کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-14 ساعت 23:33)mohajer13 نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 23:30)eli irani نوشته:  دوستان یه سوال دارم!
من اسپانسر دارم اما مدارکشو که واسم فرستاد گفت که پاکت مدارک رو باز نکنم منم بازشون نکردم,و از اونجایی که فک کردم شاید یه اشتباه یا کمبودی در مدارک باشه که وقت مصاحبه بفهمم و دیگه دیر باشه موجودی حساب هم گرفتم...
به نظر شماها اول بگم اسپانسر دارم یا موجودی حسابمو نشون بدم؟!

فکر می کنم اول نامه تمکن مالی رو بدی بهتر باشه، چه بسا دیگه اصلا نیازی به اسپانسر هم نباشه
مرسی که همیشه جواب سوالامو میدینSmile
شماره کیس:2013AS13XX / ایروان / تاریخ مصاحبه:هفته آخرنوامبر2012 / دریافت ویزا : یکضرب/دالاس
تشکر کنندگان: mohajer13
(2012-11-14 ساعت 21:33)kiasina نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 18:41)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 10:12)kiasina نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 02:44)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 00:28)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
راستش من خیلی از جاهای این سایت میبینم دوستان نوشتند ایران 3500 تا سهم ویزا داره و خیلیها هم نوشتن که امسال حدود 2 برابر این ظرفیت از ایران قبولی داده یعنی حدود 7000 تا. حالا سوال اینجاست که ما آخرین شماره کیسی که دیدیم as00010500 بوده که معلوم می کنه امسال قبولی آسیا حدود 10500 تا کیس هست پس چطور ممکنه حدود 7000 تا از ایران باشه پس باقی کشورای آسیا فقط حدود 3500 تا کیس قبولی دادن؟من نمی دونم این آمار قبولی ایران رو دوستان از کجا میارن اگه میشه یکی توضیح بده این حرفا چقدرش درسته.

16 هزار نفر از آسیاس که از این تعداد 6029 نفرش از ایرانه. هر کشورم بیشتر از 7 درصد کل ویزاها که 50،000 تا هستو نمیتونه بگیره که میشه 3500 سقف ویزا برای هر کشور. در آسیا 10،500 کیس هستش با احتساب همراهان هر کیس میشه 16،000 نفر. بعدش کلاً 100،000 نفر در کل دنیا اعلام کردند یعنی 2 برابر ظرفیت. نصف اینا ویزا نمیگیرن.
دوست عزیز فکر میکنم آمار 10500 درست نیست که بر مبنای آن محاسبه میکنید

حدوداً 10،500 کیس در آسیا وجود داره، حالا شما از کجا میگی غلطه ؟ اگه میشه دلیل مستدل بیار. دلیل من اینه که تا شماره 10500 از آسیا کیس نامبر بیرون اومده. بعد شما خودت اومدی در پست بعدیت دقیقاً همون حرفای منو زدی که خودت تکذیبش کرده بودی!!! شما فکر کنم اشتباهت اینجاس که تفاوت کیس با نفر رو با هم قاطی کردی.
دوست محترم سلام
در وحله اول من حرف کسی را تکذیب نکردم.دوم انکه بر مبنای کامنت عضو محترمamiro0008 نوشتم فکر میکنم آمار 10500 درست نیست
و میتونم درخواست کنم بفرمایید از کجا متوجه شدید که تعداد در آسیا 10،500 کیس هستش با احتساب همراهان هر کیس میشه 16،000 نفر.حداقل یکی از اعضای عزیز ذیگه با شماره کیس بالای 11000 در این سایت حضور دارند.اگر مطلبی که من نوشتم را بخوانید من آماری از خودم ارایه نکردم و این آماری است که در سایت رسمی اعلام شده که دوستان دیگه لینک آن را اعلام کرده اند.به هر روی قصد، اطلاع زسانی به هم میهنان عزیزمان است و اگر باعث رنجش خاطرت شدم عذر خواهی میکنم.

من دیشب یه 10 خطی جواب شما رو دادم که مجابتون کنم کیس های آسیا تا 16000 نیست و الان میبینم پستم پاک شده!!!
به هر حال امیدواریم این کیس های نامرئی بین 11،000 تا 16،000 بالاخره تا آخر سپتامبر 2013 خودشونو نشون بدن.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، sayeh_m ، amir82
دوستان مدرک موقت دانشگاه کارو راه میندازه؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
دوستان ، به علت اينكه مهاجرسرا امروز در حال بروز رساني اطلاعات بوده و براي چند ساعتي دسترسي به سايت ممكن نبود يكسري از پستها پاك شدن ( مثل سري قبل كه اين اتفاق افتاد ) و دليل ديگري نداشته .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: amir82 ، enchantress_boy ، Saeedv13 ، frozen mind ، mohajer13 ، Acaro ، kasrafo ، afs ، roeentan ، bayat_r
سلام دوستان
لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.
من یک مشکل حقوقی دارم و حکم دادگاهم در مرحله تجدید نظر به نفع طرف مقابلم صادر شده است آیا ممکن است ممنوع خروج بشم.چه پیشنهادی در این خصوص دارید که انجام بدهم.اساسا در چه مواقعی افراد ممنوع خروج می شوند.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان:
(2012-11-15 ساعت 15:42)sayeh_m نوشته:  دوستان ، به علت اينكه مهاجرسرا امروز در حال بروز رساني اطلاعات بوده و براي چند ساعتي دسترسي به سايت ممكن نبود يكسري از پستها پاك شدن ( مثل سري قبل كه اين اتفاق افتاد ) و دليل ديگري نداشته .

کاش از قبل خبر میدادن که چه روزی این اتفاق میفته که بدونیم تو اون روز پست نزاریم. تو این همه گرفتاری و مشغله و درس یه ساعت وقت میزاریم کلی پست میزاریم بعد الان اومدم دیدم همش پریده. دستشون درد نکنه.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، dreamer60 ، ghorbat ، afs ، roeentan
(2012-11-14 ساعت 18:50)پدی نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 18:12)peyman1355 نوشته:  
درود بر دوستان گرامي
من توي سفرنامه يكي از دوستان خوندم كه ظاهرا آفيسر به پرينت موجودي بانكي كه از بانك ملي گرفته بود گير داده بود و بهش گفته بود كه اين برگه كپيه و اصلش رو بايد برامون بياري ! من هم متاسفانه موجودي از بانك ملي گرفتم كه اين مشكل رو داره، به بانك مراجعه كردم و بعد از كلي بحث با معاون و رئيس شعبه، به اونجا رسيديم كه در نهايت يك مهر برجسته بانك ملي رو زير برگه من بزنند و حرفشون هم اين بود كه چون ما كاغذ سربرگ دار بانك ملي نداريم ! و فقط فرمت آماده اين نامه توي سيستم بانكي بانك ملي وجود داره، ارقام و اعداد رو توش مي نويسيم و از اون پرينت مي گيريم و زيرش رو مهر و امضا و پرفراژ مي كنيم
به نظر بنده اگر مي خواهيد بابت اين مسئله به مشكلي روز مصاحبه برخورد نكنيد از بانكهاي خصوصي پرينت حساب بگيريد يا اينكه قبل از اينكار حتما از مسئول اينكار بپرسيد كه آيا روي كاغذ سربرگ دار نامه موجودي رو به شما تحويل مي دهند يا خير چون نامه هايي كه بانك ملي به مشتري ها ميده دقيقا يك برگه كپي ( اونم سياه و سفيد نه رنگيه ) كه اگر پرفراژ و مهر و امضاي شعبه روش نباشه هيچ وجاهت و سنديت قانوني نداره و ممكنه مثل اين دوست گرامي مون روز مصاحبه براي شما ايجاد مشكل بكنه.
شاد و پيروز باشيد

پیمان جان اغلب بانکهای دولتی اینطوریند

پدي جان اين رو من و شما ميدونيم اما افيسر اداره مهاجرت كه نميدونه؟ و به خاطر همين موضوع هم يكي از دوستان رو ازش نامه اوريجينال نه كپي ! خواسته، از اين جهت صلاح ديدم به ساير دوستان خبر بدم تا اونها گرفتار چنين مشكلي نشوند
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: پدی ، mohajer13 ، ghorbat ، armin1 ، kasrafo ، roeentan
سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: ghorbat
قبولیهای نوبت دوم (اکتبر)چند نفر بودند؟کسی خبر داره؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
ضمن عرض تسلیت به مناسبت افزایش صد درصدی قیمت بلیط پروازهای خارجی؛ آیا سابقه داشته کسی با شغل دولتی ویزای یک ضرب بگیره؟
Cool
(2012-11-15 ساعت 18:41)m2m2m22 نوشته:  سلام...من فرمهارو دیروز فرستادم واسه kcc امروز اینو جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا چیکار باید کنم ؟
حالا باید در کمال آرامش و خونسردی صبر کنین تا ایشالا کارنت بشین، تو این فاصله واکسنهاتون رو بزنین، مدارکتون رو ترجمه کنین و از همه مهمتر زبان بخونینSmile. هر چند در مورد آخر خودم عالم بی عملمShy
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: m2m2m22 ، roeentan
(2012-11-15 ساعت 21:39)mazy نوشته:  ضمن عرض تسلیت به مناسبت افزایش صد درصدی قیمت بلیط پروازهای خارجی؛ آیا سابقه داشته کسی با شغل دولتی ویزای یک ضرب بگیره؟
Cool

بله، به جدول مشخصات برندگان ۲۰۱۲ مراجعه کنید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: mazy ، afs ، Saeedv13 ، roeentan
سلام به همه دوستان كسي ميدونه معافيت با جبهه پدر دردسر ميشه يا نه؟
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
تشکر کنندگان: pooya.n
[quote='sadfar' pid='237811' dateline='1352979951']
سلام دوستان
لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.
من یک مشکل حقوقی دارم و حکم دادگاهم در مرحله تجدید نظر به نفع طرف مقابلم صادر شده است آیا ممکن است ممنوع خروج بشم.چه پیشنهادی در این خصوص دارید که انجام بدهم.اساسا در چه مواقعی افراد ممنوع خروج می شوند.

ممنوعیت خروج افراد از کشور از جمله قرارهایی است که در پرونده‌های کیفری صادر می‌شود منظور قرارهای تامین کیفری از جمله قرار بازداشت موقت، وثیقه، کفالت و التزام است
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
تشکر کنندگان: sadfar ، Saeedv13 ، roeentan
سلام دوستان
من یه سوال داشتم
یکی از دوستانم لاتاری پارسال شرکت کرده بود اما هنوز نتیجه ی قبول شدن یا نشدنش رو ندیده چون کانفرمیشن و گم کرده بود تازه پیدا کرده
الان من وارد سایت میشم که چک کنم میگه session timeout به نظرتون چیکار کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان