کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
Elmy عزيز من مجرد هستم ولي از حالا فكر اينكه در آينده بخوام تشكيل زندگي بدم و بچه دار شم اونم تو شرايط بهترين كشور دنيا همين بهم اراده و قدرت ميده كه با تمام انرژيم براي رسيدن به هدفم تلاش كنم اگه هدفت رو همين قرار بدي مطمعن باش كه براش تلاش خواهي كرد و به نتيجه ميرسي.
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
تشکر کنندگان: afs ، ASALI ، امیر مهاجر ، 3pideh ، goody ، reza6966 ، aziking ، kasrafo ، Elmy ، Almond ، lilac ، مانترا
(2012-11-12 ساعت 15:44)Elmy نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
من قبل از اینکه این پست و بزارم یکی دیگم نوشته بودم ولی هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم نمی دونم چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستان خوبم من به راهنمایی شما نیاز دارم لطفاً کمکم کنید حالم خیلی بده من و همسرم زمانیکه جوابهای لاتاری در اومد و همسرم برنده شده بود خیلی خوشحال بودیم ولی الان با این شرایط دلار نمی دونم باید چیکار کنیم . کل پولی که دو نفری می تونیم ببریم 60 الی 70 میلیون که در صورت از دست دادن این پول دیگه برامون چیزی باقی نمی مونه که خدای ناکرده یه روزی بخوایم دست از پا درازتر برگردیم تازه با گذشت این چند ماه هم ارزش پولمون یک سوم شده شایدم تا موقع رفتن یک چهارم و .... الان ما کارنت شدیم و ما موندیم بر سر دوراهی رفتن و موندن از طرفیم نمی تونیم قید لاتاری رو بزنم لطفاً کمکمون کنید . راستی بچه ها یعنی آمریکا هیچ کمکی به برندگان لاتاری نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی برندگان باید خودشون تمام شرایط و برای خودشون محیا کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اينكه واقعا نگران هستيد. چون پست خودتون را كه چند تا بالاتره گم كرديد و اين فقط بدليل استرس بيش از حد مي تونه باشه.Cool
درباره سوالتون كه سوال همه است، مي تونم بگم كه شما الان 2 راه داريد.
1- بمانيد
2- برويد
شما بايد اين دو حالت را با هم مقايسه كنيد.
درباره حالت 1: هيچكدام از ما نمي دانيم الان شما اوضاع كارت چطوره و در آينده چطور خواهد بود. شما هم ممكنه بدليل اوضاع و شرايط كشور نتوني دقيق بگي ولي در حالت عادي مي دوني كه طي 5 سال آينده اين 70-80 ميليونت چقدر ميشه؟ مي دوني كه چه پلاني براي زندگي داري.
در خصوص حالت 2: شما بهتر از هركسي توانايي و پتانسيلهاي خودت را مي داني؟ چه كارهايي اونجا از دستت بر مي آد؟ براساس تجربيات مطرح شده در اينجا وضع خودت را مدل كن و اينده را با محافظه كاري پيش چشمت مجسم كن.
نهايتا مقايسه كن و ببين كه كدوم حالت به نفعته. البته بعضي مزايا و معايب را نميشه به عدد و ريال و دلار تبديل كرد. ولي احساست بهت دروغ نميگه. در اينجا مباحثي مثل سن و سال شما، ميزان عاطفي بودنتون، محيطي كه الان زندگي و كار مي كنيد، محيط آينده در كشور جديد، و آخر و مهم تر از همه بخت و اقبال هم تعيين كننده است.
بعدش وقتي تصميم گرفتي، با شدت و با آخرين توان كار كن تا به هدفت برسي. چه در اينجا و چه در يو اس. ضمن اينكه بايد بگم در يك محيط جديد كه مبنا بر سرمايه داريست و شما يك تازه وارد هستيد، سعي و تلاش مضاعفي لازم خواهيد داشت.
ضمن عرض معذرت از زياده گويي، اميدوارم موفق باشيدBig Grin
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Szsanazsz ، 3pideh ، goody ، ASALI ، امیر مهاجر ، mgolchin13 ، bayat_r ، reza6966 ، aziking ، Omid-Aria ، mohajer13 ، kasrafo ، afs ، Elmy ، lilac ، raham ، el333 ، sasbk
(2012-11-12 ساعت 17:51)hoseyn نوشته:  [quote='Elmy' pid='236793' dateline='1352718846']

درباره سوالتون كه سوال همه است، مي تونم بگم كه شما الان 2 راه داريد.
1- بمانيد
2- برويد
شما بايد اين دو حالت را با هم مقايسه كنيد.

ببین دوست من ...غیر از این 2 راه که راه دیگه ای نیست ...هست ؟ یک راه دیگه هم هست که بری آبادان ..برزیل ایران رو ببینی ...غیر از این 3 راه که راه دیگه ای نیست ...هست ؟Big Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-11-12 ساعت 15:45)Elmy نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
من قبل از اینکه این پست و بزارم یکی دیگم نوشته بودم ولی هر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم نمی دونم چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستان خوبم من به راهنمایی شما نیاز دارم لطفاً کمکم کنید حالم خیلی بده من و همسرم زمانیکه جوابهای لاتاری در اومد و همسرم برنده شده بود خیلی خوشحال بودیم ولی الان با این شرایط دلار نمی دونم باید چیکار کنیم . کل پولی که دو نفری می تونیم ببریم 60 الی 70 میلیون که در صورت از دست دادن این پول دیگه برامون چیزی باقی نمی مونه که خدای ناکرده یه روزی بخوایم دست از پا درازتر برگردیم تازه با گذشت این چند ماه هم ارزش پولمون یک سوم شده شایدم تا موقع رفتن یک چهارم و .... الان ما کارنت شدیم و ما موندیم بر سر دوراهی رفتن و موندن از طرفیم نمی تونیم قید لاتاری رو بزنم لطفاً کمکمون کنید . راستی بچه ها یعنی آمریکا هیچ کمکی به برندگان لاتاری نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی برندگان باید خودشون تمام شرایط و برای خودشون محیا کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز سلام

فکر کنم که جای این سوال این تاپیک نیست
و در صورتی که در تاپیک غیر مرتبط بنویسید , حذف میشه پست شما

بیشتر از این کمک , که گرین کارت رو مجانی در اختیار شما قرار میده ؟؟؟ نه دوست من , هیچ کمکی به شما نمیکنند
شما هم باید ثابت کنید سربار دولت آمریکا نخواهید بود
مصلما باید قبل از اینکه ثبت نام می کردید به اینکه اگر قبول شید , چی کار می خواید بکنید و برنامه ریزی های آن فکر می کردید
اگر زبان شما خوب باشه و دارای تخصص هستید مطمئن باشید می تونید اونجا هم کار پیدا کنید و نخواهید از سرمایه که دارید استفاده کنید
اما باید روی چندین ماه بیکاری و از پول که آوردید حساب کنید اما احتمالش هم هست که خیلی زود سر کار برید اگر زبان شما خوب باشه و تخصص خاصی داشته باشید
بهر حال من نه می تونم بگم بگذر و نه می تونم بگم نگذر , شما باید خودتون بر اساس توانایی های خودتون تصمیم بگیرید
اگر واقعا کفش آهنی به پا کنید و مصمم قدم بردارید , شک نداشته باشید که موفق میشید
باز هم می گم زبان انگلیسی حرف اول رو می زنه

پست های شما هم گم نشده , 2 صفحه قبل رو ببینید , دوستان پاسخ شما رو دادند
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، bayat_r ، aziking ، Omid-Aria ، Elmy ، lilac
دوست عزیز KIASINA گرامی شما که از این که شما اینقدر اینجا فعال هستید خوشحالم وبهتون تبریک میگم منتظر سفرنامه مفصل شما هستیم دوست من.Wink

(2012-11-12 ساعت 01:06)sharmin66 نوشته:  دوستان مرسی از راهنماییتون حالا پس باید آدرس پیدا کنم میشه همون آدرس که دادیم واسه گرین کارت که بره اونجا رو بدیم ؟

حتما میشه!Smile

(2012-11-11 ساعت 23:37)saeid-ss نوشته:  سلام به همه دوستان گلم یه سوال؟
خانم من برنده اصلی است و لیسانس داره االان هم فوق قبول شده میخواستم بدونم برای مصاحبه گواهی اشتغال به تحصیل ارشد هم لازمه یا اصلا نیاز به مطرح کردنش هم نیست؟

اگر قبلا اعلام نکردید اصلا مطرحش نکنید بهتره. دردسر خودتون کمتر میشه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Szsanazsz ، Omid-Aria ، saeid-ss ، lilac
(2012-11-12 ساعت 18:11)ASALI نوشته:  ببین دوست من ...غیر از این 2 راه که راه دیگه ای نیست ...هست ؟ یک راه دیگه هم هست که بری آبادان ..برزیل ایران رو ببینی ...غیر از این 3 راه که راه دیگه ای نیست ...هست ؟Big Grin

سلام
خیلی باحال بود، Big GrinBig Grinمن داشتم فکر می کردم تازگی این حرف رو شنیدم.یادم افتاد دیشب اتفاقی همین تیکه از فیلم رو دیدم...Big Grin
درضمن یه چند تا دیگه پست بذار تا از این ورشکستگی (-23) برسی به صفر....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، aziking ، Szsanazsz ، kasrafo ، shimoda
فكر ميكنيد نامه ى دوم كى مياد؟١ ماه ديگه؟ ٢ ماه ديگه؟
تشکر کنندگان:
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﺯﻡ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ .... ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﻣﺎ ۴۰-۵۰ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﭙﯿﺎﺵ ....ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮔﯿﺞ ﻣﯿﺷﻦ !.... ﺧﻮﺩ ﻡ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﻡ ....ﻣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺭﺍ ﺟﺩﺍ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﻮﺷﻪ ؟ ﮐﯿﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺗﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﮐﻪ ﺍﺻﻠﯽﻫﺴﺖﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺑﺒﺮﻡ ؟!....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ....ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺻﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﮑﻨﻢ !...ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﺍ ﭼﺭﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !ﻣﻤﻨﻮﻥ....
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-11-12 ساعت 21:15)AsemanAbee نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﺯﻡ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ .... ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﻣﺎ ۴۰-۵۰ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﭙﯿﺎﺵ ....ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮔﯿﺞ ﻣﯿﺷﻦ !.... ﺧﻮﺩ ﻡ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﻡ ....ﻣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺭﺍ ﺟﺩﺍ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﻮﺷﻪ ؟ ﮐﯿﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺗﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﮐﻪ ﺍﺻﻠﯽﻫﺴﺖﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺑﺒﺮﻡ ؟!....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ....ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺻﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﮑﻨﻢ !...ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﺍ ﭼﺭﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !ﻣﻤﻨﻮﻥ....
سلام
تمام چیزهایی که توی خود سایت سفارت هست رو باید پست کنید . فقط چیزهایی که خودشون خواستن رو بفرستین . کیس نامبر رو بالای صفحه سمت راست بنویسید . نمیدونم منظورتون از اصلی ها چی هست ولی اصلی ها اونهایی هستش که خودشون ازتون خواستن . همه رو توی یک پوشه بذارین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، AsemanAbee ، roeentan ، armin1 ، bayat_r ، 3pideh ، lilac
(2012-11-12 ساعت 21:15)AsemanAbee نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﺯﻡ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ .... ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﻣﺎ ۴۰-۵۰ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﭙﯿﺎﺵ ....ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮔﯿﺞ ﻣﯿﺷﻦ !.... ﺧﻮﺩ ﻡ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﻡ ....ﻣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺭﺍ ﺟﺩﺍ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﻮﺷﻪ ؟ ﮐﯿﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺗﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﮐﻪ ﺍﺻﻠﯽﻫﺴﺖﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺑﺒﺮﻡ ؟!....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ....ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺻﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﮑﻨﻢ !...ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﺍ ﭼﺭﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !ﻣﻤﻨﻮﻥ....

ما که 3 تا پوشه (کاور A4 ) درست کردیم و کیس نامبر را روی برچسب A4 قسمت بندی شده پرینت گرفتیم و برش زدیم و روی هر مدرک یکی چسبوندیم ... و پست کردیم آنکارا Big Grin همه ترجمه ها رو هم فرستادیم و یک سری هم داریم با خودمون میبریم . اینکه میگم ما ...برای اینکه که همه کارا رو همسر گرامی کرد و من خودمو الکی قاطی میکنم Big GrinBig GrinBig Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-11-12 ساعت 15:42)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 15:27)Elmy نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیزم
من بر سر یه دوراهی گیر کردم اوضاع روحیم خیلی بده یادم نمیره روزی رو که همسرم در لاتاری برنده شده بود در پوست خود نمی گنجیدیم ولی حالا بعد از گذشت حدود 6 الی 7 ماه شرایط فرق کرده با این نرخ تورم نمی دونم چطوری می خوایم بریم آمریکا و اونجا سر کنیم ما کسی رو نداریم که ساپورتمون کنه از طرفیم تمام پولی که داریم 60 الی 70 میلیون بیشتر نیست می ترسم این پولم برم اونجا و از دست بدم و دست از پا درازتر مجبور بشم برگردم تازه اون وقت دیگه چیزیم برام نمونده خواهش می کنم بچه هایی که تجربه دارین کمکم کنید من خودم لیسانس کامپیوتر دارم و همسرمم برق قدرت خونده ولی چون نیمه تموم گذاشته مدرک نداره و فقط مدرک دیپلمشو ارائه دادیم . از طرفی ام حاظر نیستم قید لاتاری رو بزنم از طرف دیگم می ترسم برم و با کمبود پول مواجه بشم خوب الان هر چیزی که داشتیم ارزشش یک سوم شایدم تا وقتی که بریم یک چهارم و ... بشه شما راهنماییم کنید چی کار کنیم یعنی واقعاً خود آمریکا هیچ کمکی به کسایی که تو لاتاری برنده شدن نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی باید خودمون همه شرایطو محیا کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستای عزیزم لطفاً راهنمایی کنید . سپاسگذارم .

دوست عزیز. بزرگترین کمک رو به شما کردند که بدون هیچ پیش شرطی اقامت بهترین کشور دنیا رو دارند بهتون میدن! توقع دارید چیکار بکنند برای ما؟ تازه اونهایی که با تخصص و سرمایه‌گذاری میرن هم دولت اونجا کاری براشون نمیکنه. ما که بین نخبگان مملکتمون از طرف آمریکا انتخاب نشدیم. برامون تره هم خورد نمیکنند!
اما در مورد رفتن. واقعا کسی نمیتونه به شما توصیه‌ای بکنه! من و همسرم از این پولی که شما گفتید کمتر داریم! ولی میخوایم بریم. این بستگی به این داره که چقدر روی خودتون میتونید حساب کنید که پول در بیارید.
اگر زبانتون در حدیه که راحت میتونید مکالمه کنید و صحبتها رو خوب متوجه بشید حتی کم درآمد ترین کارها زندگی بهتری میتونه نسبت به اینجا براتون داشته باشه. حالا این کاملا به خودتون بستگی داره که بخواید به هر کاری تن بدید یا نه. اگر هم به امید استفاده از تخصصتون هستید باید به تخصص خودتون اطمینان داشته باشید. وگرنه کار تخصصی نمیتونید گیر بیارید.
در هر صورت مهاجرت یعنی سختی. فرق لاتاری با انواع دیگر مهاجرت اینه که در اون انواع دیگه، آدم با علم به ماهیت و سختیهای مهاجرت پا به این راه میگذاره و واقعا کسانیکه مهاجرت میکنند آدمهای شجاع و با انگیزه‌ای هستند. اما اکثر کسانی که لاتاری برنده شدند، یک ثبت نام سنگ مفت، گنجشک مفت انجام دادند و حالا شانسشون زده و اسمشون دراومده. ولی بعد از مدتی تازه کم کم متوجه میشن که ای دل غافل مهاجرت یعنی این! حالا چیکار کنیم؟!
ببینید شباهت مهاجرت از طریق لاتاری با مهاجرتهای دیگه در اینه که در هر دو مورد باید دل شیر داشته باشی. اما تفاوتش اینه که تو لاتاری لازم نیست برای رسیدن به خاک یه کشور دیگه هزاران بدبختی بکشی و سالها انتظار.
خودتون میتونید تصمیم بگیرید. خوب فکر کنید.
سلام
با سپاس از پاسخ دوست عزیزمان نکته ای که لازم میدونم به خدمت اعضاء و مخاطبین محترم بازگو کنم این است که سعی کنید در مرحله اول پل پشت سر خود را خراب نکنید.بسیاری از هم میهنان عزیز غم دوری را تاب نیاورده و به میهن برمیگردند لذا سعی کنید برنامه ریزی خود را بر این مبنا داشته و پس از تجربه محیط جدید تصمیم قطعی بگیرید

(2012-11-12 ساعت 12:35)Emma_a432 نوشته:  بچه ها من دیپلم هنرستان دارم(یعنی پیش دانشگاهی ندارم)ولی فوق دیپلمم و گرفتم و الان دانشجوی لیسانس هستم(ترم اخر)و دوسال سابقه ی کار.
اینکه می گن دیپلم 12ساله منظورشون آخرین مدرک تحصلیلت اگر دیپلم باید 12 ساله باشه یا این قانونش که مدرک ذیپلمی که باید تحویل بدی 12ساله باشه؟
از2012 کسایی بودن که با دیپلم فنی (بدون پیش حتی یکضرب گرفتن)ولی من یه ذره نگرانم آیا این موضوع اشکال محسوب میشه؟
من کمتراز25روز دیگه مصاحبه ذارم و نگرانم
از دوستای با تجربه کمککککککککککککککککک میخوام!

با سلام
ملاک حداقل داشتن مدرک دیپلم 12 ساله است .اگر دوستانی دیپلم نظام جدید دارند(11ساله) باید مدرکی دال برگذراندن دوره پش دانشگاهی یا بالاتر ارائه دهند حال اینکه شما میتوانید با فوق دیپلم خود با خیال راحت اقدام کنید
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: bayat_r ، mohajer13 ، 3pideh ، Emma_a432 ، roeentan
از تمام دوستای عزیزم که راهنماییم کردن تشکر می کنم ممنون Smile آرزوی بهترینها رو برای شما دوستان عزیز دارم همیشه خوش و خرم باشید.
تشکر کنندگان: 3pideh ، Gole baba ، DIVE ، kiasina
سلام سلام سلام به همه دوستان
من تونستم یه اسپانسر خوب پیدا کنم (البته برنده لاتاری مادرم هستن) اما نمیدونم یا بهتر بگم انقدر فرم راجع به اسپانسر لاتاری پیداکردم که موندم دقیقآ چه کاری انجام بدم.
این چهار فرم رو دارم
1.I - 134
2.F - 1040
3.FW -2
4.I - 864

اگر از دوستان کسی هست که اطلاعات دقیقی در برای این مورد و
مدارک مالیاتی جدید و کلآ کار هایی که اسپانسر باید برای خانواده من انجام بده و...
راهنماییم کنه خیلی خیلی ممنون میشم
تاریخ مصاحبه در نیمه دوم دسامبر هستش.
تشکر کنندگان:
(2012-11-13 ساعت 12:13)soheil77 نوشته:  اگر از دوستان کسی هست که اطلاعات دقیقی در برای این مورد و مدارک مالیاتی جدید و کلآ کار هایی که اسپانسر باید برای خانواده من انجام بده و...
راهنماییم کنه خیلی خیلی ممنون میشم

دوست من لینک زیر را مطالعه کنید :

http://mohajersara.com/thread-5184.html
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mohajer13 ، ASALI ، Gole baba
(2012-11-12 ساعت 20:40)delbar نوشته:  فكر ميكنيد نامه ى دوم كى مياد؟١ ماه ديگه؟ ٢ ماه ديگه؟

دلبر جان هیچ اطلاعاتی از خودت نذاشتی چطور میشه به سوالت پاسخ داد!!
زمان دریافت نامه دوم به کیس نامبر و زمان ارسال فرمها بستگی داره. آیا اصلا کارنت شدی؟ کی فرمهاتو پست کردی؟
دلبرکم چیزی بگو حرفی بزن
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: r_ent

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان