کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
دوستان عزیز
از اطلاعات بسیار مفید در این سایت استفاده کردم. سوالی داشتم :اسپانسر در فرم ، کمکی که میخواهد انجام دهد را چه مقدار باید بنویسد ؟ اسپانسر ما نوشته یک اتاق و ماهیانه ١٢٠٠ دلار به مدت ١ سال و نیم . با توجه به اینکه ما ٢نفر هستیم به نظر شما این مقداراز دید سفارت کافی هست؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
من اين سرى كارنت شدم و مداركمو همون ماه اول فرستادم،حالا تا كى بايد منتظر باشم؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-13 ساعت 12:13)soheil77 نوشته:  سلام سلام سلام به همه دوستان
من تونستم یه اسپانسر خوب پیدا کنم (البته برنده لاتاری مادرم هستن) اما نمیدونم یا بهتر بگم انقدر فرم راجع به اسپانسر لاتاری پیداکردم که موندم دقیقآ چه کاری انجام بدم.
این چهار فرم رو دارم
1.I - 134
2.F - 1040
3.FW -2
4.I - 864

اگر از دوستان کسی هست که اطلاعات دقیقی در برای این مورد و
مدارک مالیاتی جدید و کلآ کار هایی که اسپانسر باید برای خانواده من انجام بده و...
راهنماییم کنه خیلی خیلی ممنون میشم
تاریخ مصاحبه در نیمه دوم دسامبر هستش.

عزیز جان فرمI - 134 برای برندگان لاتاری باید پرشه.ولی چنانچه میتوانید نشان دهید که تمکن مالی بر مبنای خط فقر2012 آمریکا دارید نیازی به آن ندارید.
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: soheil77
(2012-11-13 ساعت 14:24)delbar نوشته:  من اين سرى كارنت شدم و مداركمو همون ماه اول فرستادم،حالا تا كى بايد منتظر باشم؟

دقیق معلوم نیست. بستگی داره کدوم سفارت بخواد به شما وقت بده. ولی اگه مثل کارنتیهای سری قبل باشه میشه انتظار داشت تا 4 5 روز دیگه مشخص بشه. به هر حال شما هر روز ایمیلتون و سایت DVLottery رو چک کنید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Gole baba ، Saeedv13 ، r_ent
(2012-11-12 ساعت 12:54)mitme نوشته:  کسی میدونه اگر کلیرنس بخوریم و کسری مدرک هم داشته باشیم اوضاع چه جوری میشه مثلا میگن کسری مدرکتون رو زمانی که کلیر شدین و قرار شد ویزاتون رو بگیرین بیارین یا نه اول باید کسری مدرک رو جبران کنیم و موارد خواسته شده رو تحویل بدیم و بعد دوباره میریم تو مرحله کلیرنس؟؟!!! دوستان خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید.
روز مصاحبه خودشون بهتون میگن کی بیارین اگه خیلی ضروری باشه میگن که به اقوامتون بگین از ایران واستون میل کنن و فردا روز مصاحبه دوباره بهتون وقت میدن که مدارک رو بیارین اگر هم ضروری نبود میگن زمان گرفتن ویزا تحویلشون بدین.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، kasrafo ، mitme ، AsemanAbee
سلام دوستان
راستش من خیلی از جاهای این سایت میبینم دوستان نوشتند ایران 3500 تا سهم ویزا داره و خیلیها هم نوشتن که امسال حدود 2 برابر این ظرفیت از ایران قبولی داده یعنی حدود 7000 تا. حالا سوال اینجاست که ما آخرین شماره کیسی که دیدیم as00010500 بوده که معلوم می کنه امسال قبولی آسیا حدود 10500 تا کیس هست پس چطور ممکنه حدود 7000 تا از ایران باشه پس باقی کشورای آسیا فقط حدود 3500 تا کیس قبولی دادن؟من نمی دونم این آمار قبولی ایران رو دوستان از کجا میارن اگه میشه یکی توضیح بده این حرفا چقدرش درسته.
تشکر کنندگان:
تو اماري كه تو خود كي سي سي اعلام كرده ايران ٦٠٢٩ نفر قبولي داشته
تشکر کنندگان: armin1 ، Omid-Aria ، امیر مهاجر ، afs ، sayeh_m ، kiasina ، Szsanazsz ، kasrafo ، roeentan
(2012-11-14 ساعت 00:44)مهتاب - 2251 نوشته:  تو اماري كه تو خود كي سي سي اعلام كرده ايران ٦٠٢٩ نفر قبولي داشته

سلام یعنی 6029 نفر از کل 10500 نفر آسیا ایرانی هستن؟
میشه لینکشو بزارین
تشکر کنندگان:
(2012-11-14 ساعت 01:58)amiro0008 نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 00:44)مهتاب - 2251 نوشته:  تو اماري كه تو خود كي سي سي اعلام كرده ايران ٦٠٢٩ نفر قبولي داشته

سلام یعنی 6029 نفر از کل 10500 نفر آسیا ایرانی هستن؟
میشه لینکشو بزارین

بیشتر از این تعداده (آمار آسیا رو جمع بزنید):

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5715.html
تشکر کنندگان: afs ، amiro0008 ، payam62 ، reza6966 ، Szsanazsz ، bayat_r ، roeentan
(2012-11-14 ساعت 00:28)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
راستش من خیلی از جاهای این سایت میبینم دوستان نوشتند ایران 3500 تا سهم ویزا داره و خیلیها هم نوشتن که امسال حدود 2 برابر این ظرفیت از ایران قبولی داده یعنی حدود 7000 تا. حالا سوال اینجاست که ما آخرین شماره کیسی که دیدیم as00010500 بوده که معلوم می کنه امسال قبولی آسیا حدود 10500 تا کیس هست پس چطور ممکنه حدود 7000 تا از ایران باشه پس باقی کشورای آسیا فقط حدود 3500 تا کیس قبولی دادن؟من نمی دونم این آمار قبولی ایران رو دوستان از کجا میارن اگه میشه یکی توضیح بده این حرفا چقدرش درسته.

16 هزار نفر از آسیاس که از این تعداد 6029 نفرش از ایرانه. هر کشورم بیشتر از 7 درصد کل ویزاها که 50،000 تا هستو نمیتونه بگیره که میشه 3500 سقف ویزا برای هر کشور. در آسیا 10،500 کیس هستش با احتساب همراهان هر کیس میشه 16،000 نفر. بعدش کلاً 100،000 نفر در کل دنیا اعلام کردند یعنی 2 برابر ظرفیت. نصف اینا ویزا نمیگیرن.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amiro0008 ، Gole baba ، Szsanazsz ، bayat_r ، amir82 ، mgolchin13
(2012-11-12 ساعت 21:39)ASALI نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 21:15)AsemanAbee نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﺯﻡ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ .... ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﻣﺎ ۴۰-۵۰ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﭙﯿﺎﺵ ....ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮔﯿﺞ ﻣﯿﺷﻦ !.... ﺧﻮﺩ ﻡ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﻡ ....ﻣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺭﺍ ﺟﺩﺍ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﻮﺷﻪ ؟ ﮐﯿﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺗﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﮐﻪ ﺍﺻﻠﯽﻫﺴﺖﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺑﺒﺮﻡ ؟!....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ....ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺻﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﮑﻨﻢ !...ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﺍ ﭼﺭﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !ﻣﻤﻨﻮﻥ....

ما که 3 تا پوشه (کاور A4 ) درست کردیم و کیس نامبر را روی برچسب A4 قسمت بندی شده پرینت گرفتیم و برش زدیم و روی هر مدرک یکی چسبوندیم ... و پست کردیم آنکارا Big Grin همه ترجمه ها رو هم فرستادیم و یک سری هم داریم با خودمون میبریم . اینکه میگم ما ...برای اینکه که همه کارا رو همسر گرامی کرد و من خودمو الکی قاطی میکنم Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوست عزیز دارین میرین سیاتل ؟؟
میشه دلایلی که این شهر را انتخاب کردید بنویسید
من سیاتل را دوست دارم
ولی اطلاعات چندانی ندارم
مخصوصا راجی هزینه های زندگی و کار اطلاعات لازم دارم
مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-11-14 ساعت 09:31)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 21:39)ASALI نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 21:15)AsemanAbee نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﺯﻡ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ .... ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﺪﺍﺭﮎ ﻣﺎ ۴۰-۵۰ ﺻﻔﺤﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﭙﯿﺎﺵ ....ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮔﯿﺞ ﻣﯿﺷﻦ !.... ﺧﻮﺩ ﻡ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﻡ ....ﻣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺪﻭﻡ ﺭﺍ ﺟﺩﺍ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﻮﺷﻪ ؟ ﮐﯿﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﮐﺠﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ؟ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺗﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﮐﻪ ﺍﺻﻠﯽﻫﺴﺖﺭﻭ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺑﺒﺮﻡ ؟!....ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ....ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺩ ﻡ ﺻﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ ﮐﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﮑﻨﻢ !...ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﺍ ﭼﺭﺍ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ !ﻣﻤﻨﻮﻥ....

ما که 3 تا پوشه (کاور A4 ) درست کردیم و کیس نامبر را روی برچسب A4 قسمت بندی شده پرینت گرفتیم و برش زدیم و روی هر مدرک یکی چسبوندیم ... و پست کردیم آنکارا Big Grin همه ترجمه ها رو هم فرستادیم و یک سری هم داریم با خودمون میبریم . اینکه میگم ما ...برای اینکه که همه کارا رو همسر گرامی کرد و من خودمو الکی قاطی میکنم Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوست عزیز دارین میرین سیاتل ؟؟
میشه دلایلی که این شهر را انتخاب کردید بنویسید
من سیاتل را دوست دارم
ولی اطلاعات چندانی ندارم
مخصوصا راجی هزینه های زندگی و کار اطلاعات لازم دارم
مرسی
سلام دوست عزيز
يك سري به امضاي دوست عزيزمون "امير مهاجر" بزن اطلاعات خوبي در مورد
شهرهاي مختلف ا م ر ي ك ا داره. اگر كافي نبود خود امير مهاجر تخصصش سيتله ميتوني از ايشون بپرسي
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، roeentan
(2012-11-13 ساعت 10:17)kiasina نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 15:42)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 15:27)Elmy نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیزم
من بر سر یه دوراهی گیر کردم اوضاع روحیم خیلی بده یادم نمیره روزی رو که همسرم در لاتاری برنده شده بود در پوست خود نمی گنجیدیم ولی حالا بعد از گذشت حدود 6 الی 7 ماه شرایط فرق کرده با این نرخ تورم نمی دونم چطوری می خوایم بریم آمریکا و اونجا سر کنیم ما کسی رو نداریم که ساپورتمون کنه از طرفیم تمام پولی که داریم 60 الی 70 میلیون بیشتر نیست می ترسم این پولم برم اونجا و از دست بدم و دست از پا درازتر مجبور بشم برگردم تازه اون وقت دیگه چیزیم برام نمونده خواهش می کنم بچه هایی که تجربه دارین کمکم کنید من خودم لیسانس کامپیوتر دارم و همسرمم برق قدرت خونده ولی چون نیمه تموم گذاشته مدرک نداره و فقط مدرک دیپلمشو ارائه دادیم . از طرفی ام حاظر نیستم قید لاتاری رو بزنم از طرف دیگم می ترسم برم و با کمبود پول مواجه بشم خوب الان هر چیزی که داشتیم ارزشش یک سوم شایدم تا وقتی که بریم یک چهارم و ... بشه شما راهنماییم کنید چی کار کنیم یعنی واقعاً خود آمریکا هیچ کمکی به کسایی که تو لاتاری برنده شدن نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی باید خودمون همه شرایطو محیا کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستای عزیزم لطفاً راهنمایی کنید . سپاسگذارم .
سلام
دوست عزیز ما هم کمتر از شما سرمایه داریم ولی میخوام شانسمون را امتحان کنیم ما هم مضطرب هستید ولی داریم زبان میخونیم و چند تخصص دیگه یاد میگیرم
مثلا دوره بهیاری
ارایشگری
کیک پزی
اشپزی
تجارت الکترونیک
از وقتتون استفاده کنید و چند تا تخصص یاد بگیرید البته همه میگن زبان بالاترین و بهترین تخصص هست و اگر زبانتان خوب باشد بیکار نمیمونید
از بچه های 2011 با یکی صحبت کردم گفت من کلاس زبان ریگان میرم یکمی کارهای اداری داشت ولی انجام دادم
بچه ام مدرسه میریه و مجانی در س میخونه روزی 4 ساعت هم براش زبان گذاشتند
گفت میتونید ژتون غذا هم بگیر نفری 300 دلار شارژ میکنند برای یکماه فقط برای غذا
ولی گفت من از ژتون غذا استفاده نکردم وهر جا که فرم کار پر میکنی میپرسن از کمکهای دولت استفاده میکنی و گفت دلیلش را نمیدونم
گفت خونه های ارزون هم هست که دولت به مهاجرا اجاره میده باید دنبالش باشی و وقت بزاری
ولی از 2 سال پیش تا الان هیچ تغییر در قیمتها پیش نیامده
یکنفر گفت هزینه زندگی در تنسی 1500 دلار
در تکزاس 2500
در کالیفرنیا برای سه نفر تا 6000 دلار هست
انتخاب مکان ارزون و جایی که نیروی کار بیشتری بخواد بهتره این چند نفر گفتند چند جا عوض کردن و خیلی هزینه کردند تا تونستن جای مناسب پیدا کنن
میگفتن اگر اهل کار باشی تو تکزاس برای همه کار هست و تو تنسی هم خیلی میگفتند صافکاری و نقاشی ماشین احتیاج دارن و پول خوبی میدن
من دائم پیام خصوصی به کسانی میدم که چند ساله اونجا زندگی میکنن و ازشون راهنمایی میخوام
حتی چند تاشون گفتند حاضر قبل از رفتن ما برامون یک خونه ارزون اجاره کنن تا وقتی میریم باا سبابها حیرون نباشیم ما هم کسی را نداریم
تنها با توکل بخدا و البته خودمان هم در سعی و تلاش اموزشهای لازم هستیم قدم در این را میگذاریم
شما هم به خدا تو کل کنید حتما خیریتی بوده که از بین این همه متقاضی شما برنده شدید پس خدا را شکر کنید
به فال نیک بگیرید و با دل قرص ( با جرات ) جلو برید اعتماد بنفس تان را از دست ندهید

دوست عزیز. بزرگترین کمک رو به شما کردند که بدون هیچ پیش شرطی اقامت بهترین کشور دنیا رو دارند بهتون میدن! توقع دارید چیکار بکنند برای ما؟ تازه اونهایی که با تخصص و سرمایه‌گذاری میرن هم دولت اونجا کاری براشون نمیکنه. ما که بین نخبگان مملکتمون از طرف آمریکا انتخاب نشدیم. برامون تره هم خورد نمیکنند!
اما در مورد رفتن. واقعا کسی نمیتونه به شما توصیه‌ای بکنه! من و همسرم از این پولی که شما گفتید کمتر داریم! ولی میخوایم بریم. این بستگی به این داره که چقدر روی خودتون میتونید حساب کنید که پول در بیارید.
اگر زبانتون در حدیه که راحت میتونید مکالمه کنید و صحبتها رو خوب متوجه بشید حتی کم درآمد ترین کارها زندگی بهتری میتونه نسبت به اینجا براتون داشته باشه. حالا این کاملا به خودتون بستگی داره که بخواید به هر کاری تن بدید یا نه. اگر هم به امید استفاده از تخصصتون هستید باید به تخصص خودتون اطمینان داشته باشید. وگرنه کار تخصصی نمیتونید گیر بیارید.
در هر صورت مهاجرت یعنی سختی. فرق لاتاری با انواع دیگر مهاجرت اینه که در اون انواع دیگه، آدم با علم به ماهیت و سختیهای مهاجرت پا به این راه میگذاره و واقعا کسانیکه مهاجرت میکنند آدمهای شجاع و با انگیزه‌ای هستند. اما اکثر کسانی که لاتاری برنده شدند، یک ثبت نام سنگ مفت، گنجشک مفت انجام دادند و حالا شانسشون زده و اسمشون دراومده. ولی بعد از مدتی تازه کم کم متوجه میشن که ای دل غافل مهاجرت یعنی این! حالا چیکار کنیم؟!
ببینید شباهت مهاجرت از طریق لاتاری با مهاجرتهای دیگه در اینه که در هر دو مورد باید دل شیر داشته باشی. اما تفاوتش اینه که تو لاتاری لازم نیست برای رسیدن به خاک یه کشور دیگه هزاران بدبختی بکشی و سالها انتظار.
خودتون میتونید تصمیم بگیرید. خوب فکر کنید.
سلام
با سپاس از پاسخ دوست عزیزمان نکته ای که لازم میدونم به خدمت اعضاء و مخاطبین محترم بازگو کنم این است که سعی کنید در مرحله اول پل پشت سر خود را خراب نکنید.بسیاری از هم میهنان عزیز غم دوری را تاب نیاورده و به میهن برمیگردند لذا سعی کنید برنامه ریزی خود را بر این مبنا داشته و پس از تجربه محیط جدید تصمیم قطعی بگیرید

(2012-11-12 ساعت 12:35)Emma_a432 نوشته:  بچه ها من دیپلم هنرستان دارم(یعنی پیش دانشگاهی ندارم)ولی فوق دیپلمم و گرفتم و الان دانشجوی لیسانس هستم(ترم اخر)و دوسال سابقه ی کار.
اینکه می گن دیپلم 12ساله منظورشون آخرین مدرک تحصلیلت اگر دیپلم باید 12 ساله باشه یا این قانونش که مدرک ذیپلمی که باید تحویل بدی 12ساله باشه؟
از2012 کسایی بودن که با دیپلم فنی (بدون پیش حتی یکضرب گرفتن)ولی من یه ذره نگرانم آیا این موضوع اشکال محسوب میشه؟
من کمتراز25روز دیگه مصاحبه ذارم و نگرانم
از دوستای با تجربه کمککککککککککککککککک میخوام!

با سلام
ملاک حداقل داشتن مدرک دیپلم 12 ساله است .اگر دوستانی دیپلم نظام جدید دارند(11ساله) باید مدرکی دال برگذراندن دوره پش دانشگاهی یا بالاتر ارائه دهند حال اینکه شما میتوانید با فوق دیپلم خود با خیال راحت اقدام کنید
تشکر کنندگان:
(2012-11-14 ساعت 02:44)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 00:28)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان

16 هزار نفر از آسیاس که از این تعداد 6029 نفرش از ایرانه. هر کشورم بیشتر از 7 درصد کل ویزاها که 50،000 تا هستو نمیتونه بگیره که میشه 3500 سقف ویزا برای هر کشور. در آسیا 10،500 کیس هستش با احتساب همراهان هر کیس میشه 16،000 نفر. بعدش کلاً 100،000 نفر در کل دنیا اعلام کردند یعنی 2 برابر ظرفیت. نصف اینا ویزا نمیگیرن.
دوست عزیز فکر میکنم آمار 10500 درست نیست که بر مبنای آن محاسبه میکنید
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان:
دوستان من میخوام مدارک رو واسه سفارت بفرستم. اون راهنمایی که 12 صفحه ای هست و 2 صفحه آخرش فرم هست رو باید پر کنم و بفرستم دیگه درسته؟؟؟ و در ضمن برای هر فرد کیس باید جدا پر بشه؟؟

راستی این ویکی مهاجرسرا رو من نمیتونم باز کنم! مشکل داره؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان