کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-11 ساعت 22:43)mrbonbon نوشته:  سلام دوستان ، یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی میدونه آیا دلار دولتی به کسانی که میخوان برن برای مصاحبه به ترکیه میدن یا نه ؟ اگه میدن شرایطش چیه و از کجا باید گرفتش؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه، البته امکان داره که جواب سوالم رو بتونم از یکی از تاپیکها پیدا کنم ، اما متأسفانه وقت کافی ندارم برای خوندن همه تاپیکها

سلام دوست عزیز، ا ر ز مسافری به ازاء هر نفر ۳۰۰ د ل ا ر (برای بچه ها محدودیت سنی دارند) میباشد که قبل از سفر با ارائه بلیط، ویزا(ترکیه ویزا نمیخواهد) و پاسپوت بصورت حواله در بانک های ملت دارای شعبه ارزی صادر میشود و سپس در فرودگاه هنگام خروج، از باجهء مربوطه با ارائه حواله ارز را تحویل خواهید گرفت. در ضمن در حال حاضر نرخ ا ر ز مسافری ۲۵۰۰ میباشد.
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، bayat_r ، امیر مهاجر ، Szsanazsz ، goody ، r_ent ، Tomas ، kavirr
(2012-11-11 ساعت 22:57)armin1 نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 22:43)mrbonbon نوشته:  سلام دوستان ، یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی میدونه آیا دلار دولتی به کسانی که میخوان برن برای مصاحبه به ترکیه میدن یا نه ؟ اگه میدن شرایطش چیه و از کجا باید گرفتش؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه، البته امکان داره که جواب سوالم رو بتونم از یکی از تاپیکها پیدا کنم ، اما متأسفانه وقت کافی ندارم برای خوندن همه تاپیکها

سلام دوست عزیز
بانک ملت به هر نفر 300 دلار میده اما به صورت حواله میده که شما تو فرودگاه دلار و دریافت میکنید
ممنون دوست عزیز، خیلی لطف کردی که جواب دادی....، یه سوال دیگه اینکه آیا هر بانک ملتی این حواله رو میده ؟ و چه مدارکی رو میخوان برای صدور این حواله؟؟؟
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
سلام به همه دوستان گلم یه سوال؟
خانم من برنده اصلی است و لیسانس داره االان هم فوق قبول شده میخواستم بدونم برای مصاحبه گواهی اشتغال به تحصیل ارشد هم لازمه یا اصلا نیاز به مطرح کردنش هم نیست؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Tomas
دوستان مرسی از راهنماییتون حالا پس باید آدرس پیدا کنم میشه همون آدرس که دادیم واسه گرین کارت که بره اونجا رو بدیم ؟
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-11 ساعت 23:37)saeid-ss نوشته:  سلام به همه دوستان گلم یه سوال؟
خانم من برنده اصلی است و لیسانس داره االان هم فوق قبول شده میخواستم بدونم برای مصاحبه گواهی اشتغال به تحصیل ارشد هم لازمه یا اصلا نیاز به مطرح کردنش هم نیست؟

نه فکر نمیکنم لازم باشه
من خودم دانشجو بودم و الان تموم شد و مدرکمو قراره فردا برم دانشگاه بگیرم
اما فقط به اونا اعلام کردم که دانشجو هستم همین
روز مصاحبه مدرکمو برای احتیاط با خودم میبرم اما فکر نمیکنم لازم بشه
اگه لازم شد تو سفرنامم میگمSmile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Tomas ، bayat_r ، امیر مهاجر ، lilac ، saeid-ss ، rezagh
(2012-11-11 ساعت 23:31)mrbonbon نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 22:57)armin1 نوشته:  

سلام دوست عزیز
بانک ملت به هر نفر 300 دلار میده اما به صورت حواله میده که شما تو فرودگاه دلار و دریافت میکنید
ممنون دوست عزیز، خیلی لطف کردی که جواب دادی....، یه سوال دیگه اینکه آیا هر بانک ملتی این حواله رو میده ؟ و چه مدارکی رو میخوان برای صدور این حواله؟؟؟
خواهش میکنم .شما باید بری بانک های ملت دارای شعبه ارزی تا بتونی حواله رو بگیری . شما پاسپورتتو با بلیتتو ببر اونجا یه قیش میدن به شما اونو پر میکنی همین دیگه چیز دیگه ای نمیخواد
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: bayat_r ، mohajer13 ، mrbonbon ، mdna ، Niushagh
(2012-11-12 ساعت 01:15)r_ent نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 23:37)saeid-ss نوشته:  سلام به همه دوستان گلم یه سوال؟

نه فکر نمیکنم لازم باشه
من خودم دانشجو بودم و الان تموم شد و مدرکمو قراره فردا برم دانشگاه بگیرم
اما فقط به اونا اعلام کردم که دانشجو هستم همین
روز مصاحبه مدرکمو برای احتیاط با خودم میبرم اما فکر نمیکنم لازم بشه
اگه لازم شد تو سفرنامم میگمSmile
مرسی از پاسختون ولی من متوجه نشدم چیکار کنم . در ثبت نام اولیه مدرک لیسانس رو زدیم و الان ایشون فوق قبول شدن میخواستم بدونم برای مصاحبه گواهی اشتغال به تحصیل ارشد هم لازمه یا اصلا نیاز به مطرح کردنش نیست؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Niushagh ، r_ent
بچه ها اگه مدرک موقت لیسانس مهر وزارت علوم نخوره و ترجمه بشه بدیم سفارت مشکلی پیش میاد؟یه عالمه پایینش مهر داره اما مهر وزارت علوم نداره.اصلش حالا حالا ها حاضر نمیشه و موقت هم مهر نمیزنن.کیس ما رد نشه؟!!!!
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
(2012-11-12 ساعت 02:33)ani_sheiton نوشته:  بچه ها اگه مدرک موقت لیسانس مهر وزارت علوم نخوره و ترجمه بشه بدیم سفارت مشکلی پیش میاد؟یه عالمه پایینش مهر داره اما مهر وزارت علوم نداره.اصلش حالا حالا ها حاضر نمیشه و موقت هم مهر نمیزنن.کیس ما رد نشه؟!!!!

برای همچین مواردی کیس رد نمیشه. شما دیپلم که دارید! مهم اینه که دیپلم داشته باشید. موفق باشید.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: 3pideh ، mgolchin13
بچه ها من دیپلم هنرستان دارم(یعنی پیش دانشگاهی ندارم)ولی فوق دیپلمم و گرفتم و الان دانشجوی لیسانس هستم(ترم اخر)و دوسال سابقه ی کار.
اینکه می گن دیپلم 12ساله منظورشون آخرین مدرک تحصلیلت اگر دیپلم باید 12 ساله باشه یا این قانونش که مدرک ذیپلمی که باید تحویل بدی 12ساله باشه؟
از2012 کسایی بودن که با دیپلم فنی (بدون پیش حتی یکضرب گرفتن)ولی من یه ذره نگرانم آیا این موضوع اشکال محسوب میشه؟
من کمتراز25روز دیگه مصاحبه ذارم و نگرانم
از دوستای با تجربه کمککککککککککککککککک میخوام!
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: armin1
(2012-11-12 ساعت 12:35)Emma_a432 نوشته:  بچه ها من دیپلم هنرستان دارم(یعنی پیش دانشگاهی ندارم)ولی فوق دیپلمم و گرفتم و الان دانشجوی لیسانس هستم(ترم اخر)و دوسال سابقه ی کار.
اینکه می گن دیپلم 12ساله منظورشون آخرین مدرک تحصلیلت اگر دیپلم باید 12 ساله باشه یا این قانونش که مدرک ذیپلمی که باید تحویل بدی 12ساله باشه؟
از2012 کسایی بودن که با دیپلم فنی (بدون پیش حتی یکضرب گرفتن)ولی من یه ذره نگرانم آیا این موضوع اشکال محسوب میشه؟
من کمتراز25روز دیگه مصاحبه ذارم و نگرانم
از دوستای با تجربه کمککککککککککککککککک میخوام!

سلام دوست عزیز منم دقیقا مثل شما هستم فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه.. شما یا باید دیپلم 12 ساله داشته باشی یا تحصیلات دانشگاهی فقط شما یا موقع پست کردن مدارکتون به انکارا یا به صورت دستی ریز نمر ات فوق دیپلم و یه گواهی اشتغال به تحصیل برای کارشناشی از دانشکاه بکیر وبهشون بده..
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Emma_a432
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا
من دوستم هفته ديگه زمانه مصاحبشه دوتا سوال وجود داره ممنون ميشم دوستان جواب بدن
1-تو سفرنامه بچه ها نوشته بود عكس 2*2 هم ميخوان
2-واكسن انفولانزا الان چند در مياد تو ايروان و تو ايران چنده
البته معذرت ميخوام جواب همشون هست ولي پيدا نكردم...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:
کسی میدونه اگر کلیرنس بخوریم و کسری مدرک هم داشته باشیم اوضاع چه جوری میشه مثلا میگن کسری مدرکتون رو زمانی که کلیر شدین و قرار شد ویزاتون رو بگیرین بیارین یا نه اول باید کسری مدرک رو جبران کنیم و موارد خواسته شده رو تحویل بدیم و بعد دوباره میریم تو مرحله کلیرنس؟؟!!! دوستان خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید.
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-11-12 ساعت 12:52)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا

1- منظور از 2*2 احتمالاً اینچ است یعنی 5*5 cm
2- ظاهراً اروپا واکسن آنفولانزا رو قدغن کرده و احتمالاً لازم نیست بزنید اما حتماً باز هم ایمیلی چیزی بدید و بپرسید.
اگر تو ایران گیر بیاد 14500 است اما من شنیدم خارج از ایران 90 دلاره...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: bardia9 ، rezagh ، afs ، Saeedv13
(2012-11-12 ساعت 13:00)bayat_r نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 12:52)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا

1- منظور از 2*2 احتمالاً اینچ است یعنی 5*5
2- ظاهراً اروپا واکسن آنفولانزا رو قدغن کرده و احتمالاً لازم نیست بزنید اما حتماً باز هم ایمیلی چیزی بدید و بپرسید.
اگر تو ایران گیر بیاد 14500 است اما من شنیدم خارج از ایران 90 دلاره...
يه سواله شخصي يعني خوده شما با توجه به شماره كيستون هنوز نزدين يا كلا نميزنيد واكسن انفولانزارو...؟
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان