کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-10 ساعت 00:39)ASALI نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 00:32)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 00:20)mazy نوشته:  سلام
بچه ها اگر کسی لینک فایل پی دی اف سفرنامه های ابوظبی رو داره لطف کنه به من بده.... قبلا یه بار دانلودش کرده بودم ولی الان ندارمش... یه فایل هفتاد هشتاد صفحه ای بود...
مخلصیم Cool

http://mohajersara.com/thread-4687-post-...#pid143006

امیر جان یه لینک خوب و جالب هم برای ما بذار دانلود کنیم و بخونیم .... زن و شوهر خیلی بیکاریم Big GrinBig GrinBig Grin
برو توی این سایت http://www.flightradar24.com و مسیر پرواز آنلاین هواپیما ها رو ببین...Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، afs ، امیر مهاجر ، armin1 ، mitme ، amir82 ، kasrafo
(2012-11-10 ساعت 00:40)delbar نوشته:  بچه ها سوالايى كه تو مصاحبه امكان داره بپرسنو از كجا ميتونم پىدا كنم؟مرسى
تو امضای من. خلاصه سفرنامه های 2012. قسمت سوم.
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، پروا ، goody
(2012-11-09 ساعت 21:44)sepid_a نوشته:  کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟
اگه اعتبار کارت ملی تمام شده باشه مشکل سازه؟ الان دیگه اعتبار نمی زنن چون قراره کارت هوشمند صادر کنن . حالا به نظرتون این کورد مشکل سازه؟ اینو من از یه سایت خوندم که:
اعتبار کلیه کارتهای شناسایی ملی که به پایان رسیده است، تا پایان سال 1392 تمدید گردیده و لزومی به تجدید آنها نمی باشد.
من هم اعتبار کارت ملی تمام شده بود که از طریق سایت ثبت احوال درخواست کارت ملی جدید دادم بر اساس تغییر آدرس و بعد از 10 روز پست آورد در خونه و کارت قبلی رو گرفت میشه گفت تنها مدرکی که راحت بدستم رسید همین بود
بازم اگه سوالی داشتی ما هستیم
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
(2012-11-10 ساعت 00:39)ASALI نوشته:  امیر جان یه لینک خوب و جالب هم برای ما بذار دانلود کنیم و بخونیم .... زن و شوهر خیلی بیکاریم Big GrinBig GrinBig Grin

عسلی جان این لینک خوبیه. قبلا هم گذاشته بودم. یاد بگیرید که به نفعتونه.
http://www.ilike2learn.com/ilike2learn/unitedstates.swf
تشکر کنندگان: reza6966 ، ASALI ، Gole baba
(2012-11-10 ساعت 00:40)delbar نوشته:  بچه ها سوالايى كه تو مصاحبه امكان داره بپرسنو از كجا ميتونم پىدا كنم؟مرسى

منبع سوالاتون همون فرمهاییه که خودتون برای KCC فرستادید ، از همون چیزهایی که خودتون در فرمها نوشتید سوال میپرسه. سوال خارج از جزوه نمیپرسه Big Grin

- شغل: سمت، نوع فعالیت، خصوصی یا دولتی
- سربازی: کجا، نوع فعالیت، در صورت معاف بودن دلیل معافیت
- رشته تحصیلی
- شاید در مورد برنامه تون پس از رسیدن به خاک امریکا هم بپرسه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، کیانا ، Gole baba ، امیر مهاجر ، delbar ، byousefi_p
(2012-11-06 ساعت 20:24)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 08:41)Gole baba نوشته:  سلام به همه دوستانم
مطلبي هست كه مدتهاست (منظورم از وقتيست كه بعنوان مهمان سايت مهاجرسرا رو چك مي كردم) ذهنم رو مشغول كرده،بنابراين در اينجا مطرحش مي كنم دوست دارم آقاي "امير مهاجر" هم جزئ پاسخ دهندگان باشه.
مدتها پيش كه بچه هاي 2013 هنوز بعنوان مدير انتخاب نشده بودند من يك جريان زيباي فكري وخلاق در مكاتبات في ما بين دوستان ميديدم و دليلش اين بود كه تعدادي عضو خلاق سوژه هاي جذابي رو مطرح مي كردند و ديگران خواسته يا ناخواسته وارد بحث مي شدند. اين موضوع نشاط خاص و ويژه اي در اين فضاي مجازي ايجاد مي كرد كه فكر مي كنم از استرس ها نيز كاسته مي شد.
سوژه هائي كه امير مهاجر مطرح مي كرد و مامان سايه و بابا سعيد وحتي مريم خانم و آقا مهدي رو وارد بحث مي كرد.
به نظر من پست مديريت شايسته اين اساتيد زحمت كش هست ولي باعث ميشه ديگه اين فضا وجود نداشته باشه.
ممنون ميشم نظر ديگران را بعنوان يك ميهمان با تجربه بدونم.

سلام دوست عزیز، گل بابا Smile
اتفاقا مهمترین دلیل من برای استعفا از مدیریت همینی هست که شما اشاره کردید. یعنی اینکه دیگه نتونم مثل قبل فعال باشم و یک جور دیگه باید فعال باشم. این دلیلم رو به وضوح در جواب یکی از سؤالات صندلی داغ عنوان کردم.
اما یه جیزی رو نمیشه در نظر نگرفت. اون اوایل که ۲۰۱۳ها مدیر نشده بودند چیزهای دیگری هم متفاوت بود با الان. مثلا اون موقع تعداد کمی از کاربران فروم فعال بودند. تعداد کمتری آگاهی لازم برای راهنمایی دیگران رو کسب کرده بودند و تعداد خیلی کمتری شناخته شده و محبوب بودند و این چیزی که شما میگید تحقق پیدا میکرد. اما الان بیشتر کاربران بعد از این همه مدت خودشون یه پا اوستا شدن. آگاهی زیادی دارند و به بقیه کمک میکنند. الان هر کی برای خودش یه سوژه میده و سلیقه‌ها هم متفاوته. بنابر این مسلمه که دیگه انسجام و یکپارچگی قبل رو بین بچه‌ها نمیبینید. تنوع زیاد شده. دسته دسته شدند کاربرا و همینطور بحثهایی که توش مشارکت میشه. خلاصه این روندیه که من تصور میکنم هر سال تکرار میشه. ۶ ماه دیگه بعد از اعلام نتایج ۲۰۱۴ها مطمئنا همون ابتدای کار یکی دو نفر بیش فعال پیدا میشن و زمام امور رو بدست میگیرن. باز هم با گذر زمان اعضای جدید میان و قدیمی‌ترها و با تجربه‌ترها راهنماییشون میکنند و تو فرومی که باهاش آشنا شدند و ریز و درشت قوانین و وقایعش رو میدونند، برای خودشون بحث راه میندازند و جولان میدن. این طبیعت هر اجتماعیه.
در ضمن از لطف شما ممنونم.
سلام امير مهاجر عزيز
ممنونم كه پاسخم رو داديد
واز اينكه دير پاسختون رو ميدم عذرخواهي ميكنم به علت اينكه دچار اين ويروس جديد گلاب به روتون شده بودم و نميتونستم از بستر بلند بشم.
نميدونم بگم كه از استعفاي شما خوشحالم يا ناراحت اما بازگشت دوبارتون رو به فال نيك ميگيرم.
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: bayat_r ، ASALI ، امیر مهاجر
سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم نظرتون رو بدونم.من از اونجایی که دیپلمم رو گم کردم کپی برابر اصلش رو گرفتم و الان هم دانشجو هستم و در واقع تنها مدرکی هم که دارم پیش دانشگاهیمه که اونم دست دانشگاست و الان هم سال دوم دانشگاه هستم.آیا باید گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمراتم رو هم از دانشگاه بگیرم؟چون اصلا نمره هام خوب نیست این واسه سفارت مهمه؟گرچه بعید هم میدونم دانشگام واسه سفارت آمریکا بهم گواهی اشتغال به تحصیل بده.خواهش میکنم بهم بگین چه کار کنم؟
کیس : **44
تشکر کنندگان: Tomas
یعنی سوال من پاک شده؟ چرا پیداش نمیکنم؟ Sad
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
(2012-11-10 ساعت 10:51)goody نوشته:  یعنی سوال من پاک شده؟ چرا پیداش نمیکنم؟ Sad

من مدارک تحصیلیم سال 2008 ترجمه شده، مشکلی نداره؟
من دیدم که بچه ها نوشته بودن تاریخ ترجمه ها 6 ماه هست .من خودم دوباره مدارکم رو ترجمه میکنم
تشکر کنندگان: goody ، Tomas
(2012-11-10 ساعت 10:59)marj88 نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 10:51)goody نوشته:  یعنی سوال من پاک شده؟ چرا پیداش نمیکنم؟ Sad

من مدارک تحصیلیم سال 2008 ترجمه شده، مشکلی نداره؟
من دیدم که بچه ها نوشته بودن تاریخ ترجمه ها 6 ماه هست .من خودم دوباره مدارکم رو ترجمه میکنم

مدارکی که تغییر نمیکنه مهم نیست برای 20 سال پیش هم باشه..اما مدارکی که تغییر میکنه مثلاً بچه دار بشی ، یا ازدواج کنی باید دوباره ترجمه کنی

تشکر کنندگان: bardia9 ، armin1 ، goody ، Tomas ، امیر مهاجر ، Saeedv13
(2012-11-10 ساعت 11:06)marj88 نوشته:  میترسم بخاطر دیپلمم ریجکت شم که اصلشو گم کردم........

مگر نمی شه المثنی گرفت؟

تشکر کنندگان: 3pideh ، Tomas
(2012-11-10 ساعت 11:17)bayat_r نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 11:06)marj88 نوشته:  میترسم بخاطر دیپلمم ریجکت شم که اصلشو گم کردم........

مگر نمی شه المثنی گرفت؟

نه.به من فقط کپی برابر اصل دادن
سلام
اگه دعوام نمی کننین ولی هر چه گشتم پیدا نکردم.
می خوام فرمهارو از اول بفرستم واسه خودم و آقامون با عقد نامه با توجه به اینکه کارنت شدم آیا تاریخ مصاحبه عوض می شه یا همون روز هر دومون با هم میریم؟
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: mdna ، Tomas ، Saeedv13
(2012-11-10 ساعت 11:22)marj88 نوشته:  

مگر نمی شه المثنی گرفت؟

تا اونجایی که من یادم هست certified copy هم قابل قبول هست باز instruction for selectees بخون
به امید خدا که همه چز درست میشه
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: Tomas ، marj88 ، mgolchin13
(2012-11-10 ساعت 11:22)marj88 نوشته:  

مگر نمی شه المثنی گرفت؟

سلام
نگران نباش من هم اصل دیپلمم را نداشتم البته اصلش را دبیرستان در موقع جابجایی گم کرده بود که با مراجعه به آموزش و پرورش منطقه ارزش تحصیلی به من دادند که در زمان مصاحبه اصل مدرک دانشگاه و ترجمه وبرگ ارزش تحصیلی و ترجمه اش را تحویل دادم و ازم پرسید چرا اصل دیپلمت نیست و من به او توضیح دادم و قبول کرد البته به او گفتم اگه نیاز است میتوانم ریز نمرات دیپلمم را هم از دایره امتحانات بگیرم که گفت نیازی نیست

(2012-11-09 ساعت 21:44)sepid_a نوشته:  کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟
اگه اعتبار کارت ملی تمام شده باشه مشکل سازه؟ الان دیگه اعتبار نمی زنن چون قراره کارت هوشمند صادر کنن . حالا به نظرتون این کورد مشکل سازه؟ اینو من از یه سایت خوندم که:
اعتبار کلیه کارتهای شناسایی ملی که به پایان رسیده است، تا پایان سال 1392 تمدید گردیده و لزومی به تجدید آنها نمی باشد.
سلام
اگر ایروان مصاحبه داری احتمال زیاد ازت کارت ملی نمیخواهند.حداقل از ما که اینجوری بود ولی ترجمه آن با همان تاریخ برایتان جوابگو است

(2012-11-08 ساعت 20:56)sharmin66 نوشته:  دوستان می دونم این سوال بارها مطرح شده ، اما باز این سوال ذهنمو درگیر کرده که برای ترجمه مدارک آیا مهر دادگستری و وزارت امور خارجه لازمه یا نه همون مهر دارالترجمه کا فیه ؟ خواهش میکنم دوستان پیشکسوت و مدیران راهنمایی کنن ممنون می شم استرس گرفتم

با سلام
فقط ترجمه توسط مترجم رسمی نه نیاز به تایید دادگستری نه امور خارجه داره بیخود پولت را هدر نده
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: Tomas ، marj88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان