درفرم230اشتباها سزباری را no زدم.خواهش می کنم راهنمایی کنید.فرم هاراهم فرستادم.با تشکر

سلام و تبریک شما از برنده های سری جدید هستید(22 اکتبر )؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-10-30 ساعت 19:23)saeid-ss نوشته:  

سلام و تبریک شما از برنده های سری جدید هستید(22 اکتبر )؟

سلام
اول : تبریک بابت قبولیت
دوم : دوباره فرماتو پر کن بفرست و واسشون توضیخ بده.موفق باشی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: پدی
(2012-10-30 ساعت 16:20)peymandv نوشته:  سلام
آقا از برندگان 2013 ماه اكتبر كسي تونسته با KCC مكاتبه كنه؟ من هرچي ميل مي دم جواب نمي دن!!!

سلام لطفا بفرمایید شما ازبرندگان اکتبر هستید؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
دوستان تو پر کردن فرم ها اول قسمت مدارک کسب شده. برای ابتدایی و راهنمایی رو تو قسمت اخر فرم باید چی زد؟ یعنی زد مثلا ELEMENTARY degree یا guidance degree؟ شما چی زدید؟

بعد اون کسی که هم دیپلم داره هم پیش دانشگاهی قسمت مدرک high school رو باید چی بزنه؟ قسمت pre-university رو چی؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 21:08)beelzebub نوشته:  دوستان تو پر کردن فرم ها اول قسمت مدارک کسب شده. برای ابتدایی و راهنمایی رو تو قسمت اخر فرم باید چی زد؟ یعنی زد مثلا ELEMENTARY degree یا guidance degree؟ شما چی زدید؟

بعد اون کسی که هم دیپلم داره هم پیش دانشگاهی قسمت مدرک high school رو باید چی بزنه؟ قسمت pre-university رو چی؟

دوست من , مگه کسی که در حد ابتدایی و راهنمایی هست سوادش ( دیپلم 12 ساله نداره ) آیا حق شرکت در لاتاری رو داره ؟؟؟!!!!

ما این رو خوندیم توی شرایط ثبت نام لاتاری : شما رو نمی دونم

افرادی که میخواهند در این لاتاری شرکت کنند باید حداقل دو شرط زیر را داشته باشند:

سن 18 سال به بالا داشته باشند.
مدرک دیپلم یا بالاتر داشته باشند.
در صورتیکه زیر دیپلم هستند، بایستی دو سال سابقه کار تخصصی طی 5 سال اخیر داشته باشند. عنوان شغلی تخصصی شما بایستی منطبق با شرایط اداره کار ایالات متحده باشد. این شغل ها در شبکه اطلاعات شغلی آمریکا در Zone های مختلف دسته بندی شده اند و تخصص شما بایستی در Zone 4-5 باشد.

high school degree همون دیپلم 12 ساله هست یعنی به همراه پیش دانشگاهی
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 21:14)reza6966 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 21:08)beelzebub نوشته:  دوستان تو پر کردن فرم ها اول قسمت مدارک کسب شده. برای ابتدایی و راهنمایی رو تو قسمت اخر فرم باید چی زد؟ یعنی زد مثلا ELEMENTARY degree یا guidance degree؟ شما چی زدید؟

دوست من , مگه کسی که در حد ابتدایی و راهنمایی هست سوادش ( دیپلم 12 ساله نداره ) آیا حق شرکت در لاتاری رو داره ؟؟؟!!!!

دوست عزیز اگه یه خورده دقت کنید میبینید که گفتم اونا رو چی باید زد پیش دانشگاهی رو چی باید زدBig Grin یعنی طرف دیپلم 12 ساله داره اما میخواد همه مشخصاتشو از ابتدایی بنویسهWink
تشکر کنندگان: reza6966
(2012-10-30 ساعت 21:14)reza6966 نوشته:  ... افرادی که میخواهند در این لاتاری شرکت کنند باید حداقل دو شرط زیر را داشته باشند:

سن 18 سال به بالا داشته باشند.
...

نکته: حداقل سن برای لاتاری نداریم. اما چون حداقل دیپلم ۱۲ ساله مورد نیازه اتوماتیک افراد زیر ۱۸ سال نمیتونند شرکت کنند. اما این به این معنیه که اگر کسی دارای دیپلم ۱۲ ساله باشه، حتی اگر ۱۵ سالشم باشه (مهم ارزش مدرکه نه تعداد سالهای کلاس رفتن) میتونه توی لاتاری شرکت کنه.
تشکر کنندگان: reza6966 ، roeentan ، Szsanazsz ، enchantress_boy ، Ali DV-2013 ، lilistar ، amir82 ، farshadsh ، Saeedv13
من الان فرمی که پر کرده بودم رو دیدم نوشتن که pre university و high school . الان یکودومشو حذف کنم یعنی؟ یا برای هر جفتش بنویسم diploma?
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 21:16)beelzebub نوشته:  

دوست عزیز اگه یه خورده دقت کنید میبینید که گفتم اونا رو چی باید زد پیش دانشگاهی رو چی باید زدBig Grin یعنی طرف دیپلم 12 ساله داره اما میخواد همه مشخصاتشو از ابتدایی بنویسهWink
آها دوست عزیز
وحشت کردم Big Grin

primary school
senior school مقطع راهنمایی ایرن رو نمی دونم معادلش چیه
high school
pre-university

من فکر می کنم , مطمئن نیسم
تشکر کنندگان: beelzebub
اسماشون رو میدونم قسمت اخر فرم که نوشته مدرک اونو چی باید زد. کسی که دیپلم گرفته دیپلمشو تو قسمت دبیرستان بزنه که گرفتم یا تو پیش دانشگاهی(به خاطر همین 12 سال)

فرم ds-320 قسمت 33 ردیف اخرشو میگم
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 21:39)reza6966 نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 21:16)beelzebub نوشته:  

آها دوست عزیز
وحشت کردم Big Grin

primary school
senior school مقطع راهنمایی ایرن رو نمی دونم معادلش چیه
high school
pre-university

من فکر می کنم , مطمئن نیسم

راهنمایی می شه mid school
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان