کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. سوالي كه دارم اين هست كه من مداركم رو 30 اكتبر فرستادم. جه مدت طول ميكشه تا ايميل بهم برسه؟ از تاريخ ايميل جه مدت وقت ميدن براي مصاحبه؟ ممنون ميشم جواب بديد.
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 19:13)fromu2farzad نوشته:  من فرمهامو پست کردم و براشون ایمیل فرستادم که بدونم به دستشون رسیده ، این جوابو بهم دادن، همه چیز مرتبه ؟تازه ۶ تا ۸ هفته دیگه جواب میدن که فرما بدستشون رسیده یا وقت مساحبه رو میگن ؟

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

From:]
Sent: Sunday, November 04, 2012 6:21 AM
To: KCC DV
Subject: DV-2013 Inquiry

Case Number: 2013AS00007xxx
Name: Xxxxxx, Farza
Date of birth: dd/03/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet by TPG with no. Xxxxxxx. The shipment delivered on October 31, 2012 and signed by T CAMPBELL.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing ?
Sincerely,

دوستان ؟
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 00:40)ساسان08 نوشته:  سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. سوالي كه دارم اين هست كه من مداركم رو 30 اكتبر فرستادم. جه مدت طول ميكشه تا ايميل بهم برسه؟ از تاريخ ايميل جه مدت وقت ميدن براي مصاحبه؟ ممنون ميشم جواب بديد.

سلام
منظورتون فرمهاي ٢٢٠ و ١٢٢ هست؟
به شما ايميلي نميرسه، اگر خواستيد مطمئن بشيد كه مداركتون بدست kccرسيده خودتون ايميل ميزنيد و ميپرسيد.
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 00:40)ساسان08 نوشته:  سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. سوالي كه دارم اين هست كه من مداركم رو 30 اكتبر فرستادم. جه مدت طول ميكشه تا ايميل بهم برسه؟ از تاريخ ايميل جه مدت وقت ميدن براي مصاحبه؟ ممنون ميشم جواب بديد.
کدوم ایمیل؟منظورتون ایمیل تایید رسیدن مدارکه؟حدود شماره کیس و اینکه مدارکت رو پست کردی یا با ایمیل فرستادی رو تو پست بعدیت بذار تا کمکت کنیم
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2012-11-10 ساعت 21:20)kopenhak84 نوشته:  :سلام به همه دوستان
من در زمان ثبت نام اولیه تاریخ تولد م را اشتباه ثبت کردم حالا هم واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . توسط یکی از دوستانم در آمریکا تماس تلفنی گرفتم دوستم گفت "تلفن بطور خودکار ابتدا شماره کیس نامبر وتاریخ تولد رو که میپرسه بعد از شنیدن تارخ تولد پیام میده اطلاعاتتون غلطه واجازه ادامه مکالمه وتصحیح تاریخ تولد را نمیده ".
چندتا ایمیل هم زدم و تاریخ تولدم رو اصلاح کردم اما دو باره واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید ونمونه ایمیل هم اگه دارید واسم بنویسید . یک دنیا تشکر .

سلام.
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم این راه حل به ذهن من میرسه.
شما توی نامه قبولیتون تاریخ تولدی که موقع ثبت نام اعلام کردید (که اشتباهه) میبینید. توی ایمیلی که به KCC میزنید، اون تاریخ رو بعنوان تاریخ تولد (توی قسمت مشخصات کیس) وارد کنیدو در ادامه توضیح بدید که تاریخ اشتباه بوده و ..... .
شما وقتی ایمیل یا تلفن میکنید اونها مشخصات شما رو با اون چیزی که ثبت کردن کنترل میکنن و اگر تاریخ تولد صحیح رو بدید میگن که اطلاعات غلطه. شما اول همون تاریخ اشتباه رو بهشون بدید بعد که فهمیدن خودتونید اشتباه رو توضیح بدید.
امیدوارم درست متوحه قضیه شده باشم!
موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، bardia9
(2012-11-10 ساعت 17:27)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 16:41)sepid_a نوشته:  ای کاش شما هم یکم با اخلاق جواب میدادید !!! شما با این طرز جواب دادن توهین میکنید !!
در ضمن من تاپیکی با این موضوع ندیدم به جای این همه توهین میتونستین آدرس تاپیک رو بذارید یا اصلا جواب ندید!!!

بنده هیچ وظیفه‌ای در قبال شما ندارم. به خودتون زحمت بدید و خودتون بگردید پیدا کنید. این هم جای تشکرتونه؟!
من توهین نکردم. تنها کاری که کردم این بود که گفتم شما دارید چه کاری میکنید. از کار خودتون بدتون آمده؟ مشکل خودتونه!

ممنونم مرسی من شما رو مجبور نکردم از جوابتون ممنون از این به بعد میگردم

(2012-11-10 ساعت 17:36)Gole baba نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 16:41)sepid_a نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 21:50)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 19:35)m2m2m22 نوشته:  سلام ....توی فرم ها برای قسمت مدرک دانشگاهی ترجمه اسم دانشگاهم نمیدونم چی میشه
دانشکده/آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران اهواز
به نظرتون این درسته ؟
Technical and professional College Shahid Chamran

یا اینو بنویسم بهتره ؟
Ahvaz Chamran University

چندتا مدرک فنی حرفه ای هم دارم اونارو باید جایی وارد کنم ؟ یا فقط ترجمه کنم واسه سفارت ؟

باید از دارالترجمه بپرسی که مغایرت پیش نیاد.
چرا اول مدارک رو ترجمه نمیکنید که با خیال راحت طبق همون پر کنید؟!
چرا تاپیکها رو نمیخونید که این راهنماییها دهها بار توش شده؟!

در هر صورت درستش این میشه:
Shahid Chamran Technical and Vocational Colege of Ahvaz

مدرک فنی حرفه‌ای رو وارد نکن. فقط مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاهی رو وارد کن. ولی اگر آفیسر ازت پرسید اونجا میخوای چکار کنی ضمن توضیحی که میدی این مدارک رو هم با ترجمه همراهت باشه و رو کن. دید آفیسر از اینکه اونجا بهتر میتونی از پس مخارجت بر بیای بهتر میشه. (نظر شخصی)

(2012-11-09 ساعت 21:13)ziza نوشته:  میشه مستر کارت برد برای تمکین مالی؟

خیر! مستر کارت برعکس تصور شما، بدهکاری محسوب میشه نه دارایی!
مثلا داشتن مستر کارتی با محدودیت ۵.۰۰۰ دلار یعنی شما بصورت بالقوه میتونید تا ۵.۰۰۰ دلار به شرکت مستر کارت بدهکار باشید!

(2012-11-09 ساعت 20:32)delbar نوشته:  يه سوالى داشتم اينكه من دوران راهنماييم رو در مدارس متفاوت بودم ولى فقط سال سوم را در فرم dsp-122 نوشتم،مى خواستم ببينم مشكلى ايجاد ميكنه؟چون اگه ميخواستم همرو بنويسم جاش نميشد،ممنون

فقط دوره‌هایی از دوران تحصیلتون رو در فرمها قید کنید که براش مدرک تحصیلی دارید. شاید برای هزارمین بار در تاریخ این فروم: دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، پی اچ دی، پُست داک. از آخر به اول.

(2012-11-09 ساعت 21:44)sepid_a نوشته:  کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟
اگه اعتبار کارت ملی تمام شده باشه مشکل سازه؟ الان دیگه اعتبار نمی زنن چون قراره کارت هوشمند صادر کنن . حالا به نظرتون این کورد مشکل سازه؟ اینو من از یه سایت خوندم که:
اعتبار کلیه کارتهای شناسایی ملی که به پایان رسیده است، تا پایان سال 1392 تمدید گردیده و لزومی به تجدید آنها نمی باشد.

ایکاش به خودتون زحمت میدادید و آدمهای اینجا رو مجبور نمیکردید سؤالی که دهها بار تکرار شده و در صفحات اولیه خیلی از تاپیکها موجود هست رو دوباره به شما پاسخ بدهند! تصور نمیکنم پسندیده باشه که آدم به چنین منبع بزرگ اطلاعاتی دست پیدا کنه و به جای اینکه مستقیما به سراغ مطالعه اون بره، تنها فرصت رو مغتنم بشماره و سؤالشو بپرسه و از نگرفتن پاسخ متعجب هم بشه. دوست عزیز چه بخواهید و چه نخواهید با این آماده طلبی به اعضای این فروم که اطلاعات و وقت ارزشمندشون رو در اختیار دیگران قرار میدهند توهین میکنید.
لطفا تاپیکهای مرتبط با مهاجرتتون رو مطالعه کنید و از این اطلاعات گرانبها استفاده کنید.
تاریخ اکسپایر شده کارت ملی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

ای کاش شما هم یکم با اخلاق جواب میدادید !!! شما با این طرز جواب دادن توهین میکنید !!
در ضمن من تاپیکی با این موضوع ندیدم به جای این همه توهین میتونستین آدرس تاپیک رو بذارید یا اصلا جواب ندید!!!
سلام دوست عزيز
اينجا محل تبادل اطلاعات است، و همچنين مكاني مملو از دانش بنابراين اگر با آرامش به مانند مابقي دوستان حركت كنيد هرگز دچار اين تفكر كه به شما توهين شده نخواهيد شد. ازينرو سعه صدر داشته باشيد ويك بار ديگه پاسخ دوست عزيزمون رو بخونيد متوجه ميشيد كه هيچ توهيني به شما نشده است.
به اميد اينكه شما رو جزو اعضاي ثابت و فعال پس از اين ببينم.
سلام خیلی ممنون من همیشه دوست داشتم اطلاعاتی که در مورد سفر به آمریکا داشتم رو در اختیار دوستان قرار بدم ولی به خاطر همین برخوردها نتونستم دیوار ما از اول کوتاه بود!
منم امیدوارم مرسی
تشکر کنندگان: Gole baba ، itsmasoud
سلام دوستان من دیپلم کاردانش دارم با راهنمایی دوستان اموزش وپرورش رفتم تطبیق رشته علوم انسانی گرفتم وثبتنام کردم پیش دانشگاهی با توجه به کیس نامبرم تقریبا4500 و امتحانات خردادماه میشه احتمالا مصاحبه من اسفند یا فروردین میشه اشتغال به تحصیل ترجمه کنم به همراه دیپلم کاردانش مشکلی پیش نمیاد؟
ضمنا دیپلم کامپیوتر واشتغال به تحصیل رشته علوم انسانی جور در میاد اخه با مدیر متوسطه پرسیدم گفت مشکلی نباید باشه اما هنوز دلهره دارم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 01:36)fromu2farzad نوشته:  من فرمهامو پست کردم و براشون ایمیل فرستادم که بدونم به دستشون رسیده ، این جوابو بهم دادن، همه چیز مرتبه ؟تازه ۶ تا ۸ هفته دیگه جواب میدن که فرما بدستشون رسیده یا وقت مساحبه رو میگن ؟

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

Case Number: 2013AS00007xxx
Name: Xxxxxx, Farza
Date of birth: dd/03/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet by TPG with no. Xxxxxxx. The shipment delivered on October 31, 2012 and signed by T CAMPBELL.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing ?
Sincerely,

این ایمیل میگه "به علت حجم زیاد نامه هایی هایی که به KCC ارسال میشه در حال حاظر ما نمیتونیم تاییدیه رسیدن مدارک شما به KCC رو بدیم. شما 6 تا 8 هفته از ارسال مدارکت به KCC سوال کن تا ما تاییده رسیدن مدارکت رو بدیم"

تازه تاییده رسیدن مدارکتو میدن. وقت مصاحبه شما به این زودیا نیست.
در نتیجه شما یه 2 3 هفته دیگه دوباره همین ایمیل رو بزن.
فقط یه نکته ای دفعه بعد که ایمیل میزنی تاریخ تولدتو به فرمت آمریکایی براشون بفرست : MM/DD/YYYY
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: fromu2farzad
(2012-11-11 ساعت 02:06)2013selectee نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 21:20)kopenhak84 نوشته:  :سلام به همه دوستان
من در زمان ثبت نام اولیه تاریخ تولد م را اشتباه ثبت کردم حالا هم واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . توسط یکی از دوستانم در آمریکا تماس تلفنی گرفتم دوستم گفت "تلفن بطور خودکار ابتدا شماره کیس نامبر وتاریخ تولد رو که میپرسه بعد از شنیدن تارخ تولد پیام میده اطلاعاتتون غلطه واجازه ادامه مکالمه وتصحیح تاریخ تولد را نمیده ".
چندتا ایمیل هم زدم و تاریخ تولدم رو اصلاح کردم اما دو باره واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید ونمونه ایمیل هم اگه دارید واسم بنویسید . یک دنیا تشکر .

سلام.
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم این راه حل به ذهن من میرسه.
شما توی نامه قبولیتون تاریخ تولدی که موقع ثبت نام اعلام کردید (که اشتباهه) میبینید. توی ایمیلی که به KCC میزنید، اون تاریخ رو بعنوان تاریخ تولد (توی قسمت مشخصات کیس) وارد کنیدو در ادامه توضیح بدید که تاریخ اشتباه بوده و ..... .
شما وقتی ایمیل یا تلفن میکنید اونها مشخصات شما رو با اون چیزی که ثبت کردن کنترل میکنن و اگر تاریخ تولد صحیح رو بدید میگن که اطلاعات غلطه. شما اول همون تاریخ اشتباه رو بهشون بدید بعد که فهمیدن خودتونید اشتباه رو توضیح بدید.
امیدوارم درست متوحه قضیه شده باشم!
موفق باشید

تو نامه قبولی هیچ جاش تاریخ تولد شما رو وارد نکرده.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: nagoo
سلام به همه دوستان

راستش من چندتا سوال داشتم در مورد خط فقر، راستش من تاپیک ها رو هم خوندم اما فقط گیج شدم.
1- ما دو نفر هستیم (من و همسرم)، اول اینکه چقدر باید موجودی بانک داشته باشیم؟ نفری بالای 18000 دلار یا هر دو بالای 18000 دلار؟ لطفا دقیق بگید چقدر؟
2- این قضیه 100% و 125% تو این سایت http://www.state.gov/documents/organization/86991.pdf چیه ؟ خط فقر برای ما کدومه؟
3- اعلام موجودی که بانک می ده اگر فقط از حساب من که برنده اصلی هستم باشه موردی نداره؟ یا باید موجودی توو حساب هردومون تقسیم بشه؟

ممنون از دوستان
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 01:46)rouzbehdarvishi نوشته:  
کدوم ایمیل؟منظورتون ایمیل تایید رسیدن مدارکه؟حدود شماره کیس و اینکه مدارکت رو پست کردی یا با ایمیل فرستادی رو تو پست بعدیت بذار تا کمکت کنیم

دوست عزيز من 2تا فرمهارو بست كردم. الان نميدونم بايد جه كاري انجام بدم.
كيس نامبر**2013AS000089
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وقتی میریم مصاحبه حتما باید یه آدرس برای زندگی بدیم ؟ در اون قسمت 10 اگه اشتباه نکنم ؟چون ما n/a زدیم و فرستادیم

سلام دوستان
وقتی میریم مصاحبه تو سفارت باید آدرس اون آیتم شماره 10 جایی که می خوایم زندگی کنیمو تو آمریکا بدیم حتما ؟ما n/a زدیم و فرستادیم فرم هارو
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 01:39)پروا نوشته:  

سلام
منظورتون فرمهاي ٢٢٠ و ١٢٢ هست؟
به شما ايميلي نميرسه، اگر خواستيد مطمئن بشيد كه مداركتون بدست kccرسيده خودتون ايميل ميزنيد و ميپرسيد.

دوست عزيز من 2تا فرمهارو بست كردم. الان نميدونم بايد جه كاري انجام بدم.
كيس نامبر**2013AS000089
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 15:41)ساسان08 نوشته:  دوست عزيز من 2تا فرمهارو بست كردم. الان نميدونم بايد جه كاري انجام بدم.
كيس نامبر**2013AS000089

فکر می کنم اگر لینک زیر را مطالعه کنید پاسخ سوالتون را بیابید.

http://mohajersara.com/thread-5178.html?highlight=kcc
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
تشکر کنندگان: ASALI ، armin1 ، mani.iht ، kavirr ، پروا
(2012-11-10 ساعت 11:22)marj88 نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 11:17)bayat_r نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 11:06)marj88 نوشته:  میترسم بخاطر دیپلمم ریجکت شم که اصلشو گم کردم........

مگر نمی شه المثنی گرفت؟

نه.به من فقط کپی برابر اصل دادن

دوست عزیز سلام تا جاییکه من اطلاع دارم برای المثنی مدارک دانشگاهی 3بار باید در روزنامه اگهی بدی که مدرکت گم شده و 1 استشهاد محلی داشته باشی و1 درخواست برای مدرکتون ببرید ان موقع مدرک جدید براتون صادر میشود فکر نمیکنم دیپلم هم غیر از این باشد بنظرم دوباره برید اموزش پرورش واینهارا بگید واصرار کنید حتما راهی دارد. موفق باشید.
تشکر کنندگان: armin1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان